X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska kciuki za pięknego sikanca jutro!!!
    Błagam idźcie spać bo chciałabym Was nadrobić jako tako a Wy ciągle piszecie :D

    Sasanka55, moni05, Ochmanka, agge, MonikA_89!, Malgonia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ja już nie wyrzucam do kosza tylko do WC od razu wrzucam, żeby sobie nie wkrecac żadnych poczasiakow. Koniec. W ogóle to mam nadzieję że w cyklu będę robiła jeden test, bo mi to robi źle na psychikę:p

    Angelika co Ci wyskoczyło??

    Do WC nie wolno, bo przytkać można- tym bardziej, że moje w plastiku :P
    Ja też planowałam czekać do @ , ale tym razem nie wyszło- w poprzednim cyklu @ wyprzedziła testowanie, więc w tym nadrabiam ;)
    Ale u Ciebie mam nadzieję, że jeden test wystarczy- taki z "II" :)

    Salome lubi tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Pauliska kciuki za pięknego sikanca jutro!!!
    Błagam idźcie spać bo chciałabym Was nadrobić jako tako a Wy ciągle piszecie :D

    :D :D :D

    Pauliska, Ty pewnie chociaz w @ nie testujesz :D

    agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj dzień przed robię betę więc nie testuję haha :D ale serio, ciężkie są to przeżycia :p myślałam że starając się o trzecie nie będę aż tak się napalała,a tu proszę...

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    :D :D :D

    Pauliska, Ty pewnie chociaz w @ nie testujesz :D

    Ty też nie, bo Ty nie masz okresu :)

    Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Sasanka55 wrote:
    Tak, ze wzgledu na PAI, ale mam brac dopiero od II. Zaryzykowalam i zrobilam zastrzyk. Moze jakims cudem on + Duphaston zadziala. Dziwi mnie, ze najpierw przychodzi @ a pozniej, w trakcie jej trwania, jest pozytywna beta + zero bolu (standardowo mam bardzo bolesne @).

    Sasanka nie chce wchodzic w twoje relacje z lekarzem ale jezeli masz dostep do heparyny rob te zastrzyki po owu.Acard bierzesz? Ja robie od 4 dpo .Nigdy nie wiesz kiedy dojdzie do zagniezdzenia a PAI-1 to problemy na etapie zagniezdzenia wlasnie.Naprawde sa dziewczyny ,ktore lecza sie w klinikach i tam czesto tak wlasnie zalecaja brac juz po owu.I wlasnie u nich to zadziałało i nie ma juz cb.Moze sie myle ale ,zebym miala sie zesrac za przeproszeniem to bede robic te zastrzyki
    Ja mam zalecenia żeby Acard brać cały czas, a heparynę od 7dpo na wspomaganie zagnieżdżenia. W sumie oba biorę wieczorem :P

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, dziewczyny mają rację z leć rano na betę. Co do heparyny, to lepiej zrobić zastrzyk, bo może masz jakiegoś krwiaka i stad to plamienie. Koleżanka leżała cały pierwszy trymestr zanim jej się wchłonął krwiak. Mogła wstawać tylko do łazienki. Jej córeczka ma już 8 miesięcy i jest zdrowym, kochanym dzieckiem. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!!!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Sasanka, dziewczyny mają rację z leć rano na betę. Co do heparyny, to lepiej zrobić zastrzyk, bo może masz jakiegoś krwiaka i stad to plamienie. Koleżanka leżała cały pierwszy trymestr zanim jej się wchłonął krwiak. Mogła wstawać tylko do łazienki. Jej córeczka ma już 8 miesięcy i jest zdrowym, kochanym dzieckiem. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!!!

    Tak jest :) Bedzie beta, bedzie tez i progesteron na cito. Czytalam, ze krwiak moze sie zrobic juz na etapie implantacji. Przed chwila bylam w toalecie i znowu brazowo-bordowy sluz przy podcieraniu :[ Jak leze, to podpaska jest czysta. Nawet jesli teraz sie nie uda, to juz wiem, ze duphaston i heparyna powinny byc grane od owu... Dziekuje :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2019, 22:57

    MonikA_89!, Beti82 lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Bosko i weź tu zajrzyj tuż przed spaniem...

    Pauliska bladzioch jest jak nic! Żaden poczasiak:)

    Sasanka Królewno mówiłam że ja chętnie oddam? To bierz i przestań się wypierać! :) oby jutro okazało się pięknym dniem dla Ciebie!

    Sasanka55, MonikA_89!, Izape_91 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Matko Bosko i weź tu zajrzyj tuż przed spaniem...

    Pauliska bladzioch jest jak nic! Żaden poczasiak:)

    Sasanka Królewno mówiłam że ja chętnie oddam? To bierz i przestań się wypierać! :) oby jutro okazało się pięknym dniem dla Ciebie!

    W takim razie, Koteczku, obie bedziemy brzuchate w tym cyklu :) :*

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę dziewczyny spać, trzymajcie kciuki za jutro, aczkolwiek nie wiem za co dokładnie te kciuki trzymać, żeby się wchłonęło chyba.

    Sasanka jutro Ci życzę pięknej bety i jeszcze piękniejszego proga :)

    Sasanka55, MonikA_89!, nuśka91 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 5 marca 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    idę dziewczyny spać, trzymajcie kciuki za jutro, aczkolwiek nie wiem za co dokładnie te kciuki trzymać, żeby się wchłonęło chyba.

    Sasanka jutro Ci życzę pięknej bety i jeszcze piękniejszego proga :)

    Niecierpliwa, cały dzień będę czekała na wiesci od Ciebie. Niech się wszystko wchłonie samo! Kciuki mocno!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 5 marca 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    idę dziewczyny spać, trzymajcie kciuki za jutro, aczkolwiek nie wiem za co dokładnie te kciuki trzymać, żeby się wchłonęło chyba.

    Sasanka jutro Ci życzę pięknej bety i jeszcze piękniejszego proga :)
    Trzymam kciuki!

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Zrobie raniutko, ale ta beta mi niewiele da.. Pewnie bedzie kolo 20stu, o 18:00 lekarz, ktory stwierdzi, ze to normalna @ i pewnie tyle, a beta nastepnego dnia spadnie... Wiecie, ze zawsze staram sie myslec pozytywnie, ale tu nie bardzo umiem
    Sasanka nie czekaj na wynik intuicja.... Wpadasz do gina mowisz co i jak ma cie zbadac i ze ronisz nie ma na co czekac wez mu gadaj o luteinie i wtedy zobaczysz .... Jak bedzie beta spadac odstawisz a jak nie to bedziesz brac to nic zlego ... Kurde wiem co mowie ... Uprzej sie na ta luteine i nie wylaz z gabinetu poki ci jej nie przepisze.... Kreska jest i to nie cien ! Ja mocno trzymam kciuki i czekam na informacje od ciebie... Bete zrob jak najbardziej ale kurde dzialaj a jak nie gin to ip rano i maja przepisac to ich zasrany obowiazek... Kochana ja mocno trzymam kciuki

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 5 marca 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymam kciuki za jutrzejszy dzień , oby dla każdej był szczęśliwy!

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2019, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki sasanko wylecialam jak filip z konopii z moim postem ale tak dzialaj , przy takim plamieniu moze byc wszystko a kazda z nas mysli wtedy najgorsze bo krew niestety kojarzy siw tylko z @... Sama przezylam dwokrotnie takie cyrki ale na leb szyje lecialam po leki bo intuicja .... Ona nie zawodzi... :) trzymam kciuki !
    Czytam was dzien w dzien to jak sie wspieracie jest cudowne ... Jestem teraz tak wy**ana ze nie raz wracam czytam i padam a wiecie jakie to uczucie heh nadrobilam 4 strony ooo jupi na drugi dzien 5 "ooo k****a " mnie literki sie mienia przed oczami a tu tego tyle ... Heh pobijacie wszystkie watki na ktorych bylam jak z 1 tak z drugim synciem .. :) dziewczyny mam nadzieje ze marzec bedzie owocnym miesiacem dla kazdej z nas ale mam ulubione "was" ktorym normalnie kibicuje bardziej niz sobie ... Ja choc mam niewiele lat , zycie wali na leb i szyje + ta praca troche to dla mnie duzo za duzo ... Juz oddzywa sie moj kregoslup.... Jak was czytam dodajecie mi mocy ... ! Uwiwlbiam was.

    Poczasiaki tylko nakrecaja choc nie zawsze bo ja np poczucie takie wewnetrzne + poczasiak mialam 3* i nie mylilam sie dwoch mam i tule caluje , jedno ucieklo :( , zawsze chcialam byc spokojna itd czekam ok nie ma @ tescik i o juz nie ma nic do 8 msc .. Ale tak nie jest kazda z nas ma cos jak nie mutacje , inne choroby, to nietolerancje na chlopcow lub dziewczynki itd ..... Ja was podziwiam co niektore kochane moje tyle sil chcialabym miec sama .... Ja wzgledem Was to smarkatka bo taka prawda ... Swoje w zyciu rowniez przeszlam ale wy kochane dajecie sile, wiare , nadzieje ze mozna !

    Sasanka55, Tele...79, MonikA_89!, Malgonia, Ochmanka, nuśka91, cukrzyk1991 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, ja baaardzo mocno zaciskam za Ciebie kciuki :* Bedzie dobrze, Kochana. Widzialas, ze nawet probowalam odessac z Ciebie te bete ;)

    Magduullina, ja tez Was wszystkie uwielbiam :* <3 Nie wiem, co bym wczoraj zrobila bez tego watku, chyba bym oszalala :) Zycze duzo zdrowia, szczescia w zyciu i niech juz nic sie nie wali! Pamietaj, ze gdy jest zle, za chwile bedzie dobrze :* Przypominam takze o bocianach (nawet tych ze sraczka) i o tym, ze marzec bedzie owocny dla KAZDEJ z nas :*

    Ja wstalam, polecialam do kibelka i znowu sporo bordo, na pewno nie plamien. To tez nie zabarwiony sluz, a po prostu brunatna krew. Dalej nie boli. Zaraz sie ubieram i jade do Diagnostyki.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie :* Oby dzisiejsza sroda byla radosna na tym watku

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e3f09d2c0a3.jpg

    Dzisiejszy to pierwszy z prawej
    Nie umiem ocenic, czy kreska jest ciemniejsza, na pewno znacznie to nie, o ile w ogole. Po tej krwi z dzisiaj mniej wierze. Dlaczego leci? Przeciez mialam piekny progesteron? Moj gin uwaza, ze czesto prog spada, kiedy z ciaza dzieje sie cos nie tak i to efekt ronienia, a nie powod (choc wiadomo, nie zawsze). W kazdym razie wezme od niego wszelkie recepty, a jak nie, to poprosze o nie znajomego weterynarza. Jeju, czy u mnie nic nigdy nie moze byc normalnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 06:07

    APrzybylska, moyeu, Magduullina, Mila1996 lubią tę wiadomość

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 6 marca 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Niecierpliwa, ja baaardzo mocno zaciskam za Ciebie kciuki :* Bedzie dobrze, Kochana. Widzialas, ze nawet probowalam odessac z Ciebie te bete ;)

    Magduullina, ja tez Was wszystkie uwielbiam :* <3 Nie wiem, co bym wczoraj zrobila bez tego watku, chyba bym oszalala :) Zycze duzo zdrowia, szczescia w zyciu i niech juz nic sie nie wali! Pamietaj, ze gdy jest zle, za chwile bedzie dobrze :* Przypominam takze o bocianach (nawet tych ze sraczka) i o tym, ze marzec bedzie owocny dla KAZDEJ z nas :*

    Ja wstalam, polecialam do kibelka i znowu sporo bordo, na pewno nie plamien. To tez nie zabarwiony sluz, a po prostu brunatna krew. Dalej nie boli. Zaraz sie ubieram i jade do Diagnostyki.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie :* Oby dzisiejsza sroda byla radosna na tym watku

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e3f09d2c0a3.jpg

    Dzisiejszy to pierwszy z prawej
    Nie umiem ocenic, czy kreska jest ciemniejsza, na pewno znacznie nie, o ile w ogole. Po tej krwi z dzisiaj mniej wierze. Dlaczego leci? Przeciez mialam piekny progesteron? Moj gin uwaza, ze czesto prog spada, kiedy z ciaza dzieje sie cos nie tak i to efekt ronienia, a nie powod (choc wiadomo, nie zawsze). W kazdym razie wezme od niego wszelkie recepty, a jak nie, to poprosze o nie znajomego weterynarza. Jeju, czy u mnie nic nigdy nie moze byc normalnie :)
    Sasanka kciuki by wszystko potoczylo się dobrze....

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 marca 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, Niecierpliwa trzymam za Was mocno kciuki!!! ✊✊✊✊ Liczę na dobre wieści!

    Dostarczacie ostatnio tyle emocji, że znowu zamiast pracować będę do chwila odświeżać stronę :P Ale już opanowałam robienie wielu rzeczy z zaciśniętymi kciukami :D :D

    Miłego dzionka i byle do weekendu :)

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 6 marca 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Pauliska kciuki za pięknego sikanca jutro!!!
    Błagam idźcie spać bo chciałabym Was nadrobić jako tako a Wy ciągle piszecie :D
    Ja wczoraj dumna z siebie byłam koło 16, że wszystko nadrobione i jestem na bieżąco. Potem się wzięłam za obiad, sprzątanie, zajrzałam o 22 i musiałam nadrobić 5 stron ;P ;P

    Sasanka55, Ochmanka, Izape_91, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ