X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Myśle ze moze cos zobaczyc ale nie musi i tak samo z l4 . powinnas mu powiedziec jaka sytuacja i moze Ci wystawia ale raczej nie. Bo jesli to nie jest ciaza zagrozona to przed 2 miesiacem nie daja. Chyba ze masz mega mdlosci i bole glowy i takie tam ale one tez sie zaczynaja kolo 8 tygodnia
    Tu się nie zgodze :) ja od 5t0d tak się źle czuję że masakra, nie ma więc reguły kiedy się zaczynają mdłości :) bo to kwestia hormonów i organizmu, a nie tego co książki mówią :). Tak mnie dopadło, że nie pomagają żadne sposoby na zmniejszenie nudności i wymiotów, ani też tabletki na bazie imbiru dla ciężarnych, no masakra... od razu dostałam L4, bo nawet do pracy nie byłabym w stanie dojechać, ba..są dni że nawet po chleb nie wyjdę :/

    h84fe6ydttjiala2.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie po kilkudniowej nieobecnosci spowodowanej nawalem pracy :D

    Gratuluje zaciazonym :) Rozysylajcie nam wiruskow!

    Morelka :( Jestes tydzien do tylu za mna, bo ja mam dzis 8 dc.
    Pije winko i glutka z siemienia (moze jestem dziwna, ale mi to nawet smakuje), do tego rozne tabletki witaminowe, clo wczoraj wzielam ostatnie, wmasowuje estrogen i czekam.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja, ta ktora nie bedzie mierzyc temperatury- jassssssneeee! To juz chyba nawyk:-/ no i znowu zmienilo mi termin ovu i zmienilo mna ten dzien na ktory zakladam ze byla.

    Kofeinka jak podejdziesz wporzo do lekarza bez owijania to mysle ze wystawi Ci l4. Dosc czesto dziewczyny chodza od razu na l4 i bez problemu lekarze wystawiaja.

    Irisss a Ty zarazaj:-D

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy te ziarna siemienia to lepiej polykac czy rozgryzac?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mielić;) bo niezmielone mogą zatykać.
    Mielić na świeżo i zalewać woda

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie czytalam w roznych miejscach i chyba nawet tu na forum, ze mielone traci swoje wlasciwosci, a poza tym nie mam mlynka :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mielę po prostu w blenderze. Też słyszałam, że trzeba je mielić, bo zapychają.
    Iriss bądź z Nami nieś nadzieję;)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona88 wrote:
    No wlasnie czytalam w roznych miejscach i chyba nawet tu na forum, ze mielone traci swoje wlasciwosci, a poza tym nie mam mlynka :D
    mielisz tuż przed podaniem, krótko, to wtedy nie traci

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz słyszę, że siemie lniane zmielone traci właściwości..

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka tu cisza dzisiaj... Az dziwnie:)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    Pierwszy raz słyszę, że siemie lniane zmielone traci właściwości..
    Jak długo mielisz to może sie podgrzać za bardzo podgrzać i utraci właściwości, a jak masz zmielone to podobno wietrzeją te dobre składniki. To są teorie z netu;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dzień u Was. Ja namiętnie obserwuję, wwyliczam i modlę się, żeby mi owu wypadło w weekend, a przynajmniej nie wcześniej. Małżonek przyjeżdża w sobotę i wielka nadzieja w conceive.
    Faktycznie cicho tu pomieliłyśmy siemię i sza;).
    Kofeinka nie wiem czy doczytałam Ty już testowałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!!
    Ja czekam na wakacje, teraz gorący okres w pracy, nie wiem w co ręce włozyc. Dzisiejsza wiadomość od mojej dyr poprawiła mi humor! Dostnę umowę na czas nieokreslony, jeeeea, nawet na to nie liczyłam. Do @ 8 dni, pewnie przyjdzie jak co miesiąc (nie proszona). Trudno, nie można miec zbyt duzo szczescia na raz! Wszystkim zafasolkowanym serdecznie gratuluję!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka, ja dostałam L4 w 5 tygodniu, bez dyskusji ze strony lekarza i tak ciągnęłam do końca ciąży. Mdłości miałam prawie odkąd nie dostałam @ i nie byłam w stanie chodzić do pracy.
    Fiona88 wrote:
    Dziewczyny czy te ziarna siemienia to lepiej polykac czy rozgryzac?
    Ja kupowałam w tym cyklu zwykłe ziarna, gotowałam i piłam tylko te gluty, a ziarna odcedzałam. Zdało egzamin - śluz był o wiele lepszy w płodne dni, jak białko jaja kurzego.

    Zrobiłam dzisiaj test... wiem że za wcześnie, ale niecierpliwa jestem. Negatyw. Planowana @ na sobotę, przy pierwszym dziecku wyszła mi blada kreska dzień przed spodziewaną @...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to mój schiz? Czy tam faktycznie coś jest? Ja to widzę ale nie wiem czy nie wariuje powoli heh test robiłam jakieś dwie godzinki temu :)

    t2445151_img-20150617-210839.jpg


    0b6a28e39b7df0661f2165b6ebfd36e8.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Dziewczyny czy to mój schiz? Czy tam faktycznie coś jest? Ja to widzę ale nie wiem czy nie wariuje powoli heh test robiłam jakieś dwie godzinki temu :)

    t2445151_img-20150617-210839.jpg


    0b6a28e39b7df0661f2165b6ebfd36e8.png
    Ja widzę drugą bladą kreskę :) Trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski!
    Jusiak, na bete lec! Jest krecha:)
    @ mnie meczy, wczoraj znow po pracy tylko polegiwalam i przysypialam. Milego dnia:* po 17 sie odezwę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo hej. U mnie zero nadzieji znow spadek.paskudny ten wykres. Jedyne pocieszenie to wczorajszy zajebisty seks z orgazmem. ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam!ja ostatnio tylko czytam,bo jeszcze nie wpadłam w rytm nowego wstawania o 6 rano i jestem ledwo żywa, jak wracam.

    Jusiak, jak dla mnie jest :-D i to całkiem ładna, wcale nie taka blada ;-)

    Ciri gratulacje hehe :-P faktycznie trochę nisko ci te tempki windują w tym cyklu. Ale czy wszystko musi być idealne? ;-)

    Mnie pochłania praca. Moze to i dobrze, bo nie ma czasu myśleć. Odłożyłam hsg w tym mcu. Mamy inne wydatki, np moje okulary do pracy ok 400 zl. Kosmos! W tym tygodniu wszystko dla mnie jest DOBRZE ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jakos masakrycznie z tym wykresem. Boje sie badan w piatek albo sobote czy ten progesteron dobrze dziala.

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ