X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Baby baby mialo nie byc o objawach ciazy :P

    A kto mowi o objawach ciazy? Ja mam obhawy okresiorowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mowisz o sluzie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko zapytalam;)
    Ujarzmilam dzis bestie...skoncYlam depilowac nogi depilatorem! I nie bolalo tak bardzo. Do pach i dolu bede chyba zbierac sie ze dwa lata: D

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nic nie widzial o sluzie:-D hehe

    Morella na objawy @ ciut za wczesnie:)
    No a sluz... Zobaczymy jak na dniach bedzie sie zachowywal;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do braku męża przyzwyczaiłam się, ale tylko ze względu na świadomość, że to czasowe i dokładnie wiem kiedy w końcu do mnie wróci. A tu już całkiem blisko i jeszcze jakby do tego "coś" doszło to już nic więcej do życia nie żądam:):)

    Morel biadolić możemy tu do woli, a do biegania możemy się mobilizować wzajemnie, zacznę od tego, że dziś mi się nie chce);)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jaki śluz;);)?
    Depilator niee nie lubimy się, wolę wosk!

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja do braku męża przyzwyczaiłam się, ale tylko ze względu na świadomość, że to czasowe i dokładnie wiem kiedy w końcu do mnie wróci. A tu już całkiem blisko i jeszcze jakby do tego "coś" doszło to już nic więcej do życia nie żądam:):)

    Morel biadolić możemy tu do woli, a do biegania możemy się mobilizować wzajemnie, zacznę od tego, że dziś mi się nie chce);)

    U mnie na szczescie 3 miesiace bez Meza, znaczy sie na weekendy tylko Go mam. Ale nieszczeane 3 miesiace sie skoncza za tydzien!!!:-)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam butow;) i dresu... I tez mi sie nie chce;)
    Od jutra zaczynam zrec twarozek, ciembe pieczywo i warzywa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bez swojego bym chyba nie wytrzymala...

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety musialam. Strasznie ciezko, najgorsze doly w niedziele. Ale takie rzeczy umacniaja!:-) no i sex jak smakuje po 5 dniach:-D

    Podziwiam Was dzirewczyny... Nigdy nie bylabym a stanie przejsc na zadna diete- uwielbiam jesc:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri uwierz mi babki są twarde jak trzeba. My też jesteśmy takie papużki nierozłączki. Zawsze razem, już trochę lat. I generalnie nigdy nie mieliśmy siebie dość a tu taka sytuacja, no ale dajemy radę, chociaż bywa ciężko. Już nie mogę się doczekać powrotu.

    Morel ja nowy dresik i buty mam, bo kupowałam na Zumbe, ale mi się znudziła po paru msc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka2712 wrote:
    Ja niestety musialam. Strasznie ciezko, najgorsze doly w niedziele. Ale takie rzeczy umacniaja!:-) no i sex jak smakuje po 5 dniach:-D

    Podziwiam Was dzirewczyny... Nigdy nie bylabym a stanie przejsc na zadna diete- uwielbiam jesc:-D
    Kobieto ja przez 3 tygodnir potrafie go nie miec a nawet dlimuzej to co to dla mnie 5dni ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka co do seksu podpisuję się nogoma i rencoma;);)
    Można powiedzieć, że rozłąka odmieniła nasze życie seksualne.
    Jedyny plus.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra Ciri...
    Ja na szczescie nie mam takiego problemu. Moj to jakby sprzet pozwalal to codziennie po kilka razy by chcial.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po 2 czy 3 miesiace seksu nie miałam ale ja mam potrzebę raz dwa razu w miesiacu

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie dala rady. Sa dni kiedy zle sie czuje itp i to sa chyba jedyne dni kiedy nie mam ochoty na sex z Mezem:-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja miałam taki okres w życiu, że tak miałam. Myślę, że głównie dlatego, że seks mnie bolał fizycznie nie wiem czy przez endo czy infekcje, ale psychika też wiele działała myśli mi gdzieś uciekały. Na szczęście nie trwało to długo, teraz znowu jesteśmy jak koty w marcu;););)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to mialam z bylym tak ze mnie bolalo i seks byl w sumie glownie z poczucia obowiazku ale za to jak mnie naszlo to potrafilam sie nim zajmowac przez 2-3 godziny a z G chce mi sie regularnie ale rzedziej moge ;

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę Was pożegnać, trzeba rano wstać, pobiegać, nie żartuje, ale kiedyś zacznę biegać:) Spokojnej nocy,chyba, że macie z kim to "niespokojnej":)

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez lece spac:) dobranoc Dziewuchy:-*

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ