X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie bardzo zle, praca mi sie wali a dzis to juz w ogole

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    u mnie bardzo zle, praca mi sie wali a dzis to juz w ogole
    Nie wiem czy na Ciebie to zadziała, ale ja sobie mówię, że teraz jest najgorzej, trzeba to przetrzymać, a potem będzie super.Jeśli pozmieniają Ci ubezpieczenie w pracy to zawsze możesz pokombinować z działalnością i prawdopodobnie będziesz miała lepsze warunki na zwolnieniu niż teraz. Dużo moich znajomych tak zrobiło i ja tak planuje przy drugim bobo. Zobaczysz będziesz miała fasola, a potem znajdziesz super pracę i będziesz spełniona. To tylko kwestia czasu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienily sie przepisy i jesli nie zarabiasz i pelnego ubezpiecznia od dzialalnosci nie odprowadzasz to nic nie dostaniesz, bo to byl nasz pierwszy pomysl z G zeby tak zrobic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz opłacić składki za 90dni (aczkolwiek jest tu pewna luka decyzyjna dlatego pewniej jest opłacić sobie msc więcej) w jakiej wysokości wybierasz, min 1100 coś zł, chyba, że to Twoja pierwsza działalność p wtedy masz składkę preferencyjną. Jednak jeśli ma się możliwości finansowe lepiej opłacać wyższe składki wtedy ma się wyższy zasiłek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mówię, że jest to super rozwiązanie, ale na pewno sama wiesz jak taka presja działa. Dobrze wiedzieć, że jest jakaś alternatywa. Przynajmniej ja tak mam.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla pytalas kiedy testuje, a wiec ja mam od razu bete robic, a wypada to na 2 lub 3.06, ale u mnie i tak czeka sie jeden dzien na wyniki. Nie zdecydowalam jeszcze czy robic we wtorek, czy w srode :)

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpisałam Ci właśnie w czerwcowych;) spojrzałam na Twój cykl i widzę, że ovu masz 21.05 ja też tak miałam, ale ostatnio przesunął mi na 19.05. A ile trwają Twoje cykle?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny co mama91 ?miala po 13 odebrac bete... ja caly czas trzymam kciuki

    dzisiaj ledwie zyje cos mnie rozklada, boli mnie glowa od wczoraj slaba jestem oczy mnie bola nawet i zaczynam miec dreszcze:(

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • luciola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam ten test, oczywiście negatywny. Trudno...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama wiedząc o całej sytuacji "okresowej" u mnie powiedziała dziś:
    - a może jednak Ty jesteś w ciąży...???
    - no mamo, no niby jak, jak wczoraj test negatywny był..?
    - przecież jest tyle kobiet, które mają "okres" i są w ciąży... a Ty taka niewyraźna jesteś, bez sił, itd.

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • luciola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeinka, a długo już się starasz?

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luciola wrote:
    Kofeinka, a długo już się starasz?

    właśnie zaczynam 8 cykl starań

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Moja mama wiedząc o całej sytuacji "okresowej" u mnie powiedziała dziś:
    - a może jednak Ty jesteś w ciąży...???
    - no mamo, no niby jak, jak wczoraj test negatywny był..?
    - przecież jest tyle kobiet, które mają "okres" i są w ciąży... a Ty taka niewyraźna jesteś, bez sił, itd.

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png
    moja mi tak przez 3 cykle mowila... bo mialam te okresy takie beznadziejne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 16:41

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    moja mi tak przez 3 cykle mowila... bo mialam te okresy takie beznadziejne

    no ta... ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz chyba tylko trafila, ale to jak bylam na tabletkach, dostalam okres. ale lekarz powiedzial ze pewnie bylam w ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki! Ja znow niezywa:( coraz czesciej mysle o owulacji, kiedy bedzie itp:/. Test dzis troszkę wyrazniejszy, ale wciaz bladzioch wiec negatywny

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem
    Zrobilam dziś test z 4 sika gdzieś no i wyszedł blady ale dostrzegalny, znaczy pozytywny.
    Pojechalam odebrać wynik a tam 2,6...
    Kupilam test zrobię jeszcze jutro rano. Na okres się nie zanosi. Szyjka zamknięta na amen, wysoko, twarda, śluz biały, choć wczoraj było maleńkie plamienie i dziś kilka kropek.
    Dziwne.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2fd53eed.gif
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Odpisałam Ci właśnie w czerwcowych;) spojrzałam na Twój cykl i widzę, że ovu masz 21.05 ja też tak miałam, ale ostatnio przesunął mi na 19.05. A ile trwają Twoje cykle?

    Owu mi wyznaczylo na 21, ale w srode na wizycie u ginki i usg wyszlo, ze owulke mialam dopiero co... Ja jestem na duphastonie i dzieki niemu moje cykle trwaja 29-30 dni.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Moja mama wiedząc o całej sytuacji "okresowej" u mnie powiedziała dziś:
    - a może jednak Ty jesteś w ciąży...???
    - no mamo, no niby jak, jak wczoraj test negatywny był..?
    - przecież jest tyle kobiet, które mają "okres" i są w ciąży... a Ty taka niewyraźna jesteś, bez sił, itd.

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    Moja mama miala "okres" do 3 miesiaca i dopiero wtedy dowiedziala sie o ciazy ;)

    kofeinka lubi tę wiadomość

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 wrote:
    Hej jestem
    Zrobilam dziś test z 4 sika gdzieś no i wyszedł blady ale dostrzegalny, znaczy pozytywny.
    Pojechalam odebrać wynik a tam 2,6...
    Kupilam test zrobię jeszcze jutro rano. Na okres się nie zanosi. Szyjka zamknięta na amen, wysoko, twarda, śluz biały, choć wczoraj było maleńkie plamienie i dziś kilka kropek.
    Dziwne.

    Mama dziwny wynik. Moze owulka byla bardzo pozno i dopiero beta zaczyna rosnac? Sama nie wiem...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ