X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 27 maja 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    U mnie temp. zaczyna isc juz w górę, testy poki co negatywne. Mam nadzieje, ze owu bedzie za jakies 4-5 dni...

    Powodzenia w tym cyklu kochana :)
    U mnie @ się rozkręca...
    Niepokoi mnie tylko, że fl mam krótszą niż ostatnio ale to chyba nie zawsze musi być równa, prawda???

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 27 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja faza lutealna z ostatnich 3 cykli:
    * marzec 14 dni
    * kwiecień 13 dni
    * maj 12 dni

    Dziewczyny myślicie, że to normalne???? że nie jest ona zawsze równa??

    4e3eb13b8c0790768ce14bea48db77f2.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby powinna byc rowna, ja mam zawsze 14 dni. Ale nie chce byc wyrocznia bo po prostu nie mam pewnosci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie wies tak naprawde kiedy jest owu. Temperatura moze pojsc w gore dwa dni przed owu lub 3 dni po owu wiec moze byc rowna ale to tylko monitoring moze potwierdzic.

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 27 maja 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny o co chodzi z ananasem? Ma jakieś cudowne właściwości, jeśli chodzi o starania?

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta temperatura to tez nie wiadomo. Mi wychodzi, ze owulke mialam jakies 6 dni po skoku...
    Aha i dziewczyny - jak widac dupek nie blokuje owulacji, bo ja bralam go od 16 dc (dwa razy dziennie) a owulka wystapila pozniej.

    Alicjaaa ja tylko slyszalam, ze ananas zmienia smak spermy, ale zeby mial wplyw na starania to nie slyszalam :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektorym dziewczyna blokuje. Wiec nie mozna mowic ze nie blokuje. Bo zostalo to udowodnione to.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa wlasnie sie dowiedzialam ze mnie przenosza w zupelnie inne miejsce ze zmienia sie dyrektor w pracy chca mi zlikwidowac zus skoro jako jedyna go mam w firmie i kurwa ja juz nie wiem.... Ja pierdole czemu wszystko pod gorke?

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Niektorym dziewczyna blokuje. Wiec nie mozna mowic ze nie blokuje. Bo zostalo to udowodnione to.

    To ja widac jestem wyjatkiem ;) Mi nie zablokowal mimo dwoch tabletek dziennie.

    A co do pracy to masz rzeczywiscie nie fajna sytuacje... Polecalabym jej zmiane, ale z tym pewnie tez nielatwo?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W chun trudno. Od dwoch lat szukam innej i nic. Wiec ogolnie tylko ciaza mnie ratuje i to w tym cyklu koniecznie. A jak mowilam wczesniej jesli zrezygnuje z tej pracy to mnie czeka lazenie po urzedzie pracy i szukanie praktyk.

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam to samo tylko ze ja po ciazy i poronieniu nie wrocilam do pracy...jestem na l4 ale...no wlasnie ale mysle ze zaraz zrobi sie z tego problem bo ilez leczyc sie moge juz teraz sciemnialam chyba psychiatra mi pozostanie...i tak licze po cichutku ze sie uda szybciutko i nie bede musiala wracac do pracy :(

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz do psychiatry. Moja mama tak dostawala przez 4 miesiace zwolnienie ;p i to tak ze szla na 29dni urlopu potem dwa dni pracy i znow urlop czyli nie musiala stawac na komisji w urzedzie pracy.
    Mnie L4 sie nie oplaca bo przy zleceniu moga mnie wypieprzyc nawet na l4

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak ja mam umowe na stale przez ponat 2 tyg po lyzeczkowaniu mialam jeszcze 100 procet platne ze szpiatala mi dali a teraz 80 ale w dupie to mam...jakos wierze ze zajde zaraz w ciaze...obym sie...nie przeliczyla ale o tym nie mysle nawet wlasnie tak myslalam o psychiatrze ale najpier pojde jeszcze do ogolnego posciemniam oni sie i tak gowno znajo w szkole bylam mistrzem w zwolnieniach l4 cos wymysle szkoda mi kasy troche bo musze isc do psychiatry prywatnie tu ginekolog tu psychiatra a kasa leci.Szkoda ze masz zlecenie mogla bys ich olac a tak szkoda sie zwalniac bo moze akurat zaraz zajdziesz ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ale to akurat moze zajde moze trwac i trwac. Wiadomo jak to jest... I nie wiem co mam zrobic. Moj G tez mi nie pomaga bo rozklada rece i mowi nie wiem... I ja tez nie wiem co nalezy zrobic...

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze warto zmienic lekarza jakos ostatnio szukam mlodych lekarzy i sie sprawsza te stare dziadki przewanie robia wszystko mechanicznie po tylu latach ja chodzilam do starszego pana kazal czekac ujjj wie ile po zabiegu a mlody kazal czekac do zagojenia i jesli psychika na to pozwala starac sie odrazu a ile sie starasz jesli moge zapytac?

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To 5 cykl po odstawieniu tabletek. Kazal sie stawic na reszte badan po 6 cyklu jesli nie zajde. Powiedzial zeby wczesniej nie robic badan hormonalnych (poza tarczyca ktora zbadalam wczesniej) bo organizm moze sam sie naprostowac do pol roku i bedziemy wtedy dzialac. Dwa pierwsze cykle mialam 24 i 28 dni dwa kolejne 36 i 35 wiec ogolnie najwczesniej bede testowac pod koniec czerwca... Czyli do lekarza dopiero kolo wrzesnia.

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez mialam czekac pol roku po odstawieniu plastrow wczesniej bralam tabletki ja na hormonach lecialam 10 lat po 5 miesiacach postanowilam piepszyc czekanie odrazu w tym cyklu ukazaly sie 2 kreski ale po 5 dniach dostalam plamien pojechalam do lekarza nic nie bylo widac ciaza biochemiczna chyba albo test sie pomylil nie wiem do tej pory miesiac pozniej znowu bylam w ciazy ktora obumarla w 6 tyg o czym dowiedzialam sie w 10 duzo myslalam na ten temat ze moze to wina tej piepszonej antykoncepcji nie wiem sama badan nie chca robic po 1 poronieniu zabardzo wyniki mialam ksiazkowe miesiac temu w ciazy wiec ide za ciosem i staram sie odrazu :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mnie nie kazal czekac w ogole z ciaza na szczescie bo inni mowia lekarze ze czekac przez 3 miesiace. Ja od razu zaczelam starania ale malo i intensywne. To jest 3 cykl z jakimis tam staraniami ale w tym tez wszystko pieprze. Co ma byc to bedzie. Nic innego nie moge zrobic. A wkrecanie sie tez mi dobrze nie zrobi... Pije winko wieczorem i lykam kwasik i temperature mierze zeby wiedziec kiedy mniej wiecej okres i tyle... Nic wiecej nie robie bo tylko bym sie dodatkowo stresowala.
    Ja tabletki bralam z 5 lat. W miedzy czasie prawdopobnie bylam w ciazy na tabletkach ale to nie udowodnione. I tyle. Teraz czekam..

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze faktycznie po tabsach organizm musi sie przestawic na owolke pewnie zalezne jest to od czlowieka i organizmu jedna zajdzie po tabletkach odrazu druga po jakims czasie wroci do plodnosci...ciezko byc cierpliwa w tej kwest jak sie bardzo chce miec dzidziusia madrze mowisz i myslisz z tym nie nakrecaniem sie ja to tak nie umiem moze to kwestia tego ze staracilam dziecko i teraz za wszelka cene chce je jak najszybciej odzyskac...niewiem ja to tak sobie mysle teraz ze moj chlop od zakonczenia okresu na ktorego czekam bedzie mial meczenie glowy codziennie o bzykanko hehe az do poki nie zobacze pozytywnego testu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 08:50

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moim jest trudniej bo my mamy niskie libido. W tamtym cyklu tez mialam sie nie nakrecac i bylo spoko w miare az 6dpo dostalam jednodniowego plamienia rozowego. Juz myslalam ze to to a jednak nie...

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ