X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martakam - to piateczka! Testujemy razem w prima aprilis :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka gratuluję Synia :) !!!! Cudowne wieści, no i szybciutko!

    Aprzybylska bardzo mi przykro z powodu jednego maluszka :( tulę mocno :* musicie się skupić teraz na tym mocarzu, który się u Ciebie rozgościł na dobre. I pamiętaj, pisz, pisz pisz kobieto :)

    Ja dzisiaj dostałam miłą przesyłkę od koleżanki z forum, której udało się zajść w ciąże i dostałam od niej żel conceive plus :D śmiałam się, że jak przyniesie mi go przystojny listonosz, to od razu go wypróbuję haha :P w sumie w sam raz na owulację (chyba! staram się ostatnio bardziej obserować ciało i wyczuwać owulację instynktem kobiecym hehe dobre sobie). Temperatura rano 36,7 więc u mnie to nie jest tempka owulacyjna, tymbardziej że wstawałam do toalety.Dzisiaj owulak negatywny ale chyba sikne na jeszcze jednego, a jutro dopytam na USG u lekarza.
    Dziewczyny trzymajcie kciuki, żeby owu nadeszła w tym tygodniuu, to się uda coś podziałać !!!! i może wreszcie zaskoczy skoro wszystko przeczyszczone wyczszczone :D ,


    Angelika nie lubię za @!!! oby to był już ostatni na kolejne 9 mcy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 14:23

    Sasanka55, szona, Angelika1313, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:30

    szona, Arashe, aeiouy, Emmainthegarden, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Tak, pierwsza ciąża ☺️ 1,5 roku starań. Miałam problemy hormonalnyme, głównie z testosteronem. I przez to też było kilka wymuszonych przerw na branie leków anty na wyregulowanie. Ale się w końcu udało ❤️
    To super. Tym bardziej gratuluje ze po takim czasie w koncu sie udalo. Dzieki temu wierze tez ze w koncu i nam sie uda :-)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Martakam - to piateczka! Testujemy razem w prima aprilis :)
    Oby kwiecień okazał się szczęśliwy ✊

    Magduullina lubi tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Wiecie co? Hormony chyba rozpieprzaja mnie od srodka, bo jestem tak rozchwiana emocjonalnie, ze jedyna sluszna decyzja to slabiutki, uspokajajacy drink za Wasze zdrowie! Niech Dzieciaczki w brzuszkach rosna pieknie, a na testach pojawiaja sie same II! Za Was i za piekny kwiecien :* 🍹
    Właśnie ja też czuję się strasznie rozciągania emocjonalnie. Raz wydaje mi sie ze bedzie ok, po czym płacze pół wieczoru nad własną beznadzieja i bezsilnoscia. 😢

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, trzymam kciuki :) Wszystko teraz masz super drozne, do tego szczesliwy zel i zaraz zaswiecisz nam dwiema kreseczkami :* Tylko, Kotek, nie zgarnij dla swojego Bobo wszystkich pieknosci, ktore szyjesz, bo tu juz kolejka do kupna sie ustawia :)

    Nuch, urodzinowa owulacja nie moze Cie zawiezc :* A kiedy mam skladac Ci zyczenia? :* 🎂

    Moni mnie dzis zainspirowala i w koncu weszlam do kuchni z zamiarem ugotowania ogorkowej :D Pomijam fakt, ze nie mialam wloszczyzny (uzylam suszonej) ani miesa (zamiast tego dodalam duzo koperku :D), ale taaaak sie rozbeczalam, bo zupka wykipiala, a kiedy probowalam posprzatac, wcisnela mi sie dziecieca blokada na indukcji. Za nic nie umialam jej wylaczyc, nawet instrukcje z netu sciagnelam i dupa. Tak mi sie przykro zrobilo, ze nawet to mnie przeroslo, ale w koncu walnelam kilka razy z piesci i prosze, dziala :)

    Edit: Elfia, Krolewno moja, to oznacza, ze organizm juz wyczuwa zmiany hormonalne i zaraz dolozy Ci tyyyyyyle bety :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 14:40

    moni05, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska przytulam i kobicuję silnemu Maluszkowi!

    Nuśka, witamy pięknego Kawalera :)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:31

    Sasanka55, aeiouy, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 26 marca 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, Polska jest piękna :)

    A co do mojej owulacji - Porozmawiałam z siostrą i kazała mi się walnąć w głowę ;) Mam cykle i po 28 i po 29 dni, na spokojnie mogę mieć owulację jutro lub tuż za chwilę. Tej myśli póki co się trzymam ☝️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 15:00

    Sasanka55, Salome, aeiouy, Iseko lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Powiem Wam, Polska jest piękna :)

    Porozmawiałam z siostrą i kazała mi się walnąć w głowę ;) Mam cykle i po 28 i po 29 dni, na spokojnie mogę mieć owulację jutro lub tuż za chwilę. Tej myśli póki co się trzymam ☝️

    Szona trzymam kciuki za owulkę.
    U mnie 12 dc i na razie ani widu ani słychu. dzisiaj robię ostatni paskowy i zabieram się za clearblue :)

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Szona trzymam kciuki za owulkę.
    U mnie 12 dc i na razie ani widu ani słychu. dzisiaj robię ostatni paskowy i zabieram się za clearblue :)

    Tez powinnam zacząć od paskowych, a się rzuciłam jak szczerbaty na suchary na te clearblue. No nic, będę mądrzejsza w przyszłości ;p

    Kciuki i za Ciebie!

    Niecierpliwa..., Izape_91 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Ja wczoraj mialam pobierane wycinki do badan histopatologicznych i teraz oczekiwanie na wynik. Ale nadal probujemy w tym miesiacu, moze urodzinowa owulacja bedzie pomyslna ;)

    To wierzę, że wynik będzie jak najlepszy! I pamiętaj-w razie gdyby najlepszy jednak nie był, nie załamuj się. Możesz uderzać do mnie na priv, postaram się Cię uspokoic jak tylko potrafię!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aprzybylska- przykro mi z powodu jednego malucha. Niech ten silny rosnie zdrowo i nie powoduje zmartwien u mamusi.

    Nuska- sliczny maluch. Te w 12 i potem w 20-24 tyg sa najfajniejsze zdjecia. Chlopcy sa fajni. Ja tez na prenatalnych dowiedzialam sie,ze bede miec chłopca. Na 80%. A potem w 16tyg potwierdzil na 100%. Podobno w ta strone jest sie ciezej pomylic niz odrotnie. Takze gartuluje cudownego maluszka.

    nuśka91 lubi tę wiadomość

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Szona trzymam kciuki za owulkę.
    U mnie 12 dc i na razie ani widu ani słychu. dzisiaj robię ostatni paskowy i zabieram się za clearblue :)
    U mnie 13 dc i ani widu ani slychu :/ Domowe Laboratorium wychodzi w dzień negatywne, a wieczorem pozytywne- i tak już od 9dc. Facelle negatywne wszystkie. Mąż się puka w głowę, jak widzi ilości robionych przeze mnie testów. Idę aż dzisiaj na usg, zobaczyć, co się tam wyprawia :(

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • OO83 Przyjaciółka
    Postów: 105 443

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f1160921a7ee.jpg

    Cześć Ciocie! 😊 u nas wszystko dobrze! Mam 6 cm i okazało się, że jestem chłopcem 😄
    (myśleliśmy, że będzie dziewczynka haha). Mama oficjalnie przestaje się bać i będzie się już tylko cieszyć ❤️

    Super Nuśka! Piękny widok :)

    Ja za 2tygodnie mam prenatalne a już się ciut stresuje ale i doczekać się nie mogę :)

    szona, nuśka91 lubią tę wiadomość

    9.10.19 witaj synku :)

    5.06 połówkowe
    10.04 - prenatalne
    19.02 beta - 4001,1
    Aniołek (5tc) - Styczeń 2019
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka, super chłopak :) kawał dzidzi 😘 aż zapragnęłam syna mocno ;) ale moje przeczucie mówi mi, że brzoskwinka, nie banan.

    APrzybylska, przykro mi... Ale cieszę się rownoczesnie, bo w takim razie drugi bobas jest wystarczająco silny 😘

    Sasanka, haha... Biedactwo :( nastepnym razem gotuj na małej mocy, włoszczyznę kup chociaż mrożoną, koniecznie ziemniaki, ogorki też można kupić już starte 😘

    Sasanka55, nuśka91 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska gratulacje ogromne synka! <3 po 1.5 roku starań dajesz ogromne nadzieję!

    nuśka91 lubi tę wiadomość

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się zmienia punkt widzenia 🤔

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fb97741fc51b.jpg

    Jak go wypchnę to prawie nie widzę stóp 😂 a gdzie tu dalej... 😏

    agge, Niecierpliwa..., APrzybylska, buba123, Sasanka55, Szczesliwa_mamusia, DzulkaJ, Angelika1313, szona, Salome, MonikA_89!, aeiouy, OO83, moyeu, Iseko, ef36, nuśka91, Ania_85_, Emmainthegarden, Magduullina, Ochmanka, eemmiilliiaa, Mila1996, Arashe, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 26 marca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia91, pytałam kiedyś o te bóle, ale nie zdążyłam odpisać, a potem zapomniałam. Ogólnie to te bóle zaczynają sie takim delikatnym gnieceniem w splocie słonecznym, łatwo mi bylo to przeoczyć. Potem ból zaczyna narastac, rozlewa sie na żebra, robi mi sie słabo, czasami nie mogłam złapać oddechu. Teraz bóle sa słabsze, a odkąd poszłam do lekarza i ustalilam gastro, to nie miałam żadnego ataku. I w sumie nie wiem co teraz. Wyniki mam ok, żadnych zmian w obrębie przełyku, żołądka, brak bakterii, wiec to chyba nerwica.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ