X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pakatasia96 wrote:
    Dziękuje za podpowiedz .. jestem tu nowa i średnio orientuje się we wszystkim.
    Trzymam za wszystkie kciuki ✊
    Witaj :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka witaminę d polecacie ? Znalazłam 5000 swanson ? Co z tymi dla dzieci?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    A jaka witaminę d polecacie ? Znalazłam 5000 swanson ? Co z tymi dla dzieci?
    Ja polecam krople vigantol. Nie ma problemu z dawkowaniem bo kropla to 500 jednostek i dawkujesz tak ja potrzebujesz :)

    Pakatasia dałam Ci Twojego pierwszego kciuka w gore :D teraz mnie musisz zapamiętać ;)

    pakatasia96 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Któraś z Was ma tutaj wadę serca? w sensie niedomykalność zastawki? to dość "popularna wada"... zastanawiam się, bo robię regularnie usg serca i zawsze mnie boli pierś przy mostku jak mi jeździ sprzętem. Tak samo mam z Mężem jak źle dotknie to boli. Lekarz mówi że taka uroda ale jestem ciekawa :)

    Niedomykalnosc zastawki mitralnej + trójdzielnej, podczas ukg kłuje i piecze, okropnosc, co pół roku musze biegac na kontrole:(

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    tak ?! biedna :( tulę <3 mój kardiolog (ordynator Polsko Amerykańskiej Kliniki) powiedział że bez problemu ciąża i poród. Gdyby mi wada przeszkadzała to można nieinwazyjnie operować.

    A uzasadnił to jakoś Twój gin?

    W sumie nie uzasadnił, ale powiedział, że on chciałby żebym poszła na konsultację przed porodem, bo czasami jest tak, że w ciąży „ujawniają” się dodatkowe wady. Nie wiem co miał dokładnie na myśli, ale teraz staram się mierzyć częściej ciśnienie bo mam okropnie niskie i dziś np. pojawiła mi się informacja o arytmii na wyswietlaczu ciśnieniomierza, a wcześniej miałam Holter, ekg, echo, próbę wysiłkową itd ale nigdy nie „złapali” arytmii. Także muszę się zapisać i to sprawdzić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Niedomykalnosc zastawki mitralnej + trójdzielnej, podczas ukg kłuje i piecze, okropnosc, co pół roku musze biegac na kontrole:(

    a jak się za mocno dotknie albo pociągnie pierś lewą to też? ranyyyy :D myślałam, że jestem jakimś odmieńcem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    W sumie nie uzasadnił, ale powiedział, że on chciałby żebym poszła na konsultację przed porodem, bo czasami jest tak, że w ciąży „ujawniają” się dodatkowe wady. Nie wiem co miał dokładnie na myśli, ale teraz staram się mierzyć częściej ciśnienie bo mam okropnie niskie i dziś np. pojawiła mi się informacja o arytmii na wyswietlaczu ciśnieniomierza, a wcześniej miałam Holter, ekg, echo, próbę wysiłkową itd ale nigdy nie „złapali” arytmii. Także muszę się zapisać i to sprawdzić

    Jasne, rozumiem :) sprawdzony zawsze ubezpieczony :D

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    walnij się w łeb! wróżka się znalazła..

    Od kiedy biała kreska na teście oznacza ciążę? Po co dawać komuś złudne nadzieje

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Od kiedy biała kreska na teście oznacza ciążę? Po co dawać komuś złudne nadzieje

    Jesteś jakaś nienormalna? to forum ma dawać wsparcie i nadzieję ! a nie czarne przepowiednie nawiedzonej banan! Luna ma jeszcze czas na pozytywny test z mocną kreską!

    Luna1993, KateHawke, Amy333, Meśka, Jeżowa, justyna14, Morusek, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Od kiedy biała kreska na teście oznacza ciążę? Po co dawać komuś złudne nadzieje
    Można być trochę taktownym i wyrozumiałym, nawet jeśli test jest negatywny tak że bardziej nie może... a nie po kilku tygodniach nieobecności nagle wyskakiwać jak Filip z konopii tak z grubej rury :/ ale ja już dawno mówiłam że Ty nie masz za grosz empatii i taktu... Niestety, egoizm level hard!

    Tak, kiedyś ją starałam się być wyrozumiała ale w końcu mi przeszło :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 19:01

    Yoselyn82, Agniechaaaa, Luna1993, Bunia86, KateHawke, Amy333, Meśka, Jeżowa, justyna14, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Sarna84, Bajkaaa, innamorata88, Karma88 lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Od kiedy biała kreska na teście oznacza ciążę? Po co dawać komuś złudne nadzieje
    Nie wiem czemu nie widzisz drugiej kreski bo ja widzę ją wyraznie, tym bardziej ze test robiony 11 dpo po południu.
    W ciąży podobno wzrok się psuję, więc Tobie wybaczam.

    A ja zaraz robię

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/132f29357b37.jpg

    Luna1993, Frelcia, KateHawke, Jedna_z_Wielu, Czrna 81, Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu napisalam takiego ładnego posta i polecial. Teraz w skrócie.
    Witamine d jak bierzesz sama to uzupelnisz niedobory, ale ona sama w sobie potrzebuje mk i wapna a wapno magnesz. I jak tego nie dajesz to organizm wyciaga to sobie z kosci, a to moze doprowadzić do osteoporozy. Nie potrafię tego ładnie wytłumaczyć. Nie da się wszystkiego suplementowac, ale jakies proporcje trzeba zachowac. Tak jak cynk który jest ważny w zaplodbiebiu potrzebuje miedź.kiedys to wszystko bylo łatwiejsze, ale teraz ziemia jest tak wyjalowiona, że trudbo uzyskać to z pożywieniem. Poprostu zwracam uwagę na to, żeby nie zażywać czegoś co pomaga w zaplodnieniu, a zapominać o innych pierwiastkach witaminach makro i mikro elementach.

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- nie tob mi smaka :D mniaaaaaam :P pisz mi tu adres zaraz... :D juz leeeecem


    Pannam normalnie brak mi slow... ty sie chyba nie nauczysz taktu, empatii..w ogole brak tobie wszystkiego! ale znajac zycie ty masz to wszysko wyjebane co kto pisze. Masz wszystkich i wszystko w dupie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 19:08

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • pakatasia96 Autorytet
    Postów: 359 555

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usunęło mi w połowie wiadomosc..

    Hope, odwiedziłam się i na pewno zapamiętam !:)

    Tak w ogóle nie mogę się doczekać testowania, jestem 10dpo, 4 dni przed @.
    I nie czuje się jakoś inaczej niż zwykle oprócz tego, że się przeziębiłam.
    Tak naprawdę to pierwszy cykl gdy staramy się jakoś mocniej, dlatego tez nie zdziwi mnie negatyw.
    W przyszłym tygodniu mam wizytę w klinice, ginekolog miesiąc temu stwierdził PCOS ale wiem
    że kobiety z większymi problemami zachodziły dlatego nie przejmuje się mocno póki nie będę mieć pewności.

    Luna1993, lamka, ANkaG, pawojoszka lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️27
    💆🏼‍♂️29
    🐈 ♥️

    starania od 2018
    🕊🕊🕊🕊🕊

    1 cs po przerwie 🍀
    12:08 - 10dpo ⏸


    beta 12.08 - 13,4 mlU/ml prog - 24,50 ng/ml
    beta 16.08 - 178 mlU/ml prog - 29,10 ng/ml
    beta 18.08 - 453 mlU/ml prog - 32,67 ng/ml
    beta 20.08 - 942 mlU/ml
    beta 24.08 - 4960 mlU/ml

    14.09 - 18 mm szczęścia 💙
    13.10 - 💪🏽🏋🏽💙
    18.11 - 247g chłopaka
    27.01 - 1400g chłopaka

    20.04.2023 💙 czekamy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika dawaj adres juz jadę :D Hihi :D smaka narobilas! :D
    My dzis zrobiliśmy barszczyk czerwony z ziemniaczkami mmmmmm i naleśniczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Od kiedy biała kreska na teście oznacza ciążę? Po co dawać komuś złudne nadzieje
    Weź sobie trzaśnij piwko (wszystkie wiemy że lubisz) jak nie widzisz różowej kreski, wtedy zobaczysz nawet trzy :D

    Kingulla, Bunia86, bazylkove, Amy333, Bocianiątko, Meśka, MamaFabianka, Jedna_z_Wielu, Emiilka, Aneczka12, Bajkaaa, nenusia, Lunaris, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pakatasia96 witaj... trzymam kciuki za dwie kreseczki!

    pakatasia96 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A aż właśnie weszłam na mój różowy wykresik iiiiii o to dzis 100 dzien ciazy :D mamy studniówkę! :D

    KateHawke, -Monika-, Motylek85, bazylkove, Amy333, Bocianiątko, ANkaG, MamaFabianka, justyna14, Jeżowa, Morusek, Czrna 81, Emiilka, Flowwer, Kargo31, Aneczka12, Bajkaaa, nenusia, Koteczka82, Lunaris, innamorata88, Karma88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, Bociek, Frelcia moje kochane adwokatki:* <3

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    -Monika- nie tob mi smaka :D mniaaaaaam :P pisz mi tu adres zaraz... :D juz leeeecem


    Pannam normalnie brak mi slow... ty sie chyba nie nauczysz taktu, empatii..w ogole brak tobie wszystkiego! ale znajac zycie ty masz to wszysko wyjebane co kto pisze. Masz wszystkich i wszystko w dupie...

    Pyta się czy widać kreskę. Nie ma jej. Kłamstwo to gorszy grzech

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ