X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że da. a jak nie to przyjedziemy i na siłę mu tą cholerną krew pobierzemy ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestesmy 8 miesiecy po slubie, staramy sie 4 cykle, z czego ten byl pierwszym, tak solidnie celowany. Wiem, ze to nie dlugo i ze do roku zdrowa para moze sie starac. Sama nie wiem dlaczego wczoraj tak zareagowalam. Chyba przed okresem jestem troche nerwowa. Juz drugi dziem strasznie boli mnie glowa, wkurza mnie zapach jasminu, a u rodzicow cale podwórko tym capi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    No i bysmy przejechali bociana. Po drosdze sobie szedl!
    To znak jakis!!!

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Domcia, bete zrobie jesli @ nie przyjdzie we wtorek lub srode. Wiem, ze nie jestem w ciazy, a ze mam testy to se sikam. Maz codziennie rano pyta, czy cos sie zmienilo, widze w jego oczach taka cholernie wielka nadzieję... Ech, ten cykl jest ciężki dla mnie. Kolezanka podeslala mi wczoraj zdjecie usg swoich blizniakow i poradzila, ze teraz to powinnam zrobic hsg, bo MUSI cos byc nie tak ze mna. Rozryczalam sie. Pierwszy raz.

    i bardzo dobrze, że się rozryczałaś. Mi też się zawsze chce ryczeć nad głupotą ludzką ;). Koleżanką się nie przejmuj, jak ktoś jest wredny to mu już nic nie pomoże

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Jestesmy 8 miesiecy po slubie, staramy sie 4 cykle, z czego ten byl pierwszym, tak solidnie celowany. Wiem, ze to nie dlugo i ze do roku zdrowa para moze sie starac. Sama nie wiem dlaczego wczoraj tak zareagowalam. Chyba przed okresem jestem troche nerwowa. Juz drugi dziem strasznie boli mnie glowa, wkurza mnie zapach jasminu, a u rodzicow cale podwórko tym capi.
    To macie czasu a czasu. A moze ten zapach to juz jakis znak jak ci przeszkadza. Czekaj spokojnie to daty przyjscia@ ja tez czekam chociaz nie mam zadnych objawow na @

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    mam nadzieję, że da. a jak nie to przyjedziemy i na siłę mu tą cholerną krew pobierzemy ;)
    My honorowo oddajemy krew. Wiem Ze kiedyś za kase można było On zlecić badania Wiec może jest sposób...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    To znak jakis!!!
    A pamiętasz ile bocianów w tamtym cyklu było?

  • ma_lina Ekspertka
    Postów: 169 202

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!

    Jestem całkiem nowa na forum. Rok po ślubie, starania od stycznia, pierwsza ciąża od lutego, poronienie w kwietniu (6-7 tydzień).

    Jestem już chyba po owulacji, ale cały czas mam straszne bóle w podbrzuszu. Jak tylko wstaje z łóżka to czuje silne kłucie po prawej stronie. Czy któraś z Was tak miała?
    Poza tym nie widzę u siebie wyraźnego skoku temperatury - w poprzedniej ciąży temp. podniosła się dokładnie o 0,2. Czy to może świadczyć o braku owulacji?

    8zctp1.png
    sF2up2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znak nadchodzacej @. Maz nie moze psikac sie zadnymi perfumami, antyperspirantem itp. Zawsze jestem wrazliwa na zapachy przed okresem.
    A w ktorym dc jestes?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A pamiętasz ile bocianów w tamtym cyklu było?

    Pamietam. Wszystkie rozdalas i sporo dziewczyn zaszlo. Dlatego ten dzisiejszy, chcial Ci sie pod kola rzucic po to, bys w koncu miala jakiegos na swoim koncie. Zywego, poturbowanego czy zgona. Ale swojego, prywatnego;)

    Mozna rzec, ze to bocian bohater i meczennik;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2015, 12:06

    Domcia23, Baronowa_83, Magdziulla lubią tę wiadomość

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    To znak nadchodzacej @. Maz nie moze psikac sie zadnymi perfumami, antyperspirantem itp. Zawsze jestem wrazliwa na zapachy przed okresem.
    A w ktorym dc jestes?
    W 27 dc

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ma_lina wrote:
    Witajcie!

    Jestem całkiem nowa na forum. Rok po ślubie, starania od stycznia, pierwsza ciąża od lutego, poronienie w kwietniu (6-7 tydzień).

    Jestem już chyba po owulacji, ale cały czas mam straszne bóle w podbrzuszu. Jak tylko wstaje z łóżka to czuje silne kłucie po prawej stronie. Czy któraś z Was tak miała?
    Poza tym nie widzę u siebie wyraźnego skoku temperatury - w poprzedniej ciąży temp. podniosła się dokładnie o 0,2. Czy to może świadczyć o braku owulacji?
    Mozesz nie miec owulacji po poronieniu nie zawsze od razu do niej dochodzi wszystkozalezy od hormonow. Do tego taki bol ja mialam po odstawieniu tabletek przez caly cykl 24 dni. A jesli jestes po owulacji to moze tez bol wskazywac na torbiel... Za duzo czynnikow i niewiadomych...

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina, witaj! Powodzenia :)

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Pamietam. Wszystkie rozdalas i sporo dziewczyn zaszlo. Dlatego ten dzisiejszy, chcial Ci sie pod kola rzucic po to, bys w koncu miala jakiegos na swoim koncie. Zywego, poturbowanego czy zgona. Ale swojego, prywatnego;)

    Mozna rzec, ze to bocian bohater i meczennik;)
    Jasne ;p ale ja cos czuje ze u mnie cos nie domaga. Temperatura slabo w gore idzie. A dzis 1 lub 2 dzien po owulce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    W 27 dc
    To tak jak ja:)

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    To tak jak ja:)
    A robisz testy owulacyjne?

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jasne ;p ale ja cos czuje ze u mnie cos nie domaga. Temperatura slabo w gore idzie. A dzis 1 lub 2 dzien po owulce


    Tez mam takie przeczucie co do mnie. Oj, dzis mamy trujacy dzien:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    A robisz testy owulacyjne?
    Tak. W tym cyklu mialam mega pozytywne przez 2 dni. W 13 i 14 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej 27 dc a wy niedlugo testujecie a ja 24 dc i dopiero poowulcje. Przeklete dlugiecykle... Wrrr

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba mialam 14 wtedy bol jajnikow i duzo sluzu i chcialo mi sie 4 razy pod rzad sexu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2015, 12:14

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ