X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 21 marca 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super, że znalazł się lekarz, który wierzy w tę ciążę! Oby wszystko się pięknie dalej rozwijało :)

    Sasanka55, szona, 5ylwian, Magduullina lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Troche spamu... jest mi tak cholernie przykro, bo najblizsza przyjaciolka nawet nie zapytala wczoraj, jak wizyta u lekarza i co z Dzidziulkiem... Wizyty nie bylo, ale ostatni raz gadalysmy w weekend, wiedziala, ze jest kiepsko, ze cholernie sie boje i sroda bedzie sadnym dniem. Od tej pory milczy. Slabe to, moja trzecia ciaza, trzecia strata, a odnosze wrazenie, ze jej to na reke :( Wszyscy mi mowia, ze to niemozliwe i tlumacza ja, ze ona tez pragnie dziecka, a nawet nie zaczela jeszcze staran ze wzgledu na pewne leczenie, przez ktore musi wstrzymac sie z bobo jeszcze ze 3 miesiace. Czuje sie jak w pieprzonym wyscigu, ktora z nas pierwsza wygra... Dla mnie to zadne usprawiedliwienie, ze ona tez by chciala... Czy ja mam byc smutna, bo ktorejs z Was sie udalo, a mi nie? Wrecz przeciwnie, szaleje z radosci, kiedy chociaz u Was jest dobrze, a tu wlasna przyjaciolka robi mi takie swinstwa.... Po wiadomosci o pierwszej ciazy, powiedziala mi "domyslalam sie", zadnego "fajnie, gratuluje", a po jej stracie uslyszalam "no bywa". Chyba pieprze taka przyjazn.


    O boże! Pieprzyc ja! Ja już skończyłam kilka znajomości za takie coś...

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka, 5ylwian - sorki, ze przyczynilam sie do Waszych lez! Sama tez sie zryczalam jak glupia :)

    Sasanka55, 5ylwian, nuśka91 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, to juz koncowka, wolno spada, ale spada i spadnie, to najwazniejsze :*

    Pauliska, super :) Bardzo sie ciesze, choc zupelnie nie rozumiem, co Ci chodzi po glowie z ta CP, skoro 2 lekarzy widzi pecherzyk w macicy. To jakies zarty? Kciuki i to baaaardzo mocne!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2019, 13:12

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, ja niestety uważam, że to nie jest przyjaciółka :( wiadomo, że np ja czasami miałam tak, że jak dowiadywałam się o ciążach wokół, w rodzinie, wśród znajomych, to wyłam wieczorami staremu w rękaw, ale za dnia naprawdę szczerze się cieszylam ich szczęściem. Ona powinna Ciebie wspierać, niezależnie od sytuacji, tak jak Ty ją... "Zrobienie dziecka" to nie konkurs ani na ilość, ani na jakość, może ona tak to odbiera. Zastanow się nad tym, bo jak obie będziecie w ciąży to jej wyścig pójdzie dalej... Które szybciej zaczęło chodzić, mówić, które lepiej śpi w nocy... Nie będzie innych tematow, jest taka opcja. Ja zrobiłam czystki po pierwszej ciąży w młodym wieku, gdzie moja paczka studencka mnie wyparła, bo jak to się nie napijesz, jak nie pójdziesz, jak nie usuniesz?! Jakie pampersy, kolki?! Fuj! 😉
    No... Z biegiem lat? Zajebiście się stało. Teraz nie mam przyjaciół prawie wcale. Mogę tak nazwać jedną dziewczynę, jeszcze od liceum, wciąż przy mnie, ale mało co fizycznie, niestety🙁 , mojego narzeczonego i moje siostry. No i mamę. To moi przyjaciele :P

    Agge, też popieram. Najładniejsza możliwa kreska wyjdzie rano, więc już poczekam :D

    Iwona, no właśnie... Przeczytałam Twoją historię już jak odpowiedziałam Sasance... Nie, jej podejście nie jest normalne i nie, nie rozumiem go. 😊 Powiem Ci coś jednak, co może Cię zaciekawi. Moja córka też miała niedobory żelaza. I teraz. Wg pediatry to zupełnie normalne przy rozszerzaniu diety, a nawet później taki dwu, trzylatek, kiedy jeszcze nie ma jasno określone co lubi, a czego nie lubi jeść, często nie zjada większości obiadów razem z dorosłymi, ma fazy np. kilkutygodniowe na naleśniki, ziemniaki, etc. I to normalne. Szczerze? Moja 7 latka dopiero teraz dziabnie sobie coś, co wczesniej było nie do pomyślenia. W sensie jakichś zapiekanek, makaronów z sosami innymi niż pomidorowy. Z racji tego, że je obiady w przedszkolu to nie dubluję jej, ale pyta: "a co tam jesz?" i skubie. Dopiero na etapie regularnego jedzenia "prawie jak dorosły" produktów bogatych w żelazo, wynik jest ok - bez suplementacji :)

    Niecierpliwa, kurde... Ale jak szybko beta powinna rosnąć to wiemy... A jak szybko spadać? Miala mieć już dzisiaj 0?

    Pauliśka - cudownie! I błagam Cię, zostan przy tym lekarzu, już z nikim nic nie konsultuj! 😘

    Sasanka55, agge, szona, nuśka91 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O losie, wybaczcie tasiemiec powyżej, ale tak to jest jak się śpi 1,5 h... 😂

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc mega mi brakuje przyjaciółek bo obydwie są za granicą i widzimy się raz na jakiś czas ale wolę dwie daleko i prawdziwe niż jakąś Fałszywa codziennie na miejscu... Ale w złych chwilach to ciężko nieraz jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj siadam i zamawiam w końcu ta bransoletkę i przyszły mi testy wczoraj te dna i muszę dziś zrobić

    Sasanka55, agge lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie moja beta o wartosci 20 z poprzedniej CB spadala z tydzien, wiec wcale nie tak szybko. Mam wrazenie, ze przy tych nizszych wartosciach beta jakos wolniej spada.

    Kurcze, ja juz chyba tez nie mam przyjaciolki, a po prostu kolezanke... jedna z wielu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie teraz czy w takim razie to teraz krwawienie to była miesiączka czy dalej kolejne trzecie ! krwawienie pooperacyjne.
    I jaki to ma wpływ na cykl.
    Bo ok wszystko fajnie owulaki wyjdą itd itp a przyjdzie do testowania a tam pozytyw człowiek się ucieszy a to dalej będzie echo....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Pytanie teraz czy w takim razie to teraz krwawienie to była miesiączka czy dalej kolejne trzecie ! krwawienie pooperacyjne.
    I jaki to ma wpływ na cykl.
    Bo ok wszystko fajnie owulaki wyjdą itd itp a przyjdzie do testowania a tam pozytyw człowiek się ucieszy a to dalej będzie echo....

    Kotek, mam ten sam dylemat... Kiedy idziesz do lekarza? Moze on jakos jest w stanie odroznic takie krwawienie od okresu... W lutym, jak bylam po mojej CB, to gin mowil, ze jest pewien, ze to @ a nie krew z poronienia i ze obraz USG jednoznacznie na to wskazuje... Sama nie wiem, czy mowil sensownie, czy nie, ale jesli tak, to chyba jedyny sposob, by okreslic etap Twojego cyklu :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Kotek, mam ten sam dylemat... Kiedy idziesz do lekarza? Moze on jakos jest w stanie odroznic takie krwawienie od okresu... W lutym, jak bylam po mojej CB, to gin mowil, ze jest pewien, ze to @ a nie krew z poronienia i ze obraz USG jednoznacznie na to wskazuje... Sama nie wiem, czy mowil sensownie, czy nie, ale jesli tak, to chyba jedyny sposob, by okreslic etap Twojego cyklu :*

    Mi moj gin mówił ostatnio ze do dwóch tygodni dostanę @ więc się wszystko niby zgadza.
    Do lekarza już mi się nie chce isc, mam dość tych pobrań i badan zastanawiam się czy mając nawet odrobinę hormonu ciazowego to czy mozna w ogole zajść w ciążę.
    Czy ten cykl jest spisany na straty

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Pytanie teraz czy w takim razie to teraz krwawienie to była miesiączka czy dalej kolejne trzecie ! krwawienie pooperacyjne.
    I jaki to ma wpływ na cykl.
    Bo ok wszystko fajnie owulaki wyjdą itd itp a przyjdzie do testowania a tam pozytyw człowiek się ucieszy a to dalej będzie echo....
    A jaka mialas poprzednia wartosc?

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    A jaka mialas poprzednia wartosc?
    W piątek dostalam @. W poniedzialek zrobilam było 49 . myslalam ze z końcem miesiączki już nic będzie a tu nadal

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwię się o swój organizm... Moja miesiączka obecna to poprzedzający ją dzień plamień i dwa dni krwawienia. Dziś 3dc, a u mnie podpaska ledwo co zabrudzona... Co jest..? Boję się tego AMH...

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    W piątek dostalam @. W poniedzialek zrobilam było 49 . myslalam ze z końcem miesiączki już nic będzie a tu nadal
    Moze przy zostawionym jajowodzie wolniej spada. Ja przy lyzeczkowaniu szlam do szpitala ze spadkiem do 53. Wyszlam po zabiegu w piatek a we wtorek mialam wartosc 0,6. Z drugiej strony przy laparo tez powinni wyciac wszystko. Tak mi sie wydaje.a nie masz mozliwosci zadzwonic do jakiegos lekarza?

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Martwię się o swój organizm... Moja miesiączka obecna to poprzedzający ją dzień plamień i dwa dni krwawienia. Dziś 3dc, a u mnie podpaska ledwo co zabrudzona... Co jest..? Boję się tego AMH...
    A moze endo malo przyroslo? Ja tak mialam w lutym. Mialam tylko 2 dni samego plamienia w tym terminie.poszlam do lekarza i mi powiedziala,ze endo mam tylko 6mm wiec okresu mam sie z takiej grubosci nie spodziewac.ale pilam wino i uroslo i jestem w ciazy z tego cyklu. Uroslo do 16mm

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian wrote:
    A moze endo malo przyroslo? Ja tak mialam w lutym. Mialam tylko 2 dni samego plamienia w tym terminie.poszlam do lekarza i mi powiedziala,ze endo mam tylko 6mm wiec okresu mam sie z takiej grubosci nie spodziewac.ale pilam wino i uroslo i jestem w ciazy z tego cyklu. Uroslo do 16mm

    Oj wina to ja piłam bardzo dużo w poprzednim cyklu hehe :) Gdybym nie mierzyła temperatury, to bym pomyślała, że to ciąża, bo i bólu typowo @ nie miałam.

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 marca 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Martwię się o swój organizm... Moja miesiączka obecna to poprzedzający ją dzień plamień i dwa dni krwawienia. Dziś 3dc, a u mnie podpaska ledwo co zabrudzona... Co jest..? Boję się tego AMH...

    Ja co miesiąc mam dzień przed plamienie, jeden dzień mocne krwawienie, następny dzień takie normalne krwawienie, a później ze 2-3 dni plamień. Takich nie za dużych. Więc podobnie do Ciebie. Będzie dobrze!

    Salome lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 21 marca 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, strasznie powoli spada, ale niby tak może być... A po poronieniu powinno się mieć sprawdzanie bety na nfz...

    Ja akurat po poronieniu nie sprawdzałam, bo miałam pół roku zakaz, więc uznałam, że bez sensu u mnie

    Malinowa91 lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ