X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej znowu nadrabiałam,
    Morelku tulę, tulę i tulę biedna Ty. Naprawdę myślałam, że się udało. Ale pamiętaj właśnie zaczynasz nowy cykl, Nowa szansa. Poza tym mowiłaś, że chcesz się przebadać, może akurat niewiele potrzeba i będzie ok! :)
    Ciri jak będziesz miała fajnie w pracy to przestaniesz myśleć i może samo przyjdzie.
    Ilona ja też się stresuje tym bardziej, że to mój ostatni cykl starań, a jeszcze nawet nie miałam owu.

    Tak więc najwyżej jak nie zapełnimy porodówki to zapełnimy wariatkowo - przynajmniej będzie wesoło!:)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wlasnie wpadl na to ze moze seksik zeby bylo dziecko. Na co ja ze chyba troche za pozni o tym mysli i o bo on stwierdzil ze to nie mozliwe ze sa wpadki na imprezach jak tylko ze 3 dni sa naprawde plodne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki:*
    Nie pisze nic bo zdycham z bolu. Nie mam sily na nic, @ daje w kość. Oby ten okres byl ostatni. W piatek ide na badania, niech sie dzieje co chce.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde, a mnie tak koszmarnie boli kark. I kolejny raz zauważyłam, że boli mnie tylko przed owu... takie mam wrażenie, muszę tego przypilnować ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark? No jaaaa, tego jeszcze nie grali;D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domyślam się, że jeszcze nikt na to nie wpadł ;). ale boli mnie tylko kilka dni w miesiącu i już kolejny raz przyuważyłam, że na początku. Muszę to bardziej poobserwować, bo boli cholernie i to w jednym miejscu ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już nie mogę patrzeć na to wino, fuj trzeba wciskać jakoś

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nie pij ;)
    ja mam smaka na piwo

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę żeby endometrium pogrubić. Dla fasola wszystko:) a z Twoim karkiem to ciekawe, nie slyszałam nigdzie. Pytalaś lekarza o to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie znosze tego wina ale sie jakos przyzczailam

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, bo to strasznie dziwne jest;). Musze to sprawdzić i pozapisywać ;).

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o co chodzi z winem. Ile i kiedy trzeba pić

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czerwone wino najlepiej wytrawne w ostatecznosci polwytrawne. Jeden kieliszek do owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura strasznie nisko ;( znow program mi przesunal owulacje....

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    ja mam dziś 7dpo i tempka dziś ładnie podskoczyła :)
    Tempkę zawsze mierzę o 5:00, po 5 znów poszłam spać i po 3 godzinach snu miałam 37,03

    Tak sobie myślę, że jeśli by się udało zajść w tym cyklu, to czy w 16dpo będzie już coś widać na wizycie u gina...??? czy będzie mi już mógł wystawić L4 ?
    Bo umowę mam do 30 czerwca tylko, więc na czasie mi strasznie zależy. Jak myślicie..?

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle ze moze cos zobaczyc ale nie musi i tak samo z l4 . powinnas mu powiedziec jaka sytuacja i moze Ci wystawia ale raczej nie. Bo jesli to nie jest ciaza zagrozona to przed 2 miesiacem nie daja. Chyba ze masz mega mdlosci i bole glowy i takie tam ale one tez sie zaczynaja kolo 8 tygodnia

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Myśle ze moze cos zobaczyc ale nie musi i tak samo z l4 . powinnas mu powiedziec jaka sytuacja i moze Ci wystawia ale raczej nie. Bo jesli to nie jest ciaza zagrozona to przed 2 miesiacem nie daja. Chyba ze masz mega mdlosci i bole glowy i takie tam ale one tez sie zaczynaja kolo 8 tygodnia

    Mój lekarz wie jaka jest sytuacja odnośnie pracy no i tego, że jestem chora na stwardnienie rozsiane, bo już wcześniej z nim o tym rozmawiałam, więc nie powinien robić żadnych kłopotów.
    Tylko zastanawiam się czy nie musi być widać już np serduszka na USG by potwierdzić ciąże...

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie to zalezy wszystko od lekarza. Juz rozne sytucje slyszalam ze takim co sie nalezy nie dali a tym co dla zachcianki chcialy to dali wiec jesli masz dobry kontakt z lekarzem wiec musisz na niego liczyv

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobisz 2 bety to powinien wystawić

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    hej dziewczyny :)
    ja mam dziś 7dpo i tempka dziś ładnie podskoczyła :)
    Tempkę zawsze mierzę o 5:00, po 5 znów poszłam spać i po 3 godzinach snu miałam 37,03

    Tak sobie myślę, że jeśli by się udało zajść w tym cyklu, to czy w 16dpo będzie już coś widać na wizycie u gina...??? czy będzie mi już mógł wystawić L4 ?
    Bo umowę mam do 30 czerwca tylko, więc na czasie mi strasznie zależy. Jak myślicie..?

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png
    Wiem, że dziewczyny na wczesnych wizytach (nie było widać jeszcze serduszka) dostały zwolnienie na podstawie wyników beta hcg. Ja też mam L4 od ponad tygodnia, bo bardzo źle się czuję i wymiotuję, ale u mnie pikaweczka była widoczna :)
    Myślę, że nie powinien Ci robić problemów, zwłaszcza że masz problemy zdrowotne i to przemawia na Twoja korzyść, że musisz odpoczywać i o sobie zadbać :) jak masz dobrego lekarza i da się z nim szczerze porozmawiać, to powinien zrozumieć sytuację
    Powodzonka :)
    Tak sie tutaj czasami wtrącam, bo cały czas Was podczytuję i mocno kibicuję :), mam nadzieję że nie macie mi za złe wpisów :)

    kofeinka lubi tę wiadomość

    h84fe6ydttjiala2.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ