X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ;-( ;-( ;-(

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siły Nika! Siły i ulgi :(

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitnaa wrote:
    dokladnie Szyjka caly czas juz rozwarta. Nie zamyka sie z jednej strony dobrze bo sie oczyszczam po łyżeczkowaniu, a z drugiej nie ma szans na donoszenie. Wiec teraz oprocz walki o in vitro przez 3 lata jest czarna Dupa bo nawet jak sie przyjmie zarodek to i tak nic z tego.
    Nika wiem co czujesz. Kocha sie od pierwszych minut jak zobaczysz serduszko. I boli jak sam skur^#*@$

    Aksamitku, czy ja dobrze zrozumiałam, że musicie teraz co najmniej 3 lata czekać przed kolejnym transferem? To ze względu na tę szyjkę? Kurczaki, myślałam, że jak prof. założy ten szew przezbrzuszny, to już można się starać...

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika :(

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie dostalam kolejny cios... następną znajoma w ciąży:(

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Aksamitku, czy ja dobrze zrozumiałam, że musicie teraz co najmniej 3 lata czekać przed kolejnym transferem? To ze względu na tę szyjkę? Kurczaki, myślałam, że jak prof. założy ten szew przezbrzuszny, to już można się starać...
    nie 3 lata staralismy sie do sierpnia , teraz juz 4 idzie :/. Do transferu podejdziemy po tasmie

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ja wlasnie dostalam kolejny cios... następną znajoma w ciąży:(
    :-( pamietam jak to bolalo, ale spokojnie wkrotce i Wam sie uda :-)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ja wlasnie dostalam kolejny cios... następną znajoma w ciąży:(

    U nas ostatnio wysyp ciąż (pewnie kwestia wieku, za chwilę mam 32 lata).I znajomi opowiadają albo o swoich niemowlakach albo o ciążach... Boli jak diabli.
    Siostra mojego M. też coś mówi o trzecim dziecku, a u niej zaskakuje od kopa, czyli pewnie jak się zdecyduje, to zaraz zajdzie...A ma dzieci rok i trzy lata i ja czasem nie umiem na nie bez bólu patrzeć: (

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 17:21

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    :-( pamietam jak to bolalo, ale spokojnie wkrotce i Wam sie uda :-)

    Nigdy sie nie uda :( :( :(
    Dobilo mnie to :(

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    nie nadrobię wszystkiego

    Nika :( :( :( :( :( strasznie mi przykro, nie rozumiem tego.. dlaczego spotyka to tyle kobiet, które walczą o maleństwo..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Nigdy sie nie uda :( :( :(
    Dobilo mnie to :(
    Pamiętam jak w tamtym roku płakałam że mi już się nie uda ,pół wczasów miałam przeryczane i przechlane. I bardzo dobrze wiem jak to boli.Duzo siły i wytrwałości Ci życzę ❤

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Nigdy sie nie uda :( :( :(
    Dobilo mnie to :(
    Tez tak czasem myślę. Bo ile można?
    A potem wchodzi we mnie złe i sobie myślę że qrwa wysikam te kreski i qrwa nie stracę 4 dziecka. Nie i qrwa juz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 17:25

    Kaczorka, Karma88, Czrna 81, Lunaris, summer86, Kotowa, Anna Stesia, Mini89, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikus, wiem, że prosiłaś, by nic nie mówić. I ja od kilku godzin nie umiem nic powiedzieć, więc wiedz tylko, że myślę o Tobie. Sercem, myślami, modlitwa jestem z Wami.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam teraz wrażenie że nie bede mieć dziecka. Tylko moje dwie dziewczyny na cmentarzu.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że czasem trzeba dojsc do dna. Bo inaczej jak się odbić?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitnaa wrote:
    Tez mam teraz wrażenie że nie bede mieć dziecka. Tylko moje dwie dziewczyny na cmentarzu.
    Tak bardzo bym chciała Cię dziewczyno przytulić i powiedzieć że no musi się udać w końcu.Musi...

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    straszne to wszystko jest..
    zawsze myślałam, że coś dzieje się po coś
    że nie ma nic bez przyczyny
    że z każdego doświadczenia należy wyciągać wnioski
    że życie nas po prostu uczy i uciera nam nosa...

    ale tego kompletnie nie rozumiem..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    straszne to wszystko jest..
    zawsze myślałam, że coś dzieje się po coś
    że nie ma nic bez przyczyny
    że z każdego doświadczenia należy wyciągać wnioski
    że życie nas po prostu uczy i uciera nam nosa...

    ale tego kompletnie nie rozumiem..
    Bo tak jest. My widzimy tylko kawałek życia które za nami. Nie znamy przyszłości. Tylko On widzi całość i zna plan. I buntujemy się. I nie rozumiemy. I nie potrafimy się pogodzić. Ale nie widzimy wszystkiego.

    Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na etapie nienawiści do "Niego". Śmierć dziewczynek, jak juz uwierzyłam ze bedzie dobrze, pogrzeb w rocznicę śmierci faceta który był miłością mojego życia. Za każdym razem dostaje coraz mocniej. I jak tylko zaczynam być szczęśliwa i sie cieszyć każdym dniem, to znowu jestem rozłożona na łopatki.
    Jeżeli czegoś chce mnie nauczyć to chyba masochizmu

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna mam podobnie. I już nie wiem czy ja za dużo chcę od życia czy porostu mam takiego pecha :/


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ