X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Dwudniowy przyrost 90% to super wynik! A nie masz opcji skonsultować tego z kimś innym?
    Moge jedynie znowu szukac jakiejs wizyty w Medicover.ale i tak nadal nic nie bedzie nigdzie widac

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    5ylwian, ale bierzesz jakies tabsy na proga, tak?

    Emmainthegarden, prawnicy nie, analitycy nie hm... Ja sie moge przebranzowic, tylko na kogo? Ciekawe, jaki zawod wygrywa w zestawieniu :)
    Nie biore. Po tym 35,2 w piatek odstawilam dupka. Bo i tak nie bylo szans. No i wczoraj tem spadla z 37,7 na 36,54 a dzisiaj dalej 36,43. Chyba nie wezma nic.co bedzie to bedzie. Mam tylko nadzieje,ze jednak nie szpital.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian, a może inny lekarz tak generalnie? Absolutnie nie mówię, że ta jest zła, ale może masz jeszcze jakiegoś sprawdzonego w zanadrzu?

    5ylwian lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra jestem po. Prog wcale nie tragedia,zakaz czytania. Duphaston 2x1 spokojnie wystarczy. I jest kropek w dnie macicy, 2mm 😍

    5ylwian, Szczesliwa_mamusia, Malgonia, APrzybylska, szona, Niecierpliwa..., Sasanka55, syllwia91, buba123, Arashe, Salome, MonikA_89!, aeiouy, Iseko, Tele...79, makowa, moni05, moyeu, Meggs, agge, Madziandzia, cukrzyk1991, Mila1996, Ania_85_, Magduullina, Ochmanka, eemmiilliiaa, nuśka91 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    5ylwian, a może inny lekarz tak generalnie? Absolutnie nie mówię, że ta jest zła, ale może masz jeszcze jakiegoś sprawdzonego w zanadrzu?
    Nie mam. Ta co mi prowadzila 1 ciaze i w trakcie tych 2 poronien byla mega kompetentna.ale po poronieniu olala mnie,ze nawet nie moglam umowic sie do niej na wizyte po zabiegu i odbiorze histopatologii. Wiec wiecej nie nalegalam na wizyte. Jak lezalam w szpitalu tez pisalam do niej chyba 3 razy i ani razu nie odpisala

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Dobra jestem po. Prog wcale nie tragedia,zakaz czytania. Duphaston 2x1 spokojnie wystarczy. I jest kropek w dnie macicy, 2mm 😍
    Super! To teraz koniec czarnych mysli! Gratuluje :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Dobra jestem po. Prog wcale nie tragedia,zakaz czytania. Duphaston 2x1 spokojnie wystarczy. I jest kropek w dnie macicy, 2mm 😍
    To rozumiem,ze koniec czarnowidztwa i zaczniesz sie cieszyc ciąża? :-) Gratulacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 18:30

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka no i bomba. a teraz niech te Twoje 2mm szczęścia rosną :)

    Magduullina lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ogarniam. Napisalam do lekarki,ze wiem,ze wczoraj mnie badala ale czy po dzisiejszych wynikach jest szansa,ze ciaza pojdzie w dobra strone? Jej odp:TRUDNO POWIEDZIEC.CZAS POKAZE. Nie mam juz sil na to wszystko :(

    Edit:dopisalam czy wracac do dupka w takim razie.i odpisalam tylko NIC NIE BRAC

    Edit 2:ale ten moj wynik nie miesci sie w normach bety ani na 5 ani na 6 tydzien. A wlasnie 5 sie zaczyna.wiec to tez zle wrozy. A 1 bete badalam przeciez w 13dpo wiec az tak pozna implantacja nie mogla byc. Przypuszczam,ze poniedzialkowe usg bedzie decydujace

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 18:46

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Nie ogarniam. Napisalam do lekarki,ze wiem,ze wczoraj mnie badala ale czy po dzisiejszych wynikach jest szansa,ze ciaza pojdzie w dobra strone? Jej odp:TRUDNO POWIEDZIEC.CZAS POKAZE. Nie mam juz sil na to wszystko :(

    Edit:dopisalam czy wracac do dupka w takim razie.i odpisalam tylko NIC NIE BRAC

    Sylwian ja bym poszukala jakiegoś gina tylko żeby chociaż sprawdzić poradzić się mieć inna opinie

    5ylwian, agge lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Dobra jestem po. Prog wcale nie tragedia,zakaz czytania. Duphaston 2x1 spokojnie wystarczy. I jest kropek w dnie macicy, 2mm 😍
    I już będziesz spokojna i tylko pozytywnie myśleć? A jaki miałaś progesteron?
    :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    Nie ogarniam. Napisalam do lekarki,ze wiem,ze wczoraj mnie badala ale czy po dzisiejszych wynikach jest szansa,ze ciaza pojdzie w dobra strone? Jej odp:TRUDNO POWIEDZIEC.CZAS POKAZE. Nie mam juz sil na to wszystko :(

    Edit:dopisalam czy wracac do dupka w takim razie.i odpisalam tylko NIC NIE BRAC

    Edit 2:ale ten moj wynik nie miesci sie w normach bety ani na 5 ani na 6 tydzien. A wlasnie 5 sie zaczyna.wiec to tez zle wrozy. A 1 bete badalam przeciez w 13dpo wiec az tak pozna implantacja nie mogla byc. Przypuszczam,ze poniedzialkowe usg bedzie decydujace

    Szczerze? Jak by mi tak lekarz odpowiedział to bym więcej do niego nie poszła... Trochę niekompetetnie brzmi i się zachowuje... Ja żebym miała jechać 100km do jedynego lekarza to bym pojechała żeby sobie nigdy w Życiu w brodę nie pluć że a nóż mogłam coś zrobić a nie zrobiłam!

    5ylwian, agge, Magduullina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska, taaaaak sie mega ucieszylam :) No i kto sie bal CP, gluptasie? Widzisz, kochanie, jest dzidzius i bedzie :* Dbaj teraz o siebie :) Wieeeelkie uf! Odetchnelam.

    5ylwian, nie patrzylabym tak na te normy, naprawde. Zobacz, ja sie w nich miescilam, przyrosty byly boskie, a i tak nie wyszlo. Pauliska byla pewna, ze bedzie zle, a jest cudownie. Zadne labo nas w normach nie zamknie, bo kazdy przypadek jest ekscytujaco inny :* Wiem, ze czekanie w takiej sytuacji bywa straszne, ale postaraj sie czyms zajac mysli- duzo ksiazek, telewizji, rozmow i odpoczynku, skoro udalo sie z L4 :*

    Edit: tak jak pisza dziewczyny, skonsultowalabym sie z innym ginem, chocby w sprawie duphka. Martwie sie, ze ciaza jest prawidlowa, tylko progesteron moze sobie nie radzic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 19:01

    5ylwian, agge, Mila1996, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za lekarz... Nie dawała nawet szansa że 100 przekroczy, a tu bach! Rozumiem, że musi przygotować w razie W ale no bez przesady.
    Sylwian oby się kobita zdziwila! A Ty byś miała dzidzie za 8 msc.

    Sasanka55, 5ylwian, MonikA_89!, szona, agge, Mila1996, Magduullina lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze jestem w szoku,że ten kropuś już jest w macicy! Przecież podobno dopiero od 1000 bety coś widać w usg, a ja wczoraj miałam 234. Po prostu ciąża jest wcześniejsza. Dziś powinien być 5 tydzień,a jest 4.
    5ylwian u Ciebie może być to samo,nie patrz na wartość tylko na przyrost. Ja mam jeszcze jutro zbadać betę dla pewności,musi być podwojona,jeśli tak będzie to ciąża ma wielkie szanse. I norma proga w ciąży jest od 9, gin mi mówił,że jak nie ma bóli i plamień to nawet nie ma wskazań do suplementacji,ale oni dają na wszelki wypadek. Ja na Twoim miejscu bym brała dupka,choćby do kolejnej bety.

    Sasanka55, 5ylwian, syllwia91, MonikA_89!, szona, Iwona28, agge, Magduullina lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka, wspaniale! No i gratulacje, to już jest fest Kropek! 😘

    5ylwian, ja trochę rozumiem lekarkę, bo przecież nie wywróży, co będzie za jakiś czas i nawet jak byś miała ekstra betę, to i tak nie mogłaby zagwarantować, że ciąża będzie na 100% cudowna i zdrowa, ALE skonsultuj się z innym ginekologiem. W takich niepewnych sytuacjach warto poznać opinię innego lekarza. Każdy ma swoje, czasem zupełnie odmienne, teorie i doswiadczenie.

    Wiem, że to Cię nie pocieszy, bo to inna sprawa, ale mnie jeden lekarz wysyłał już do szpitala, a drugi nawet jednej pigułki nie zapisał.

    I przede wszystkim - trzymaj się dzielnie!!!

    5ylwian, szona, Magduullina lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja jeszcze jestem w szoku,że ten kropuś już jest w macicy! Przecież podobno dopiero od 1000 bety coś widać w usg, a ja wczoraj miałam 234. Po prostu ciąża jest wcześniejsza. Dziś powinien być 5 tydzień,a jest 4.
    5ylwian u Ciebie może być to samo,nie patrz na wartość tylko na przyrost. Ja mam jeszcze jutro zbadać betę dla pewności,musi być podwojona,jeśli tak będzie to ciąża ma wielkie szanse. I norma proga w ciąży jest od 9, gin mi mówił,że jak nie ma bóli i plamień to nawet nie ma wskazań do suplementacji,ale oni dają na wszelki wypadek. Ja na Twoim miejscu bym brała dupka,choćby do kolejnej bety.

    Kocham to, kocham wiadomosc o Twoim Kropeczku i jestem przeszczesliwa, ze tak sie sytuacja potoczyla :)

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Ja jeszcze jestem w szoku,że ten kropuś już jest w macicy! Przecież podobno dopiero od 1000 bety coś widać w usg, a ja wczoraj miałam 234. Po prostu ciąża jest wcześniejsza. Dziś powinien być 5 tydzień,a jest 4.
    5ylwian u Ciebie może być to samo,nie patrz na wartość tylko na przyrost. Ja mam jeszcze jutro zbadać betę dla pewności,musi być podwojona,jeśli tak będzie to ciąża ma wielkie szanse. I norma proga w ciąży jest od 9, gin mi mówił,że jak nie ma bóli i plamień to nawet nie ma wskazań do suplementacji,ale oni dają na wszelki wypadek. Ja na Twoim miejscu bym brała dupka,choćby do kolejnej bety.
    No wlasnie nie pamietalam ile mialas bete ostatnio. Wiesz co ja tez nie wiem jak to jest mozliwe. Wszyscy mowia,ze od 1000 czy okolo. Ja w sierpniu w piatek mialam 172 a w sobote na usg byl pecherzyk. I potem mam jeszcse jedno usg jak byla miedzy 530-820. Nie pytajcie jak. Sama nie wiem hakxto lekarz znalazl.ale mam zdjecia z obu z datami i daty bet,moge wrzucic.jak piszecie,ze niemozliwe przy mniejszej albo nawet w necie czytam to czasami wracam do sierpnia.i chcialabym zeby to byl zly sen. Zeby sie okazalo,ze to po prostu cokolwiek byle nie stracona ciaza. Do tej lekarki juz nie chodze jak pisalam ale nawet ta teraz mowi mi,ze to niemozliwe. Wiadomo,ze nie przyniose jej dokumentacji i nie bede prosila o ocene ale czesto mysle o tym.

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy dupek w ogóle może źle wpłynąć na ciążę? Tak się zastanawiam czy jakbym kiedyś zobaczyła dwie kreski a mam niski progesteron to mogę zanim pójdę do lekarza brać? Żeby pomóc w razie w? A można w ogóle zaszkodzić?

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Czy dupek w ogóle może źle wpłynąć na ciążę? Tak się zastanawiam czy jakbym kiedyś zobaczyła dwie kreski a mam niski progesteron to mogę zanim pójdę do lekarza brać? Żeby pomóc w razie w? A można w ogóle zaszkodzić?
    Nie,to jest bezpieczny lek w ciąży tak jak i luteina. Teraz pewnie z 70% kobiet bierze :)

    syllwia91, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ