X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona przykro mi :(
    Zaklinam się, ze nie będę się nigdy jarać cieniem cienia na teście. Możecie screny zrobić i mi pokazać jak mi się jednak zmieni za tydzień.

    Mi się też wydaje, ze limit ciąż pozamacicznych już się wyczerpał. To nie jest aż tak częste zjawisko żeby teraz połowa z Was je miała więc bądźmy dobrej myśli.. a i Pauliśka bo w końcu mi umknęło, to było to samo laboratorium?

    Sasanko nie wiem z czego wróżysz, ale oby się spełniło. Póki co to ucieszy mnie temperatura powyżej 36.65 :P


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, wroze z tej pokrzywy, ktora kazalyscie mi pic, zeby Kropkowi bylo wygodniej :) Ale gwiazdy i moj stary mowia to samo.

    Ja: kiedy Malgonia bedzie w ciazy?
    M: juz jest albo zaraz bedzie

    Salome, Malgonia, agge lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona przykro mi !
    Sasanko dziekuje oby ... Czuje sie od paru dni jak w takim amoku serio taka spowolniona spiaca ... A dzis ten okropny bol piersi cale bola ... Podbrzusze takie wzdete tkliwe ... Jakby mialo eksplodowac.. Dziwi mnie tez fakt ze jakos tak buzia mi sie wyladniala albo se juz wkrecam... Kupilam pinka super czulego i jakis inny w rosmanie bo facelle wszystkie wykupione :D tylko kartonik zostal.. Zobaczymy jutro rano jak nic nie bedzie na pinku to dam spokoj .... Bo jutro bedzie 29dc ... Zobaczymy co sie z tego zrodzi... Czy przyszly mies czy porod list|grudz...

    Sasanka55, Malgonia lubią tę wiadomość

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona przykro mi :( ale teraz wiesz,ze to jednak wielkanocny Zajac przyniesie Ci w koszyczku piekna bete ;)

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Szona przykro mi !
    Sasanko dziekuje oby ... Czuje sie od paru dni jak w takim amoku serio taka spowolniona spiaca ... A dzis ten okropny bol piersi cale bola ... Podbrzusze takie wzdete tkliwe ... Jakby mialo eksplodowac.. Dziwi mnie tez fakt ze jakos tak buzia mi sie wyladniala albo se juz wkrecam... Kupilam pinka super czulego i jakis inny w rosmanie bo facelle wszystkie wykupione :D tylko kartonik zostal.. Zobaczymy jutro rano jak nic nie bedzie na pinku to dam spokoj .... Bo jutro bedzie 29dc ... Zobaczymy co sie z tego zrodzi... Czy przyszly mies czy porod list|grudz...

    Trzymam mocno kciuki :) Objawy bardzo fajne :) Spowolnienie i sennosc super wroza, to moje pierwsze objawy :) Musi byc dobrze :* Kurcze, tak marze o tym, bysmy wszystkie mogly byc szczesliwe

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Trzymam mocno kciuki :) Objawy bardzo fajne :) Spowolnienie i sennosc super wroza, to moje pierwsze objawy :) Musi byc dobrze :* Kurcze, tak marze o tym, bysmy wszystkie mogly byc szczesliwe
    Kochana jestes :* ale moj bol i dyskonfort brzucha nie daje za wygrana... Boje sie ze znow bedzie jak zawsze...
    Ten strach to jest wrecz jakas zmora... Nie do ogarniecia.... A tak sennosc to u mnie w oststnim czasie naprawde nie daje mi spokoju moglabym spac do 12 w poludnie i tak leniuchuje a moim lobuza to na reke bo tylko sie tula do mamuski wkoncu maja czas sie pomiziac do mamy :) heh troche tez zwolnilam tempo z robota bo bylo za duzo wszystkiego... Ale moje rozkojarzenie jest az takie ze zamiast do szklanki wsypalam przed chwila synkowi do kubka kawe i zalalam herbata hahaha :D a sobie wrzatkiem chcialam sok malinowy zalac no ok ... :D

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Dziewczyny, a ja właśnie po wizycie u ginekologa. Mam ciekawe informacje. Po pierwsze - wszystko u mnie wewnątrz pięknie wygląda, ALE dobrze by było umówić się na monitoring cyklu w 1-szej fazie, żeby dowiedzieć się, czy pęcherzyki rosną. Bo to jedna z kluczowych spraw, nawet jeśli wiemy, że owu jest.
    I jeśli się nie uda przez kolejne 2-3 miesiące, to partner musi się zbadać, bo - UWAGA - statystyki się zmieniły i teraz nie 10%, a 50% to problem po stronie mężczyzny.

    Ogólnie bardzo fajny lekarz, LuxMed Kraków - gdyby ktoś był zainteresowany, to piszcie priv.

    Mogę zapytać co to za lekarz (na priv), bo właśnie też szukam jakiegoś dobrego gina w LuxMed Kraków.

    A ja przejęłam od Was wszystkie ciążowe dolegliwości, bo dzisiaj cały dzień umieram w łóżku :( Jakieś zatrucie, albo grypa żołądkowa mnie chyba złapała :/ Do pracy dzisiaj nie poszłam, a ja nawet z gorączką chodzę :(

    uwo9skjob07enzxz.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona przykro mi :( W Marcu będzie w takim razie zapłodnienie!

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona-przykro mi. Bedziesz na wielkanoc miala fajna niespodzianke,w postaci 2kreseczek,a pod choinke,malutkiego bobaska. Tule mocno

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona buuu😞
    Rozwalimy system w kwietniu!

    Ponieważ jestem durna pała i moja silna wola jest bardzo słaba (nawet z tym że miałam już nie żreć słodyczy ale dzisiejsza czekolada była pyszniutka😆) to nasiurałam jak wróciłam z pracy. Ja zawsze mało piję więc generalnie mój popołudniowy sik jest jak poranny. Najpóźniej jutro wieczorem powinna przyjść @. Biel. Czyli idę na piwo we czwartek... A małpa razem ze mną😒

    Oto potwierdzenie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/02a07d245469.jpg

    Edit: chyba, że te dwie kreski na zielonym też się liczą😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 17:29

    agge lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona kurcze, szkoda. No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W zamian wielkanocny zając podaruje Ci dwa jaja pełne dziecieków :D :*

    boję się, że jutro rano siknę i czar pryśnie ...

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja: kiedy Magdullina zajdzie w ciaze?
    M: Makdonald? O czym ty mowisz?
    Ja: MAGDULLINA!!!
    M: aa, pewnie juz jest
    Ja: A Ochmanka?
    M: jutro

    Zaraz poprosze o zaparzenie kolejnej pokrzywy i dalej powroze, a M. tylko potwierdzi moje przypuszczenia :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 17:35

    Magduullina, Kingulla, Malgonia, Beti82, agge, moni05 lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam betę w tym samym labie. Nie sądzę,że to błąd,chociaż nigdy nie wiadomo,różnie bywa... Tam pracują tylko ludzie w końcu.

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam,że jeśli to biochemiczna to spoko , w końcu się uda, za miesiąc albo dwa,ale się uda. Ale jeżeli to pozamaciczna...to chyba odpuszczę dalsze starania... Boje się tego po prostu jak diabeł święconej wody :(

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka z łaski swojej spytaj o mnie :P

    Sasanka55, Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Powiem wam,że jeśli to biochemiczna to spoko , w końcu się uda, za miesiąc albo dwa,ale się uda. Ale jeżeli to pozamaciczna...to chyba odpuszczę dalsze starania... Boje się tego po prostu jak diabeł święconej wody :(

    Kazda z nas sie boi. Sluchaj, mozemy drzec ze strachu, czy to nie pozamaciczna, a finalnie kosmowczak nam do*ebie. Wiesz, to daleko idace gdybanie! Zreszta spojrz na Niecierpliwa, tyle przeszla, a jest mega silna i dzielna po swojej CP i za sekunde bedzie w zdrowej, nudnej ciazy!

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Mogę zapytać co to za lekarz (na priv), bo właśnie też szukam jakiegoś dobrego gina w LuxMed Kraków.

    A ja przejęłam od Was wszystkie ciążowe dolegliwości, bo dzisiaj cały dzień umieram w łóżku :( Jakieś zatrucie, albo grypa żołądkowa mnie chyba złapała :/ Do pracy dzisiaj nie poszłam, a ja nawet z gorączką chodzę :(

    Ania wysłałam Ci zaproszenie.

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Sasanka z łaski swojej spytaj o mnie :P

    Kochana, M. mowi, ze max w poniedzialek ujrzysz II kreski :) :*

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Kazda z nas sie boi. Sluchaj, mozemy drzec ze strachu, czy to nie pozamaciczna, a finalnie kosmowczak nam do*ebie. Wiesz, to daleko idace gdybanie! Zreszta spojrz na Niecierpliwa, tyle przeszla, a jest mega silna i dzielna po swojej CP i za sekunde bedzie w zdrowej, nudnej ciazy!


    A ja a ja ? :)

    Tylko pamiętaj, że jak powie, że dzisiaj albo jutro to kłamie :p

    btw. Pauliśka cp to straszna loteria. My tyle co zaczeliśmy się starać 3 cs, 2 taki na poważnie i booom.

    I nie wyobrażam sobie zrezygnować z chęci posiadania dziecka z tego powodu. Było ciężko ale z dnia na dzień jest lepiej. Poza tym mąż się na szczeniaka nie zgodził więc nie mam wyjśćia :D

    Ochmanka, Sasanka55, moni05, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 12 marca 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ja: kiedy Magdullina zajdzie w ciaze?
    M: Makdonald? O czym ty mowisz?
    Ja: MAGDULLINA!!!
    M: aa, pewnie juz jest
    Ja: A Ochmanka?
    M: jutro

    Zaraz poprosze o zaparzenie kolejnej pokrzywy i dalej powroze, a M. tylko potwierdzi moje przypuszczenia :) :*
    No to będzie mały Indianin bo jutro to się zapowiada w czerwonych barwach😆

    Magduullina lubi tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ