X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, nie chcę mierzyć progesteronu tylko chcę wiedzieć kiedy mogę zatestować :P

    Też się zmywam, bo jutro pierwszy dzień w nowej pracy :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za jutrzejsze testowaczki!

    Ja się wkurzyłam dziś jeszcze bardziej, bo mój S. zapisał się na badanie nasienia na 26 czerwca, akurat wtedy kiedy mam nadzieje wypadnie owulacja! Noż cholera jasna! Nie dość, że poprzedni cykl był na wariata, to jeszcze kolejny stracony?! Z drugiej strony przynajmniej będziemy wiedzieli na czym stoimy...

    PS. Ja nie cierpię biegać! Mogę zrobić tysiąc km na rowerze, albo płynąc, ale do biegania nikt mnie nie zmusi! ;)

    Dobranoc!

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki! U mnie jak zwykle, czyli kupa. Test negatywny, temperatura idzie w dol. Jutro bedzie @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie do gory i program wyznaczyl owulacje wtedy kiedy ja myślę że byla wieczorem. W piątek progesteron.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Tylko zapytalam;)
    Ujarzmilam dzis bestie...skoncYlam depilowac nogi depilatorem! I nie bolalo tak bardzo. Do pach i dolu bede chyba zbierac sie ze dwa lata: D
    Morella - nie polecam bikini i pach depilatorem. Ja robię depilację brazylijską i pachy woskiem, ale takim specjalnym, który nie przylepia się do skóry, a lapie tylko włoski. Super sprawa, bardzo szybko i o wiele mniej boleśnie, skóra potem nie ruszona. Ja depiluję w salonie w Warszawie - Ouch! się nazywa (kocham tę nazwę :D)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem gdzie to wiem :) Pamietam jak otwierali chcialam tam zlozyc CV:) I zadowolona jestes?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wiem gdzie to wiem :) Pamietam jak otwierali chcialam tam zlozyc CV:) I zadowolona jestes?
    Tak, bardzo. Sprawnie, profesjonalnie, efekty super (Wczesniej chodzilam gdzie indziej i np. mialam brazyljane zwyklym woskiem paskowym, to w ogole nie ma porownania). Zreszta na paznokcie chodze drzwi obok, do Pardon my french (tez genialna nazwa), to chyba ten sam wlasciciel? I tez jestem bardzo zadowolona.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mi sie wydaje ze ten sam wlasciciel bo otwierali w tym samym czasie, tam chyba byla roznica miesiaca :) To fajnie, to wiem gdzie sie wybiore, a ceny w miare przystepne?

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Hej kobietki! U mnie jak zwykle, czyli kupa. Test negatywny, temperatura idzie w dol. Jutro bedzie @.

    Dlatego wlasnie ja odpuszczam mierzenie temp w tym cyklu. Bo co z tego jak wykres taki piekny, czlowiek lapie iskierke nadziei, a tu bach w dol...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie moge odpuscic ze wzgledu ze jestem po odstawieniu tabletek... ;( a ten wykres mam taki z dziurami.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze pamietam ze to ostatni, kiedy mial sie cykl sam uregulowac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jeden. Powiedzial ze pol roku ale ok 6 cykli to jest 5.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, a przed tabletkami mialas 28?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Majac 15/16 lat wyregulowalo mi sie do 28/29 dni

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to oby wrocilo do normy:-) ja tak cale zycie 38 i koniec;) ale jedyny sposob jaki mi proponowano to tabletki anty. Nigdy nie bylam zwolenniczka z racji ze w mojej miescinie strasznie je dobierali.

    A ja dzis zmierzylam rano aostatni raz twmp i i przestawilo mi ovu na przedwczoraj co jest niemozliwe...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe jest bo mialas duzo temperatur zaburzonych a testy owu nie zawsze wychodza...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie martwie malym przyrostem temperatur.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje ze u mnie byl 20 bo i jajnik mi wyraznie dokuczal i sluz. No i nigdy nie mialam tak pozno... Jak zaznaczylo of. No ale zobaczymy;)

    Ale wazne ze jest przyrost:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo nie wiem... Zobaczymy po badaniu progesteronu bo to on przeciez za temperature odpowiada

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ