X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka dobrze że u mnie pada to będę miała więcej czasu na odświeżanie of:* CZEKAM!!

    Ania ściskam:* ale przecież marzec ma być tym miesiącem. Jak nie na test to na poczęcie!:)

    Niecierpliwa kurczę bardzo boli? Oby przestało żebyś miała siłę na zrobienie bety. Bardzo to ważne

    Magdullina spokoju i wytchnienia! Z Wami się gada na tym wątku jak z kumpelami z podstawówki:) tak dobrze się rozumiemy

    Mamusie kciuki za dzisiejsze wizyty! Czekamy na fotorelację :D

    Ania_85_, Sasanka55, moni05, MonikA_89!, Magduullina lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka dziękuję, że pytasz :) u nas chyba dobrze. 26.02 miałam wizytę i lekarz mnie trochę nastraszył, powiedział będzie co będzie i wyznaczył następną na 26.03. Ale chyba bym zwariowała i idę 12.03 do innego. Objawów nie mam, trochę piersi czasem czuję, poza tym nic. I zdarza mi się różowy ślad na papierze.

    Dziś dzień pełen emocji, życzę Wam samych pozytywnych wiadomości!

    buba123, Ochmanka, moni05 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, dziekujemy :) wszystkie kciuki sie przydadza :)

    Ochmanko, u mnie urlop na zadanie... Szefowa sie "ucieszy", ze odwolalam spotkanie z nia, ale jestem pewna, ze zrozumie, a ja bede do 18:00 tylko lezec :)

    APrzybylska, w ktorym Ty jestes teraz tygodniu? Nie przejmuj sie lekarzem :* Gdyby cos zlego sie dzialo, uwierz, ze mowilby inaczej ;) Bedzie pieknie, nie boj sie :) Troszeczke sladu na papierze to nic, wszystko pracuje, rozciaga sie. Mocne kciuki za 12.03 :) Pamietaj, zeby zdac nam relacje :*

    Dziewczyny, czy ktoras z Was miala porzadne rewolucje zoladkowe po duphastonie/luteinie? W czerwcu nie wychodzilam z kibelka przez biegunki, jak tylko zaczelam brac leki. Zastanawiam sie, czy to przypadek, czy tak na mnie dzialaja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 08:40

    APrzybylska lubi tę wiadomość

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka ciemniejsze ta dzisiejsza kreska! Niech będzie z tego zdrowy, silny kropek :) trzymam kciuki :*

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga jak Twoja punkcja ? Może pisałaś, ale chyba mi umknęło :)

    Ochmanka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś to 6+2.

    Dlatego idę do innego sprawdzić to będzie co będzie. Na pewno Wam napiszę :)

    Ja po tych tabletkach nie miałam takich rewolucji.

    Olga jutro wielki dzień, dobrze pamiętam?

    Sasanka55, moni05 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, kciuki!!! Niech się szybko ogarniają z tymi Twoimi wynikami, bo na 16.00 mam deadline z projektem, a do 12.30 nic nie zrobię, bo będę odświeżać forum! :*

    Niecierpliwa, czekam na info, musi być dobrze. Wszystko się wchłonie samo, będzie ok. Nie stresuj się kochana :*

    Moni, kciuki za wizytę i same wspaniałe wiadomości :)

    Sasanka55, moni05 lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Największą ironią jest to, że przy cp beta 2700 nie miałam pół mdłości a teraz zdycham. Oby to było od żołądka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 09:06

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ja wczoraj dumna z siebie byłam koło 16, że wszystko nadrobione i jestem na bieżąco. Potem się wzięłam za obiad, sprzątanie, zajrzałam o 22 i musiałam nadrobić 5 stron ;P ;P
    No ja właśnie muszę dwie nadrobić :D

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, Olga pisala o czwartku, ale chyba bez konkretnej godziny :) Co za tydzien :)

    Irvine, pracuj, pracuj, Kocie :* Beta pewnie kolo 15stu, a prog cholera go wie :D (w styczniu podczas CB i krwawien osiagnal wynik 0.1).

    APrzybylska, na pewno bedzie dobrze :* Moje przeczucia sa niezawodne :)

    Niecierpliwa, trzymaj sie cieplutko, wspolczuje :( Moze sprobuj ze Smecta- jest obrzydliwa (choc moj M.ja uwielbia), ale zawsze pomaga

    Izape, w takim tempie, jak piszemy, to zaraz 4 sie zrobia :)

    EDIT: Niecierpliwa, moze to kurcze naprawde nowa, zdrowa ciaza z pieknym Krasnalkiem!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 09:09

    APrzybylska lubi tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilę mnie nie było przez migreny, a tu takie rewolucje.
    Niecierpliwa, mam nadzieję, że nie sprawdzi się Twój scenariusz i wszystko będzie dobrze.

    Sasanko trzymam kciuki, oby to było to :)

    Moni kciuki za wizytę!

    Sasanka55, moni05 lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja prawdopodobnie o 12:30 będę w trasie i 3 h drogi przede mną. Gdy wpadnę tu o 15:30 będzie pewnie 17 stron do nadrobienia :) ale! Nadrobię wszystko, w każdych ilościach, bylebym natknęła się na dobre wieści od Was! Nie znamy się osobiście, a naprawdę przeżywam to wszystko, co się tu dzieje. Kciuki! ✊✊✊

    Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ludzie, zwolnijcie, ja tu pracuje :D

    Moni i Buba kciuki za wizytowanie!!..
    .
    Olga jeśli jutro jest ten ważny dla Was dzień to bardzo mocno zaciska kciuki!

    Sasanka ja po luteinie i po dupku nie miałam żadnych rewolucji, a krecha ciemnieje ładnie!!

    APrzybylska jeśli wcześniejsza wizyta ma Cie uspokoić to dobrze zrobiłaś :) to już niedługo!

    Ania przykro mi :( który to dpo?? Ale jeszcze nic straconego i możecie się w kolejnym cyklu postarać o wiosenna fasolę :)


    Sasanka55, buba123, Ochmanka, APrzybylska, moni05, Malgonia, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka kreska ciemnieje,super!
    U mnie tak jak się spodziewałam biel vizira,no ale jest 8 dpo więc się jeszcze nie załamuję. Po duphastonie mam tylko lekkie mdłości,ale niestety takie objawy jak u Ciebie też mogą się zdarzyć :/ trzymam kciuki za wynik bety!

    Sasanka55, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Tak, Olga pisala o czwartku, ale chyba bez konkretnej godziny :) Co za tydzien :)

    Irvine, pracuj, pracuj, Kocie :* Beta pewnie kolo 15stu, a prog cholera go wie :D (w styczniu podczas CB i krwawien osiagnal wynik 0.1).

    APrzybylska, na pewno bedzie dobrze :* Moje przeczucia sa niezawodne :)

    Niecierpliwa, trzymaj sie cieplutko, wspolczuje :( Moze sprobuj ze Smecta- jest obrzydliwa (choc moj M.ja uwielbia), ale zawsze pomaga

    Izape, w takim tempie, jak piszemy, to zaraz 4 sie zrobia :)

    EDIT: Niecierpliwa, moze to kurcze naprawde nowa, zdrowa ciaza z pieknym Krasnalkiem!

    Sasanka wlasnie to jest najgorsze, że całe dwa dni nastawialam sie na laparoskopie, kładąc się wieczorem myślałam o tym żeby te beta byla jak najniższa a te mdlosci rozwalily mi cały system i znowu daja zalążek nadziei, irracjonalnej nadziei

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe, Ty to sie biedna namordujesz z tymi migrenami :/ Juz zaraz prawdziwa wiosna, moze onaa Ci pomoze poczuc sie lepiej.

    Szona, dzis beda tu same dobre wiesci :)

    Pauliska, 8dpo to malo ktorej cos wychodzi. Przed Toba jeszcze kilka dni, trzymam kciuki :)

    Niecierpliwa, irracjonalne to jest w ogole to, co dzieje sie z Toba i ze mna. Ile ja bym dala, zeby Cie dzis lekarz pozytywnie zaskoczyl, pokazal Kropeczka. Dalas rade zrobic bete?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 10:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Arashe, Ty to sie biedna namordujesz z tymi migrenami :/ Juz zaraz prawdziwa wiosna, moze onaa Ci pomoze poczuc sie lepiej.

    Szona, dzis beda tu same dobre wiesci :)

    Pauliska, 8dpo to malo ktorej cos wychodzi. Przed Toba jeszcze kilka dni, trzymam kciuki :)

    Niecierpliwa, irracjonalne to jest w ogole to, co dzieje sie z Toba i ze mna. Ile ja bym dala, zeby Cie dzis lekarz pozytywnie zaskoczyl, pokazac Kropeczka. Dalas rade zrobic bete?

    Jeszcze nie siedzę w kolejce i zdycham .
    Sasanka jestem całym sercem z Tobą żeby było dobrze :)

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko niestety bez tabletek jest ciężko, bo normalnie to ta dzień, a nie 2 lub 3. Myślę, że swoje też robi pogoda ze skokami ciśnienia.
    Jak widać, każda z nas niesie swój krzyż. Ja może i w ciąży, ale swoje się nacierpie. Czego się nie robi dla dzidzi.
    Mąż po pierwszej ciazy nie chciał się zgodzić na kolejną bez wyleczenia migreny, ale z czasem uwierzył, że lekarze tego nie lecza. W końcu "lecze się" 13 lat z przerwą na ciążę i kamienie :P

    Jaki masz plan działania?

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    Jeszcze nie siedzę w kolejce i zdycham .
    Sasanka jestem całym sercem z Tobą żeby było dobrze :)

    A ja z Toba :* Powiedz, ze jestes w ciazy, niech Cie przepuszczaja! Czujesz sie okropnie, to nie mecz sie :* Kciukow nie puszczam ani na troche

    Arashe, jeju, nie wiedzialam, ze te migreny to u Ciebie taki czesty i nasilony problem :( Bardzo wspolczuje. Tym bardziej mam nadzieje, ze szybko mina, Bidulko :*

    Plan dzialania? Jestem bez planu... Wyniki, gin.. Jak sie teraz nie uda, to bede naciskac na duphka i heparyne od owu. Wysepie tez skierowania na wiecej badan, bo poki co to wszystko prywatnie robie, mimo pakietu w cholernym Medicoverze (nie moglam sie doprosic o skierowania).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 09:56

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 marca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka i niecierpliwa - za Was też trzymam kciuki. Mam nadzieję, że w końcu będziecie mogły trochę odpoczac od zamartwiania się... Ja bym chyba zwariowała...

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ