X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia23 wrote:
    No raczej we wtorek nie dostane bedzie to 29dc i nigdy tak wczesnie nie mialam @
    Ale mialas owulacje wczesniej, a fl jest stala. Takze kto wie:) ja obliczam date @ na pidstawie owulacji. Od dnia owulki dodaje 14 dni i ZAWSZE sie sprawdza:)
    No ale u Ciebie bedzie Fasola takze @ nie zawita;)

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ale mialas owulacje wczesniej, a fl jest stala. Takze kto wie:) ja obliczam date @ na pidstawie owulacji. Od dnia owulki dodaje 14 dni i ZAWSZE sie sprawdza:)
    No ale u Ciebie bedzie Fasola takze @ nie zawita;)
    O kurcze nigdy tak nie obliczalam sobie. Ale byloby super

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin @ tylko tak sie oblicza od owulacji plus stala fl.

    Domcia23 lubi tę wiadomość

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie liczylam fl

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • Azalia Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia, tak jak dziewczyny mówią, ja też dopiero niedawno się o tym dowiedziałam ;) trzymam kciukasy!!

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kibicuję reszcie, zaciążajcie i wirusujcie!

    Zastanawiam się, czy jeśli owu mi się przesunęła i zrobiłam badania progesteronu za wcześnie, to są one w ogóle wiarygodne? Czy muszę powtórzyć? :(
    Wynik miałam bardzo ładny, ale jeśli to był np. 3 lub 4dpo, to wynik jest miarodajny?

    Wyczekuję @, ale nie chce się pojawić... Wczoraj plamienie pitu pitu, dzisiaj jakaś jedna kropelka... Gdyby nie temperatura, to bym sobie coś pomyślała.

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze mialas owulacje w 18dc.plamienie przed okresem moze byc spowodowane tez za wysokimi hormonami. Mysle ze okres jutro dostaniesz. Powinnas za miesiac powtorzyc badania bo 3dpo to za wczesnie. Pamietaj ja plamilam ostatnio przez 4 dni za nim byl okres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki, nadrobiłam co nasmarowałyście:)
    Witam nowe staraczki i życzę żebyście tu nie zagrzały miejsca;);)
    Ciri co do Twoich długich cykli łącze się w bólu ja teraz liczę na 35:/ do owu mam jeszcze ponad tydzień a do testowania hoho.
    Morel zasikańcu trzymaj mocz na wodzy! Tylko się gnębisz. Ja mam do Ciebie dobre przeczucia, koleżankami się nie przejmuj zawsze jak znajdą się takie mądre którym się udało i wywyższają się, szkoda na nich nerwów i łez.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo ja mam 38 dni teraz bede miala albo 37 albo 36 nie wiem kiedy owu byla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie też się waham wcześniej miałam ok 32-33 dniowe, ale od jakiegoś czasu zwłaszcza od kiedy się staram cykl mi się wydlużył liczę teraz 35, i owu na 21dc tak mi powiedział lekarz i tak mi wyliczyło ostatnim razem. Cała nadzieja w testach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri właśnie podejrzałam, że Twój wykres wygląda naprawdę obiecująco!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie nie. Za malo temperatura idzie do gory. Jestem jeden gora dwa dni po owulacji...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo,

    Witam nowe koleżanki ! :)

    Morel, a może siknij jeszcze jutro jeśli masz testy?

    Ja tez mam jakieś jazdy z wykresem. W 13 dc wkleiłam wam test owu i uznano go za pozytyw. Kreski były jednakowe. W 16 i 17dc kreski były intensywniejsze od kontrolnej, a zatem znów PLUS - w 17 dc byłam na USG i dr powiedział, że pęcherzyk pękł i jest po owulacji. 16 i17 dc bardzo bolało mnie podbrzusze.

    Jak zaznaczę na wykresie 13 Dc + to OF wyznaczy mi datę owulacji na 14dc i będzie wtedy 8 dpo. A jak zaznaczam plusy w 16 i 17 to wyznacza mi 5 dpo. I bądź tu człeku mądry. Nie mogłam mieć owu w 17dc mimo intensywnego testu, bo byłam na monitoringu i było już PO. Nie wiem jak liczyć teraz :( POMOCY!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym od 16 liczyla. A co chcesz progesteron mierzyc? Ja mialam tez dwa testy intensywniejsze potem juz nie sprawdzialam i nie wiem kiedy byla owulacja w 22 lub 23 dc... W 22 mialam bol podbrzucha jak na okres w 23 tepe pobolewanie w okolicy jajnikow i albo 22 wieczorem byla albo rano 2e szczegolnie ze 23 wieczorem juz kwasny sluz mialam nie plodny (u mnie mega intensywny ma zapach po owu)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2015, 17:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaaa, laski. Odqazylam sie i w koncu wsiadlam w auto i jechalam do Lodzi:D wiem, ze to nic takiego, ale dla mnie prowadzenie auta to stres;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo ;) jestesmy dumne ;D a ja chodze podkurwiona bylam nad woda i opalilam sie tylko z jednej strony.wrrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogole sie nie opalam. Gdybym wystawila sie na slonce to bylabym jak rumunka:(
    Prawie czarne wlosy, czarne oczy, ciemniejsza karnacja...takze zeby nie zwracac bardziej uwagi, unikam slonca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunqa wrote:
    Hejooo,

    Witam nowe koleżanki ! :)

    Morel, a może siknij jeszcze jutro jeśli masz testy

    Sikne, ale chyba tylko dla potwierdzenia, ze czerwiec nie wypalil. To bedzie 13dpo.

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję nadejście @....

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja:( kurna, nie ogarniam tego. Wykres odealny i kupa:(

‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ