X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Tak jest,wrzucam pozytywne wirusy ciążowe :D aż chyba suwaczek sobie uczynię :D wczoraj dostałam od wszystkich po kolei takie zjeby,że aż mi w pięty poszło,serio... Nawet pielęgniarka w labie mnie zjebała! Szczerze to nawet dziś wstałam już w lepszym humorze. Musi być dobrze.
    No i takie podejście ma być!! Od razu lepiej :)

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    U mnie jest takie lab co jest dużo taniej niż gdzie indziej i mega kolejki...
    B12 22
    Wit D 39
    Kwas foliowy 22
    Itd także różnica mega nie?
    Kwas foliowy się robi w obojętnie jaki dc? Witaminy chyba też bo nim mi gin nie mówił

    No to mega różnica. Tu akurat bez znaczenia, kiedy się robi. Ja badam w 3dc, bo tak mi wygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 11:12

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Kochanie, następna będzie Ciąża!!! Też każda będzie ją miała 😘😘😘
    Ciąża najbardziej w temacie, więc koniec o menopauzie i przechodzimy do zdrowej i nudnej 9-cio mięsiecznej ciąży.
    Ja straciłam jajnik mając 20 lat i tylko z jednym tuż przed 40stką do menopauzy mi daleko :)
    Koniec narzekania!
    Ja po wczoraj miałam tu przez chwile nie wchodzić, ale się przełamałam.
    Wiecie gdzie w Warszawie można wykonać test Pappa na NFZ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 11:08

    agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mając 19 lat poszłam pierwszy raz do ginekolog endo. Zrobił mi miliard badań pamiętam że brałam bromergon iduphaston ale zanim zaczelam brać powiedział że nigdy nie będę miała dzieci. Potem brałam leki i w jakiejś przerwie ich brania zaszłam a on mówił że kobiety najczęściej zachodzą jak przestają brać. No i zaszłam w cp ale zaszłam. Glupi *****

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 11:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ef36 wrote:
    Ciąża najbardziej w temacie, więc koniec o menopauzie i przechodzimy do zdrowej i nudnej 9-cio mięsiecznej ciąży.
    Ja straciłam jajnik mając 20 lat i tylko z jednym tuż przed 40stką do menopauzy mi daleko :)
    Koniec narzekania!
    Ja po wczoraj miałam tu przez chwile nie wchodzić, ale się przełamałam.
    Wiecie gdzie w Warszawie można wykonać test Pappa na NFZ?
    Na pewno w szpitalu na karowej

    ef36 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho do mnie już małpiszon lezie, oczywiście za wcześnie. Już wodnisty śluz z krwią. I dobrze, bo badania zrobię i zacznę nowe staranka :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    A ja poszłam spać ok. 2:30. Turlałam się później do rana. Ciągle myślę, że mój progesteron wskazuje na wygasanie jajników, na starość, na beznadziejność. Że to bez znaczenia jaką ma wartość 7 dpo, bo w 3 dpo jego wysokosc wskazuje na menopauzę. Ja wiem, że luteina itd. - ale podawany z zewnatrz progesteron ma sens w 2 fazie, a pierwsza wskazuje, że jest lipa.

    Wkurzam się, że przeczytałam ten wpis Pauliśki. Wkurzam się, bo choć mam w sobie ogrom racjonalności, tysięczny wpis pełen czarnych wizji walnął rykoszetem i mnie.

    Jutro mam wizytę. Mam nadzieję, że lekarz mnie walnie w łeb i ogarnie.

    Agge, jesteś zuch. Kibicuję teraz testowaniu w takim momencie, żeby nie szukać cieni z lupą. Bardzo proszę - przypomnij mi to za jakieś 20 dni 😅
    Szona, nie stresuj się tym aż tak, wartość proga w 3 dc powinna być niziutka. Pobadaj kilka razy, ale sam progesteron NIE SWIADCZY O POF! Wiemy na tym forum, że prog się waha, logiczne jest że waha się cały cykl. Zrób inne badania w tym kierunku, jeśli masz przeczucie że coś jest nie tak, ale bez jednoznacznej diagnozy nie ma co się załamywać. Uważam że Pauliśka przesadza i na próżno straszy, jednorazowy wynik nie przesądza o sprawie. Jakiś czas temu badałam w 3dc lh fsh i estradiol, wyszedł mi 255 a powinien wg norm być dwucyfrowy max, naczytałam się o różnych chorobach, bałam się torbieli a w 8dc jajniki czyste. Boje się wielu rzeczy u siebie, ale miałam przeczucie że u mnie coś nie tak z tarczycą i cukrami i poszłam do endo = Hashimoto i IO. Teraz mam przeczucie co do krzepliwości, panel krzepliwosci wyszedł już drugi raz źle, więc przymierzam się do badania z testdna.pl. Ja nie mówię że nie wolno panikować, ale diagnozuj się mądrze, na spokojnie, analizuj swoje wyniki wcześniejsze, swoje samopoczucie no i intuicję.
    Podsumowując, wszystkie mamy niskiego proga w 3 dc i to dobrze, prog się waha, a roznica 0,1 a 0,2 jest na prawdę niewielka więc jeśli chcesz dalej to zgłębić to badaj proga po prostu w każdym następnym cyklu, jeśli wyniki cały czas będą słabe idź do lekarza, ale pamiętaj że takie diagnozy stawia się po całokształcie objawów i wyników, sam prog to za mało.
    Tulam i bądź spokojna, wszystko będzie dobrze 🤗🤗🤗

    Ps. Przypomnij mi czy robiłaś AMH? Jak reszta wyników 3dcowych poza tym niskim progiem?

    szona lubi tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie napierniczają oba jajniki. Dawać mi tu dwa jajka i bliźniaki! Raz dwa!

    Wczoraj siedziałam taka bylejaka i mój maz pyta co jest. Ja że eee progesteron bla bla bla, a on: przecież moja mama wywróżyła Ci obrączka na włosie dwie córki!!! NIE WIERZYSZ MOJEJ MAMIE?!?!?! I zakończył taką miną, że parsknęłam śmiechem :)

    aeiouy, Sasanka55, agge, Ania_85_, Magduullina, moyeu, Madziandzia, Iseko, Tele...79, eemmiilliiaa, moni05, MonikA_89!, nuśka91 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Szona, nie stresuj się tym aż tak, wartość proga w 3 dc powinna być niziutka. Pobadaj kilka razy, ale sam progesteron NIE SWIADCZY O POF! Wiemy na tym forum, że prog się waha, logiczne jest że waha się cały cykl. Zrób inne badania w tym kierunku, jeśli masz przeczucie że coś jest nie tak, ale bez jednoznacznej diagnozy nie ma co się załamywać. Uważam że Pauliśka przesadza i na próżno straszy, jednorazowy wynik nie przesądza o sprawie. Jakiś czas temu badałam w 3dc lh fsh i estradiol, wyszedł mi 255 a powinien wg norm być dwucyfrowy max, naczytałam się o różnych chorobach, bałam się torbieli a w 8dc jajniki czyste. Boje się wielu rzeczy u siebie, ale miałam przeczucie że u mnie coś nie tak z tarczycą i cukrami i poszłam do endo = Hashimoto i IO. Teraz mam przeczucie co do krzepliwości, panel krzepliwosci wyszedł już drugi raz źle, więc przymierzam się do badania z testdna.pl. Ja nie mówię że nie wolno panikować, ale diagnozuj się mądrze, na spokojnie, analizuj swoje wyniki wcześniejsze, swoje samopoczucie no i intuicję.
    Podsumowując, wszystkie mamy niskiego proga w 3 dc i to dobrze, prog się waha, a roznica 0,1 a 0,2 jest na prawdę niewielka więc jeśli chcesz dalej to zgłębić to badaj proga po prostu w każdym następnym cyklu, jeśli wyniki cały czas będą słabe idź do lekarza, ale pamiętaj że takie diagnozy stawia się po całokształcie objawów i wyników, sam prog to za mało.
    Tulam i bądź spokojna, wszystko będzie dobrze 🤗🤗🤗

    Ps. Przypomnij mi czy robiłaś AMH? Jak reszta wyników 3dcowych poza tym niskim progiem?
    Ejjj ale ja nikogo nie straszyłam,napisałam tylko o swoim przypadku, o diagnozie lekarza! I on nie brał pod uwagę tylko mojego proga,ale też inne badania hormonalne łącznie z USG!

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Szona, nie stresuj się tym aż tak, wartość proga w 3 dc powinna być niziutka. Pobadaj kilka razy, ale sam progesteron NIE SWIADCZY O POF! Wiemy na tym forum, że prog się waha, logiczne jest że waha się cały cykl. Zrób inne badania w tym kierunku, jeśli masz przeczucie że coś jest nie tak, ale bez jednoznacznej diagnozy nie ma co się załamywać. Uważam że Pauliśka przesadza i na próżno straszy, jednorazowy wynik nie przesądza o sprawie. Jakiś czas temu badałam w 3dc lh fsh i estradiol, wyszedł mi 255 a powinien wg norm być dwucyfrowy max, naczytałam się o różnych chorobach, bałam się torbieli a w 8dc jajniki czyste. Boje się wielu rzeczy u siebie, ale miałam przeczucie że u mnie coś nie tak z tarczycą i cukrami i poszłam do endo = Hashimoto i IO. Teraz mam przeczucie co do krzepliwości, panel krzepliwosci wyszedł już drugi raz źle, więc przymierzam się do badania z testdna.pl. Ja nie mówię że nie wolno panikować, ale diagnozuj się mądrze, na spokojnie, analizuj swoje wyniki wcześniejsze, swoje samopoczucie no i intuicję.
    Podsumowując, wszystkie mamy niskiego proga w 3 dc i to dobrze, prog się waha, a roznica 0,1 a 0,2 jest na prawdę niewielka więc jeśli chcesz dalej to zgłębić to badaj proga po prostu w każdym następnym cyklu, jeśli wyniki cały czas będą słabe idź do lekarza, ale pamiętaj że takie diagnozy stawia się po całokształcie objawów i wyników, sam prog to za mało.
    Tulam i bądź spokojna, wszystko będzie dobrze 🤗🤗🤗

    Ps. Przypomnij mi czy robiłaś AMH? Jak reszta wyników 3dcowych poza tym niskim progiem?

    Nie robiłam AMH. A reszta wyników w (chyba) 4 dc (bo z listopada):

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6215d0d4ae5b.jpg

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Oho do mnie już małpiszon lezie, oczywiście za wcześnie. Już wodnisty śluz z krwią. I dobrze, bo badania zrobię i zacznę nowe staranka :D
    Szkoda...

    Sasanka55, Madziandzia lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, nie analizujmy juz :) Cieszmy sie z Twojej ciazy i trzymajmy kciuki za pozostale dziewczyny :) Wiosna to wiosna, musi byc dobrze!

    Magduullina, moni05 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest też tak że ten 17oh progesteron jest ważniejszy i świadczy właśnie o naszym STANIE tam? I jego się robi w 3 dc. Ale jak to mój lekarz mówił że jedno badanie o niczym nie świadczy trzeba zrobić wszystkie. Bo u mnie np stosunek Lh i Fsh idealny i nie świadczy o pcos ale dhea podwyższone, shbg za niskie, androstedion podwyższony i testosteron też i dopiero po tych powiedział że teoretycznie mam pcos. Mój gin nie zwrócił uwagi na progesterom robiony inaczej jak 7 dni przed okresem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, loool :D jestem nienormalna, ale rozbawilo mnie to, ze mam nizszego proga niz faceci :D :D :D juz mi odbija :D

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Szona, loool :D jestem nienormalna, ale rozbawilo mnie to, ze mam nizszego proga niz faceci :D :D :D juz mi odbija :D

    To pewnie dlatego, że masz dziewczyno jaja i siłę lepsze niż nie jeden facet 💪

    Sasanka55, Magduullina, moyeu, Ania_85_, Irvine90, Madziandzia, Iseko, eemmiilliiaa, moni05, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Moyeu! Cześć 😊 jak u Ciebie?
    A u mnie różnie, nie mierzę temperatury drugi cykl, ale robię owulaki, mam ich dużo więc chcę je zużyć, ale narazie (13dc) negatywy, w temacie dalszej diagnostyki to tak jak pisałam, planuję zrobić badania z testdna, ale jakoś tak trochę straciłam nadzieję, że się uda, traktuję ten czas jak sen zimowy, zbieram siły na walkę z niepłodnością!
    Tak Was czytam z "Niemca" 😝 lajkuję i przeżywam, staram się nie nakręcać ale jak widzę że ktoś szerzy herezje a to o cp a to o menopazie no Słodki Jeżu w Morelach! To trochę wygląda na szukanie atencji, a pseudonaukowe wyjaśnienia mogą komuś zrobić dużo krzywdy. No nie godzę się na coś takiego! Dlatego zareagowałam, może za mocno ale nie lubię takiego trolowania. Już kilka razy spotkałam się z takim zachowaniem i włącza mi się czerwona lampka (Malgonia pamiętasz velvet aka veles?).

    Sasanka55, szona, Malgonia, Ania_85_, syllwia91, Madziandzia, Iseko, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    To pewnie dlatego, że masz dziewczyno jaja i siłę lepsze niż nie jeden facet 💪

    Ty rowniez :*

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    A u mnie różnie, nie mierzę temperatury drugi cykl, ale robię owulaki, mam ich dużo więc chcę je zużyć, ale narazie (13dc) negatywy, w temacie dalszej diagnostyki to tak jak pisałam, planuję zrobić badania z testdna, ale jakoś tak trochę straciłam nadzieję, że się uda, traktuję ten czas jak sen zimowy, zbieram siły na walkę z niepłodnością!
    Tak Was czytam z "Niemca" 😝 lajkuję i przeżywam, staram się nie nakręcać ale jak widzę że ktoś szerzy herezje a to o cp a to o menopazie no Słodki Jeżu w Morelach! To trochę wygląda na szukanie atencji, a pseudonaukowe wyjaśnienia mogą komuś zrobić dużo krzywdy. No nie godzę się na coś takiego! Dlatego zareagowałam, może za mocno ale nie lubię takiego trolowania. Już kilka razy spotkałam się z takim zachowaniem i włącza mi się czerwona lampka (Malgonia pamiętasz velvet aka veles?).

    Bardzo mi się Twój komentarz spodobał. Uwielbiam takie podejście!

    Sasanka55, moyeu lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • cukrzyk1991 Autorytet
    Postów: 576 528

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, to i ja dorzucę swoje 3 grosze :D

    Przychylam się do zdania szczęśliwej mamusi (obym nie pomyliła :P), że póki jest @ to jest i płodność. Mi lekarka wyraźnie powiedziała, że żeby mówić o bezpłodności, pacjentka musi nie mieć obu jajników lub/i macicy.
    Druga anegdotka, którą chciałam Wam opowiedzieć - moja kuzynka miała duże problemy ogólnozdrowotne, lekarze nie wiedzieli co jej jest. Między innymi zaniknął jej @. Na długoooo, nie pamiętam na ile ale to nie były raczej tygodnie czy miesiące. Powiedzieli, że nie będzie mieć dzieci. W tym czasie nie miała nawet faceta, ale po kilku latach znalazła sobie wdowca i rach-ciach była w ciąży... Cała rodzina była w szoku, bo ona nie miała miesiączek...Tak jak pisałam wcześniej - medycyna jest mega nieprzewidywalna. A właściwie nie medycyna tylko organizm :)

    Co do diagnoz lekarskich - mi lekarz już po 1 podwyższonym wyniku prolaktyny kazał łykać bromergon (!), nawet nie kazał go badać ponownie. Na szczęście nie łyknełam go, nawet nie zdążyłam bo po kilku dniach się okazało że jestem w ciąży :D I po drugie - tak jak Sasanka pisała o "modach" tutaj na of, była też moda na zespół antyfosfolipidowy :D Zrobiłam wiec też badania tych pciał, a kierowała mną jedynie 1 ciąża biochemiczna...i lekarz (b. dobry spec) mnie zjebał xD Pomimo, że antykoagulant wyszedł dodatni. Powiedział, że to nie ma znaczenia klinicznego póki co. Dopiero jakbym miała np. 3 bardziej zaawansowane poronienia, to wtedy tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 11:43

    Sasanka55, moyeu, szona, moni05, Arashe lubią tę wiadomość

    Cukrzyca typu 1, Hashimoto, Prolaktyna średnia (?), + ANA1, + aTPO, + antykoagulant tocznia (LA), + MTHFR 667tc i PAI - obie mutacje heterozygoty
    Starania o pierwsze dziecko - (7cs)- II


    Leki: metformina, insulina (OPI), letrox 75, wit. D3, olej z wiesiołka, selen, kwas foliowy, luteina , tardyferon, heparyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Witam sie dzis .... Szykowac sie w radiu slyszalam ze Bocki juz w polsce polnocno-wschodniej takze lapac wiruski od zaciazonych , rozkladac nozki :* Pauliska dziekuje Ci ze zmienilas podejscie i masz humorek :* z Twoim kropciem bedzie wszystko dobrze zobaczysz! <3

    moyeu, ef36, Sasanka55, aeiouy, Ania_85_, Iseko, moni05, Tele...79, MonikA_89!, nuśka91 lubią tę wiadomość

‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ