X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego to sie nie dowiesz bez monitoringu:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa to wiem wiem... w sumie dzis mnie bardzo bolalo w czasie seksu jakby szyjka byla bardzo niska i w nia za przeproszeniem walil... noo zobaczymy

    Jak jutro skoczy temperatura to test owu juz powinien byc negatywny... bo ten to jaja sobie ze mnie robi... Progesteron zbadam wtedy za 7 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 17:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jutro bedzie owulacja bo dzis mnie brzuch jak na @ boli wiec wychodzi ze jutro bo ostatnio jak mnie tak bolalo to nastepnego dnia temperatura byla w miejscu a w kolejnym dopiero podrosla...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to armia powinna doczekac na jajko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko od wczoraj wieczoru sluzu nie mam w ogole...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Nie sadzilam, ze ten dzisiejszy test tak mnie zdoluje. Naprawdę myslalam, ze to moj cykl. Wiem, ze za wczesnie zrobilam test, ale ja juz wiem, ze kolejne tez beda negatywne:/.
    No ale mamy dwa kolejne grochy:) pociesza mnie to troszkę bo faje nadzieję
    przy becie 200 miałam ledwo cień cienia, także proszę cię. test w 10 dniu to mało komu wychodzi zrób za 5 :D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej... produkujecie jak fabryka....:)


    gratuluję Wszystkim przyszłym mamom:)

    u mnie zmiany, zaczełam nową prace, która spadła mi jak zbawienie. wychodzę rano, wracam wieczorem, cały dzień taki zapiernicz że nie ma czasu po dupie się podrapać(i dobrze). Wracam i jestem wykończona... nie mam siły na nic, prysznic i spać..................

    przestałam się przejmować problemami szwagra, i nowo narodzonym dziecięciem...
    odpuściłam starania (w sumie to nawet po calodniowej harówce seksu mi się nie chce), a mój M. jeśli naprawdę bedzie chciał dziecka to znajdzie sposób żeby pobaraszkować....

    na forum też za bardzo czasu nie mam, czasem was podczytuje, uzupełniam wykres i tyle... co ma być to będzie....

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krwawienie po siusianiu znowu bylo jak wychodzilam z pracy wiec zadzwonilam do lekarza kazal przyjechac prywatnie okazalon sie, ze mam krwiaka na cm dostalam l4 luteine i no spe bo macica jest napieta znowu i mam lezec.... :((( ale dzidzia ok pokazal mi, zebym siee uspokoila ze serduszko bije i mi wlaczyl zebym posluchala...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, dbaj o siebie, odpoczywaj i będzie dobrze! Cmokam w brzuszek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, uważaj na siebie!

    Morell, masz piękną tempkę - poczekajmy jeszcze... a mi mąż kupił dziś 2 testy ehh . Tyle czekania jeszcze...

    Ciri, wracaj i nigdzie nie odchodź! :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic innego nie pozostało. Trzeba czekac, ale brzuch pobolewa @ wiec...
    Zazyczylam sobie depilator...dostalam diabelskie ustrojstwo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowac jutro?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelu poczekaj kilka dni, bo się tylko zirytujesz.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Poczekaj jeszcze kilka dni.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia dbaj o siebie bobas teraz najważniejszy!.

    Gryzelka dobrze, że zajmujesz się teraz pracą, może właśnie akurat teraz gdy się nie spinasz uda się!

    Ja dziś odebrałam paczkę mam conceive, mam testy ovu, nowy termometr, pożeram wiesioła i inne, mąż ma zjechać w dniu zero na "robotę" tylko jeszcze kupa czasu.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie w sumie @ się nie rozpoczęła, rano na papierze miałam trochę krwi i spadek temperatury, więc myślałam, że się zacznie, a tu nic....nawet jak badałam szyjkę to jest czysto i w sumie nie jest jakoś bardzo nisko jak przy @....no nic zobaczymy jutro ( w sumie jutro wypada mi @)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 21:44

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Mkl czyżby?:) a taka krew małpowa czy inna?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaciskam kciuki

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam Wam sie, że za cholerę nie potrafię się nauczyć jak się bada szyjkę. To dla mnie czarna magia.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ooo Mkl czyżby?:) a taka krew małpowa czy inna?


    hmmm nie była to typowo krew krwisto czerwona...taka nijaka, przyznam, że siusiałam zaraz po przebudzeniu i byłam zaspana, więc słabo widziałam, trochę było na papierze a potem takie uczucie wilgoci w pochwie, włożyłam tampona i po wyciągnięciu było na nim trochę brązowej wydzieliny więc...więc w sumie nie wiem, dziś nie czuje bym miała dostać @.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ