X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie strasznie wypryszczylo. Kolejny objaw @, choc od kilku cykli cieszylam sie brakiem tego objawu. No coz...liptong

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko morelka u mnie tez bedzie kupa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty to nie gderaj jeszcze;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pewna ze jeszcze do wrzesnia minimum bede musiala poczekac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego do wrzesnia akurat?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja :( faktycznie wykres miałaś ładny, ale uda się . Lipiec to będzie dla Nas szczęśliwy miesiąc, zobaczysz. Tule Cię mocno!.
    Ciri, Morel u Was jeszcze nic nie wiadomo.

    Morel wcale się nie śmieję z Twojego drogowego sukcesu, ja prawo jazdy mam prawie 8 lat, ale rzadko jeżdżę sama, nie mogę się przełamać. Także brawo Morel!;)

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jak mi się teraz nie uda to też przerywam starania, aż do września.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bo mam takie przeczucie ze nic z tego nie wyjdzie minimum so wrzesnia. Do tego jeszcze mzoe uda mi sie go na leczenie namowic. Przynajmniej na badania. Dzis kolejna rozmowa byla i nie na temat dziecka i seksy a ogolnie seksuanosci. Moze jak nie bede zabiegacno seks i nic mowic o dziecku da mu to do myslenia do tego dzis mu powiedzialam ze czasem czyje sie tylko jak jego przyjaciolka a nie partnerka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziula, u mnie wiadomo. Brzuch dzis boli naprawdę na @. Wysyfilo mnie, wkurzaja mnie zapachy, mam nerwy na wszystko. Przykro, tym bardziej, ze przez kilka dni mialam przeczucie, ze sie udalo.
    Zrobie badania i zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo bo mam takie przeczucie ze nic z tego nie wyjdzie minimum so wrzesnia. Do tego jeszcze mzoe uda mi sie go na leczenie namowic. Przynajmniej na badania. Dzis kolejna rozmowa byla i nie na temat dziecka i seksy a ogolnie seksuanosci. Moze jak nie bede zabiegacno seks i nic mowic o dziecku da mu to do myslenia do tego dzis mu powiedzialam ze czasem czyje sie tylko jak jego przyjaciolka a nie partnerka.

    Ostro:D
    I dobrze robisz wjezdzajac mu na ambicje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy dobrze. Ale wyciagam wdzystkie dziala zeby on przemyslal sobie sprawe i bede go teraz olewac i zobaczymy co bedzie

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz pojechal, wladam ponadrabiac;) Morella... Nic nie przesadzone ;) wykres ladny, a mocne odczuwanie zapachow czesto jest rowniez objawem ciazy. :)

    Ciri kilka wstron wczesniej pisalas o dlugich cyklach, kto jak kto, ale ja doskonale Cie rozumiem:-/ zmora. No i wiesz... Co do ciazy widze ze nastawienie takie jak ja, ze lipa- choc u Ciebie szanse nawet spore sa ;)

    A ja sobie daruje mierzenie temperatur w tym cyklu. Zaczynam od nowego. Nie chce sie denerwowac czemu nie rosnie, a czemu to stoi w miejscu. Na chwile obecna jest to najbardziej nieogarniety cykl jaki mialam. Zawsze po owu cycki jak balony. Teraz NIC! Jajniki napieprzaja mnie dzis na zmiane raz prawy raz lewy, jakby sie chcialy przekomarzac ktory bardziej. I mega duzo slubu jakiegos bialego wodnistego a momentami dosc gestego. Niech ten cykl sie konczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka też cierpisz na - "mąż rzadko w dom".
    A kiedy masz termin @? Może Twój organizm daje sygnaly, że coś złego dzieje, idziesz z tym do gin?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie cycki w tym cyklu nie bola a ostatnio bolaly w owu a potem w 8dpo i nic...

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe cierpie ale na szczescie ostatni tydzien juz ;)
    Termin mam na 25 czerwca. Mam 38 dni cykl. Nie wiem co sie dzieje ale w nastepnym cyklu zrobie badanka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, ja mam tak zawsze przed @:)
    Mam postanowienie, ze po @ zapusuje sie na aerobik i zrzuce zbedne kilogramy i znow bede wazyc 57 kg. O! Nie ma ciazy? To będę laska...marne pocieszenie, ale coz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    Hehe cierpie ale na szczescie ostatni tydzien juz ;)
    Termin mam na 25 czerwca. Mam 38 dni cykl. Nie wiem co sie dzieje ale w nastepnym cyklu zrobie badanka.


    Jeju, ja bym wyla bez meza w domu.
    Ej, a ten sluz to nie jest jakis taki ciazowy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetne pocieszenie:)! Ale nie będzie Ci potrzebne.
    u mnie mija już trzeci rok jak od jutra idę biegać:) a serio to muszę się wziąć, ale dla formy akurat z wagą nie mam problemu, chociaż może mam - moja mama zawsze mi powtarzała "jak nie przytyjesz to nie będziesz mogła mieć dzieci" i wykrakała.
    w żadną stronę nie jest dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby baby mialo nie byc o objawach ciazy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, ze w Lodzi nie mieszkasz. Byśmy biegaly i biadolily;)

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ