X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jajnik mi dzis dolucza...

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piona! Mi oba na zmiane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w tym cyklu malo dokuczaly jajniki i znow mam owulacje z tego samego co poprzednio ;]

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Tez mi sie wydaje ze ten sam wlasciciel bo otwierali w tym samym czasie, tam chyba byla roznica miesiaca :) To fajnie, to wiem gdzie sie wybiore, a ceny w miare przystepne?
    No, niestety, treba zaplacic. Brazylijska 140, jesli dobrze pamietam, pachy 70. Ale to dobrze wydane pieniadze.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to normalne ceny bo wiem ze tym twardym woskiem u mojej nauczycielki kosztowalo brazylijskie 150zl a dobrze robi.

  • Azalia Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co do depilacji polecam pastę cukrowa. Na pewno jest ktoś w Warszawie kto robi. Ja jestem mega zadowolona!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie odpowiada. 10 razy dluzej a boli tak samo.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    ja dalej leze juz idzie fizia dostac... ale zzaraz sie wybieram pomalusiu do sklepu po marchweczke bo nie plamie od soboty nie krwawie, a to lezenie wpedza mnie w depresje, nie jestem przyzywczajona do biernego lezenia.. i ten brak <3 masakra oszalec idzie... nie moge sie doczeac czwartkowej wizyty oby powiedzial, ze juz jest ok...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiszka troche ale jak trzeba to trzeba nic nie poradzisz. Pamietam przypadek gdzie babeczka zaczela rodzic w 3 miesiacu i polozyli ja w szpitalu na 4 miesiace z nogami w gorze zeby nie urodzila za wczesnie ;D i sie udalo ;p grawitacja zatrzymala dziecko w srodku.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri ja to oszaleje a dopiero kilka dni .... naczzytalam sie o tych krwiakach moj jest maly wiec ciagle mam nadzieje, ze sie szybkon wchlonie i wtedy mnie pusci ten brzuch.. przyjaciolka do mnie dzwonila ze jest w ciazy mijalysmy sie ostatnio a okazalo sie, ze tez miala krwiaczka w 4 tyg i sie wchanal a chodzic mogla i etz mowila ze miala taki dyskomfort w brzuchu.

    jak pomysle, ze niektore kobiety leeza cala ciaze to naprawde jestem pelna ppodziwu

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale dla dziecka czego sie nie robi ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie ciri:)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam czekanie teraz do piatku i lece na progesteron

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja juz po pracy jest strasznie goraco. Dzisiaj dzien bardzo spokojny. Zadnego bolu jajnikow bolu cyckow a @ chyba w piatek? Zobaczymy a jak u was dziewuszki pogoda?:-)

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    My się wczoiraj trochę nalazilismy to byłam potem taka padnieta ze szok. O 21 juz w łóżku byłam.
    Pogoda dziś taka sobie ale za to Julek był dziś grzeczny w autobusie. Cud!
    Za tydzień o 20.00 mam wizytę u Gina także będę prosić o kciukowe wsparcie bo ostatnio pomogło :D a 8 lipca mam endo.
    Dziś jak na obiad się najadlam to jak potem jechalam to AZ niedobrze mi było, cycki ciut czasem pobolewaja no i śpiąca jestem. No i jeszcze kręgosłup mnie boli...
    Z Juilkiem do 12 tygodnia było mi ciągle niedobrze teraz tylko zolasek mnie boli jak się najem no i znane mkewam często.

    Domcia23 lubi tę wiadomość

    2fd53eed.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Ja mam kosmicznego dola. Kolezanka dzis urodziła, bardzo sie ciesze z malutkiej, ale jednoczesnie lzy ida do oczu, ze to nue moja kruszynka:(

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak mam jak odwiedzam kolezanki co maja malenstwa. I ta mysl kiedy ja takie male malenstwo swoje przytule i ucaluje

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis znow sie poryczalam rano przy testowaniu. Wkurza mnie to, ze po jakims czasie pojawia sie druga krecha. To chyba bardziej irytuje niz test z jedna kreska.

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A za kazdym razem ci tak pokazuje po czasie druga kreska?

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella- ale jak to? pojawia się druga? Ja tak nigdy nie miałam! od rana do wieczora, zawsze była jedna jak byk! Może to coś znaczy?! trzymam kciuki, mam przeczucie, że Ci się udało i niedługo nam napiszesz, że czekasz na swoją fasolkę :)

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ