X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 12 marca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Irvine i co znalazł? :P
    No nie... :(

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Pauliśka bardzo jest mi przykro. Wiem , że żadne słowa Cię teraz nie pocieszą, ale raptem miesiąc temu przechodziłam to samo. Beta 60 a po 2 dniach prawie tyle samo. Po tygodniu przyszedł okres.... to ogromnie niesprawiedliwe i bardzo trudne. Ale czas zaleczy tę ranę. Wiem że powodów takiej sytuacji może być bardzo dużo i tak naprawde nigdy nie dowiesz sie co poszło nie tak... ale dla mnie zawsze poronienie chocby tak wczesne swiadczy że coś nie gra. Ja zrobiłam testy genetyczne i okazało się ze mam wrodzoną trombolifię i ciąża tylko na heparynie... teraz przynajmniej wiem z czym walczyć.
    Trzymaj sie kochana, jakbyś potrzebowała pomocy pisz.
    Dziękuję 😘 ja wiem,że mam mocny niedobór progesteronu, Hashimoto i zaburzenia autoimmunologiczne. Genetyka przebadana po zakrzepicy i kompletnie nic z tego nie wynikło... Być może mój organizm odrzuca po prostu dzidzię, może powinnam brać jakieś immunosupresanty... No nic,poczekam na okres spokojnie i pójdę wtedy do lekarza,sprawdzę jak się sprawy mają.

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine szkoda. Ale może jeszcze nie czas. Ponowcie próby jutro :)
    Powiem Wam, że autosugestia działa. Już mam ciążową biegunkę (jak co miesiąc), ból brzucha, piersi, senność i co tylko jeszcze 🙈 a myślałam, że obejdzie się bez wkrecania sobie 😋
    Zmykam do spania. Rano zamelduje się albo z pozytywem i stawiam wszystkim picolo, albo z negatywem i wy mi stawiacie 😋
    Dobrej nocy 😴🛌

    Magduullina, Malgonia, Irvine90, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Mila1996 Autorytet
    Postów: 260 539

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę wiecie co.... Taką mi ochotę na wino zrobiłyście a ja nie mogę ! 😭

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    QojMp2.png

    || - 21.12.2018

    29.08.2019 Zosia 👧 3710 i 58 cm szczęścia ❤️😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila1996 wrote:
    Kurczę wiecie co.... Taką mi ochotę na wino zrobiłyście a ja nie mogę ! 😭

    Mila każda z nas by chciała nie moc:):):) zostaje piccolo:D

    Magduullina, Mila1996, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam okropne mdłości...ale to raczej nie "ciąża" tylko nerwy...stresujący czas się tak na mnie odbija :(

    Magduullina lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka spokojnej nocy życzę! Wciąż trzymam kciuki że tym razem będzie dobrze i że te 3cb już wystarczą..

    Jejku dziewczyny jaka ja dzisiaj niemiła jestem.. oberwało się dziś koledze na treningu tylko dlatego że za nim nie przepadam, mamie tak wytlumaczyłam jak się pozbyć świecacego okienka na telefonie że sobie dała spokój do końca turnusu i mam ogromną ochotę wyładowac na kimś resztę napięcia. Jak nic pms. Brzuch już boli, rano pewnie będzie @

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    A ja mam okropne mdłości...ale to raczej nie "ciąża" tylko nerwy...stresujący czas się tak na mnie odbija :(

    Mdłości w ciąży są powodowane przez wzrosty bety. Ona później zwalnia - i dlatego po pierwszym trymestrze nieraz uspokajają się również wymioty. Trzymam kciuki, żeby to była dobra prognoza do kolejnego badania!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 22:58

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny napiecie tutaj jak niewiem pauliska ale ty jestes w ciazy !!!! Beta o tym mowi i przyrasta nie sorrrrry wiem ze sama nie dowierzasz ze to sie dzieje !!!! Wiem bo az sobie przypomnialam jak ja to robilam nie chcesz rozczarowania i dlatego tak sobie wmawiasz! Kochana moja uspokoj sie pomysl sobie ze przez te twoje zle mysli itd wmawiajac sobie to wszystko tak sie wkoncu stanie psychika niestety dziala jak sobie wmowimy sraczke to ja dostaniemy kochana uspokoj sie wybacz mi ze ja teraz tak ale naprawde daj sobie i kropkowi szanse TAK TO SIE DZIEJE I MA BYC DOBRZE !!!!MY W TO WIERZYMY I TY UWIEZ !!!! PROOOOSZE ...!!! BO NIE JEDNA Z NAS CHCIALABY MIEC BETE JAK TY I PRZYROST W 24H TAK JAK TY NP JA I BYLABYM WNIEBOWZIETA!!!!! CALUJE CIE MOCNO ODPOCZNIJ KONIECZNIE I POWTORZ BETE ZA 48H! TULE :*

    Pauliśka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Dziękuję 😘 ja wiem,że mam mocny niedobór progesteronu, Hashimoto i zaburzenia autoimmunologiczne. Genetyka przebadana po zakrzepicy i kompletnie nic z tego nie wynikło... Być może mój organizm odrzuca po prostu dzidzię, może powinnam brać jakieś immunosupresanty... No nic,poczekam na okres spokojnie i pójdę wtedy do lekarza,sprawdzę jak się sprawy mają.
    Domyślam sie że luteine albo dupka bierzesz, leki na tarczyce pewnie tez. Badałaś ANA albo diagnozowałaś sie pod katem zespolu antyfosfolipidowego? To dość czeste z immunologii...

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona a no moze tak byc!!! A sprawdz i juz nie placz! Przeciez musi dobrze byc ... Jak nie teraz no to pozniej ale przeciez trzeba zyc!
    Wez nie swiruj przy wynikach, tylko ludzie pracuja.. Skad my wiemy czy czasami cos nie posrali z wynikami?! Zawsze misimy miec nadzieje ona umiera ostatnia! Moze i to plamienie implantacyjne ;) trzeba poczekac ale zyczeeee Ci tego z calegoooooo serca!

    szona, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Szona a no moze tak byc!!! A sprawdz i juz nie placz! Przeciez musi dobrze byc ... Jak nie teraz no to pozniej ale przeciez trzeba zyc!
    Wez nie swiruj przy wynikach, tylko ludzie pracuja.. Skad my wiemy czy czasami cos nie posrali z wynikami?! Zawsze misimy miec nadzieje ona umiera ostatnia! Moze i to plamienie implantacyjne ;) trzeba poczekac ale zyczeeee Ci tego z calegoooooo serca!


    Już znowu mam tryb działania. Kolejna lekcja pokory, nowe objawy (np. mnóstwo żył na biuście), no i akceptacja. Jutro odbiorę resztę wyników, 20 porozmawiam z lekarzem. Działamy.

    moni05, Magduullina, Sasanka55, Iseko, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki dobranoc:* trzymam za jutro kciuki:)

    Magduullina, agge, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Mdłości w ciąży są powodowane przez wzrosty bety. Ona później zwalnia - i dlatego po pierwszym trymestrze nieraz uspokajają się również wymioty. Trzymam kciuki, żeby to była dobra prognoza do kolejnego badania!
    Ej no, to czemu ja do końca ciąży rzygałam jak kot? 🤣

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzczesliwaMamusia super, że już na pierwszej stronie widać, kto zobaczył 2 kreski.

    Ale ładniej by wyglądało, gdyby po prostu na całej liście wstawić emotkę ❤ przy tych, którym się udało :D taka moja sugestia

    Angelika1313, szona, Salome lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Domyślam sie że luteine albo dupka bierzesz, leki na tarczyce pewnie tez. Badałaś ANA albo diagnozowałaś sie pod katem zespolu antyfosfolipidowego? To dość czeste z immunologii...
    Ana są w porządku... Mam rozpoznane RZS, przy czym teraz w uśpieniu... Nie wiem sama już o co chodzi z moim organizmem :/

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    dziewczyny napiecie tutaj jak niewiem pauliska ale ty jestes w ciazy !!!! Beta o tym mowi i przyrasta nie sorrrrry wiem ze sama nie dowierzasz ze to sie dzieje !!!! Wiem bo az sobie przypomnialam jak ja to robilam nie chcesz rozczarowania i dlatego tak sobie wmawiasz! Kochana moja uspokoj sie pomysl sobie ze przez te twoje zle mysli itd wmawiajac sobie to wszystko tak sie wkoncu stanie psychika niestety dziala jak sobie wmowimy sraczke to ja dostaniemy kochana uspokoj sie wybacz mi ze ja teraz tak ale naprawde daj sobie i kropkowi szanse TAK TO SIE DZIEJE I MA BYC DOBRZE !!!!MY W TO WIERZYMY I TY UWIEZ !!!! PROOOOSZE ...!!! BO NIE JEDNA Z NAS CHCIALABY MIEC BETE JAK TY I PRZYROST W 24H TAK JAK TY NP JA I BYLABYM WNIEBOWZIETA!!!!! CALUJE CIE MOCNO ODPOCZNIJ KONIECZNIE I POWTORZ BETE ZA 48H! TULE :*
    Odpoczywam, jakoś staram się o tym nie myśleć ale jednak z tyłu głowy są czarne scenariusze... :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona tak jest dzialaj !!! Walcz! Kochana ja trzymam kciuki!!!! Mocno wierze!
    Niecierpliwa kochana dobranoc przydadza sie kciuki ... :* reszte z was mocno tuleeeee nie wiem o ktorej zas jutro wstane no ale jak tylko bedzie z nocy sik musze wkoncu z pierwszego test zrobic sie okaze.... Chyba musze pierw bocka zobaczyc to i dwie krechy uwidze , nie mowilam wam ale normalnie nie do wiary jak z jednym tak z drugim synkiem jak jechalam po test do apteki u mnie na wiosce bociek mi przed autem przelecial jakby cwany wiedzial :) heh glupie to takie ale symboliczne i pozostalo w pamieci :) i bez sciem naprawde tak bylo 1 raz i drugi to byl kwiecien z drugim i maj z pierwszym ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Odpoczywam, jakoś staram się o tym nie myśleć ale jednak z tyłu głowy są czarne scenariusze... :/
    Wiem!!!!! Ale serce mi mowi tak se ot co podpowiada ze z twoim kropkiem jest ok!!! Jak mi mowilo u sasanki(wybacz kochana) oby do porodu!!!!!!!!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 00:29

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2019, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie kiedys ktos powiedzial ze mam cos z wiedzmy heh wy tu na forum nie czarujcie :* (moja tesciowa i moja mama) dziwne ale prawdziwe... Jak cos czuje mowie i chocby kto co mowil zawsze na moje przypuszczenia wychodzi.... Moze temu tak to odbieram ze jestem z pod znaku blizniaka , ur 24.05 hmmm kto wie ....nie wiem.... Wiem ze na tym forum jestem najmlodsza czuje to i troche mi z tym zle ale niewazne.,. To jest forum ktore chlonie moje zycie poza codzirnnoscia i dobrze mi z Wami chce dalej byc tutaj czytac Was bo jestescie ogromem wiedzy takiej ktorej google nie powie jestescie skarbnica wiedzy,doswiadczen, chorob o ktorych nie mialam nigdy pojecia przedtem, jestescie wspaniale wszystkie tutaj!!!! Za sile, walke itd caluje po nozkach moje kochane!

    Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ