X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cecylia wrote:
    Wkurza was tekst o odpuszczaniu? A mnie co chwile ktoś na wakacje wysyła, to dopiero się wściekam! Jedyne co mnie trzyma przy zdrowych zmysłach to właśnie praca, niewyobrazam sobie ilości urojonych objawow jakbym jeszcze teraz wolne wzięła;D

    Ja z kolei marze o urlopie i to dluuugim :) Niestety Ochmanka miala kiedys racje, piszac, ze swoje niepowodzenia i zal zabieram do pracy... Nie mam juz marzen, celow, tylko ten jeden ciazowy niczym kukla bez uczuc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 10:57

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Ja z kolei marze o urlopie i to dluuugim :) Niestety Ochmanka miala kiedys racje, piszac, ze swoje niepowodzenia i zal zabieram do pracy... Nie mam juz marzen, celow, tylko ten jeden ciazowy niczym kukla bez uczuc
    Ja to samo... Aż mi głupio czasem, jak mąż się angażuje w tysiąc projektów, odnosi sukcesy, umie się tym cieszyć. A ja chodzę po prostu do tej roboty, ale i tak pół dnia myślę o ciąży... ostatnio dostałam projekt wymagający siedzenia po kilkanaście godzin dziennie, mój własny, spora odpowiedzialność i duży prestiż dla firmy, a dla mnie jedynym emocjonującym momentem w ciągu dnia było 5 minut w kiblu na owulaka. :P

    MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine, mam nadzieje, ze szybko nam to minie...

    Czuje sie jak taki ziemniak.. Glupi kartofel bez glowy.
    Mnie szefowa zalewa dodatkowymi projektami, bo zna moja sytuacje i chyba chce, zebym dalej sie rozwijala, a nie stala w miejscu, ale konczy sie na tym, ze pracuje z wielkim fochem i od niechcenia, myslac tylko o urlopie

    Zazdroszcze mezowi, on to wszystko potrafi rozgraniczyc. Wciaz realizuje swoje pasje, w pracy kolejny raz awansowal, a ja mu tylko o jednym- kiedy sikam i czy cycki bola

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 11:09

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Irvine, mam nadzieje, ze szybko nam to minie...

    Czuje sie jak taki ziemniak.. Glupi kartofel bez glowy.
    Mnie szefowa zalewa dodatkowymi projektami, bo zna moja sytuacje i chyba chce, zebym dalej sie rozwijala, a nie stala w miejscu, ale konczy sie na tym, ze pracuje z wielkim fochem i od niechcenia, myslac tylko o urlopie
    Minie jak będziemy w ciąży... czyli już zaraz :) Też już bym chciała urlop. Niestety nawet nie wiem, czy go dostanę w tym roku, bo byłam miesiąc na L4 z powodu poronienia i o to był wielki foch.

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie z kolei szefowa powtarza , ze gdybym chciala wolne, to jedno slowo i mam, ale co z tego, skoro zadan namnozylo mi sie od groma i musze wywiazac sie z terminow. Dobra, Irvine, nie ma co sie dolowac, w kwietniu juz bedziemy na L4 :) :*

    Irvine90, Magduullina lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż macie L4 :) ja na działalności w ciąży dostanę z ZUSu tyle, że będę mężowi „gotowac” kotlety z gruzu :p

    Biust boli, podbrzusze kłuje, kawa śmierdzi rybą. I wez człowieku sobie nic nie wkręcaj!!!

    Mózgu mój, gdzie żeś jest?! ;p

    moni05, MonikA_89!, Kaczorka, Malgonia, Irvine90, nuśka91, Magduullina lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Chociaż macie L4 :) ja na działalności w ciąży dostanę z ZUSu tyle, że będę mężowi „gotowac” kotlety z gruzu :p

    Biust boli, podbrzusze kłuje, kawa śmierdzi rybą. I wez człowieku sobie nic nie wkręcaj!!!

    Mózgu mój, gdzie żeś jest?! ;p

    Wspolczuje sytuacji z chorobowym :/ ale nie martw sie, moge Ci wysylac obiadki :) Gotowac nie umiem, ale cos wymysle :)

    Jak kawa smierdzi ryba, to musi byc ciaza :) Ja do kawy jeszcze nie doroslam, a i tak uwielbiam jej zapach. Wkrecanie sobie tez jest spoko, bo co sie nacieszymy to nasze! Radosci i nadziei az do testowania, nikt nam nie odbierze. Ja wierzylam w ten cykl, cieszylam sie, no i dupa, ale czy bylabym teraz mniej smutna, gdybym wczesniej sobie nie wkrecala? Nie sadze :)

    Poza tym, to bedzie Twoje pierwsze i ostatnie testowanie w marcu, tak? Zatem zobaczysz II kreski- pamietaj, ze mamy deadline :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 11:32

    szona lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łatwo jest sobie nie wkręcać, gdy się nie wie jakie mogą być objawy wczesnej ciąży ;) a teraz to, że tak powiem, po ptakach!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Łatwo jest sobie nie wkręcać, gdy się nie wie jakie mogą być objawy wczesnej ciąży ;) a teraz to, że tak powiem, po ptakach!

    No to na chlopski rozum- jestes ekspertka w tej dziedzinie, objawy sie pokrywaja, czyli bedzie bobo :*

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Wspolczuje sytuacji z chorobowym :/ ale nie martw sie, moge Ci wysylac obiadki :) Gotowac nie umiem, ale cos wymysle :)

    Jak kawa smierdzi ryba, to musi byc ciaza :) Ja do kawy jeszcze nie doroslam, a i tak uwielbiam jej zapach. Wkrecanie sobie tez jest spoko, bo co sie nacieszymy to nasze! Radosci i nadziei az do testowania, nikt nam nie odbierze. Ja wierzylam w ten cykl, cieszylam sie, no i dupa, ale czy bylabym teraz mniej smutna, gdybym wczesniej sobie nie wkrecala? Nie sadze :)

    Poza tym, to bedzie Twoje pierwsze i ostatnie testowanie w marcu, tak? Zatem zobaczysz II kreski- pamietaj, ze mamy deadline :)

    Odkąd wiem, że jak teraz nie wyjdzie, to kolejny termin wypadnie w okolicy wigilii - godzę się z myślą, że jakby co - też będzie fajnie :D

    Tele...79 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Odkąd wiem, że jak teraz nie wyjdzie, to kolejny termin wypadnie w okolicy wigilii - godzę się z myślą, że jakby co - też będzie fajnie :D

    Mozesz sie nie madrzyc? :p U mnie nici z cyklu, zaczynam nowy, ok, pogodzilam sie z tym, ale Wam nie odpuszcze :) Musicie wysiusiac piekne kreski i wysiusiacie!

    szona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie beta 423.

    Przecież nie może być dobrze. Ciul wie dlaczego urosla....
    Jakieś koncepcje ?

    Salome, buba123 lubią tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Dziewczyny u mnie beta 423.

    Przecież nie może być dobrze. Ciul wie dlaczego urosla....
    Jakieś koncepcje ?

    Przepraszam, nie chciałam polubić. Przypomnij, jaka była ostatnio?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Przepraszam, nie chciałam polubić. Przypomnij, jaka była ostatnio?

    238

  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Odkąd wiem, że jak teraz nie wyjdzie, to kolejny termin wypadnie w okolicy wigilii - godzę się z myślą, że jakby co - też będzie fajnie :D
    Właśnie mam takie same myśli jak Ty, jak mi się teraz nie uda to kolejny termin będzie na 12.12. syna urodziłam 7.12. z tygodniowym wyprzedzeniem, więc jak będzie ciąża w następnym cyklu to dzieci będą miały razem urodziny.Hahaha Różnica będzie tylko kilka dni (i 22 lata).

    szona, Jola79 lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Dziewczyny u mnie beta 423.

    Przecież nie może być dobrze. Ciul wie dlaczego urosla....
    Jakieś koncepcje ?

    Niecierpliwa, jedyne, co przychodzi mi do glowy, to jakas resztka w organizmie...

    Moze cycloprogynova by ja przepedzila... U mnie przynajmniej tak bylo przy zostawionym kawaleczku jaja plodowego po lyzeczkowaniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2019, 11:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Internet to złoto. Obstawiam pozostawienie resztek w jajowodzie a to co znalazlam to:

    Konsekwencją pozostawienia resztek trofoblastu w jajowodzie jest tworzenie się krwiaka i formowanie zrostów. Zapobiegawczo wskazane jest oznaczenie stężenia HCG w 2-3. dniu po operacji. Jeżeli poziom hormonu ma wartość wyższą o 30% od stężenia wyjściowego, leczenie należy uznać za nieudane i rozważyć zastosowanie leczenia farmakologicznego metotreksatem lub powtórne wykonanie laparoskopii czy usunięcie jajowodu.

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Dziewczyny u mnie beta 423.

    Przecież nie może być dobrze. Ciul wie dlaczego urosla....
    Jakieś koncepcje ?
    O kurde... ciekawe :O

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Dziewczyny u mnie beta 423.

    Przecież nie może być dobrze. Ciul wie dlaczego urosla....
    Jakieś koncepcje ?

    Szczerze? Nie mam zielonego pojęcia co jest grane... Chyba bez lekarza się nie obejdziesz. Może "coś" tam jeszcze zostało? Gdzieś? Jeny, serio, nie wiem...

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 4 marca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Dziewczyny u mnie beta 423.

    Przecież nie może być dobrze. Ciul wie dlaczego urosla....
    Jakieś koncepcje ?
    Z ilu urosła ?

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ