X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    I już będziesz spokojna i tylko pozytywnie myśleć? A jaki miałaś progesteron?
    :*
    Dziś prog prawie 13 :) myślę pozytywnie,bo lekarz też tak myśli. Nawet już skierowanie na badania mi dał!

    syllwia91, MonikA_89!, szona, moni05, Sasanka55, Niecierpliwa..., agge, Magduullina, aeiouy, eemmiilliiaa lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam trochę, ale muszę już odpisać, bo zaraz zapomnę.

    Ale się złożyło, na innym forum, w innym wątku też dziś dyskusja o zwierzakach z przewagą kotów :)
    Gdy mieszkałam z rodzicami na wsi mieliśmy wychodzącego kota. Jak raz w marcu wybrał się na spacer, to wrócił w czerwcu. Byliśmy w szoku, myśleliśmy, że już go nie zobaczymy. A on na panienkach tyle szalał :)

    I dziewczyny, pisałam chyba wczoraj, że przy wątpliwych wynikach rozumiem strach. Nikt nie spodziewa się, że przy przyroście bety np. 40% będzie uśmiech od ucha do ucha. Może być zarówno źle jak i dobrze, 50 na 50. Jak z rzutem monetą, albo orzeł, albo reszka, ale przed upadkiem monety NIE MA PEWNOŚCI JAKI BĘDZIE WYNIK. Dlatego nie rozumiem obstawania ciągle przy jednym z wyników. Pisałam też, że służymy radą i pocieszamy, bo lekarzami nie jesteśmy, a nawet lekarze nie są w stanie postawić diagnozy na pewnym etapie.

    Sorki za irytację, ale jak widzi się 20-ty post o treści (trzymając się mojego porównania) "Niestety, pewnie będzie reszka..." to ciśnie się wręcz na klawiaturę: "Równie dobrze może wypaść orzeł, weź to pod uwagę!". No i w pewnym momencie naprawdę człowiek nie ma co napisać, gdy pojawia się kolejne 10 wpisów: "Będzie reszka". Bo to przypomina rozmowę z zaciętą płytą. Wiele z nas pisze tu o problemach ze zdrowiem, Malgonia, Elfia, Monika, Cukrzyk, czy nawet Moni, będąca w ciąży zagrożoną toksoplazmozą. Ona wie, że jest w ciąży, ona wie, że ma tokso. Ale nie napisała przytłaczającej ilości depresyjnych postów. Jest silna, wierzy, co też udziela się i nam :)

    Ja w tej ciąży też miałam moment zwątpienia. Bo nie działo się ze mną tak samo, jak z dziewczynami na tym samym etapie ciąży. Bo nie czułam ani nie zauważałam brzucha. Czułam się normalnie, nieciążowo. Tak jak w pierwszej ciąży, kiedy nieświadoma nosiłam obumarły zarodek... To znajome uczucie mnie paraliżowało. A jednak mój organizm mnie zmylił. Poszłam na usg, na którym zobaczyłam kopiącego małego żelka. Czułam, że będzie źle, a było dobrze. Można się pomylić i w tę stronę ;)

    syllwia91, MonikA_89!, szona, Tele...79, Sasanka55, Iseko, Malgonia, cukrzyk1991, Olliiii, Mila1996, Irvine90, Magduullina, Ania_85_, aeiouy, nuśka91 lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo czyli teoretycznie lepiej brać jak nie brać bo pomoc może a zaszkodzić nie może to czemu ta Pani dr mówi żeby nie brać dziwne... :\
    Przedawkowac się nie da?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja jeszcze jestem w szoku,że ten kropuś już jest w macicy! Przecież podobno dopiero od 1000 bety coś widać w usg, a ja wczoraj miałam 234. Po prostu ciąża jest wcześniejsza. Dziś powinien być 5 tydzień,a jest 4.
    5ylwian u Ciebie może być to samo,nie patrz na wartość tylko na przyrost. Ja mam jeszcze jutro zbadać betę dla pewności,musi być podwojona,jeśli tak będzie to ciąża ma wielkie szanse. I norma proga w ciąży jest od 9, gin mi mówił,że jak nie ma bóli i plamień to nawet nie ma wskazań do suplementacji,ale oni dają na wszelki wypadek. Ja na Twoim miejscu bym brała dupka,choćby do kolejnej bety.
    Jak lekarz ma dobry sprzęt, to przy niższej becie też zobaczy kropka. Ale się cieszę, że wszystko u Cienie w porządku :) Trzymam kciuki, żeby jutrzejsza beta poszybowała pięknie w górę. Na kiedy masz termin porodu? 😊😘

    Pauliśka, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Dziś prog prawie 13 :) myślę pozytywnie,bo lekarz też tak myśli. Nawet już skierowanie na badania mi dał!
    Uwielbiam takie wiadomośći i Ciebie taka! <3

    Sasanka55, Pauliśka, Magduullina lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Nooo czyli teoretycznie lepiej brać jak nie brać bo pomoc może a zaszkodzić nie może to czemu ta Pani dr mówi żeby nie brać dziwne... :\
    Przedawkowac się nie da?
    Niektórzy lekarze są zdania, żeby nie podtrzymywać sztucznie ciąży, która sama by się nie utrzymała. Chodzi o to, że jak mamy poronić, to lepiej na najwcześniejszym etapie, bo wtedy organizm sam sobie z tym poradzi. Z drugiej storny jednak przy stwierdzonej niedomodze lutealnej nawet prawidłowo rozwijająca się ciąża może się nie utrzymać, bez suplementacji proga. Trzeba znaleźć złoty środek i trochę zaufać swojej intuicji. Na pewno plamienia przed @ są wskazaniem do brania proga już po owulacji (od 3dpo), tak samo jak nieregularne miesiączki, które mogą być spowodowane właśnie przez niedomogę lutealną.

    syllwia91, Sasanka55, Iseko, Pauliśka, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • makowa Autorytet
    Postów: 628 984

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Dobra jestem po. Prog wcale nie tragedia,zakaz czytania. Duphaston 2x1 spokojnie wystarczy. I jest kropek w dnie macicy, 2mm 😍
    Ale jak to, przecież Ty masz książkowe wyniki wskazujące na cp.

    A tak na poważnie, cieszę się, że Kropek jest gdzie jest :) Uwierz w niego :)

    moni05, moyeu, Niecierpliwa..., ef36, agge, Pauliśka, Irvine90, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

    MTHFR, PAI-1 hetero | ANA1, ANA2 + | p/c antykardiolipinowe + | Hashimoto
    OK: V Laiden, R2 | Protrombina II | ANA3 | LA | p/c p. b2 glikoproteinie | białko C, S | homocysteina

    Aniołki 03.2018 12 tc, 06.2018 6 tc
    Udało się! II - 24.12.2018
    x0f7mnb.png
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    5ylwian, ale bierzesz jakies tabsy na proga, tak?

    Emmainthegarden, prawnicy nie, analitycy nie hm... Ja sie moge przebranzowic, tylko na kogo? Ciekawe, jaki zawod wygrywa w zestawieniu :)
    Profesjonalny hodowca ślimaków winniczków 😂 jedyna opcja!😂

    Sasanka55, Iseko lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to był za dzień... Padam na pysk :P

    Pauliśka, powiem Ci, że głośno odetchnęłam. Mam nadzieję, że nie znajdziesz więcej powodów do paniki... Gratuluję 😘

    5ylwian tak sobie myślę, że może dwucyfrowa beta to taki czas, gdzie wszystko rozkreca sie wolniej? Moze dopiero teraz, przy trzycyfrowej przyrosty poszybują? Jestem ciekawa i trzymam kciuki... 😘

    A co do pracy... U mnie niezłe combo. Jestem po Administracji i Zarządzaniu, pracuję przy pozyskiwaniu funduszy UE na duże inwestycje, jestem też muzykiem po szkole i moją wielką pasją jest grafika i projektowanie przestrzenne. Mam już kilka kursów w tym kierunku, dorobię kolejne. Na macierzynskim planuję też zacząć studia graficzne jako kolejne. Nie planuję wracać do poprzedniej pracy, te papiery mnie nudzą. Także trochę ze mnie człowiek-orkiestra, bo mam też uprawnienia nauczyciela kolonijnego, animatora dla dzieci 😂 także "giw mi byle jaką dżob oprócz tej papierologii" 😂

    Iseko, Sasanka55, 5ylwian, MonikA_89!, moyeu, Pauliśka, szona, syllwia91, Mila1996, Ania_85_, aeiouy, Agamk, nuśka91 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka no i super, ale się cieszę! Cudownie, że już Kropka zobaczyłaś :D

    Pauliśka lubi tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam napisać jak się czuje i zapomniałam, bo mnie beta Sylwian uradowała :)
    I Pauliski kropek też ;)

    Niecierpliwa, a więc czuje się dobrze i chyba czuje ruchy , czułam dziś o 7 różnych porach, więc chyba mogę powiedzieć, że już czuję. Tak to już wczesniej sporadycznie coś plumkalo, ale dla mnie musi być kilka razy na dzień by to uznać :)
    Cieszę się, że u Ciebie już ten owulak niepozytywny, obys wreszcie mogła rozpocząć starania i ugoscic kropka w macicy, bez niespodzianek. Psychicznie jak się czujesz?

    Sasanka55, moni05, 5ylwian, Niecierpliwa..., Pauliśka, szona, Tele...79, syllwia91, nuśka91 lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie pozytywny owulaczek! Mąż zgwałcony, teraz odpoczywam 😎

    Iseko, Niecierpliwa..., ef36, MonikA_89!, Sasanka55, Arashe, syllwia91, agge, Malgonia, Pauliśka, Madziandzia, szona, Tele...79, Szczesliwa_mamusia, Magduullina, Ochmanka, eemmiilliiaa, aeiouy, nuśka91 lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka mega cóż zs fantastyczna wiadomość!! Tak się cieszę 😊

    Sylwian mocno kibicuję i wierzę w Twojego kropeczka!! Trzymam kciuki!

    Pauliśka, 5ylwian, Magduullina lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Dobra jestem po. Prog wcale nie tragedia,zakaz czytania. Duphaston 2x1 spokojnie wystarczy. I jest kropek w dnie macicy, 2mm 😍
    Beta HCG to hormon. Hormony jak wiemy dzialają po swojemu, u każdej z nas inaczej.
    Ja tam wierzyłam w twojego kropka od początku I mam nadzieje że teraz to i Ty uwierzysz... i że te wszystkie głupoty wyczytane w internecie już wyparowały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 20:43

    Pauliśka, syllwia91 lubią tę wiadomość

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska Tobie to sie naprawdę taki kopniak w tylek należy... Masz fuksa że w ciąży jesteś :D

    Arashe psychicznie ogólnie dobrze aczkolwiek łapie trochę doły jak mi pozytywy ciążowe wychodzą a wiem ze w ciąży nie jestem

    No i załapałam na zime tak z 5 dodatkowych kg i pytania czy jestem w ciąży odbijają bo trz3ba sie uśmiechnąć i powiedziec "nie przytylam"

    Ale tych gorszych dni jest co raz mniej. W tym cyklu pełna mobilizacja :) bo musi byc dobrze.

    Dziewczyny pisały o tych bransoletkach lilou. Moze to głupie ale mam w planie sobie właśnie kupić taka z serduszkiem na zamkniecie tego etapu i to bedzie takie moje osobiste. Mimo ze lekarze nie traktuja tego jak ciążę tylko chorobę to jednak był to zarodek i mimo ze nie było szans na powodzenie to jednak zasługuje na zapamiętanie.

    Sorry za smety ale moze Pauliska zacznie optymistycznie podchodzic do swojej CIAZY !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 20:43

    ef36, Arashe, syllwia91 lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka, bardzo, bardzo się cieszę!
    I mam nadzieję, że już z głowy wyrzuciłaś wszystkie myśli o CP? :)

    Pauliśka lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Co to był za dzień... Padam na pysk :P

    Pauliśka, powiem Ci, że głośno odetchnęłam. Mam nadzieję, że nie znajdziesz więcej powodów do paniki... Gratuluję 😘

    5ylwian tak sobie myślę, że może dwucyfrowa beta to taki czas, gdzie wszystko rozkreca sie wolniej? Moze dopiero teraz, przy trzycyfrowej przyrosty poszybują? Jestem ciekawa i trzymam kciuki... 😘

    A co do pracy... U mnie niezłe combo. Jestem po Administracji i Zarządzaniu, pracuję przy pozyskiwaniu funduszy UE na duże inwestycje, jestem też muzykiem po szkole i moją wielką pasją jest grafika i projektowanie przestrzenne. Mam już kilka kursów w tym kierunku, dorobię kolejne. Na macierzynskim planuję też zacząć studia graficzne jako kolejne. Nie planuję wracać do poprzedniej pracy, te papiery mnie nudzą. Także trochę ze mnie człowiek-orkiestra, bo mam też uprawnienia nauczyciela kolonijnego, animatora dla dzieci 😂 także "giw mi byle jaką dżob oprócz tej papierologii" 😂
    Właśnie lekarz mi mówił, że dopiero beta od 100 zaczyna mocno szybować w górę zazwyczaj ;) jeszcze jutro beta a potem oficjalny zakaz od lekarza haha :D i kazał mi nie czytać,bo mam syndrom studenta 3-go roku medycyny 😂 taaa ale na koniec powiedział o pseudo pęcherzyku w pozamacicznej, to mu powiedziałam,że chyba aż takiego pecha nie mam 😂

    agge, moni05, Magduullina lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian Twój kropek walczy.
    Ja też bym skonsultowała to jeszcze z innym lekarzem, albo nawet kilkoma ;) co dwie opinie, to nie jedna. Przynajmniej będziesz miała potem spokojne sumienie, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś.

    Pauliśka, Magduullina lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie raczej tak,już wyrzuciłam cp z głowy,ale po jutrzejszej becie odetchnę całkowicie :)

    agge, ef36, Magduullina lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    5ylwian Twój kropek walczy.
    Ja też bym skonsultowała to jeszcze z innym lekarzem, albo nawet kilkoma ;) co dwie opinie, to nie jedna. Przynajmniej będziesz miała potem spokojne sumienie, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś.
    Jestem tego samego zdania,warto konsultować, a nawet trzeba!

    agge, Magduullina lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ