Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂
Odpowiedz

💖Mieć certyfikat KCP to klasa, ale jeszcze lepiej jesiennego bobasa!👶🍂

Oceń ten wątek:
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 11 lutego 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molahonkeey wrote:
    @Nowa2024 titititititii.... 😈

    Nowa nie krępuj się, mów śmiało 🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2025, 13:21

    Molahonkeey, Nowa2024 lubią tę wiadomość

  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 lutego 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjasss wrote:
    Nowa nie krępuj się, mów śmiało 🤣🤣🤣
    Czekamy 🌶️🌶️🌶️

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • kałamarnica 11 Autorytet
    Postów: 2536 6675

    Wysłany: 11 lutego 2025, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie w pracy dziś sajgon, nadrobię później, ale chciałam tylko napisać INSANE - JESTEM Z TOBĄ ❤

    👱‍♀️34l.❤️👨38l.
    🐱 6l.

    starania od 08.23r.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, pokrzywka, KIR Bx, crossmatch 37.8% ❌ -> 31.9% ❌
    7 cykli stymulowanych ❌

    • AMH 3,4 ✅
    • parametry nasienia: prawidłowe ✅
    • kariotypy oboje ✅
    • HSG (01.25r.) - jajowody drożne ✅
    • immunosupresja: Encorton, Equoral, Hydroxychloroquine, Accofil - 3 x cykle ❌brak ciąży

    10.25 histeroskopia ✅
    01.26 immunosupresja + IUI ❌


    02.26r. IVF: 5 MII ➡️ ❌ 😭
    05.26r. IVF vol.2... 🙏🏻

    ✨I (don't) know (if) it's worth it, but I won't stop.✨
  • martakam Autorytet
    Postów: 815 1265

    Wysłany: 11 lutego 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane 🍀🍀🍀 będzie pięknie!

    Ja dzisiaj też bezproduktywna…
    Chyba mnie jakaś choroba rozkłada tak słabo się czuję…

    👩🏼 ’88 🧔🏻‍♂️ ’88
    👦🏼 01.2020 (6 cs)
    👦🏼 08.2021 (2 cs)

    Walka z IO, nadwagą 💪🏻

    Mały cud ❤️
    15.12.2025 ⏸️
    15.12.2025 beta 107, prog 26,8
    17.12.2025 beta 332
    20.12.2025 beta 1568, prog 22,4
    08.02.2026 wyniki Nifty Pro, zdrowa dziewczynka 🌸

    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 11 lutego 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Insane czy to już? ✊🏻

    9-XIEcmu29-T7-K.gif

    Egzamin zdany pięknie! 💪🏻😎

    Misiula, Tarisal, Smerfelinka, Lovi25, Molahonkeey, PaulinKA, nick nieaktualny, Alicjasss, Aksandra, Babsi, Nowa2024 lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 11 lutego 2025, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    @Insane czy to już? ✊🏻

    9-XIEcmu29-T7-K.gif

    Egzamin zdany pięknie! 💪🏻😎


    Julcia gratulacje ,zdolna bestia 💚😁💚

    A od odświeżania forum w oczekiwaniu na wieści od Insane boli mnie już ręką 🫣🤣🤞

    Julia24, Insane lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Tarisal Autorytet
    Postów: 392 665

    Wysłany: 11 lutego 2025, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Insane ściskamy Cie za wszystkie kończyny, bo jednej Ci braknie tyle nas jest ✊️🤞

    Julia24 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️43
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto
    Wyleczony Helicobacter pylori, refluks, alergia, astma
    Endometrioza wyciszona
    Nieregularne cykle
    • pierwsza ciąża po 4 latach starań, stracona w 12tyg., serduszko przestało bić 10-11 tydzień 💔
    •2024 dwie ciążę biochemiczne kwiecień i wrzesień
    👨‍🦰 46
    •nadciśnienie ustabilizowane
    •cukrzyca ustabilizowana siofor
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 lutego 2025, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Insane ja wiem, że ja mam wypisane na twarzy "Anioł cierpliwości", ale litości ! 🤣🍀✊🏼
    @Julia24 Gratki ❤️

    Julia24, Insane, Vergeet lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    L18-Isa-E-1.gif

    Aż zatęskniłam za Big Bang Theory 🥹

    Molahonkeey, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia24 wrote:
    L18-Isa-E-1.gif

    Aż zatęskniłam za Big Bang Theory 🥹


    To jeden z moich ulubionych seriali ❤️

    Insane mam nadzieję, że wszystko poszło dobrze 🤞


    Ja wcześniej obiecywałam, że testuję dopiero w czwartek, a już teraz mam obawy, czy wytrzymam i wtedy znów to nic nie będzie znaczyło. Oszaleję podczas tego czekania 🤯

    Insane lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Molahonkeey Autorytet
    Postów: 2302 5156

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    22ca5bc234309928e8f0a6212dc67880.gif

    a_aandzela, Insane, Misiula, Ivka lubią tę wiadomość

    💁🏼‍♀️94'🧔🏼‍♂️92' 🐕‍🦺21’

    Pierwsza🤰🏼:
    ✨ 13.02 ~1DC
    🥚 28.02 ~16DC
    💌 07.03 ~7dpo: Estr 212.10, Prog 17.52
    ⏸️ 09.03 ~9dpo:❣️Cieś 🐻
    💌 10.03 ~10dpo: Beta 23.70
    💌 12.03 ~12dpo: Beta 92.90 (+279.70%)
    💌 14.03 ~14dpo: Beta 273.40 (+187.40%)
    ✨19.03 (4+6): 37mm🫧 🥹
    ✨31.03 ~dwa bijące serduszka💕(0.5cm🐻 + 0.3cm🐻)
    ✨16.04 ~2*2.11cm💕
    🔅07.05 I prenat: 2*5.11 cm💕
    ✨14.05 🐻70g 🐻84g 💕
    ✨11.06 parka?🥹
    🔅02.07 II prenat: 🩷🩵 330g + 354g
    ✨07.07 ~2*380g
    ✨30.07 ~2*700g
    ✨18.08 ~2*900g
    🔅02.09 III prenat: 2*1400g
    ✨08.09 ~2*1500g
    ✨24.09 ~2*1800g
    ✨08.10 ~2*2400g
    ✨16.10 KTG👌🏻
    ✨22.10 USG 2600g+2800g
    ✨24.10 KTG👌🏻

    🤱🏼 30.10 (37+0):
    🩵Tadzio 47cm 2910g (08:50)
    🩷Hania 45cm 2630g (08:51)
    event.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 2093 3729

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropeczek u mamusi 🥰😍❤️🥰🥰🥰
    4AB, z naciętą otoczką i na podłożu z hialuronianem.

    Drugi leniuszek powoli się rozwija i będą go trzymać do siódmej doby.

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Alicjasss, PaulinKA, martakam, a_aandzela, M93, Misiula, Julia24, Smerfelinka, Ana29, kałamarnica 11, Lovi25, Aksandra, Nitka96, Tarisal, JoAnn, Podrożniczka, Babsi, Vergeet, Nowa2024, Migotka96, Molahonkeey, Ivka, Jeżowa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    40 tc 💔

    🩷🌈 Nasze Szczęście jest z nami 🥹
  • Alicjasss Autorytet
    Postów: 384 516

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Kropeczek u mamusi 🥰😍❤️🥰🥰🥰
    4AB, z naciętą otoczką i na podłożu z hialuronianem.

    Drugi leniuszek powoli się rozwija i będą go trzymać do siódmej doby.

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Aaaaa rośnijcie zdrowi i duzi 😃🤰🏻🍀🤞🏻♥️♥️

  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3111

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Kropeczek u mamusi 🥰😍❤️🥰🥰🥰
    4AB, z naciętą otoczką i na podłożu z hialuronianem.

    Drugi leniuszek powoli się rozwija i będą go trzymać do siódmej doby.

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Dwie komórki i dwa bobaski! A tak się martwiłaś!

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfelinka wrote:
    To jeden z moich ulubionych seriali ❤️

    Insane mam nadzieję, że wszystko poszło dobrze 🤞


    Ja wcześniej obiecywałam, że testuję dopiero w czwartek, a już teraz mam obawy, czy wytrzymam i wtedy znów to nic nie będzie znaczyło. Oszaleję podczas tego czekania 🤯

    Uff, prawie polubiłam, bo to też jeden z moich ulubionych seriali, ale potem czytam, że testowania znowu się zachciewa?! 🙅🏻‍♀️🙅🏻‍♀️ Poproś męża, żeby schował wszystkie testy 🤣😆. Nie robimy sobie tego więcej!!! 🙏🏻

    seinfeld-babu-bhatt.gif

    Smerfelinka, Molahonkeey lubią tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Misiula Autorytet
    Postów: 1440 1554

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Kropeczek u mamusi 🥰😍❤️🥰🥰🥰
    4AB, z naciętą otoczką i na podłożu z hialuronianem.

    Drugi leniuszek powoli się rozwija i będą go trzymać do siódmej doby.

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    O losie aż mam ciarki i mega wzrusz 🥺❤️
    Witaj kropeczku w domu i rośnij zdrowo 💚💚💚

    Insane lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    09.2024- pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności, diagnoza - Niepłodność idiopatyczna
    5 cykli stymulowanych Lametta + Ovitrelle 💉❌

    🍀🍀Start z IVF🍀🍀
    10.01.2025 wizyta kwalifikacyjna do IVF MZ ✅
    10.02.2025 punkcja ( pobrano 11 🥚, zaplodniono 6, mamy 1 blastke 3BB)
    15.02.2025 transfer ❤️
    22.02.2025 (7dpt) Beta 93,4 mlU/ml 🥹 progesteron 167,00 ng/ml
    24.02.2025 (9dpt) Beta 313,00 mlU/ml 🥹
    01.03.2025 (14dpt) Beta 2584,00 mlU/ml 🥹
    08.03.2025. 5t + 6d🥰 , 2,9mm maluszka z bijącym ❤️🥹

    🌸🩷 Już z nami
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam wiadomość, że mamy tylko jeden zarodek zamrożony. Pozostałe dwa nie dały rady. To i tak dobrze, że w ogóle jest jeszcze jeden, ale jednak trochę jestem zawiedziona. No ale jest jak jest. Nic z tym już nie zrobię. Tym bardziej trzymam kciuki za walczącego Okruszka.

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
  • Julia24 Autorytet
    Postów: 3872 7812

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Kropeczek u mamusi 🥰😍❤️🥰🥰🥰
    4AB, z naciętą otoczką i na podłożu z hialuronianem.

    Drugi leniuszek powoli się rozwija i będą go trzymać do siódmej doby.

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

    Ochhhh!!! 🥹🥹🥹🥹
    Najlepsze możliwe wieści!!!! 🥹🥹🥹🥹

    Insane lubi tę wiadomość

    03-04.25 2× IUI ❌️

    🧬 IVF: 07.25 Punkcja: 5🥚-> 3MII-> PICSI -> ❄️4.1.1, ❄️3.1.1., ❄️5.2.1
    ⏩️ 20.10.25 FET ❄️4.1.1 (Prolutex, Prograf, Acard, Accofill, Encorton, Cyclogest, Besins, Duphaston, Scopolan, Spasmolina)
    ⏸️ 5dpt 4.66, 7dpt 26.50, 9dpt 72.95, 11dpt 182, 14dpt 845, 17dpt 3497, 21dpt 14763
    💓 25dpt CRL 2,2mm, 171 u./min
    12.12 FeliaTest (NIPT) ✅️
    29.12 I Prenatalne ✅️

    💃 '95:
    ⚠️ Endometrioza III st., adenomioza
    ❌ Prawy jajnik przyklejony do macicy, prawy jajowód niesprawny
    ❌ Brak KIR, cytokiny 🚨, ANA +
    ➖️ IO
    ✔️ Hormony • jajowody drożne • MUCHa • brak pasożytów i HB
    ✔️ AMH 2,8 • kariotypy • histero + CD56 i CD138

    🕴️ '90:
    ➖️ Morfologia 2-4%, słaba ruchliwość, HBA 77%, Fragmentacja DNA 18%
    ✔️ Kariotypy, usg, hormony

    preg.png
  • Ana29 Autorytet
    Postów: 1653 2315

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Kropeczek u mamusi 🥰😍❤️🥰🥰🥰
    4AB, z naciętą otoczką i na podłożu z hialuronianem.

    Drugi leniuszek powoli się rozwija i będą go trzymać do siódmej doby.

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    Wydarzyło się 🩷🩷🩷

    Insane lubi tę wiadomość

    age.png
  • Smerfelinka Autorytet
    Postów: 2272 3417

    Wysłany: 11 lutego 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Kropeczek u mamusi 🥰😍❤️🥰🥰🥰
    4AB, z naciętą otoczką i na podłożu z hialuronianem.

    Drugi leniuszek powoli się rozwija i będą go trzymać do siódmej doby.

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    Cudownie!!! ❤️ Tak się cieszę. Niech tylko Kropek rośnie zdrowo u mamusi. Trzymam kciuki za Was 🤞

    Insane lubi tę wiadomość

    👩37 lat 🧑40 lat

    31.07.2025 - ⏸️ naturals 🤯
    1.08. - bHCG 16 mlU/ml 🍀
    4.08. - bHCG 45 mlU/ml 🤞
    6.08. - bHCG 99 mlU/ml 🍀
    8.08 - bHCG 287 mIU/ml 🤞
    19.08 - bHCG 7781 mlU/ml 🍀
    20.08 - jest ❤️
    26.08 - 0,77 cm Misia Haribo 🥰
    10.09 - 2,26 cm 😍
    29.09 - nifty prawidłowe - czekamy na zdrową Basieńkę 🩷
    6.10 - prenatalne super - 6,4 cm Dzidziutka 🥳
    3.12 - drugie prenatalne dalej super - 380 g 😍
    7.04 - planowane cc 🩷⏳️

    15.05.2025 - transfer 💔
    8.02.2025 - transfer💔
    14.09.2024 - transfer ❄️- pusty pęcherzyk 💔
    kwalifikacja z MZ - 10.06
    21.08.2023 - transfer❄️ 💔
    luty 2023 - poronienie naturalnej ciąży

    22.07.2019 - urodził się Leon 🩵
    13.11.2018 - transfer blastocysty 4AA
    październik 2018 - ivf

    starania od 2014


    preg.png
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ