X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra, zaczęło się, dobrze że w terminie, przypomniało mi się że jak biore Bromocorn nie mam żadnych bólów brzucha w czasie @ i tak jest tym razem

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej krotka masz ta fl ale chyba w normie. Prawda?

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri poproszę bobasa na 12.06 :) ściskam was mocno :*

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jej krotka masz ta fl ale chyba w normie. Prawda?


    11 dni, lekarz twierdzi że w normie

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba 11 to ta dolna granica mnie cos sie tak wydaje. Ale dobrze ze powyzej 10

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Chyba 11 to ta dolna granica mnie cos sie tak wydaje. Ale dobrze ze powyzej 10

    tak masz rację to dolna granica, już raz zafasolkowałam więc chyba nie jest źle, u mnie problem był w prolaktynie, owulację też mam zawsze w tym samym dniach cyklu 14 lub 15 dnia więc pod tym względem u mnie wszystko jak w zegarku, znów biorę leki na prolaktyne więc mam nadzieję, że moja fasolka to tylko kwestia czasu:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i spoks tego sie trzymajmy ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Właśnie on powiedział, że faceci to wrażliwe stworzenia i jak się ich wysyła na badania to się spinają, że coś z Nimi nie tak. Fakt, że my jesteśmy bardziej do tego przyzwyczajone i najzwyczajniej w świecie silniejsze psychicznie. Dla facetów nieraz to ujma. Alicja a kiedy masz termin @?
    No, ale to tez jest dla mnie niedopuszczalne. W ogóle sorry, ale ja bym nie mogla byc z facetem, który jest takim księciem, że nie zniesie myśli, że jest tak malo męski, że musi zbadać plemniki. Porażka jakaś. J. bez problemu sam z siebie zaproponowal,ze tez sie przebada, jak tylko zaczelismy mowic o dziecku. Z racji tego, ze wiedzielismy,ze ja mam problemu, skupilismy sie na mnie, ale teraz zapisał się na badanie i to na obie metody na raz.
    Jak mnie denerwuje takie określanie facetów. Bo to jest jednocześnie usprawiedliwianie ich i zmuszanie do męczenia się i brania odpowiedzialności tylko kobiet, a z drugiej też krzywdzenie facetów i robienie z nich jakichś nadwrażliwych na punkcie swojej męskości.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, ale wierzę, że jest dużo takich facetów i nie raz takich spotkał. I sama takich znam. Ja o mojego też się nie obawiam. Wiem, że bez żadnych oporów pójdzie na badanie. Sam czyta na ten temat, dostosowuje się kupuje witaminki srinki. Ale badanie u Nas odpada póki co, bo mój Luby jest w koszarach i wraca na niekniektóre weekendy/niedziele.
    Ale jest coś w przeświadczeniu wielu ludzi, że jak nie udaje się to wina kobiety przede wszystkim. Ja też po nieudanych próbach zawsze mam myśl - coś jest ze mną nie tak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ciągle myślę, ze cos mi nawala i nie bede miec dzidziusia. W tym cyklu na pewno nie. Brzuch jyz bardzo @ boli, wkurzaja mnie zapachy...dwa dni i @ będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelu kiedy masz termin @?
    Ogarnęłam wszystko, nawet wyszorowałam balkon:) brawo ja;);)
    tylko nie mam pomysłu na obiad... od kiedy nie jem wieprzowiny/wołowiny jest trudniej wymyślić coś nowego:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    16 czerwca albo 17. Bol głowy zwala mnie z nóg. Zaraz bede wyc na glos.
    Juz w pracy powiedzialam, ze w przyszlym tygodniu w ktorys dzien ide na badania i bede pozniej. Trzeba sie wziac za zdiagnozowanie przyczyn braku Fasola.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morela Ty Niecierpliwico!:) Dziś jest 13! Masz jeszcze kilka dni, a przeżywasz jak stonka wykopki, a jeszcze za wcześnie na wykopki.
    Jeszcze nic nie w wiadomo, wykres przecudnej urody. Może się udało.

    Morella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzius, ale ja czuje, ze nic we mnie nie rosnie. " stonka wykopki"...no padlam:D

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Morelu kiedy masz termin @?
    Ogarnęłam wszystko, nawet wyszorowałam balkon:) brawo ja;);)
    tylko nie mam pomysłu na obiad... od kiedy nie jem wieprzowiny/wołowiny jest trudniej wymyślić coś nowego:)

    ja mam młode ziemniaczki (myślałam że mi ręka odpadnie jak je obierałam tzw tarłam skórkę by leciutko zeszła;p), kurczaka i surówkę z czerwonej kapusty, czekam teraz na cynk od męża, bo poszedł z kolegami grać w siatkę, niech szybko dzwoni bo umieram z głodu..

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ostatnio mam fazę na groszek, salate duszona z groszkiem, ciecierzyce i ogorki kiszone. I w kolko moglabym to jesc:D a woda z ogórków...och i ach. I mlask.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co robisz z kurczakiem? Hmm a może zrobię skrzydełka w miodzie...muszę ruszyć zad do sklepu. Mój będzie dopiero wieczorem, więc mam czas pposzaleć w kuchni.
    Morelu a te zaskoczone to czuły coś? Nie wiem co będzie, ale trzymam za Ciebie kciuki. Musisz wytrzymać to tylko kilka dni. Wiadomo, że lepiej się nie nakrecać. Najlepiej żebyś znalazła sobie jakieś maksymalnie absorbujace zajęcie na ten czas, bo zwariujesz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A ja ostatnio mam fazę na groszek, salate duszona z groszkiem, ciecierzyce i ogorki kiszone. I w kolko moglabym to jesc:D a woda z ogórków...och i ach. I mlask.
    Sałata duszona z groszkiem?! Rozwiń myśl.
    właśnie ostatnio zrobiłam zapasy soczewicy, ciecierzycy może pójdę tąą drogą:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygugluj:) ja dusze salate na maselku, do tego groszek, sol, pieprz i mniam:)
    A kurczaka zazwyczaj marynuje w sosie sojowym (tzn piers), i dodaje do ryzu smazonego na oliwie z groszkiem, papryka, bambusem czy innym warzywkiem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narobiłyście mi smaka, idę na zakupki, miłej soboty życzę, co poniektórym relaksu przede wszystkim:(:*

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ