X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu się zaczęłam zastanawiać, co robić ze staraniami. Powinniśmy do września się wstrzymać - zaczynam wtedy pracę w nowej szkole, więc gdybym zaszła wtedy, to spokojnie do końca roku szkolnego bym dociągnęła i teraz, na początku cyklu wydaje mi się, że tak zrobię, ale jak pojawi się śluz płodny, to pewnie nie będzie tak łatwo.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa, GRATULACJE!

    Mama, MÓWIŁAAAAAAMMM!!!! Mówiłam, ze beta nie może tyle urosnąć przy torbieli :D Mam nadzieję, że nie łykałaś w tym czasie żadnego paskudztwa.

    Ciri, wiem że masz doła ale kto cie wesprze jak nie my. Pasujesz tutaj jak nikt inny. To, że macie chwilowe problemy , nie znaczy że masz rezygnować z forum i z marzeń o dzidziusiu.

    Mkl, ja mam za sobą 12 lat starań o dziecko. 2.5 roku to trochę czasu, ale nie składaj broni.

    Alicja, moim zdaniem to za wcześnie na test. W 4 dpo miałaś tajemniczy spadek. Może nowy lokator? Jeśli tak, to dopiero może być 7 albo 8 dzień od zagnieżdżenia. Poczekajmy jeszcze, chyba że masz zapasy testów ;)

    Morel, jak mi tu będziesz stękać o nadejściu @ to będzie klaps! Tempka ładna. Jakie masz testy do testowania? Jakich firm?

    AnnaKliwijska, ja też zaczynam nową pracę - tyle że od poniedziałku. I myślę sobie, że to dobry moment. Nawet jak zaczynasz od września, to przecież jakby się udało to i tak jeszcze nic nie będzie widać a zawsze są jakieś rozwiązania. Gratuluję ślubu :) piękny dzień wybraliście :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 10:12

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa - tak, z perspektywy prawa jestem nie do ruszenia, jeśli o ciąży powiem np. dopiero w październiku, ale rozkminiam to też pod kątem takiej zwykłej przyzwoitości - jestem nauczycielką, więc jeśli zaciążyłabym teraz, to rodziła jakoś w marcu. Czyli zostawiałabym dzieci w środku roku szkolnego. Wiadomo, tragedii by nie było, ale jednak byłoby to średnio odpowiedzialne. Do tego umowę mam na razie na pół roku tylko, wiec nie wiem, czy miałabym gdzie wracać. Oczywiście to problem wtórny, ale wiadomo, że o takich rzeczach trzeba myśleć.


    12 lat? Bardzo współczuję. Jesteście jakoś zdiagnozowani? Na czym polega problem?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa no właśnie, czy zdiagnozowano problem? Czy udało się chociaż raz zafasolkować??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym prosiła aby Ciri wróciła na forum :( Jestem ciekawa czy złożyła cv ?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAMA to CUDOWNA wiadomosc!!! :):):)
    Styczniowa gratuluje jej dziewczynki lecicie po kolei zajebiscie!oby do sierpnia nie bylo tu juz zadne nie zaciazonej....ja czesto was podczytuje ale...jakos zajelam sie wieloma sprawami na raz i do tego oczekuje owolki nigdy nie miarzylam tempki teraz zaczelam ale jakos mi to skacze i niewiem o co w tym chodzi tak szczerze to ja wogole nie znam sie na tym wszystkim na sluzie to jeszcze bo zawsze dzieki niemu wiedzialam ze mam plodne bo mam go duzo nawet teraz jak jest kremowy i lepki po okresie ale temperatura to czarna magia a co to tej szyjki to juz wogole nie wiem ...Ciri kochana skoro uwazasz ze odpowiedni jest nawet jak nie da Ci dziecka to mysle ze bedzie dobrze i ze wkoncu zaciazysz...zobaczysz :) Morelka ja jak zaszlam w ciaze ostatnia to testy owolacyjne tez mi skakaly raz byla krecha raz nie robilam je bo mi zostaly i bylam w szoku w dzien w ktorym wyszla mi krecha na tescie ciazowy leciutka to na owolacyjnym byly dwie grube tak ze to moze byc oznaka ciazy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 10:26

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwestia diagnozy jest nieco skomplikowana. Wg lekarzy oboje byliśmy zdrowi i spokojnie mogliśmy mieć dziecko. Mimo tego zaszłam w ciążę dopiero po 5 latach i poroniłam w 5 tyg. Potem kilka razy się jeszcze udawało, ale były to typowe ciąże biochemiczne. I nikt,a byłam u wielu specjalistów, nie umiał nam wyjaśnić dlaczego. Z początku była to rzekomo wina męża, bo miał słabsze nasienie. Później miał w normie, a i tak nic z tego. Miałam kilka stymulacji, nie chciano mi robić HSG bo mówili że w ciążę zachodzę, więc po co i tak nam upłynęło kilka lat. Skupiliśmy się na pracy i na naszym małżeństwie, które pod wpływem starań o mały włos się nie rozpadło. Poza tym miałam depresję po stracie i tak bardzo chciałam zajść w ciążę, że wręcz przymuszałam męża do współżycia.

    Aż w końcu nadszedł moment, gdy dojrzeliśmy do ponownych starań ale nic z tego nie wyszło, bo dostałam udaru mózgu. Najpierw był jeden udar, za nim drugi, a potem trzeci i w końcu czwarty... znów odpuściliśmy na jakiś czas. W między czasie zrobiono mi szereg badań na tocznie, zespoły antyfosfolipidowe, przeciwciała ANA i multum innych które nic nie wykazały. Jedyne do czego można się przyczepić, to mutacja genu MTHFR i podwyższona homocysteina. Mam też hashimoto. Z badania AMH wynika że mogę mieć PCO ale nowy lekarz powiedział, że to nie jest dramatyczny wynik. Obecnie leczymy się w Invikcie, w Warszawie i za 2 tygodnie mam HSG, a potem 1 inseminację.

    Tak to wygląda...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 10:41

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 gratuluje z calego serducha!!! zycze Wam spokojncyh 9 miesiecy :*

    MAMA91 kochana tak sie ciesze!!! i co lekarz mowil ktory tydzien ? to teraz bedzie juz tylko lepiej:*


    a my wczoraj bylismy na wizycie wyczekalam sie 1,5 h ... ale wyszlam spokojna, z dzidzia wszystko ok skakala jak szalona ! znowu ebdzie adhd lekarz powiedzial, ze to idzie w genach hehe. mialam przez brzuch usg 12t6d ma prawie 7cm dzidek i dostalam 2 zdjecia ;) jak ktoras chce popatrzec to sie pochwale :)

    http://naforum.zapodaj.net/1f33faee2999.jpg.html


    a 26 czerwca mam prywtanie wizyte i ide z moim bo juz pypcia dostaje i mnie meczy o zdjecia, ze chce zobaczyc :P

    A za reszte trzymam mocno kciuki caly czas jestem z Wami !!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepiękne maleństwo :* <3 nie mogę się doczekać kiedy sama zobacze mój mały cud :*

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama91 GRATULUJĘ!! a tak o Tobie wczoraj myślałam :)
    Styczniowa również gratuluję :). Dziewczyny zapraszam do Lutówek 2016 :D po fioletowej stronie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 11:10

    h84fe6ydttjiala2.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia - śliczny maluszek :)

    Niunqua ściskam mocno! Wiele przeszłaś, ale ja wierzę, że doczekacie się z mężem pięknego dzidziusia! Podziwiam za wytrwałość i upór :* Dużo zdrówka i jeszcze więcej sił dla przyszłej fasolinki :)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqua - wiele przeszłaś, musisz być silną kobietą, że dałaś radę i dało radę Wasze małżeństwo.
    Trzymam kciuki!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAMa91 teraz doczytalam, ze wg usg masz ok 5 tc , a 9 dni temu bylo pusto, masz tak jak ja identycznie tez bylam mial byc 4 tc a bylo pusciutko w 5 tc byl pecherzykl sam a w 6 zarodek z serduszkiem , takze wsyztsko bedzie dobrze :*

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ciri, Ty jesteś matką tego wątku, więc nie możesz porzucać i osierocać swoich dzieci ;)

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie jestem silna, wręcz przeciwnie - bardzo często się załamuję. Uznałam jednak, że można żyć i z dziećmi i bez i starałam się znaleźć dobre strony mojej bezdzietności. Byłam trochę samolubna, nie patrzyłam na to że mój mąż też to przeżywa wszystko na swój sposób i zmuszanie go powoduje odwrotne rezultaty, niż zamierzone. Na chwilę obecną cieszę się, że żyję i kochamy się tak mocno, że nie odszedł i nie poddał się. Niektórzy lekarze są bardzo mało taktowni i usłyszałam, że kolejnego mogę nie przeżyć - tak po prostu, bez ogródek..

    Bardzo długo nie korzystałam z żadnego forum, bo miałam awers do tego. U was mi się jednak wyjątkowo podobało ;)
    Także skoro już czytacie jaki ze mnie pechowiec i męczennik ;) to wiecie, że jednym cyklem albo dwoma czy nawet trzema nie można się załamywać. Póki jest okazja, jest czas, i są na to finanse i tak wiele możliwości obecnie, to trzeba z nich korzystać ile się da.

    Trzymam kciuki za nasze wakacyjne zafasolkowanie, a tym zafasolkowanym spokojnej i nudnej ciąży ;)!

    alicjaaaa, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wiara w Boga i gorąca modlitwa pomoże?? Zaintrygował mnie ten filmik

    http://www.youtube.com/watch?v=WDc0hTlwBAY

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede uzupelniac pierwsza strone ale pisac juz chyba nie.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm, jakos tak bez emocji o tym mowia, jakby im ktos tak kazal powiedziec, co nie znaczy ze nie wierze w sile wiary i modlitwy w trakcie staran ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    hmmm, jakos tak bez emocji o tym mowia, jakby im ktos tak kazal powiedziec, co nie znaczy ze nie wierze w sile wiary i modlitwy w trakcie staran ;)


    emocje trochę opadły, bo jak widać dzieci są już duże, myślę że niedługo po narodzinach były większe.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny bylam sie zalatwic i jak sie podcieralam to mialam krew na papierze !!:((( wczoraj mialam wizyte bylo wszystko ok, rany ale sie boje:((( mam czekac czy sie powtorzy czy co robic? jestem w pracy a moj lekarz dzisiaj to tylko prywatnie.... :( jej , chyba zejde na zwala zaraz

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ