X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luciola wrote:
    Dziękuję za odpowiedzi. Owulacja no właśnie nie wiem wydaje mi się, że 16, bynajmniej wtedy pojawił się ten charakterystyczny śluz. Seks 14,16,17,18. Wczoraj bardzo mocno zabolało mnie z lewej strony taki skurcz czy ukłucie, aż się zgięłam w pół. I to mi daje do myślenia. To iść na betę czy ciążowy zrobić ?


    Mi gin poradzila, zeby od razu robic bete, bo to jest najpewniejsze.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga007 wrote:
    Cześć dziewczyny! Kofeinka też tak właśnie miałam... @ jakaś dziwna, bardziej skąpa, brzuch bolał. Teraz piąty dzień @ i nawet plemienia już nawet nie mam. I też się zastanawiam czy ta moja faza lutealna nie za krótka ostatnio jest.. A @ coraz bardziej skąpe...
    Zdecydowanie za krotka. Lec do lekarza bo przy takiej fazie to szanse na ciaze sa nikle. Bo najczesciej implantacja jest miedzy 7-10 dniem wiec mozesz na nia nie miec szans.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Ja będę testować 25-go ;)
    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png
    Ja jeszcze nie wiem kiedy bo to od owulacji zalezy ale chyba tym razem sie powstrzymam i nie bede testowac

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja jeszcze nie wiem kiedy bo to od owulacji zalezy ale chyba tym razem sie powstrzymam i nie bede testowac

    Też tak się właśnie zastanawiałam czy może w tym cyklu nie kupować żadnego testu ciążowego i poczekać do terminu spodziewanej @, jak się zjawi to wiadomo, a jak nie przyjdzie, to ze trzy dni poczekać i zrobić dopiero teścior

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zdecydowanie za krotka. Lec do lekarza bo przy takiej fazie to szanse na ciaze sa nikle. Bo najczesciej implantacja jest miedzy 7-10 dniem wiec mozesz na nia nie miec szans.

    A czym to może być spowodowane? Nie orientujesz się? Właśnie tak ostatnio się dzieje odkąd tsh mi wzrosło...

  • luciola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jesli wczoraj to jeszcze za wczesnie. Nie nakrecaj sie bo ja mialam to samo plus krwawienie typowo na implantacje i niestety negatyw. Jesli wczoraj byl skurcz to w sobote najwczesniej bete mozesz zrobic.


    Właśnie o to chodzi jak mantrę codziennie do soboty będę powtarzać "nie nakręcaj się". Strasznie mnie kusi, bo dziś będę w szpitalu i mogłabym zajść do laboratorium.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to dzis nie da ci wynikow bo za wczesniej. Jelsi wczoraj bylo zagniezdzenie to pierwszy wyrzut hormony jest po 24 godzinach od zagniezdzenia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga007 wrote:
    A czym to może być spowodowane? Nie orientujesz się? Właśnie tak ostatnio się dzieje odkąd tsh mi wzrosło...
    Wlasnie tarczyca moze byc spowodowane. Bierzezz leki na uregulowanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Też tak się właśnie zastanawiałam czy może w tym cyklu nie kupować żadnego testu ciążowego i poczekać do terminu spodziewanej @, jak się zjawi to wiadomo, a jak nie przyjdzie, to ze trzy dni poczekać i zrobić dopiero teścior

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png
    Kofeinka powiem Ci z wlasnego doswiadcenia ze to mniej stresujace. Ja zrobilam w 9dpo test bo wesele i moj G mnie namowil. Ale do @ czekalam bez problemow.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wczoraj nie mialam na nic ochoty, tak dzis mam napad wilczego apetytu :D Juz tyle od rana zjadlam, ze glowa mala...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wlasnie tarczyca moze byc spowodowane. Bierzezz leki na uregulowanie?
    Tak od trzech tygodni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze za wczesnie. Ale juz w kolejnym powinno byc dluzszy. Jak nie to idz do lekarza. Ale poczekaj ten jeden cykl jeszcze.

  • luciola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biały gęsty śluz niekleisty, dni niepłodne, czy to jeden z objawów? Jeszcze 4 dni do okresu. Niestety nie mam porównania, bo przez ostatnie 0,5 roku non stop miałam grzybicę. To mój pierwszy cykl bez grzybicy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam taki przed okresem. Ten cykl byl inny bo nie mialam w ogole sluzu. Ale taki to na okres.

  • luciola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekam do okresu. (żeby nie przyszedł ;))

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i taki jest sluz w ciazy bialy nie kleisty potem bardziej wodnisty ja taki mialam taka wydzieline ktorej z tygodnia na tydzien bylo coraz wiecej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 11:21

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • luciola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 pocieszycielko i kusicielko zarazem. ;)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego nie rozmawiamy na tym temaacie o objawach bo zaraz wszystkie ja majam to taka zasada. ;p

    anka2712 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie kuście, bo już mi zaczyna po głowie chodzić zakup testu:). A miałam wytrzymać do @. Wytrzymam, jeszcze tydzień. Właśnie czy któraś z Was planuje testy na nast tydzień? Co by się wspierać w wytrwałości;)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dziewczyny nie kuście, bo już mi zaczyna po głowie chodzić zakup testu:). A miałam wytrzymać do @. Wytrzymam, jeszcze tydzień. Właśnie czy któraś z Was planuje testy na nast tydzień? Co by się wspierać w wytrwałości;)


    Ja, ja, ale nie test, a bete od razu :)

    ilonia1984, Magdziulla lubią tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ