X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga, trzymam kciuki. Będziesz powtarzać bete?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin wychodzi jakoś 20-22 listopad :) ale ja jeszcze się nie cieszę szczerze wam powiem,bo na tym etapie wszystko może się zdarzyć... Po prostu narazie na spokojnie poczekam na rozwój wydarzeń. Myślicie,że powinnam zrobić jeszcze jedną betę?

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska, jak Ty sie czujesz?

    Nikodemko, u mnie zawsze w okresie okoloowulcyjnym pojawia sie burza hormonow i dziwne samopoczucie- takie jak przed @

    Malgonia, wiesz, ze zawsze trzymam mocno kciuki 🤛🤜 Mam nadzieje, ze wynik bedzie jeszcze dzisiaj. Ja w Alabie nigdy nie robilam, wiec nie mam pojecia, ile sie czeka.

    Moni, to chwilowa panika, jak mocniej zabolalo :) Kropek sie najadl kluch i znowu zadowolony :) Straszna wiercipieta z niego :) :* Jak Twoje nerki?

    Olga, nie znam sie zupelnie na transferze, ale mam nadzieje, ze jest jeszcze szansa na ten miesiac :* Prog boski

    Pauliska, ja bym zrobila, ale za jakis tydzien dopiero, no chyba ze czeste badania bardziej Cie uspokajaja :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2019, 14:58

    moni05 lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 15 marca 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Termin wychodzi jakoś 20-22 listopad :) ale ja jeszcze się nie cieszę szczerze wam powiem,bo na tym etapie wszystko może się zdarzyć... Po prostu narazie na spokojnie poczekam na rozwój wydarzeń. Myślicie,że powinnam zrobić jeszcze jedną betę?

    Skontaktuj się z lekarzem, ale normalnym. 😋Umów wizytę na za tydzien jeśli chcesz zobaczyć pęcherzyk a za dwa-trzy jeśli już serduszko. Nie stresuj się tą betą, tylko usg może ocenić, czy wszystko jest ok 😉

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga a może jednak jeszcze jest szansa? Powtarzasz badanie? Cieszę się, że masz plan i wole walki 😊

    Sasanka ja dopiero przed kluchami, ale zrobię sama, dopiero gdy mąż wróci 😉 Czuję się dziś dobrze, aczkolwiek zmęczona, bo córcia zapomina jak się śpi. W dzień też ma problemy z drzemką. Poza tym to wzorowe dziecko 😻

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, nerki ok, ale ciągnie mnie brzuch po bokach, już są pierwsze rozstępy, brr... Wyszłam spod prysznica rano i stwierdziłam, że nieuchronnie zbliża się kres samodzielnej depilacji bikini... 😂 no ni hu hu tak się wyginać. Ja czuwam nad Twoim nastawieniem, pamiętaj 😘

    Mila1996, Niecierpliwa... lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff nadrobiłam Was :D
    Trzymam kciuki za wszystkie już zafasolkowane i te które mają przed sobą testowanie. U mnie 23 dc, 7dpo i plamienie... staram się nie nakręcać ale test już zamówiony

    Malgonia, Sasanka55, Iseko, Salome, Magduullina, agge, Ania_85_, szona, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Sasanka, nerki ok, ale ciągnie mnie brzuch po bokach, już są pierwsze rozstępy, brr... Wyszłam spod prysznica rano i stwierdziłam, że nieuchronnie zbliża się kres samodzielnej depilacji bikini... 😂 no ni hu hu tak się wyginać. Ja czuwam nad Twoim nastawieniem, pamiętaj 😘

    Twoja Dzidzia pieknie rosnie, wiec brzuszek juz za maly sie robi, to wypycha :) U mnie rozstepy pojawily sie na 1 z ud ze 3 tyg.temu, dziwne, bo w tym okresie ani nie schudlam ani nie przytylam, nie wiem skad to dziadostwo, ale trudno, najwyzej tatuaz tam kiedys zrobie i zakryje.
    Wiesz, ze ja o niemoznosc samodzielnej depilacji sie bardzo boje? :D przy staraniach co cykl o tym myslalam :D Dziekuje za przywrocenie mnie do porzadku :* <3 Wszystko sie rozciaga, a ja panikuje. Nie moge doczekac sie miny lekarza w srode :) alez bedzie zdziwiony

    moni05, Madziandzia lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia kciuki za pomyślną implantacje zatem :)

    Madziandzia, Magduullina lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Hej u mnie beta ujemna, progesteron 23,5.. Wiec walczę dalej! Za miesiąc kolejny transfer :)
    Bardzo mi przykro :( Tulę mocno!!! Życzę Ci z całego serca, żeby kolejny transfer był udany. Ile masz jeszcze śnieżynek?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Ufff nadrobiłam Was :D
    Trzymam kciuki za wszystkie już zafasolkowane i te które mają przed sobą testowanie. U mnie 23 dc, 7dpo i plamienie... staram się nie nakręcać ale test już zamówiony

    Witam Madziandzia :) Polubilam Twoj pierwszy post, ale sie jeszcze nie przywitalam. Fajnie, ze jestes, choc jeszcze fajniej bedzie, jak szybko przestaniesz byc Staraczka, a zaczniesz Ciezarowka :) Oczywiscie i wtedy Cie tu zatrzymamy, zebys zdawala piekne relacje. Plamienie 7do moim zdaniem brzmi super :) Mocne kciuki

    A tak z ciekawosci, to ile nadrobilas? :D :D :D tu sie zesrac idzie po 1 dniu nieobecnosci :D

    Madziandzia, Malgonia, Tele...79, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika mam jeszcze 4 sniezynki:)
    Bety nie powtórzę bo jutro do Uk wracam..

    agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Twoja Dzidzia pieknie rosnie, wiec brzuszek juz za maly sie robi, to wypycha :) U mnie rozstepy pojawily sie na 1 z ud ze 3 tyg.temu, dziwne, bo w tym okresie ani nie schudlam ani nie przytylam, nie wiem skad to dziadostwo, ale trudno, najwyzej tatuaz tam kiedys zrobie i zakryje.
    Wiesz, ze ja o niemoznosc samodzielnej depilacji sie bardzo boje? :D przy staraniach co cykl o tym myslalam :D Dziekuje za przywrocenie mnie do porzadku :* <3 Wszystko sie rozciaga, a ja panikuje. Nie moge doczekac sie miny lekarza w srode :) alez bedzie zdziwiony

    Ja też wszystko tatuażami przykrywam. Norma 😅 dobry pretekst. Nie bój nic, w szpitalu na patologii mialam taką agentkę, co siadała w łazience na reczniku okrakiem, w lusterkiem między nogami 😂 da się? Ano da.
    Takie przypadki tylko poszerzają ich wiedzę medyczną. Bedzie zachwycony 😁

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Witam Madziandzia :) Polubilam Twoj pierwszy post, ale sie jeszcze nie przywitalam. Fajnie, ze jestes, choc jeszcze fajniej bedzie, jak szybko przestaniesz byc Staraczka, a zaczniesz Ciezarowka :) Oczywiscie i wtedy Cie tu zatrzymamy, zebys zdawala piekne relacje. Plamienie 7do moim zdaniem brzmi super :) Mocne kciuki

    A tak z ciekawosci, to ile nadrobilas? :D :D :D tu sie zesrac idzie po 1 dniu nieobecnosci :D

    Hahahaha, z 30 stron co najmniej :D a i z lutego część z Was pamiętam ;)

    Magduullina, Sasanka55, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee...dziewczyny. mnie maz golil. Ale przed samym porodem brzuch mi sie troche obnizyl i juz sama sie ogolilam. Zmeczona bylam,jak po godzinnym aerobiku z chodakowska,ale dalam rade. A brzuch mialam ogromny

    moni05, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska ale super no bomba!!! Witaj Madzia sory ale was nie nadrobie chyba ma zaniki pamieci :D troche mnie nie bylo a i tak dzien mam pelny wrazen uff... Auto zarysowalam haha chyba malo mialam miejsca na parkingu ... + szukalam kabli i auta bo no to ze auta jezdza to kij a kable zostaly w domu 2 km od domu przy sklepie inteligentna ja z dwojka dzieci auto zostawilam na swiatlach wlaczonych i zdechl :D ciekawe co jeszcze dzis narobie ...

    Madziandzia lubi tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu mam chwilę by coś napisać . Cały czas was czytam ale nie mam nawet kiedy pisać .(synkowi wychodzą zęby i jest istna masakra )
    Nie odniose się do poszczególnych osób bo przy ilości stron jakich miałam do nadrobienia nie pamiętam kto co pisal.
    Ale gratuluję pozytywnych bet i testów . Rosnijcie zdrowo .
    A tym co nie nie udało trzymam kciuki za kolejny cykl.

    My mamy kolejny tydzień . 18tc . Kiedy to zleciało ? Wydawało by się że nie dawno testowałam a teraz juz nie dam rady ukryć brzucha :D
    A bym zapomniała zostawiam worek wirusów #__&#+#+&#&&#-#-$--#-#-#-#&\*%&$-#"%&$"\&#"\&$"$&$"#"&$.

    Iseko, moni05, ef36, Madziandzia, Pauliśka, Salome, Magduullina, Mila1996, APrzybylska, MonikA_89!, Ania_85_, nuśka91, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Podwoiła,59.60!!! 😍😍😍😍
    Ogromne gratulacje!! A tu same czarne myśli były 😉 jednak trzeba myśleć pozytywnie!

    Pauliśka, Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 15 marca 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian czekam na Twój wynik z niecierpliwością! I mocno mocno trzymam kciuki!!

    5ylwian, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie juz tel rozladowywuje od odswiezania strony z wynikami ;-)

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ