X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    W KRK wszyscy polecaja poradnie na skawinskiej, ale z tego co wiem mega długie terminy. Jak ja dzwoniłam to w lipcu 2017 to termin był na koniec 2018 :/ poszłam więc prywatnie. W ogóle w luxmed do imminolpgs się czeka ponad pół roku też:/
    Wiem, właśnie widzę na necie, że przewidywany termin jest bardzo odległy, ale jest jeszcze jakaś na Batorego i tam jest krócej, a mi w sumie chodzi o skirowanie na badania i jak bym miała wyniki, to juz bym poszła prywatnie w swojej klinice bo tam porzyjmuje dr Sydor a jest podobno dobry.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    W KRK wszyscy polecaja poradnie na skawinskiej, ale z tego co wiem mega długie terminy. Jak ja dzwoniłam to w lipcu 2017 to termin był na koniec 2018 :/ poszłam więc prywatnie. W ogóle w luxmed do imminolpgs się czeka ponad pół roku też:/

    W scanmedzie przyjmuje dobry immunolog dr Borowy. Chyba przyjmuje też na NFZ, ale to trzeba wygooglac. Terminy w scanmedzie są mniej więcej 2-3 tygodnie.
    W ogóle to ja się cieszę, że z prywatnym pakietem medycznym z pracy przeszliśmy z Luxmedu do PZU, które ma kilkanaście placówek w pakiecie (scanmed, enel med, Imed itp.), bo w Luxmedzie terminy czasami były idiotyczne (w Krakowie np. endokrynolog też pół roku, wybrany dermatolog, który mnie prowadził trzy miesiące czekania,a w zaleceniach było pokazać się na kontroli za dwa tygodnie...).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja tak miałam przez dwa cykle od września do listopada, że owulacja wg USG i progesteronu 7dpo była, a testy nic nie pokazywały. Za to w grudniu, gdy owulacji nie było (choć lh i fsh rosło, tylko estradiol stanął na początku cyklu, a na USG wyszły dane drobne pęcherzyki) to testy były pozytywne, więc ja tym testom mało wierzę (miałam z allegro i facelle).
    Serio... Ja właśnie robiłam jakiś z allegro. Robilam jeden w dniu w którym całe moje ciało mówiło że jest owulacja i ledwo malutki bladzioch. Później był malutki skoczek temperatury i w miarę się trzyma. Dziewczyny przez ten test nie robiłam proga 7dpo, bo myślałam że to pewne że owu nie było, ale tak sobie myślę. Czy któraś z was miała tak mały skok temperatury a mimo to potwierdzona owulację?

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Też lubię poprawne posługiwanie się językiem. Wziąść, włanczać, dwutysięczny osiemnasty - nóż mi się w kieszeni otwiera, masakra.

    Reset - tak jak mówisz, chyba nigdy nie ma idealnego momentu na dziecko. Ja mam niestety silny instynkt macierzyński gdzieś od 19 r.ż. - nie wiem, czy to wynika z mojej psychiki czy fizjologii, ale tak jest i nie jest to nic fajnego. Dlatego ogłaszam wszem i wobec - zanim skończę 27 lat, będę w ciąży!
    Mi się otwiera nóż jak ktoś idzie na kontrol albo ubiera sukienkę ;)

    lamka, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Serio... Ja właśnie robiłam jakiś z allegro. Robilam jeden w dniu w którym całe moje ciało mówiło że jest owulacja i ledwo malutki bladzioch. Później był malutki skoczek temperatury i w miarę się trzyma. Dziewczyny przez ten test nie robiłam proga 7dpo, bo myślałam że to pewne że owu nie było, ale tak sobie myślę. Czy któraś z was miała tak mały skok temperatury a mimo to potwierdzona owulację?

    Wejdź sobie na mój cykl rozpoczęty 22.10- owulację miałam potwierdzoną,a skok był o 0,1 stopnia, potem temperatury w drugiej fazie wyższe tylko o max 0.3 stopnia. Ciąży z tego nie było, ale owulacja wg USG i progesteronu tak.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Mi się otwiera nóż jak ktoś idzie na kontrol albo ubiera sukienkę ;)

    Jeszcze ten perfum, ten swetr i jeść torta.
    A, i celownik liczby mnogiej pisany przez ą na końcu... Np. powiedz bracią, żeby przyszli na obiad. Nowy pracownik u nas tak pisze i zęby bolą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 12:13

    lamka, Anna Stesia, Bunia86, Lena21, Czrna 81, MaryAnn lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Jeszcze ten perfum, ten swetr i jeść torta.
    O tak!
    Ale interpunkcje z tel olewam. Ja zawsze z tel nadaje i nie mam siły na nic więcej poza poprawianiem slownikowych baboli.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do błędów, tych wymienionych przez Was raczej nie popełniam, ale o ubieraniu sukienki nie miałam pojęcia :D tzn. rzadko tak mówię, ale nie wiedziałam że to błąd :P ale już się douczyłam ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A z tym blogiem to nie żartowałam!:) Jakbym miała czas, sama bym pisała, choć ja to niekoniecznie kulinarny :)

    Myślałam o tym :) zobaczę jak odpale Żłobek jak będzie z czasem :) bo zaczynać coś a potem rzucić to bezsensu.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Myślałam o tym :) zobaczę jak odpale Żłobek jak będzie z czasem :) bo zaczynać coś a potem rzucić to bezsensu.

    Zawsze możesz znaleźć drugą osobę, która np. poprowadzi drugi dział. Ty np. kulinarny, a Iza Pe o urządzaniu wnętrz (chyba nie pomyliłam zainteresowań?). Wtedy zawsze coś się na blogu dzieje, bo ktoś tam zawsze coś skrobnie:)

    A z doświadczenia- jak żłobek ruszy czasu będziesz mieć bardzo mało, ja przy restauracji (choć wiadomo, że ona jest czynna dłużej niż żłobek, no i weekendy i święta) pracowałam po ok. 100 godzin tygodniowo. Nigdy wcześniej i nigdy później nie byłam tak zmęczona jak przez te siedem lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2018, 12:25

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!!!!

    Bardzo dziękuję: Bunia, Lamka, Agulineczka, Kingulla , że o mnie pamiętacie <3

    Test z rossmana paskowy z jedną (obrzydliwą) kreską, więc oficjalnie mogę się pożegnać z marzeniem.

    Dziękuję każdej z osobna za wsparcie i piękne słowa

    Chyba mogę zacząć przestawiać myślenie, że już mi się nie uda.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do sukienki też nie miałam bladego pojęcia:))

    Ooo Izape zna się na aranzacji wnętrz?:D

    Izape_91, Diamond92 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Co do sukienki też nie miałam bladego pojęcia:))

    Ooo Izape zna się na aranzacji wnętrz?:D

    Tak coś kojarzę, bo ja też to uwielbiam i zwracam uwagę na takie osoby:) chyba się nawet z Iza zgłaszalysmy na zakupy ikeowe do Twojego żłobka na grudniowym wątku :D

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Ja jestem Anastazja :-D
    Ja tez:-)

    pilik, Anna Stesia lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dzień dobry!!!!

    Chyba mogę zacząć przestawiać myślenie, że już mi się nie uda.

    Co najwyżej przestaw się na myślenie, że w TYM cyklu Ci się nie udało, za to, że uda Ci się w następnym razem ze mną i kilkoma innymi dziewczynami :*

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja corka bedzie Anastazja :)

    Anaaa90, Anna Stesia, Flowwer lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna musisz zmienic nick na "druga" :p bo ta kreska to pid nick wyskakuje :p

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczyna mi sie to imie troche podobac :)

    Ale chyba nikt nie przebije imie Zuzia :P

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dzień dobry!!!!

    Bardzo dziękuję: Bunia, Lamka, Agulineczka, Kingulla , że o mnie pamiętacie <3

    Test z rossmana paskowy z jedną (obrzydliwą) kreską, więc oficjalnie mogę się pożegnać z marzeniem.

    Dziękuję każdej z osobna za wsparcie i piękne słowa

    Chyba mogę zacząć przestawiać myślenie, że już mi się nie uda.

    kochana moze nie wszystko stracone jeszcze? bedziesz szla jednak na bete?

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Wejdź sobie na mój cykl rozpoczęty 22.10- owulację miałam potwierdzoną,a skok był o 0,1 stopnia, potem temperatury w drugiej fazie wyższe tylko o max 0.3 stopnia. Ciąży z tego nie było, ale owulacja wg USG i progesteronu tak.
    A w jaki sposób mogę wejść na twój cykl wcześniejszy? Wysłałam zaproszenie. Może wtedy będzie taka opcja

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ