X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Dziewczyny teraz ja walczę z tych chlernym awatarem. Chciałam zmienić ale cały czas wskakuje mi jedno zdjęcie które dodałam, a ja to bym inne chcała dodać :P wiem że już był taki problem, taże czekam na wasze rady :)
    Zmien awatarka, daj zapisz i wyloguj się. Jak sie zalogujesz ponownie powinno być już zmienione:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 13:40

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny Dziekuje Wam wszystkim i każdej z osobna, za tak miłe słowa :) jeśli tylko cześć sie spełni to bedzie idealny rok :)! <3 i dla każdej z Was specjalna porcja urodzinowo noworocznych wirusów :)
    wrozka-ruchomy-obrazek-0098.gif


    Kochana jeszcze ja się dołącze. Zdrówka dla Ciebie i dla Maluszkow. Duzo radości i błogosławieństwa Tam z Góry:)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jeszcze chce Was spytać, czy jeśli mój spadek temp w 10 dpo byłby zagniezdzenie, to czy dziś tj 12 dpo jest sens robić betę czy może nie wyjść? Bo jestem gotowa włożyć kurtkę i odzalowac te 5 dych byleby wiedzieć

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Hej kochane, właśnie wróciłam do domu, ale jestem przetyrana psychicznie po zajęciach. Do tego ta pogoda. Ze złości, smutku, sama nie wiem czego siknelam sobie na przedostatniego quixx jaki mi został i mam do Was pytanie życia. Czy na każdym zasra*** teście robią się takie cuda (tak, świeżo zrobiony) czy wychwytuje wczesna ciążę :/

    P.s. już Was nadrabiam od rana
    P.s.2 wiem, tylko beta da mi odpowiedź, właśnie szukam laboratorium które da mi wynik jeszcze dzisiaj. Jak nie to rano idę do mojej przychodni (na IP krzyknęli sobie prawie 50 zł:o)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/12c3b7887cf0.jpg

    No ja widze normalną rózową kreske:) Nie wiem może mi progesteron na łeb siada, ale ja widze normalnego fajengo bladziocha:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • pakatasia96 Autorytet
    Postów: 359 555

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa90 wrote:
    To masz tak jak ja. Też miałam testować za 3 dni ale nici z tego przez wyniki:-( miejmy nadzieję że w Lutym się uda:-)


    Luty naszym miesiącem ! Walentynkowe niespodzianki :)

    Luna .. właśnie @ przywitała :/

    Jeżowa .. ja niepotrzebnie wydawałam pieniądze na pojemniczki i badania bo właśnie okazało się, że wyniki jałowe.
    Musiałam odczekać pare dni bez żadnych leków i dopiero wtedy wyszło jaka bakteria :)

    🙎🏼‍♀️27
    💆🏼‍♂️29
    🐈 ♥️

    starania od 2018
    🕊🕊🕊🕊🕊

    1 cs po przerwie 🍀
    12:08 - 10dpo ⏸


    beta 12.08 - 13,4 mlU/ml prog - 24,50 ng/ml
    beta 16.08 - 178 mlU/ml prog - 29,10 ng/ml
    beta 18.08 - 453 mlU/ml prog - 32,67 ng/ml
    beta 20.08 - 942 mlU/ml
    beta 24.08 - 4960 mlU/ml

    14.09 - 18 mm szczęścia 💙
    13.10 - 💪🏽🏋🏽💙
    18.11 - 247g chłopaka
    27.01 - 1400g chłopaka

    20.04.2023 💙 czekamy
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ja chyba widzę tam bldzioszka, no koniecznie zrób betę, bo się z nerwów wykończysz i my też :P <nie zapominaj o bananie :P>

    Amy działa, dzięki! :D

    Amy333, Karma88, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy ja też widziałam różowa, a teraz jak wysechł to jest biała a po bokach różowa, te moje testy są tak gowniane, że chce zrobić tą betę, tylko nie wiem czy nie za wcześnie, jeśli faktycznie zagniezdzenie mogło być 2 dni temu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż wpadłam się pochwalić z dumą :D
    Ginka nie przybliża aż tak widoków na usg, a ja siedzę akurat i opisuję filmiki, które nagrywałam wczoraj dla M, bo nie do końca bidok wiedział na co patrzy przez to "połowiczne" podglądanie Kluska.
    I patrzcie co wyciągnęłam na zoomie <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/64dccadaf507.jpg

    Nasz mały Kosmita z wyraźnymi oczami, nosem i ustami <3
    Trzymał się za głowę całą wizytę.
    Tak się podjarałam :D Szukam dalej 'wisienek' na filmikach.
    Zaraz będę się bacznie przyglądać dolnej części ciała :D

    Amy333, Agniechaaaa, Bunia86, Yoselyn82, pakatasia96, Jeżowa, Kargo31, KateHawke, karolkaa22, Kotowa, lamka, Flowwer, Melevis, Czrna 81, MamaFabianka, ANkaG, Lunaris, Motylek85, pawojoszka, Lena21, problemik, nenusia, blue00, Morusek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna idź na betę. Będziesz miała święty spokój :*

    Jeżuś tulę :*:* a wstrętną infekcje pogonimy!

    plecy mnie bolą dzisiaj strasznie :( któraś ma kurs masażu? :D

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Luna ja chyba widzę tam bldzioszka, no koniecznie zrób betę, bo się z nerwów wykończysz i my też :P <nie zapominaj o bananie :P>

    Amy działa, dzięki! :D
    Bunia a wyjdzie mi coś dzisiaj tak wcześnie? Szukam na innych wątkach na forum i piszą, że 12 dpo powinna wyjść, ale przy późny zagniezdzeniu to nie wiem :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania to najpiękniejszy widok na świecie, serdecznie Ci gratuluję i życzę dużo zdrowia dla Was <3

    Ania1003 lubi tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Bunia a wyjdzie mi coś dzisiaj tak wcześnie? Szukam na innych wątkach na forum i piszą, że 12 dpo powinna wyjść, ale przy późny zagniezdzeniu to nie wiem :p

    Lec a bete, to ze 10 dpo jest trochę nizsza tempka, wcale nie musi oznaczac zagniezdzenia (ze akurat wtedy było)
    Po prostu 12dpo beta wychodzi już calkiem miarodajna. Jeśli nie daj Bóg bylaby nieciazowa, to czekałabym na Twoim miejscu na @. Jsli cokolwiek drgnie, to za dwa dni powtórka i wtedy możemy snuc domysły, ze to pozne zagniezdzenie.
    Glowa do góry i marsz do labo;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wyjaśnią się te wszystkie bladziochy, jeżeli beta by była ujemna, to na prsyzłość też będzie wiadomo żeby wybrać coś innego nż quixx.
    No ale mam nadzieję, że to jakaś niziutka beta i Fasol kiełkuje :D


    Ania Piękności! Buziaki od ecioci dla Kluseczki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 13:45

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ania to najpiękniejszy widok na świecie, serdecznie Ci gratuluję i życzę dużo zdrowia dla Was <3

    Jestem w szoku że tak wyraźnie widać, bo na usg dla mnie to była po prostu "głowa". Ciekawa teraz jestem co M powie :D
    Ale to jest niewyobrażalne, że 36,2mm i tyle widać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaka jest temperatura tzw. "ciążowa" czy wystarczy, że jest wyższa od linii podstawowej czy są jakieś widełki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf idę. Ale mam łzy w oczach na myśl o oczekiwaniu na wynik... zaraz zadzwonię na IP czy wynik będzie jeszcze dzisiaj. Jeśli tak to jadę.
    Jezu zwiariowałam. Ale chce się wreszcie uspokoić. Zaraz dam wam znać co i jak i proszę bardzcie ze mną myślami bo mam żołądek w gardle

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • pakatasia96 Autorytet
    Postów: 359 555

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, trzymamy kciuki i jesteśmy z Tobą :)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️27
    💆🏼‍♂️29
    🐈 ♥️

    starania od 2018
    🕊🕊🕊🕊🕊

    1 cs po przerwie 🍀
    12:08 - 10dpo ⏸


    beta 12.08 - 13,4 mlU/ml prog - 24,50 ng/ml
    beta 16.08 - 178 mlU/ml prog - 29,10 ng/ml
    beta 18.08 - 453 mlU/ml prog - 32,67 ng/ml
    beta 20.08 - 942 mlU/ml
    beta 24.08 - 4960 mlU/ml

    14.09 - 18 mm szczęścia 💙
    13.10 - 💪🏽🏋🏽💙
    18.11 - 247g chłopaka
    27.01 - 1400g chłopaka

    20.04.2023 💙 czekamy
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny jaka jest temperatura tzw. "ciążowa" czy wystarczy, że jest wyższa od linii podstawowej czy są jakieś widełki?

    Z tego, co czytałam i uczyłam się na kursach, temperatura na być wyższa w drugiej fazie. Niby mówi się, że powinna być w okolicy 37, ale to dla każdego jest indywidualne.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę. Wynik będzie dzisiaj

    Amy333, KateHawke, pakatasia96, Bunia86, Karma88, reset, lamka, MamaFabianka, Bocianiątko, ANkaG, Jedna_z_Wielu, Lunaris, Motylek85, pawojoszka, Izolda90, Morusek lubią tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna zrób betę. Po prostu będziesz wiedzieć. Ja widzę białą kreskę na zdjęciu, ale absolutnie nie chodzi mi o to, by odbierać nadzieję - zawsze trzymam za wszystkie kciuki do samego końca. Jeśli zagnieżdżenie było 2 dni temu, to powinna być chyba już jakaś rozsądna beta w razie czego, ale tak jak pisze Amy - 12 dpo to po prostu tak czy inaczej już miarodajny czas na badania.

    Ania śliczne dzieciątko <3 no po prostu do schrupania!

    pakatasia bardzo dziękuję za wskazówki! mam nadzieję, że dałoby się teraz już ten posiew po 7 dniach od ostatniej tabletki zrobić, ale jak nie, to zrobię... kiedyś, bo w przyszłym tygodniu okres, więc też nic z tego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2018, 13:58

    Ania1003 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ