X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia też jestem że śląska:)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. Też tak macie, ze pisząc z kom olewacie interpunkcję? Czasami czytać sama siebie nie mogę :P. Jakiś taki brzydki odruch :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Pięknie napisane. Ja mam takie odczucie że chyba moja wpadka w wieku 18 z jednej strony zburzyla całe życie myślałam że sobie nie poradzę że szkoły nie skończę... Ale z drugiej strony wzięłam się za siebie skończyłam liceum zaocznie poszłam do pracy w wieku 23 wzięliśmy ślub, w wieku 24 pojawiła się córcia rok później druga córcia. I dajemy radę. Mąż pracuje na kopalni ja pracuje i teraz zamarzylo nam się 4 dzidziusia... Bardzo kochamy dzieci. Więc tak myślę ale to moje zdanie trzeba dorosnąć do wszystkiego może nie miałam czasu się wyszalec ale nie żałuję. My wolimy z dziećmi pojechać np na weekend w góry czy nad morze (przynajmniej mamy co robić haha) jak tak podczytuje was ile się starcie o pierwsze maleństwo jest mi naprawdę smutno na serduchu że ja już mam te szczęście a co niektóre tyle czasu walczą o to.

    Nenusia, rzadko tak naprawdę jest dobry czas na dziecko. Często się wydaje, że to jeszcze nie teraz, a potem się patrzy wstecz i człowiek myśli, że może wtedy jednak było lepiej... Ale doskonale Cię rozumiem, że z dziećmi inaczej się postrzega świat - ja to jestem na tyle nienormalna, że wiedząc, że nie mamy w tym roku szans na podwójne wakacje i że będzie tylko podróż poślubna, przez chwilę rozważałam, czy nie jechać w nią z córką M. Ale on mi tupnął nogą i powiedział, że my jako para też się liczymy i tym razem to ma być czas dla nas, a z nią pojedziemy gdzieś za rok. I w sumie miał rację, ale ja i tak czasem się łapałam na tym, jak to ona by się cieszyła z basenu, nieograniczonych lodów na all inclusive itp. :P

    nowa na dzielni wrote:
    Ps. Też tak macie, ze pisząc z kom olewacie interpunkcję? Czasami czytać sama siebie nie mogę :P. Jakiś taki brzydki odruch :)

    Ja staram się nie olewać, ale to dlatego, że ja w ogóle mam skrzywienie jak chodzi o poprawność językową. Przy czym zdarzają mi się zdania mało składne, bo pisząc z telefonu nie nadążam w relacji palce - moje myśli, a dodatkowo, nie widząc wszystkiego na ekranie, potrafię kończyć zdanie w innej formie niż zaczynałam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 11:34

    nowa na dzielni, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pierwsze dziecko postawiło do pionu rodzina mówiła że moje towarzystwo mnie na dno sciagnie. Poznałam fajnego faceta z którym już 11 lat jestem a teraz już prawie 7 po slubie. To on mnie ze tak powiem wyciągnął z wszystkiego bo grzeczna dziewczynka to nie byłam. Pojawił się syn i powiedziałam sobie ze wszystkim pokaże że dam radę ze pokaże że potrafię

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ps. Też tak macie, ze pisząc z kom olewacie interpunkcję? Czasami czytać sama siebie nie mogę :P. Jakiś taki brzydki odruch :)
    Hehe też piszę z telefonu i co chwilę poprawiam co pisze bo błędy są że masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też lubię poprawne posługiwanie się językiem. Wziąść, włanczać, dwutysięczny osiemnasty - nóż mi się w kieszeni otwiera, masakra.

    Reset - tak jak mówisz, chyba nigdy nie ma idealnego momentu na dziecko. Ja mam niestety silny instynkt macierzyński gdzieś od 19 r.ż. - nie wiem, czy to wynika z mojej psychiki czy fizjologii, ale tak jest i nie jest to nic fajnego. Dlatego ogłaszam wszem i wobec - zanim skończę 27 lat, będę w ciąży!

    Jeżowa, reset, Bunia86, Anna Stesia, JustynaG, MaryAnn lubią tę wiadomość

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ogląda któraś netflixowy serial Dark? Właśnie się czaję na niego.[/QUOTE]

    Ja oglądałam i uważam, że jest FANTASTYCZNY!!! Polecam w 100%, wszystko tam jest mega dograne, dobry scenariusz, dialogi i świetna muzyka i Ci aktorzy, którzy perfekcyjnie mi pasują do całej fabuły. Jak masz czas to zdecydowanie oglądaj, tylko uważaj bo ja leciałąm odrazu po kilka;p

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój instynkt macierzyński się trochę "zużył" na dzieciach brata :D kocham całą trójkę i nie wyobrażam sobie bez nich życia, ale jak sobie przypomnę czasem te godziny spędzone z nimi, kiedy brat z żoną coś musieli załatwić... nooo szał. Dotarło do mnie wielokrotnie, że dzieci to przeogromny obowiązek - znaczy wiedziałam o tym wcześniej, ale jednak jak tak się posmakuje bezpośrednio to bardziej przemawia ;)

    ale to nic nie zmienia, bo wiadomo, że chcę być mamą <3

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Dziewczyny, czas się ogarnąć, podnieść cyc do góry i iść przed siebie. Oagrnęłam się po ostatnich smutach i jest ok. nie będę się łamać! odpisuję jeszcze Flower: tak, mój mąż robił wymazy jak miałam bakterie i u niego wychodziło, że jest czysty, więc od niego się nie zarażam, prędzej poprostu odrazu po wyleczeniu się przypałętała się angina i antybiotyk na 2 tyg i to mnie tam wyjałowiło, a wiadomo jak nie ma dobrych bakterii, to w ich miejsce rozwijają się złe bo ich nie trzymają dobre w ryzach, więc to pewnie dlatego. A pozatym gronkowiec podobno lubi wracać, ale tak sobie myślę, że przynajmniej dpbrze, że klebsiella nie wróciła, a wszędzie cyztałam jak to ją cieżko też wyplenić, więc jakiś sukces miałam i mam nadzieję, że nie wróci juz:) To tyle z doszukiwania się pozytywów, a poza tym może to właśnie nie jest mój czas i muszę cierpliwie czekać:)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Dziewczyny ogląda któraś netflixowy serial Dark? Właśnie się czaję na niego.

    Ja oglądałam i uważam, że jest FANTASTYCZNY!!! Polecam w 100%, wszystko tam jest mega dograne, dobry scenariusz, dialogi i świetna muzyka i Ci aktorzy, którzy perfekcyjnie mi pasują do całej fabuły. Jak masz czas to zdecydowanie oglądaj, tylko uważaj bo ja leciałąm odrazu po kilka;p[/QUOTE]

    Namówiłaś mnie :)

    Ptysia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa wogóle, to wczoraj poszłam do swojego lekarza i wydębiłam skierowanie do poradni immunologicznej, bo stwierdziłam, że skoro czekam na hsg, to nie bezczynie i porobię inne badania, a niestety są takie drogie, że spróbuje dostać skierowanie od immunologa. Jak myślicie, da mi na te wszystkie typu antykoagulant itp? Czy któraś odwiedziła immunologa na nfz? i czy możecie jakiegoś polecić z okolic Krakowa lub Katowic? w sensie poradnię immunologiczną nie prywatnie?

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    aaaa wogóle, to wczoraj poszłam do swojego lekarza i wydębiłam skierowanie do poradni immunologicznej, bo stwierdziłam, że skoro czekam na hsg, to nie bezczynie i porobię inne badania, a niestety są takie drogie, że spróbuje dostać skierowanie od immunologa. Jak myślicie, da mi na te wszystkie typu antykoagulant itp? Czy któraś odwiedziła immunologa na nfz? i czy możecie jakiegoś polecić z okolic Krakowa lub Katowic? w sensie poradnię immunologiczną nie prywatnie?

    W bedzinie dr Papuga na NFZ. Przychodnia Pro femina ona da tobie skierowanie na badania ale nie wiem czy na wszystkie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 11:49

    Ptysia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Też lubię poprawne posługiwanie się językiem. Wziąść, włanczać, dwutysięczny osiemnasty - nóż mi się w kieszeni otwiera, masakra.

    Reset - tak jak mówisz, chyba nigdy nie ma idealnego momentu na dziecko. Ja mam niestety silny instynkt macierzyński gdzieś od 19 r.ż. - nie wiem, czy to wynika z mojej psychiki czy fizjologii, ale tak jest i nie jest to nic fajnego. Dlatego ogłaszam wszem i wobec - zanim skończę 27 lat, będę w ciąży!

    Z tym instynktem to zabawna rzecz, bo mnie to dziecko marzy się od zawsze. Po dwudziestce najpierw zajmowałam się ochotniczo dziećmi kuzyna, potem przyjaciółki, a w międzyczasie poznałam M.i jego córkę, która wtedy niską trzy lata. A że kocham jak własne, to miałam cierpliwość czekać do ślubu z własnym maluchem. A teraz chce i koniec!:)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik no i dobrze napisalam że się nadajesz na starszą siostrę:D

    reset lubi tę wiadomość

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Nadzieja gratuluję!!

    A tak z innej strony dziewczyny co wy macie za koleżanki hehe :) współczuję ale z drugiej strony przynajmniej z taką to nie można mówić o nudzie

    Hehe chyba się nie dziwisz że zmieniła status z przyjaciółka na znajoma :P a tak swoja droga to ja myślę tak na serio ze to jest jakies zaburzenia do leczenia

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Resecik no i dobrze napisalam że się nadajesz na starszą siostrę:D

    Dobra jestem w wymadrzaniu się, nie? :P

    Frelcia, Karma88 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dobra jestem w wymadrzaniu się, nie? :P
    E tam wymadrzaniu..Masz do tego prawo :P A ja się nie obrażam.

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    Cześć dziewczyny w Nowym Roku :) odnośnie powyższej dyskusji, mam podobne doświadczenia z rozmów z bliskimi. W listopadzie 2016 miałam zabieg usunięcia ciąży, po kilku miesiącach kiedy mogłam już o tym w miarę rozmawiać, usłyszałam "bo za bardzo chcialaś tego dziecka", "no to trudno". Wiecie co to było jak strzał w papę. I to od najbliższej rodziny. Bardzo to boli, takie niezrozumienie i brak współczucia.


    Tinaa, dobrze Cię widzieć <3
    HSG nadal aktualne?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    E tam wymadrzaniu..Masz do tego prawo :P A ja się nie obrażam.

    A z tym blogiem to nie żartowałam!:) Jakbym miała czas, sama bym pisała, choć ja to niekoniecznie kulinarny :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    aaaa wogóle, to wczoraj poszłam do swojego lekarza i wydębiłam skierowanie do poradni immunologicznej, bo stwierdziłam, że skoro czekam na hsg, to nie bezczynie i porobię inne badania, a niestety są takie drogie, że spróbuje dostać skierowanie od immunologa. Jak myślicie, da mi na te wszystkie typu antykoagulant itp? Czy któraś odwiedziła immunologa na nfz? i czy możecie jakiegoś polecić z okolic Krakowa lub Katowic? w sensie poradnię immunologiczną nie prywatnie?

    W KRK wszyscy polecaja poradnie na skawinskiej, ale z tego co wiem mega długie terminy. Jak ja dzwoniłam to w lipcu 2017 to termin był na koniec 2018 :/ poszłam więc prywatnie. W ogóle w luxmed do imminolpgs się czeka ponad pół roku też:/

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ