X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ces:)
    Moja tempka w dol, plamienie dosc mocne, pewnie kolo poludnia zaznacze @. Losie...
    Głupia temperatura

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mnie zmieniło termin owulacji. To 6dpo moje te badania robic progesteronu?
    Ja się nie znam. Ale ty chyba bylas pewna kiedy miałaś owu to chyba bym się tego pierwszego terminu trzymala a nie zmienionego przez program

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez stawialam na jeden z tych dni albo 22dc wieczorem albo 23 rano teraz zmienil mi program na 23 dzie. Cyklu

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie trzymaj tego 23. To jeszcze kilka dni do badania

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak ale wlasnie badanie moge tylko w piatek zrobic bo potem weekend ale to bedzie 6 dni po owu a nalezy badac 7-8dzien i nie wiem co zrobic...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób w szpitalu w sobotę

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjezdzam w piatek ;p wiec nie da rady

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dzis zauwazylam ze strasznie sie spinam wyczekujac tej owolacji te testy temperatury sluzy kur....stresuje mnie to strasznie juz bym chciala te plodne a tu sluz byl dzis jakos go brak testy ovu negatywne mimo ze mam wyyznaczone owo dopiero za pare dni i wczesnie jakos to sie wkurzam...a najgorsze ze o tym wiem i nic nie umiem z tym zrobic to bedzie ciezki miesiac martwie sie zeby to w obsesjie sie nie przerodzilo jakowa hehe wy tez sie tak spinacie czy tylko ja tak schizuje ?

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    hej dziewczyny dzis zauwazylam ze strasznie sie spinam wyczekujac tej owolacji te testy temperatury sluzy kur....stresuje mnie to strasznie juz bym chciala te plodne a tu sluz byl dzis jakos go brak testy ovu negatywne mimo ze mam wyyznaczone owo dopiero za pare dni i wczesnie jakos to sie wkurzam...a najgorsze ze o tym wiem i nic nie umiem z tym zrobic to bedzie ciezki miesiac martwie sie zeby to w obsesjie sie nie przerodzilo jakowa hehe wy tez sie tak spinacie czy tylko ja tak schizuje ?


    ja akurat testów owulacyjnych nie robię bo mam owulację zawsze w 14 lub 15 dniu cyklu, ale ten czas po owulacji jest dla mnie horrorem, codziennie kilka razy patrzę na wykres jakby coś się tam miało zmieniać...i te wyczekiwanie na testowanie lub wypatrywanie jakichkolwiek objawów...no cóż..takie uroki starania się o dziecko;p

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 chyba najlepiej zbadać progesteron jak termin owulacji będziesz miała potwierdzony przez ginekologa, owulacja może wystąpić nawet do 3 dni przed skokiem oraz do 3 dni po skoku temperatury, są takie przypadki, jedynie monitoring cyklu może określić kiedy jest dokładnie owulacja. Nawet ból jajnika tego nie określi bo też może wystąpić +- 3 dni.

    Są dziewczyny na forum, które pisały że wszystko wskazywało na owulację: śluz, temperatura oraz ból jajników, podczas monitoringu okazywało się że myliły się np. o 2 dni, oczywiście zaciążyć możemy współżyjąc 3,2, 1 dni przed owulacją ale jeśi chodzi o badanie progesteronu to musi być dokładnie w 7 bądź 8 dniu po.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    hej dziewczyny dzis zauwazylam ze strasznie sie spinam wyczekujac tej owolacji te testy temperatury sluzy kur....stresuje mnie to strasznie juz bym chciala te plodne a tu sluz byl dzis jakos go brak testy ovu negatywne mimo ze mam wyyznaczone owo dopiero za pare dni i wczesnie jakos to sie wkurzam...a najgorsze ze o tym wiem i nic nie umiem z tym zrobic to bedzie ciezki miesiac martwie sie zeby to w obsesjie sie nie przerodzilo jakowa hehe wy tez sie tak spinacie czy tylko ja tak schizuje ?

    Ilonia, może pocieszy Cię to, że są zaburzenia przy których na owulacje możesz czekać nawet kilka tygodni :) Nie wiem, czy Ty masz regularne cykle, ale staraj się cieszyć tym, że owulacja w po około dwóch tygodniach będzie. I stanąć z boku, zająć się czym innym. Wiem, wiem, że łatwo mówić.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ilonia, może pocieszy Cię to, że są zaburzenia przy których na owulacje możesz czekać nawet kilka tygodni :) Nie wiem, czy Ty masz regularne cykle, ale staraj się cieszyć tym, że owulacja w po około dwóch tygodniach będzie. I stanąć z boku, zająć się czym innym. Wiem, wiem, że łatwo mówić.
    no wlasnie mam regularne i zawsze w 15 gora 16 dniu mam ovulke i tak zaszlam w ciaze ostatnio tz mialam teraz nie wiem jak jest po zabiegu ale mimo wszystko jest jeszcze pare dni do niej a ja juz schizuje juz sobie wkrecilam nawet ze mogla byc zaraz po okresie i moglam ja ominac hehe ale tak popatrzylam na wykresy i raczej nigdzie tak wczesnej nie bylo wiec sie uspokoilam...
    mkl mam faze taka sama z tymi wykresami patrze na moj pare razy dziennie w sumie nie wiem po co....:) smieszne to troche ale dobrze ze przynajmiej my sie tu rozumiemy bo moj chlop np podchodzi do tego na totalnym luziku :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    no wlasnie mam regularne i zawsze w 15 gora 16 dniu mam ovulke i tak zaszlam w ciaze ostatnio tz mialam teraz nie wiem jak jest po zabiegu ale mimo wszystko jest jeszcze pare dni do niej a ja juz schizuje juz sobie wkrecilam nawet ze mogla byc zaraz po okresie i moglam ja ominac hehe ale tak popatrzylam na wykresy i raczej nigdzie tak wczesnej nie bylo wiec sie uspokoilam...
    mkl mam faze taka sama z tymi wykresami patrze na moj pare razy dziennie w sumie nie wiem po co....:) smieszne to troche ale dobrze ze przynajmiej my sie tu rozumiemy bo moj chlop np podchodzi do tego na totalnym luziku :)

    ja poroniłam w styczniu, w kwietniowym cyklu ustabilizowało mi si wszystko

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewuchy. Ciri mi też się wydaje, że owu miałaś tak jak wcześniej Ci ppkazało. Zwłaszcza, że sama tez tak czułaś.:)

    Mkl - masz to co ja, też ciągłe patrzenie na wykres hehe. Ja przecież powiedziałam sobie, że nie bede mierzyć temp, żeby nepotrzebnie się nie stresować. I co? Oczywiście zmierzyłam dzisiaj...

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:-) w pracy troszke nerwowo ale dalam rade:-) mialam taki mocno kujacy bol macicy tak czulam ze to tam troche jajniki zakuly i takie mroczki przed oczami mialam ale przez chwile. Sluz sie leje kremowy z grudkami. Czuje sie niekonfortowo troche

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    hej dziewczyny dzis zauwazylam ze strasznie sie spinam wyczekujac tej owolacji te testy temperatury sluzy kur....stresuje mnie to strasznie juz bym chciala te plodne a tu sluz byl dzis jakos go brak testy ovu negatywne mimo ze mam wyyznaczone owo dopiero za pare dni i wczesnie jakos to sie wkurzam...a najgorsze ze o tym wiem i nic nie umiem z tym zrobic to bedzie ciezki miesiac martwie sie zeby to w obsesjie sie nie przerodzilo jakowa hehe wy tez sie tak spinacie czy tylko ja tak schizuje ?
    Też tak mam chociaż najgorszy był pierwszy cykl starań łącznie z płaczem nad negatywnym testem. Bo myslalam że będzie tak łatwo jak przy pierwszym dziecku. W drugim cyklu trochę odpuscilam bo dowiedziałam się o niedoczynności a teraz już staram się nie nastawiac...

    Dziewczynki odebralam dziś wyniki badań:
    Progesteron 13,63 przy normie 1,7-27
    Prolaktyna 10,90 przy normie 4,79-23,30

    Jak to widzicie? Czy zakładając że badania w 8dpo (biorąc pod uwagę tylko temperaturę i śluz) progesteron jest ok?
    Dodam że żadnych plamien itp w ciągu cyklu nie mam.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siknelam i chyba test mialam felerny, bo dlugo ponad 5 min czekałam az sie pojawi jakakolwiek kreska, nawet kontrolna, wiec w koncu jak zaczęła majaczyc to się rozlala i wyrzucilam do smieci. Za pare dni kupię następny. Wydaje mi się, ze to był jakis fake ta kreska i nie czuje sie jakbym zafasolkowala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 16:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po rozmowie z nowym dyrektorem jest dla mnie szansa ze moze jakas fajna robote dostane :D chce zmienic caly nasz profil pracy :)

    Małami89 lubi tę wiadomość

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga007 moim zdaniem jest ok:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja po rozmowie z nowym dyrektorem jest dla mnie szansa ze moze jakas fajna robote dostane :D chce zmienic caly nasz profil pracy :)
    Trzymam kciuki! Ja po dzisiejszym dniu pracy mam ochotę prosto w twarz powiedzieć dyrekcji że jestem w ciąży i ide od razu na zwolnienie... Psychicznie człowieka wykończą:(

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ