X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Marzec- miesiąc dwóch kreseczek
Odpowiedz

Marzec- miesiąc dwóch kreseczek

Oceń ten wątek:
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Nie mów tak nawet! To Ciebie kocha :) jak długo się już staracie? Macie wdrożony jakiś plan, leczenie, badania przyczyny? Chyba przeoczyłam :)
    6 lat bez zabezpieczenia się seksimy, ale to stosunek przerywany, więc nie kazdu musi zachodzić, tym bardziej, że staraliśmy się w dni niepłodne, a teraz 4 miesiąc minął jak lecimy na żywioł:-) miałam porobione tylko badania w 4 dniu cyklu na estriadol, progesteron, lh i fsh, wszystko w normie, a stosunek 0,54 niby w normie, zależy jakie laboratorium. No i monitoring, ale raz owulacje mam wcześniej, raz później. Grunt, że pracują dwa jajniki, bo raz z jednego raz z drugiego zauważyliśmy że pęcherzyki rosną duże. W poniedziałek skoczę do lekarza poproszę o wszystkie możliwe badania, żeby mi zrobił, i może dalej będziemy się starać, a lepiej wcześniej wszystko sprawdzić nniz później, byle lekarz byl nastawiony pozytywnie i nie kręcił nosem

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    6 lat bez zabezpieczenia się seksimy, ale to stosunek przerywany, więc nie kazdu musi zachodzić, tym bardziej, że staraliśmy się w dni niepłodne, a teraz 4 miesiąc minął jak lecimy na żywioł:-) miałam porobione tylko badania w 4 dniu cyklu na estriadol, progesteron, lh i fsh, wszystko w normie, a stosunek 0,54 niby w normie, zależy jakie laboratorium. No i monitoring, ale raz owulacje mam wcześniej, raz później. Grunt, że pracują dwa jajniki, bo raz z jednego raz z drugiego zauważyliśmy że pęcherzyki rosną duże. W poniedziałek skoczę do lekarza poproszę o wszystkie możliwe badania, żeby mi zrobił, i może dalej będziemy się starać, a lepiej wcześniej wszystko sprawdzić nniz później, byle lekarz byl nastawiony pozytywnie i nie kręcił nosem

    Glowka do gory :) Pewnie zanim wszystko zbadasz, to Dzidek bedzie juz w brzuszku :) Stosunek przerywany sie nie liczy :) Uwierz w Was i ten lub przyszly cykl!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez sie usmialam. Nawet moj kac stal sie jakby mniej dokuczliwy :)

    Co prawda myslalam, ze to biegunka ciazowa, albo ze nam sie Sasanka posrsla ze strachu o swoja Meride, ald Wasze wersje mi sie bardziej podobaja.

    I prosze tu sie jeszcze nie dolowac, chyba ze to takie zsklibsnie rzeczywistosci.

    Ja juz w drodze do pracy. Wytulalam swego emka, niech chlopak sie dobrze bawi i troche odsapnie. Musialam odreagowac wczorajszy paszportowy stres i teraz cierpie ;) w planach mialam porzadki po pracy, ale chyba ogranicze sie do ugotowania rosolu.

    No i owuluje.. oby pecherzyk pekl i nie zrobila sie z niego jakas wstretna torbiel.

    Dziulka jak ja bym liczyla stosunek przerywany jako starania to juz bym w gleboka depresje wpadla.. a zaszlam w ciaze w 3 miesiacu gdzie sie seksilusmy kolo owulacji. I uwierz nie seksimy sie na potege ;)
    Tak wiec wdech i wydech. Bedziesz w ciazy do wakacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2019, 08:43

    Sasanka55 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 19:54

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Z 1.6 skoczyl tylko na 3.4 :/ jasno brazowe plamienia jeszcze sie pojawiaja, przede wszystkim po toalecie, ale to juz nie bordowa krew.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f9238c0c1e68.jpg

    Gora:wczoraj, dol:dzis :) Jeju, Wy pokazujecie nam cudne foty Waszych Misiow z USG, a ja codziennie podtykam Wam swoje obszczane testy ;)

    Am, am, 2 lutki pod jezyk i mozna wracac spac. Moj maz pierdziel to jest taki spioch, ze nie lubie go dzisiaj podwojnie. Obudzilam sie juz, to znaczy, ze chce pogadac, a ten nic, bo jeszcze nie dospal. Dupa sie odwrocil. Facet to swinia
    No dzisiaj to krecha jak marzenie :)
    Mój Emek potrafi spać do 12 jak go wcześniej nie wyrzucę z łóżka :P No ale potem siedzi do 2-3 w nocy i czyta :) Dzisiaj go obudziłam śniadaniem do łóżka, bo za godzinę mamy być w klinice. Nie pospał biedak :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2019, 08:59

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ef36 Autorytet
    Postów: 1502 1654

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    6 lat bez zabezpieczenia się seksimy, ale to stosunek przerywany, więc nie kazdu musi zachodzić, tym bardziej, że staraliśmy się w dni niepłodne, a teraz 4 miesiąc minął jak lecimy na żywioł:-) miałam porobione tylko badania w 4 dniu cyklu na estriadol, progesteron, lh i fsh, wszystko w normie, a stosunek 0,54 niby w normie, zależy jakie laboratorium. No i monitoring, ale raz owulacje mam wcześniej, raz później. Grunt, że pracują dwa jajniki, bo raz z jednego raz z drugiego zauważyliśmy że pęcherzyki rosną duże. W poniedziałek skoczę do lekarza poproszę o wszystkie możliwe badania, żeby mi zrobił, i może dalej będziemy się starać, a lepiej wcześniej wszystko sprawdzić nniz później, byle lekarz byl nastawiony pozytywnie i nie kręcił nosem
    Emka też wyslij na badania :)

    1 x CP
    3 x poronienie (5tc, 6tc, 13tc)
    ANA1 wątpliwe
    Mutacja PAI-1
    12.2020 IVF ostatnie podejście
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Jestem 12 dpo, taka mnie depresja dopadla, że szok, ja ogólnie jestem słaba psychicznie, wszystko biorę do siebie, mam ochote mojemu powiedzieć, by odszedł jak nam się nie będzie udawało, żeby mógł być ojcem z kimś innym
    Kochana nie mów tak. Jesteście w tym razem na dobre i na złe. To nie jest powiedziane, że problem jest tylko po twojej stronie. W większości przypadków niepłodność dotyczy pary. Jak długo się staracie (wybacz jak pisałaś wcześniej, ale nie pamiętam)? Mąż robił badania nasienia, fragmentację dna plemnika i wszystkie hormony?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, to mialy byc kupy naszych bobasow :D Przed chwila zerknelam, kiedy Twoje testowanie i no nie, ja do tego czasu osiwieje. Cel mam wciaz 1: wszystkie Was wypchnac jak najszybciej na "fiolet" (ale taki uniwersalny fiolet, bo musimy do konca swiata miec kontakt na 1 wspolnym watku) i niczym Wasza burdel mama odetchnac w koncu, kiedy wszystkie bedziemy szczesliwe :* :* :* To juz niebawem na szczescie :) Malgoniu, oby kacorek szybko minal :) :* A moze jednak to nie on, a pierwszy najpierwsiejszy objaw ciazy?

    Ochmanka, moni05 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    No dzisiaj to krecha jak marzenie :)
    Mój Emek potrafi spać do 12 jak go wcześniej nie wyrzucę z łóżka :P No ale potem siedzi do 2-3 w nocy i czyta :) Dzisiaj go obudziłam śniadaniem do łóżka, bo za godzinę mamy być w klinice. Nie podobał biedak :P

    Ja kocham noc i najchetniej to spalabym w dzien, a noca dzialala, ale wszystko mi sie poprzestawialo ostatnio :) MonikA, a po co jedziecie do kliniki?

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko piękna dziś ta krecha!! Ja nasikalam rano na facelle,no i jest cień ale chyba gdyby to była ciąża to byłaby już lepsza krecha? Masakra jakaś,mówię wam! Mam wrażenie,że te facelle ciągle pokazują kreski, a każdym,dosłownie każdym coś było! Na innych nie,na tych tak...one jakieś do dupy są,nawet w innym rossmanie już kupiłam,żeby inna seria była...

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Szona, a ile dp jesteś?

    Nie wiem :D Myślę, że owulacja była 28 lutego (najwcześniej 26 lutego)

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Sasanko piękna dziś ta krecha!! Ja nasikalam rano na facelle,no i jest cień ale chyba gdyby to była ciąża to byłaby już lepsza krecha? Masakra jakaś,mówię wam! Mam wrażenie,że te facelle ciągle pokazują kreski, a każdym,dosłownie każdym coś było! Na innych nie,na tych tak...one jakieś do dupy są,nawet w innym rossmanie już kupiłam,żeby inna seria była...

    Naprawde nie masz mozliwosci zrobic tej bety dzisiaj? Ty sie wykonczysz. Moim zdaniem tyle testow nie moze sie mylic! Prosze, poszukaj w necie, czy nigdzie w okolicy nie masz czynnego labo, moze o jakims nawet nie wiesz. Kciuuuuki, by Kropek rosl pieknie i szybko :)

  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska pokaz dzisiejszy test... a nie macie luxmedu lub innego prywatnego labolatorium?

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55 wrote:
    Szona, ja Ci wysle 10tki :*

    A rozwiazanie cudowne :D hahaha :D Mialo byc po prostu: my-Staraczki <3

    5ylwian, wpierdziel chcesz? ja nie mialam ZADNYCH nadziei!! Zadnych! Trzymam mocno kciuki :*
    Hehe no chcialabym,żeby np w poniedzialek okazalo sie co innego. Ale z moim malym 5dni przed pozytywem jak maz jechal motorem na zakrecie to myslalam,ze porzygam Mu sie na plecy i to byl dla mnie znak,ze cos jest na rzeczy. Test jednak wyszedl ujemny. Powtorzylam za 4dni i juz byly 2 krechy. Teraz nie mam zadnych nietypowych objawow

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa2b8b771bcb.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd077b51d2c1.jpg
    Naprawdę nie mam gdzie zrobić tego badania dziś,sprawdzałam :/ kiedyś było można w szpitalu ale od jakiegoś miesiąca już się nie da...

    agge lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    Sasanko piękna dziś ta krecha!! Ja nasikalam rano na facelle,no i jest cień ale chyba gdyby to była ciąża to byłaby już lepsza krecha? Masakra jakaś,mówię wam! Mam wrażenie,że te facelle ciągle pokazują kreski, a każdym,dosłownie każdym coś było! Na innych nie,na tych tak...one jakieś do dupy są,nawet w innym rossmanie już kupiłam,żeby inna seria była...

    Hehe nasikam jutro na facelle i udowodnię Ci, że nie na wszystkich są 2 krechy 😅

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że tutaj z Wami jestem, trochę lżej się wygadać tak komuś:-) miłego dnia Wam życzę i samych pozytywów, a sasance gratuluje lepszych wyników

    Sasanka55, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka piękna dzisiaj ta krecha!
    Pauliska no jak byk jest 2 kreska..

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliśka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa2b8b771bcb.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd077b51d2c1.jpg
    Naprawdę nie mam gdzie zrobić tego badania dziś,sprawdzałam :/ kiedyś było można w szpitalu ale od jakiegoś miesiąca już się nie da...
    ale ta kreska jest od razu czy po czasie?

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 marca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko przez ten rebus zapomniałam zrobić ochów i achów nad Twoją krechą Sasanka :)
    No a ja do testowania to jeszcze dłuuuuugo. Planuję o tym nie myśleć do powrotu emka.

    Pauliśka no tam jest kreska jak byk. Tylko chłop mógłby jej nie zauważyć :P

    Swoja droga jak cytujecie te testy i przewijam stronę to co chwilę mi serce zaczyna mocniej bić, ze kolejna wysikała 2 kreski :P

    Sasanka55, agge, MonikA_89! lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ