X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę Was o mocne kciuki jutro o 16.30...idę na podgląd kurnika i się boję że znowu tylko jeden pęcherzyk będzie albo że słabo urósł.. cudownie jakby były dwa i po 19mm minimum :)

    ANkaG lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia kciuki za jajca! :)

    Hope my dear, wpisz mnie proszę na 20.01 :). Niestety jutro albo jeszcze dzisiaj startuje nowy cykl.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia kciuki za mega jajca!

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Frelcia kciuki za jajca! :)

    Hope my dear, wpisz mnie proszę na 20.01 :). Niestety jutro albo jeszcze dzisiaj startuje nowy cykl.
    Ofkors :)

    A ja dziś robiłam proga i jest 17.5 :) przy normie do 24.9 :) to chyba nieźle i chyba moje szamanskie metody tropienia ovu mają sens ;)

    Bocianiątko, nowa na dzielni, -Monika- lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy progu 16,5 byłam w ciąży :)

    Ja jutro odwiedzę labo, zrobię proga i prolaktynę. Ciekawa jestem czy coś spadło :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Ja przy progu 16,5 byłam w ciąży :)

    Ja jutro odwiedzę labo, zrobię proga i prolaktynę. Ciekawa jestem czy coś spadło :)
    Ja ostatnio miałam 16 a potem 15 i ta ciążę poronilam. Nigdy wcześniej nie badałam proga bez ciąży ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia czekamy na dobre wieści ja z rana miałam fajny owulak ale jakoś cicho i u mnie jeśli chodzi o objawy więc raczej tłustego owulaka nie będzie dzisiaj a jutro to już chyba późno ale czekamy co ma być to będzie powtarzam sobie ciągle bo mój lewy jajnik jest marny po 2 laparoskopiach! Ostatnio miałam mega krótki cykl bo 28 dni a tak mam ok 30-33

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANkaG wrote:
    Frelcia czekamy na dobre wieści ja z rana miałam fajny owulak ale jakoś cicho i u mnie jeśli chodzi o objawy więc raczej tłustego owulaka nie będzie dzisiaj a jutro to już chyba późno ale czekamy co ma być to będzie powtarzam sobie ciągle bo mój lewy jajnik jest marny po 2 laparoskopiach! Ostatnio miałam mega krótki cykl bo 28 dni a tak mam ok 30-33
    Grunt żeby było nabzykane :) wtedy nie ma znaczenia kiedy będzie pozytywny ovulak :)

    ANkaG lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od początku stymulacji wzbranialam się przed dwoma jajami bo bałam się bliźniaków ale...Ale teraz bym się strasznie ucieszyła z dwóch dorodnych jajec.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope - zgadzam się :) trzeba bzykać jak najczęściej ale nie tak na przymuszenie tylko z zapałem i rozkoszą bo wtedy nawet jak się nie uda to chociaż płomień małżeński nieustannie płonie :D

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felcia życzę jaj niczym piersi Pameli :D

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam jaja Frelcia ? My oczywiście z przyjemnością sobie bzykamy bo nie będziemy na nic czekać

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny proszę Was o mocne kciuki jutro o 16.30...idę na podgląd kurnika i się boję że znowu tylko jeden pęcherzyk będzie albo że słabo urósł.. cudownie jakby były dwa i po 19mm minimum :)
    Wystarczy jeden, ale ze zdrową, dorodną komórą! Oby tym razem to była właśnie TA komóreczka ;)
    I nie martw się - Twoje jajeczka już napewno dochodzą. Lepiej poświęcaj czas na planowanie co by tu zrobić, żeby powalić mężyka na kolana (dosłownie!)

    Siwulec lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Wystarczy jeden, ale ze zdrową, dorodną komórą! Oby tym razem to była właśnie TA komóreczka ;)
    I nie martw się - Twoje jajeczka już napewno dochodzą. Lepiej poświęcaj czas na planowanie co by tu zrobić, żeby powalić mężyka na kolana (dosłownie!)

    Ej ja właśnie już dzisiaj weszłam do jednego sklepu popatrzeć na bieliznę nocna ale wiecie wstydziłam się strasznie, postanowiłam jednak ze tam wrócę i kupię coś na sylwestra... tylko jak się przełamać żeby to zrobić ??

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molestuje Mezula średnio co dwa dni:D zmienilam porę molestowania i był w szoku bo on uwielbia rano, jak może sobie na mnie patrzeć podczas. Wczoraj w ogóle był w szoku jak wczesnym popołudniem (myślał że już nie będzie seksu ;D) zaserwowalam mu lubiezny tekscik (z przyzwoitości nie cytuje:D) i kolejne serduszko.

    Nika jak zawsze masz rację ❤ jutro się dowiem co tam jajniki naprodukowaly :) bo prawy znowu daje dziś czadu.

    Co do bielizny to już zakupiłam czerwone koronki siateczki sznureczki hahaha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope ale masz proga, ale byłyby jaja jak by to bła ciążą, czego Ci bardzo zyczę :D

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się ciesze ze wyszedł przyzwoity :) a czy jest ciąża to jeszcze ze 2 dni i będzie wiadomo ;)
    I tsh 1.2 wiec turbo extra :)

    ANkaG lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Freyka Debiutantka
    Postów: 9 5

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Jestem nowa tu na ovufriend. Można?

    Obecnie staram się o drugie dziecko, dopiero 3 cs. Testuje w okolicach 4.01

    Moje pierwsze dziecko jest wystarane. Miałam zdiagnozowane PCO, 14 cs. w udanym miałam clo,metformina i pregnyl, do tego iui.- to było w październiku 2010.
    Teraz podobno moje jajniki są w porządku. To mój pierwszy cykl z ovarinem, pokładam w nim duże nadzieje...

    ANkaG, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    starania o drugie dziecko - 3cs

    Pierwsze dziecko 2010:
    clo, puregon, pregnyl, metformina + iui

    Było PCO, podobno już nie ma...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freyka wrote:
    Hej :)
    Jestem nowa tu na ovufriend. Można?

    Obecnie staram się o drugie dziecko, dopiero 3 cs. Testuje w okolicach 4.01

    Moje pierwsze dziecko jest wystarane. Miałam zdiagnozowane PCO, 14 cs. w udanym miałam clo,metformina i pregnyl, do tego iui.- to było w październiku 2010.
    Teraz podobno moje jajniki są w porządku. To mój pierwszy cykl z ovarinem, pokładam w nim duże nadzieje...
    Prowadzisz wykres? Więc życzę Tobie aby był tym ostatnim. ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Bardzo się ciesze ze wyszedł przyzwoity :) a czy jest ciąża to jeszcze ze 2 dni i będzie wiadomo ;)
    I tsh 1.2 wiec turbo extra :)
    Ja już sama nie wiem co ze soba zrobić :-( Nawet jeśli chciałabym podjąc jakieś leczenie to nie ma do kogo sie zwrócić...

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ