Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂
Odpowiedz

💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂

Oceń ten wątek:
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 11 lutego 2025, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Wszystkie to rozumiemy 🫂🫂🫂. Jutro może sobie odpuść testowanie? Może dopiero w czwartek/ piątek zaczniemy maraton testowania? ☺️✊🏻🍀

    Dokładnie, ten czwartek/piątek brzmi rozsądnie 😊
    Ja wiem że my wszystkie chciałbysmy wiedzieć teraz i już no ale tak się nie da.... Niestety 🫣

    Smerfelinka, Julia24 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 11 lutego 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Wszystkie to rozumiemy 🫂🫂🫂. Jutro może sobie odpuść testowanie? Może dopiero w czwartek/ piątek zaczniemy maraton testowania? ☺️✊🏻🍀

    Tak, sama już na to wpadłam. Szkoda, że dopiero teraz 😅


    Ale dziękuję Wam wszystkim za sprowadzenie na ziemię. Ostatnio zaczęłam testy 5 dpt i to było wcześnie, ale już bardziej rozsądnie. Teraz czekam. Jutro nie testuję. Jakby co, to kop w tyłek 😅

    Molahonkeey, Misiula, Julia24, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Saferka Autorytet
    Postów: 482 987

    Wysłany: 11 lutego 2025, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! ❤️ Przepraszam, że mnie ostatnio trochę mniej, ale cały czas Was podczytuję i mocno Wam kibicuję! 💪🥰 Natłok domowych obowiązków, praca i ogarnianie wszystkiego solo, bo chłop wyjechał na kilka dni, trochę mnie przytłoczyły 🤯😂 Mam nadzieję, że teraz będzie spokojniej i będę mogła być tu częściej.

    @Smerfelinko kibicuję Ci bardzo mocno 🩷

    Smerfelinka, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo 2024r. 🍀
    👩🏽27 :
    ✅ Wszystko w normie, AMH - 2,44 (12/2024), 2,44 (06/2025)

    🧔🏽‍♂️30 :
    morfo - 0% ❌( 12/2024), -> 2% (04/2025)
    HBA - 86%,
    ruch postępowy - 40,1 %

    🍀06/2025 ➡️ kwalifikacja IVF ✅🍀
    📅 16.07 Transfer - 4.1.1. Beta <0,2
    Na zimowisku ❄️❄️❄️

    Not all miracles are loud. Some grow in silence. 🌿💛
  • Hopex2 Autorytet
    Postów: 606 1288

    Wysłany: 11 lutego 2025, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    Ja jestem ciekawa, jak mój lekarz to zaplanował 🫣, bo nie kazał robić żadnych badań przed HSG. Dopiero po wyniki drożności na początku kolejnego tygodnia mam się zgłosić. Myślisz, że te badania są da ogarnięcia w 1-2 dni? 🤔

    A co do nadziei na powodzenie... To jest faktycznie jakoś niedużo, ale jednak większa, niż przy staraniach maturalnych. U nas jeszcze jest sytuacja, że mamy teoretycznie czynnik obniżonych parametrów nasienia i jednocześnie czynnik kobiecy (Endo/ adeno), więc nasze szanse są mniejsze, ale w waszym przypadku skoro macie jednak jedynie czynnik męski to już większe ☺️✊. Co by nie było, ja staram się trochę robić skorupkę na serduszku i nastawiać się na IVF już psychicznie, a jeśli się uda to będzie oczywiście wielka radość tak, czy inaczej ☺️.

    Co do badań to myślę, że tak. U nas w klinice jest taka opcja, że od razu oddajesz krew na to, co zapisał doktor. Badania na wirusy-wynik był tego samego dnia. Wymazy- wynik tego samego dnia. Szybko to idzie, bo wszystko sprawdzają PCR. Tutaj jest rozpiskaC co trzeba zrobić do IUI.
    IMG-1162.png

    👩27👨29 kitku 🐈 2022
    Mąż: morfologia 2%, obniżony ruch
    Całkowita ilość: 370 mln

    Hashimoto, IO, niedoczynność tarczycy.

    Podstawowe badania w normie 😌 FSH, LH, estradiol, prolaktyna,itd
    AMH: 6,63
    Październik- Styczeń Clo+ Ovitrelle❌
    Pierwsza wizyta w klinice za nami ☘️
    HSG ✅
    MUCHa✅
    Wirusy✅
    Ana3 miano 1:160

    Marzec 2025
    9 dpo- pozytywny test, beta 18,6; prog 48❤️
    11 dpo-beta 78,9, prog 60❤️
    13 dpo-beta: 223 🥰 prog 89❤️
    15 dpo-beta: 479 🥹
    04.04 pierwsze USG 🍀🫶🏻 2 Kropusie na pokładzie 🥹😘✊
    18.04 wizyta serduszkowa 🥰❤️ Jeden Kropuś 6+6 ( serduszko crl 0,9 cm) Drugi Kropuś zatrzymany 6+1 💔
    23.08.2025 urodził się Szymuś 25+3 950 g 39 cm Walcz Misiu 🙏❤️
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 11 lutego 2025, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka daj sobie czas , jest jeszcze wcześnie 💚🍀🥹
    U mnie na clearblue stała buzka , a paskowe tak się mają :

    https://zapodaj.net/plik-bVcn89yI8l

    Smerfelinka, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    age.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 11 lutego 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mola wierzę w tego kropka 🥹💚

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    age.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2893

    Wysłany: 11 lutego 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, wybaczcie, przeczytam wszystko później.

    Insane !!! Całym serduchem jestem z Tobą 🩷🩷🩷

    Insane lubi tę wiadomość

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Lusia3131 Autorytet
    Postów: 533 835

    Wysłany: 11 lutego 2025, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinko, przepraszam Cię Kochanie, bo ja też nie.znam się na invitro, ale widzę że 9dni po transferze miałaś raz betę w okolicach 30;) oczywiście widzę, jak się to skończyło, ale to idzie w zapomnienie, bo czekamy na.nowe .. a mam wrażenie, że teraz to mamy kochana czas oczekiwania na możliwość testowania za.jakies 3 dni ;)

    Smerfelinka, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    2018 Rysio❤️


    Cykl poronien:
    2020 13 tydzień ( bliźniaki)
    2021 11 tydzień:(
    2021 5× ciąża biochemiczna
    2022 2x ciąża biochemiczna


    2023 Tadzio !!❤️

    Lipiec 2024 starania o trzeciego maluszka

    16.01.2025 - pozytywny test
    23.01 2025 beta 490 🥹❤️🍬
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3111

    Wysłany: 11 lutego 2025, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski,
    Insane cały czas jestem myślami z Tobą. Musi być w końcu dobrze!

    Smerfelinka każdy Cię tutaj napewno zrozumie z tym testowaniem, jednak nie ma co brać tego do głowy 😉 jest wcześnie, można sprawdzić ale nie ma co sobie psuć tym humoru, bo to i tak nic Ci teraz nie powie 😅

    Mola Nooooooooooooooooo 😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎 czad!

    Smerfelinka, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 11 lutego 2025, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia 100% racji! Ja bym chciała już, a tak się nie da. Ivf uczy cierpliwości. Ostatnim razem inplantacja była za późno i beta od początku była za niska 😞

    M93 otóż to, niepotrzebne to dziś było. Ale ja tak nie umiem nic nie robić, to mnie najbardziej irytuje w tej sytuacji. Muszę czekać i tyle. Następny test w czwartek 🤞


    Insane kciuki zaciśnięte Kochana! Wierzę w Twojego dzielnego Kropka 💪

    Ana29 wrote:
    Smerfelinka daj sobie czas , jest jeszcze wcześnie 💚🍀🥹
    U mnie na clearblue stała buzka , a paskowe tak się mają :

    https://zapodaj.net/plik-bVcn89yI8l

    Trzymam kciuki! 🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2025, 11:58

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 11 lutego 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    @a_aandzela cierpliwość to moje drugie imię 🤣🤣
    @Vergeet ❤️ Ty wiesz, że ja ciągle myliłam Twój nick na "Vegreet" ? 🤭 wybacz!
    @Babsi pleśń to najgorsze cholerstwo... Trzeba z tym walczyć i to zwalczać. Myśleliście o jakiejś firmie specjalistycznej, która by Wam to potraktowała jakimś hardkorowym chemicznym środkiem? Nie wiem czy to coś da, ale no.. Może? Jeśli chodzi o domowe to mogę polecić z D-Lux płyn do pleśni - w mieszkaniu daje radę przy oknach.
    @Julia24 dzięki kochana, ale póki nie ma 🐒 to piłka w grze! 🤭
    @Podróżniczka jak się czujesz? ❤️ ładne kwiatki z tą krechą 🤣 też zawsze myślałam, że w dzień @ to już na bank powinna być druga wyraźna... 🤣
    @PaulinKA oczywiście, że gramy dalej 🤣❤️ działaj kochana, łap pikowe chwile ! ❤️ a może to jajeczko Ci właśnie przynosi spokój, żebyś wyluzowała i dała się ponieść radości działania haha 🤭🍀✊🏼
    @Hopex2 będzie pięknie i nie zawiedziesz, dawaj jakąś jogę i medytację ! Proszę nastawiać umysł na chodzenie z brzuszkiem ❤️
    @Lusia ❤️❤️❤️
    @Smerfelinka ja tam widzę kreseczkę! Poza tym tak jak pisze Julia, to dopiero 3 dni, jeszcze conajmniej drugie tyle! 🤞
    @Insane dawaj znać jak maluchy ✊🍀
    @Misiula ❤️❤️❤️

    Mola, miło że pytasz. Mam lekkie mdłości i odrzuca mnie od większości jedzenia, ale mogę jeść pieczywo, gdzie ja w ogóle go nie jem na co dzień, bo jestem na diecie keto. Takie kwiatki. Wczoraj wjechała tortilla z serem mozarellą zapiekana, a dzisiaj jadłam jogurt z bułką w pracy, żeby przeżyć 🤪 no i bym spała. Wczoraj mojego męża nie było po południu, więc myślałam, że nie dam rady i włączyłam już nawet bajkę córce, żeby tylko siedziała w jednym miejscu, a ja jednym okiem spałam, a jednym zerkałam czy siedzi i ogląda 🤣
    Także, M93 polecam ten sposób 😁

    Molahonkeey lubi tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Podrożniczka Autorytet
    Postów: 441 765

    Wysłany: 11 lutego 2025, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka, cały czas trzymam kciuki za Twojego kropka. Daj mu czas, żeby się rozgościł. ❤️

    Mola, u mnie była na takim samym poziomie kilka dni temp i w dniu testowania skok do góry, więc czekaj jeszcze 🤞


    A tak btw zbyt wczesne testowanie powinno być zakazane 🤪

    Molahonkeey, Smerfelinka lubią tę wiadomość

    👩🏻35 lat
    👧🏻2021 (16 cs)
    starania o rodzeństwo od 02.2024

    12.2024 - ciąża biochemiczna

    30.01.2025 13 dpo⏸️🥹
    01.02. beta HCG 383 ❤️
    03.02. beta HCG 775 ❤️
    05.02. beta HCG 1751 ❤️

    28.02. wizyta serduszkowa 🥰 - jest ❤️

    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 lutego 2025, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Saferka myślałam o Tobie wczoraj!❤️ ogarniaj żyćko i bądź tu z nami❤️
    @Ana29 pracowity czas przed Tobą 🤭🤞 dzięki kochana❤️
    @M93🤭❤️
    @Podróżniczka ooooh, mam nadzieję, że za niedługo Okruszek Ci odpuści i wróci energia i dobre samopoczucie🍀 Przyjaciółka w ciąży mi powiedziała, że jej bardzo pomaga zjedzenie czegokolwiek ZANIM wstanie z łóżka, może to by jakoś pomogło? Nawet jakiś kawałeczek chleba?
    Dzięki kochana ❤️

    Podrożniczka lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 11 lutego 2025, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Insane tupie już z Tobą nogami!! 🫶🏻🥹 Wiem, że jesteś przed, a i tak już odświeżam namiętnie 🤣.

    fingers-crossed.gif

    Misiula, Molahonkeey, Insane, Babsi lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 11 lutego 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mateczko, ale naprodukowalyscie stron 🤣💪

    Insane ja czekam na twój transfer jak swój własny, może szybciej mi zleci do mojego jak jeszcze będę czekać na Twoje testowanie 😍🤞🤞🤞

    Smerfelinka wierzę, że za parę dni będą dwie tluuuuuste krechy!!!!♥️

    Nie nadążam za wami dziś ale staram się wszystko czytać 😁

    Paulinka tak! Nadal stalkuje doktorka Vergeet 🤣 ale przypominam, że jak chłop wrócił do domu na weekend to ja dostałam okres, skończył się to jego już nie było także u mnie jeszcze nie koniec postu w seksach to sobie stalkuje innych i śnią mi się różne dziwne rzeczy 🤣🤣🤣

    Molahonkeey, Smerfelinka, Misiula, PaulinKA, Insane, Julia24, Vergeet lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 lutego 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    @Insane tupie już z Tobą nogami!! 🫶🏻🥹 Wiem, że jesteś przed, a i tak już odświeżam namiętnie 🤣.

    fingers-crossed.gif

    Jeszcze godzinka 20 min
    🍀✊🏼🍀✊🏼🍀✊🏼

    Julia24 lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 lutego 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    O mateczko, ale naprodukowalyscie stron 🤣💪

    Insane ja czekam na twój transfer jak swój własny, może szybciej mi zleci do mojego jak jeszcze będę czekać na Twoje testowanie 😍🤞🤞🤞

    Smerfelinka wierzę, że za parę dni będą dwie tluuuuuste krechy!!!!♥️

    Nie nadążam za wami dziś ale staram się wszystko czytać 😁

    Paulinka tak! Nadal stalkuje doktorka Vergeet 🤣 ale przypominam, że jak chłop wrócił do domu na weekend to ja dostałam okres, skończył się to jego już nie było także u mnie jeszcze nie koniec postu w seksach to sobie stalkuje innych i śnią mi się różne dziwne rzeczy 🤣🤣🤣


    a jakie te sny masz?? podziel się 🤣🤣🤣

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 11 lutego 2025, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nowa24 zawsze mogłaś powiedzieć, że obserwujesz go dla merytoryki i wartościowych wpisów ale widzę że tu co innego w głowie :D😈

    Molahonkeey, Misiula, Vergeet, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 lutego 2025, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nowa2024 titititititii.... 😈

    Misiula, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 11 lutego 2025, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś mnie spyta co robię w pracy, to poza piciem kawy tylko odświeżam na zmianę forum, wyniki badań i wyniki egzaminu 🤣🤣🤣. Pracownik roku! 👸🏻

    Misiula, Molahonkeey, Alicjasss, Smerfelinka, Tarisal, kałamarnica 11, Aksandra, Vergeet, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ