X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Dziekuje Wam wszystkim i każdej z osobna, za tak miłe słowa :) jeśli tylko cześć sie spełni to bedzie idealny rok :)! <3 i dla każdej z Was specjalna porcja urodzinowo noworocznych wirusów :)
    wrozka-ruchomy-obrazek-0098.gif

    Emiilka, Bocianiątko, KateHawke, Kargo31, madwitka, Czrna 81, ANkaG, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulaki z allegro tylko te ;)

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6689766064

    Aga sto lat!

    Kotowa zajebiście Cię widzieć :)

    Agniechaaaa, Kotowa, ANkaG, Izape_91 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Malaw Ekspertka
    Postów: 157 59

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Trafiłam na to forum w poszukiwaniu pomocy w staraniach. Jednak inne kobiety to kopalnia wiedzy. Staramy się od października 2016 jak dotąd bez ani jednego pozytywu. Hormonalne ideał, zdarzają się plamienia w drugiej fazie bywały nawet 10 dniowe teraz juz lepiej. Jajowody drozne czekam na histeroskopie na ktora nie moge sie umowic bo listopada lecze E coli w wymazie:/
    Gwoździem do mojej rozpaczy było badanie ASA która poleciła mi zrobić kuzynka która jest w ciąży po IVF No i Mam... Miano 1:40...zupelnie straciłam nadzieję. Poradzicie może coś na temat dr Pasnika? Jeżdżę czasem do Łodzi służbowo...moze by to odwiedzić słyszałam dobre opinie.

    Rucola, jeśli pozwolisz zaprosiłam Cię do znajomości bo widzę że wygrałaś z tymi Asa czego Ci niezmiernie gratuluję. Nie chce tu wylewać swoich żali, mogłabym Cię trochę popytać o Twoją terapię?
    Chciałam Wam jeszcze powiedzieć że to forum daje nadzieję i pomimo że pierwsza rada lekarza to "wyłączyć Internet " czlowiek nie czuje sie sam w tym problemie .

    Rucola, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    p19uk0s3fe2kcge1.png

    3i496iyeu0huzgvk.png
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma, Kochana, ja też miałam sonoHSG i właśnie wtedy okazało się, że jeden jajowód jest niedrożny. Mimo to, prof. dawał mi duże szanse po zabiegu na ciążę. Niestety póki co, skutku brak. U mnie pęcherzyki rosną, ale przed samą owulką mają zastój, dlatego dostałam Ovitrelle. A Clo mój gin przepisał mi, żebym miała większą szansę na ovu po drożnej stronie. Szczęście w nieszczęściu, że moje endo dobrze znosi stymulację.

    Mocno trzymam kciuki za Ciebie :) Faktycznie, dziewczyny zachodzą po przedmuchaniu rurociągu, czego i Tobie mocno życzę :) Szanse są, skoro udało się dwa razy na naturalsie. U mnie wielką tajemnicą, której chyba nigdy nie odkryję, jest zajście w pierwszym cyklu starań. Nie wiem jakim cudem nam się to udało.

    Karma88 lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Malaw :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka my zaskoczyliśmy chyba w drugim cyklu bez tabletek anty, a w drugą w pierwszym cyklu po laparoskopii torbieli. Od tamtej pory cisza u nas.

    No cóż nasze organizmy żyją sobie, my sobie. Czasami nie da się dojść co i jak.

    Ja kilku lekarzy zmieniałam po ciąży, żeby dojśc do kogoś sensownego, a nie nastawionego tylko na in vitro. Bo co mi po in vitro, jak nie wiem co jest przyczyną w tej chwili, że nie mogę zajśc. Trafiłam też na fajną endokrynolog, która ze swojej strony ile może tyle kombinuje. Na razie co prawda bez skutku, ale coś robi.

    a Ty zaszłaś, bo stwierdziliście, że to ten moment i przestaliście się zabezpieczać czy jak?

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a teraz ja pomarudzę - moja infekcja powróciła i to z takim przytupem, że aż mi samej siebie szkoda... W pracy ciężko wysiedzieć, ale jak chodzę i mi się tam wszystko rusza to jest tylko gorzej :/ Jutro idę do gina, może zleci jakiś wymaz, posiew czy co to się tam robi, żeby jakoś dokładniej zdiagnozować. Że też się musiało coś przypałętać.

    Kupiłam jeszcze cały zestaw suplementów Provag, bo się naczytałam i uległam dobrym opiniom - normalka.

    Coś w tym jest, żeby lepiej nie zdradzać swoich planów, bo od razu coś idzie nie tak :P wiem, że to nic przy Waszych problemach, kiedy staracie się długo, walczycie dzielnie i wciąż nie wychodzi... ale po prostu komuś musiałam to powiedzieć, a komu jak nie Wam!

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma, dokładnie tak :) Stwierdziliśmy w styczniu, że nadszedł idealny czas na dziecko. Oboje mieliśmy dobrą pracę, swoje mieszkanie, też już odpowiedni wiek. Ja chciałam zdążyć przed zawodowym. Pierwszy cykl bez zabezpieczenia (tzn. bez gumek) i się udało. Niestety szczęście nie trwało długo. Kolejne kilka cykli na luzaku, a w wakacje zaczęłam szukać gina, bo od swojego z przychodni usłyszałam, że badania robi się po roku starań. Trafiłam na obecną gin, specjalistkę od owulacji. Nie powiem, zleciła masę badań, wyszła zbyt wysoka prolaktyna, którą ładnie uregulowałam. Po sonoHSG złapałam lekkiego doła, ale też ucieszyłam się, że wreszcie znalazłam przyczynę niepowodzeń. Mam też drugiego gina, tylko od monitoringu, z którego jestem bardzo zadowolona i który polecił mi klinikę. Także dam sobie jeszcze 3 mies. na stymulację, a potem ruszam z insemką.

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj coś w tym jest, człowiek na luzie podchodzi, nie mysli za duzo i pyk od patrzenia zaskakuje. :D :D :D

    Grunt to dobry lekarz, otwarty tez na wiedzę, bo widze, że to tez istotne.

    No nic zostaje nam walczyc jak sie da. :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • pakatasia96 Autorytet
    Postów: 359 555

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam testować za 3 dni, ale raczej to nie będzie potrzebne. Całe podbrzusze boli jak na @ :(

    🙎🏼‍♀️27
    💆🏼‍♂️29
    🐈 ♥️

    starania od 2018
    🕊🕊🕊🕊🕊

    1 cs po przerwie 🍀
    12:08 - 10dpo ⏸


    beta 12.08 - 13,4 mlU/ml prog - 24,50 ng/ml
    beta 16.08 - 178 mlU/ml prog - 29,10 ng/ml
    beta 18.08 - 453 mlU/ml prog - 32,67 ng/ml
    beta 20.08 - 942 mlU/ml
    beta 24.08 - 4960 mlU/ml

    14.09 - 18 mm szczęścia 💙
    13.10 - 💪🏽🏋🏽💙
    18.11 - 247g chłopaka
    27.01 - 1400g chłopaka

    20.04.2023 💙 czekamy
  • pakatasia96 Autorytet
    Postów: 359 555

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Dziewczyny, a teraz ja pomarudzę - moja infekcja powróciła i to z takim przytupem, że aż mi samej siebie szkoda... W pracy ciężko wysiedzieć, ale jak chodzę i mi się tam wszystko rusza to jest tylko gorzej :/ Jutro idę do gina, może zleci jakiś wymaz, posiew czy co to się tam robi, żeby jakoś dokładniej zdiagnozować. Że też się musiało coś przypałętać.

    Kupiłam jeszcze cały zestaw suplementów Provag, bo się naczytałam i uległam dobrym opiniom - normalka.

    Coś w tym jest, żeby lepiej nie zdradzać swoich planów, bo od razu coś idzie nie tak :P wiem, że to nic przy Waszych problemach, kiedy staracie się długo, walczycie dzielnie i wciąż nie wychodzi... ale po prostu komuś musiałam to powiedzieć, a komu jak nie Wam!

    Zorientuj się czy możesz brać jakieś proszki, żeby wyniki z posiewów nie wyszły jałowe :)

    🙎🏼‍♀️27
    💆🏼‍♂️29
    🐈 ♥️

    starania od 2018
    🕊🕊🕊🕊🕊

    1 cs po przerwie 🍀
    12:08 - 10dpo ⏸


    beta 12.08 - 13,4 mlU/ml prog - 24,50 ng/ml
    beta 16.08 - 178 mlU/ml prog - 29,10 ng/ml
    beta 18.08 - 453 mlU/ml prog - 32,67 ng/ml
    beta 20.08 - 942 mlU/ml
    beta 24.08 - 4960 mlU/ml

    14.09 - 18 mm szczęścia 💙
    13.10 - 💪🏽🏋🏽💙
    18.11 - 247g chłopaka
    27.01 - 1400g chłopaka

    20.04.2023 💙 czekamy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, właśnie wróciłam do domu, ale jestem przetyrana psychicznie po zajęciach. Do tego ta pogoda. Ze złości, smutku, sama nie wiem czego siknelam sobie na przedostatniego quixx jaki mi został i mam do Was pytanie życia. Czy na każdym zasra*** teście robią się takie cuda (tak, świeżo zrobiony) czy wychwytuje wczesna ciążę :/

    P.s. już Was nadrabiam od rana
    P.s.2 wiem, tylko beta da mi odpowiedź, właśnie szukam laboratorium które da mi wynik jeszcze dzisiaj. Jak nie to rano idę do mojej przychodni (na IP krzyknęli sobie prawie 50 zł:o)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/12c3b7887cf0.jpg

    justyna14, problemik lubią tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pakatasia96 wrote:
    A ja miałam testować za 3 dni, ale raczej to nie będzie potrzebne. Całe podbrzusze boli jak na @ :(
    To masz tak jak ja. Też miałam testować za 3 dni ale nici z tego przez wyniki:-( miejmy nadzieję że w Lutym się uda:-)


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa mocno trzymam kciuki za szybkie wyleczenie infekcji, okropne cholerstwo :/

    Emi spokojnie, jak nie utre jej nosa w tym to w przyszłym miesiącu;)

    Agniecha wszystkiego najwspanialszego, spokojnej i bezproblemowej ciąży i dużo dużo zdrowia dla Was <3

    Pakatasia objawy na @ są często takie same jak na ciążę, więc nic straconego

    I wszystkim Wam dziękuję za wsparcie, chce już ten @ cholerny dostać :D

    Agniechaaaa, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pakatasia96 wrote:
    Zorientuj się czy możesz brać jakieś proszki, żeby wyniki z posiewów nie wyszły jałowe :)

    Tydzień temu skończyłam Gynalgin i od tamtej pory nic nie aplikowałam - nie pomyślałam, ze to może mieć wpływ na wyniki posiewu... no, ale mam nadzieję, że lekarz będzie wiedział czy ma :D A ten Provag to suplement na odbudowę flory bakteryjnej, więc chyba nie ma jak zaszkodzić :)

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna jeszcze odnośnie tej białej kreski - wg mnie ona zawsze jest widoczna, jeśli się dobrze przyjrzysz, bo to po prostu miejsce na kreskę testową. Przynajmniej ja widziałam ją zawsze - zawsze, czyli na dwóch testach, jakie zrobiłam w życiu haha.

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Luna jeszcze odnośnie tej białej kreski - wg mnie ona zawsze jest widoczna, jeśli się dobrze przyjrzysz, bo to po prostu miejsce na kreskę testową. Przynajmniej ja widziałam ją zawsze - zawsze, czyli na dwóch testach, jakie zrobiłam w życiu haha.
    Kurde to macie jakieś dobre siuśki bo ja nigdy w życie nawet tego nie widziałam :D

    Jeżowa, Amy333, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomi wrote:
    Hmm na raz LH i AMH nie robiłam, LH z listopada 6,5mlU/ml, AMH z kolejnego miesiąca 6,17 - nie wiem czy ja oddzielnie badania robione to można porównać?
    Na tarczycę biorę Euthyrox 100 mg, już około rok, teraz TSH ładnie się trzyma około 1.
    Progesteron 9 dpo 40, norma lab 5,8-75,9.
    Homocysteiny nie badałam nigdy, czy to trzeba badać w konkretnym dniu cyklu?

    Ja to na razie ślepo ufam lekarzowi i robię to co mi przepisuje, ale chyba czas wziąć sprawy w swoje ręce.
    z Hormonów badałam jeszcze DHEA-S, 17OHprog, Androstendion - to pod kątem podwyższonego testosteronu, wszystko w normie.

    Zaraz podejrzę co tam Hope ma w stopce :) Dzięki!

    Stosunek LH do FSH sprawdź. Powinien być zbliżony do 1 :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezowa dziękuję za odp, nigdy więcej nie sikam na testy w takim razie, bo nieźle mnie w tym cyklu zmylily :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Jezowa dziękuję za odp, nigdy więcej nie sikam na testy w takim razie, bo nieźle mnie w tym cyklu zmylily :(
    Testy są do tylka :(

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ