X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ♡♡♡ :-( :-( :-(

    Czarna81
    22 cs.
  • carolla90 Autorytet
    Postów: 253 449

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Miałam zacytować... eh
    Kochana wierze, ze i Was bedzie wszystko wzorowo!

    Zadzwonilam pierwsza wizyta 29.01 16:15
    To bedzie 9tc +0 dni

    Euthyrox 75mg
    nast. wizyta 29.03 godz 17.00
    w57vflw1ef7luw9o.png
    Synek Antoś 07.04.2013
    atdcwn15rm48xhpi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A go się kiedy zakłada ?
    po kwalifikacji u prof Krasomskiego w Lodzi. Na kazdym wypisanie mam diagnoze niewydolność szyjki. Zaczelo sie w 14 tygodniu.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusia :( nawet nie wiem co napisać... Musisz być teraz silna, będziemy Cię wspierać jak tylko mozemy

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitnaa wrote:
    po kwalifikacji u prof Krasomskiego w Lodzi. Na kazdym wypisanie mam diagnoze niewydolność szyjki. Zaczelo sie w 14 tygodniu.
    A w przypadku ciąży pojedynczej nie ma szans na lepsze rokowania? Bliźniaki tpo jednak dużo większe obciążenie

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna jestem myślami z Tobą cały czas.

    Jeżowa - rób test!! On Ci powinien betę zlecić jak taki skory do wróżenia ciąży...

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurw..... :(

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    A w przypadku ciąży pojedynczej nie ma szans na lepsze rokowania? Bliźniaki tpo jednak dużo większe obciążenie
    Obstawiam ze teraz po tym jak szew porozrywal szyjkę nikt nie zaryzykuje nawet ciąży pojedynczej :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak wspomnienia wracają po takich informacjach :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Aksamitna jestem myślami z Tobą cały czas.

    Jeżowa - rób test!! On Ci powinien betę zlecić jak taki skory do wróżenia ciąży...

    Aksamitna ja także.

    lamciu myślałam dziś nad betą, ale szkoda mi kasy. A sikać też naprawdę nie chce - biały test smuci mnie bardziej niż @, jestem bardzo zaparta, żeby już nigdy nie sikać przed terminem.

    Jestem zła, bo byłam taka wyluzowana, wiedziałam, że na pewno w tym cyklu nic z tego, bo przecież przy tych globulkach to nic nie powinno przeżyć. A ten rzucił tekstem, znaczy chciał dobrze, on w ogóle jest zachwycony, że chcę już mieć dziecko, haha. No nic, ta @ zaboli trochę mocniej.

    A ja mam takie pytanie - ostatnio miałam mierzone endo jakoś 4-5dpo i było 12mm. Teraz mniej więcej 9-10dpo no i 16mm. Czy to nie jest po prostu normalny wzrost? Czy endo już nie rośnie po owulce? Nie znam się, sorki za poziom pytania :D

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Aksamitna ja także.

    lamciu myślałam dziś nad betą, ale szkoda mi kasy. A sikać też naprawdę nie chce - biały test smuci mnie bardziej niż @, jestem bardzo zaparta, żeby już nigdy nie sikać przed terminem.

    Jestem zła, bo byłam taka wyluzowana, wiedziałam, że na pewno w tym cyklu nic z tego, bo przecież przy tych globulkach to nic nie powinno przeżyć. A ten rzucił tekstem, znaczy chciał dobrze, on w ogóle jest zachwycony, że chcę już mieć dziecko, haha. No nic, ta @ zaboli trochę mocniej.

    A ja mam takie pytanie - ostatnio miałam mierzone endo jakoś 4-5dpo i było 12mm. Teraz mniej więcej 9-10dpo no i 16mm. Czy to nie jest po prostu normalny wzrost? Czy endo już nie rośnie po owulce? Nie znam się, sorki za poziom pytania :D
    To jest normalny wzrost wg mnie. Powinien był Ci dać skierowanie na bete.
    Trzymam kciuki żeby się udało!

    Rucola lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izolda90 Autorytet
    Postów: 283 428

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, przykro :(

    gannsek2imer0qlf.png
    1,5 roku starań
    02.2017 II -> w 12tc info zespół Turnera-> 17tc poronienie [*]
    27.11.2017- beta 230,60 :)
    10.2017 zielone światło dla starań
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika tulę <3

    Dzis niewatpliwie Twoj najgorszy dzien. Ja wiem, ze wierzylas, ale wyniki nie byly od poczatku dobrze rokujace niestety. Ja podejrzewam, ze gdybym wczesniej w maju poszla na usg to tez bym zobaczyla serduszko, bo ono bylo, ale w 9+0 na pierwszej wizycie dowiedzialam sie, ze juz nie bije...

    Wyplacz wszystko, uciekaj szybko ze szpitala. Jak tylko cos moge doradzic to niech pobiora material do badan genetycznych, jesli Cie na to stac finansowo. Zawsze lepiej wiedziec czy to wada genetyczna zarodka i ze i tak nie mialby zadnych szans, czy cos jednak po naszej stronie zawiodlo.
    Ja nie robilam badan genetycznych, po prostu nie mialam na to psychicznie sily (musialabym sama zalatwiac transport medyczny do Wro), chciałam jak najszybciej miec to za soba i nie wracac do tego.

    Teraz mysle, ze moze lepiej bylo sprawdzic przyczyne, plec. Wyniki hist pat po poronieniu nic nie wnosza. Powiedza tylko, ze byla ciaza, ewentualnie jakies zapalenie.

    Odpocznij psychicznie i wracaj. Podniesiesz się, bo my kobiety jestesmy silne i sie tak latwo nie poddajemy.Takich przezyc nie mozna wymazac z pamieci, ale uwierz mi, ze czas zrobi swoje, choć dzisiaj mi zwyczajnie smutno, bo wlasnie na dzis mialam termin porodu mojego okruszka, ktory jest juz w niebie z innymi aniolkami...Przytulam Cie najmocniej jak potrafię.

    Anaaa90, Jeżowa, Emiilka, Lunaris lubią tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka masz rację. Badania genetyczne Maleństwa dużo mogłyby wnieść. Ja wtedy nie miałam kompletnie do tego głowy, ale też z perspektywy widzę, że warto było je zrobić.

    Jeśli będzie Ci głowa pracować w miarę "trzeźwo" to wywalcz te badania.

    Jezu to cierpienie jest tak powszechne, że aż niewyobrażalne.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutno tu dzisiaj strasznie. Mam tylko nadzieje, że wszystko się ułoży i dla każdej z nas zaświeci słońce;-)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    To jest normalny wzrost wg mnie. Powinien był Ci dać skierowanie na bete.
    Trzymam kciuki żeby się udało!

    Dzięki, tak mi się też właśnie wydawało, że to nic nadzwyczajnego... poczekamy, zobaczymy! Dziękuję za kciuki <3

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    agulineczka masz rację. Badania genetyczne Maleństwa dużo mogłyby wnieść. Ja wtedy nie miałam kompletnie do tego głowy, ale też z perspektywy widzę, że warto było je zrobić.

    Jeśli będzie Ci głowa pracować w miarę "trzeźwo" to wywalcz te badania.

    Jezu to cierpienie jest tak powszechne, że aż niewyobrażalne.
    Tu niestety nie ma co wywalczyć. Trzeba zabulic z własnej kieszeni :/

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duży to koszt?

    Eh powinni w szpitalach o tym mówić, mi nikt wtedy nic nie powiedział. Nie było tematu.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Obstawiam ze teraz po tym jak szew porozrywal szyjkę nikt nie zaryzykuje nawet ciąży pojedynczej :/
    dokladnie Szyjka caly czas juz rozwarta. Nie zamyka sie z jednej strony dobrze bo sie oczyszczam po łyżeczkowaniu, a z drugiej nie ma szans na donoszenie. Wiec teraz oprocz walki o in vitro przez 3 lata jest czarna Dupa bo nawet jak sie przyjmie zarodek to i tak nic z tego.
    Nika wiem co czujesz. Kocha sie od pierwszych minut jak zobaczysz serduszko. I boli jak sam skur^#*@$

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitnaa wrote:
    dokladnie Szyjka caly czas juz rozwarta. Nie zamyka sie z jednej strony dobrze bo sie oczyszczam po łyżeczkowaniu, a z drugiej nie ma szans na donoszenie. Wiec teraz oprocz walki o in vitro przez 3 lata jest czarna Dupa bo nawet jak sie przyjmie zarodek to i tak nic z tego.
    Nika wiem co czujesz. Kocha sie od pierwszych minut jak zobaczysz serduszko. I boli jak sam skur^#*@$
    Nie ma jakiegos sposobu na ta szyjke? Jakis zabieg? Kurwa jakie to wszystko niesprawiedliwe. Bardzo mi przykro z powodu Waszej straty:-(

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ