Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 26 marca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Dziękuję za kciuki 😚

    Niestety jedno serduszko od nas odeszło 😢
    Bardzo mi przykro :(
    Zycze duzo sil i wytrwalosci i oby drugi Dzidzius rosl zdrowo :)

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1160921a7ee.jpg

    Cześć Ciocie! 😊 u nas wszystko dobrze! Mam 6 cm i okazało się, że jestem chłopcem 😄
    (myśleliśmy, że będzie dziewczynka haha). Mama oficjalnie przestaje się bać i będzie się już tylko cieszyć ❤️
    Jaki Przystojniacha :) duzo zdrowka i spokojnej ciazy

    nuśka91 lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Dziękuję za kciuki 😚

    Niestety jedno serduszko od nas odeszło 😢
    Kurczę, tak mi przykro 😪😪😪

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka, gratulacje! Śliczny chłopczyk :)

    nuśka91 lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka gratuluję synka 😍

    Tak, tak druga dzidzia w porządku. Mamy już 2.5cm 😊 ogromna radość, ale troszkę przez łzy.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/60c83b794067.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 13:06

    agge, Angelika1313, nuśka91, Ania_85_, Iseko, 5ylwian, ef36, nick nieaktualny, Tele...79, Arashe, nick nieaktualny, Ochmanka lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika1313 wrote:
    Nuska gratulację ja wiedziałam że u Ciebie to będzie chłopiec 😍😍❤😘👶
    Rośnijcie zdrowo :* kocham takie wiadomości ❤strasznie się cieszę!!!💕💕

    Ja myślalam, że dziewczynka bo sama mówiłas, że chyba 4 dni były od <3 do owulacji :)

    agge, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska, tak strasznie mi przykro 😞😢 Nie wiem, czy mozna w ogole mowic w takich kategoriach, ale cale szczescie, ze drugie Malenstwo jest zdrowe i silne. Bardzo mocno wspolczuje i sciskam. Trzymaj sie, Kochana, cieplutko :*

    Nuska, piekny Chlopak <3

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1160921a7ee.jpg

    Cześć Ciocie! 😊 u nas wszystko dobrze! Mam 6 cm i okazało się, że jestem chłopcem 😄
    (myśleliśmy, że będzie dziewczynka haha). Mama oficjalnie przestaje się bać i będzie się już tylko cieszyć ❤️
    Nuśka gratuluję syneczka :D chłopaki też są super... Szybko Ci lekarz płeć powiedział... bo suwaczek jest aktualny?

    ef36 lubi tę wiadomość

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska - piekny chlopczyk ❤️
    APrzybylska - bardzo mi przykro... dobrze, ze druga dzidzia zdrowo sie rozwija.
    Angelika - o nie :( czuje, ze za kilka dni mnie tez to czeka...
    Martakam - wyglada na to, ze jestesmy w tym samym momencie cyklu. Ja tez obstawiam u siebie 8dpo, chociaz juz sama nie wiem czy owulacja nie byla pozniej. Kiedy testujesz? :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Angelika1313 Autorytet
    Postów: 1194 3302

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka kciuki ✊✊ żeby do Ciebie jednak nie przyszła 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aleksandra 23.06.2020 3090g 51cm 👣❤️

    7bd1324f90.png

    19cs.. 1 cykl po hsg szczęśliwy 💖
    10.10 II
    04.11 : Crl 6,6 mm i jest <3
    14.11 : 1,62 cm szczęścia 😍
    06.12 prenatalne: crl 45,5 mm <3
    07.02 : 287g córeczki ❤
    24.02 : 496g <3
    12.03 : 781g <3
    03.04: 1244g <3
    23.04: 1703g <3
    07.05: 2148g <3
    21.05: 2520g <3
    04.06: 2818g <3
    15.06: 3178g <3

    29.08.2019 HSG oba jajowody drożne
    🌸MTHFR C677T hetero🌸MTHFR A1298C hetero🌸PAI-1 homo🌸Insulinooporność🌸pcos🌸hiperprolaktynemia🌸niedoczynność tarczycy🌸cukrzyca w ciąży.
    💊 Metformina, letrox, acard, heparyna, duphaston, insulina
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska tak strasznie mi przykro, teraz przeczytałam 😢 a z drugiej strony cieszę się, że z jednym dzieciaczkiem wszystko dobrze... Dużo siły dla Ciebie.

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    Nuśka gratuluję syneczka :D chłopaki też są super... Szybko Ci lekarz płeć powiedział... bo suwaczek jest aktualny?

    Tak ☺️cieszę się, bo na ostatnim usg był 4 dni młodszy niż z om a teraz dorównał ☺️ mimo moich wymiotów i odrzutowi od jedzenia 😑 a płeć na 80% ale wg lekarza dobrze było widać ☺️

    buba123, nick nieaktualny, Ania_85_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2387 4478

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Przybylska przykro mi bardzo :( Dobrze ze druga dzidzia ok ale rozumiem radość przez łzy :*

    Nuska przystojniak 😁❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 13:36

    34 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
    2023-2025 leczenie immuno, trzy kolejne transfery, z czego jeden nieudany i dwa poronienia 😞

    W 2026 ostatnie podejście.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska rany jaki cudny :-* dlugo staraliscie sie? To jest Twoja pierwsza ciaza?

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marczelinka2112 wrote:
    Nuska rany jaki cudny :-* dlugo staraliscie sie? To jest Twoja pierwsza ciaza?

    Tak, pierwsza ciąża ☺️ 1,5 roku starań. Miałam problemy hormonalnyme, głównie z testosteronem. I przez to też było kilka wymuszonych przerw na branie leków anty na wyregulowanie. Ale się w końcu udało ❤️

    buba123, Ania_85_, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Hormony chyba rozpieprzaja mnie od srodka, bo jestem tak rozchwiana emocjonalnie, ze jedyna sluszna decyzja to slabiutki, uspokajajacy drink za Wasze zdrowie! Niech Dzieciaczki w brzuszkach rosna pieknie, a na testach pojawiaja sie same II! Za Was i za piekny kwiecien :* 🍹

    buba123, 5ylwian, szona, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Nuska jaki slodziak ❤️

    APrzybylska bardzo mi przykro :(

    Nuch, a jak u Ciebie? :*

  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka, piekności! :) niech rośnie zdrowo!

    APrzybylska, bardzo mi przykro z powodu jednego z bliźniąt. To podobno i niestety się bardzo często :(..
    Najważniejsze, że drugi maluch ma się dobrze. Niech rośnie zdrowo!
    W którym tc teraz jesteś?

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • martakam Autorytet
    Postów: 815 1265

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Nuska - piekny chlopczyk ❤️
    APrzybylska - bardzo mi przykro... dobrze, ze druga dzidzia zdrowo sie rozwija.
    Angelika - o nie :( czuje, ze za kilka dni mnie tez to czeka...
    Martakam - wyglada na to, ze jestesmy w tym samym momencie cyklu. Ja tez obstawiam u siebie 8dpo, chociaz juz sama nie wiem czy owulacja nie byla pozniej. Kiedy testujesz? :)
    No właśnie chyba zatestuję w prima aprils 😂 bo owu mi się przesunęła o 2 dni i myślę, że @ też się przesunie... Teoretycznie powinna być 31 marca.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏼 ’88 🧔🏻‍♂️ ’88
    👦🏼 01.2020 (6 cs)
    👦🏼 08.2021 (2 cs)

    Walka z IO, nadwagą 💪🏻

    Mały cud ❤️
    15.12.2025 ⏸️
    15.12.2025 beta 107, prog 26,8
    17.12.2025 beta 332
    20.12.2025 beta 1568, prog 22,4
    08.02.2026 wyniki Nifty Pro, zdrowa dziewczynka 🌸

    preg.png
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ