X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama, zrob jutro test i jeszcze raz bete. Ja mialam raz bete 2.0 i test pozytywny, choc po czasie. A kolejna beta byla juz 0,1.

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie potworze sam test i zobaczymy, jak cos we wtorek IDE do Gina. Wiec i tak na bete nie zdaze bo weekend a nawet jak w poniedziałek zrobilabum to wynik dopiero we wtorek.

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    2fd53eed.gif
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Mama91 cały czas czuję, że Ty tak jak ja czekałaś i czekałaś na @ a tu niespodzianka. Trzymam mocno kciuki, ale skoro pojawił się cień... :)

    Ku pokrzepieniu-ja na 4 dni przed terminem @ test miałam negatywny, dopiero dzień po terminie od razu pojawiła się druga kreska i to jaka wyraźna :)

    Do gina termin mam w drugiej połowie czerwca, bo jak sam stwierdził na chwilę obecną jest trochę za wcześnie, żeby cokolwiek zobaczyć. Zatem czekam :) Mąż w czerwcu kończy okrągłą 30-kę, więc piękny prezent sobie zrobił, najpiękniejszy...

    Trzymajcie się wszystkie. Jestem z Wami i wiem, że już wkrótce będziemy razem cieszyć się z naszych fasolek-to tylko kwestia czasu :)

    Ściskam Was mocno :*

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dobra dziewczyny ktore mam dopiesac na moja liste i komu wpisac ze juz czeka na dziecko bo nie pamietam...
    Mnie mnie poprosze dopisac....:) :) bede sie czula pelnowartosciowym czlonkem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 18:20

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama mi wychodzily cienie do 5 minut i beta wyszla 4. To bylo 13 dpo i byla to ciaza biochemiczna. Ale jesli nie dostaniesz nadal @ to moze faktycznie owu byla pozniej?

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 wrote:
    Na razie potworze sam test i zobaczymy, jak cos we wtorek IDE do Gina. Wiec i tak na bete nie zdaze bo weekend a nawet jak w poniedziałek zrobilabum to wynik dopiero we wtorek.
    Ja tez mialam cien ale test robilam tydzien po potem cien robil sie coraz bardziej widoczny a w dzin okresu byl juz ladna druga kreseczka tylko ja owolke mialam zawsze w polowie a ty moglas miec pozniej ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu pojde do innego laboratorium na bete. W poprzednim krew pobieral rzeźnik a nie pielegniarka. Do tej pory mam siniaka. Chcialabym, by wyniki hyly do sprawdzenia na stronie internetowej, byloby prosciej. Któraś z Was jest moze z Lodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelka za tydzien jade do lodzi ;] a u Ciebie nie ma Diagnostyki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest, ale oni podaja wyniki tylko osobiscie. I wlasnie tam przeorali mi reke

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej. To dziwne bo u mnie w diagnostyce jak zalozysz sobie karte to masz na stronie wyniki. Wiem ze na pewno luxmed daje na stronie ale oni to drodzy sa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w luxmedzie za hcg ilościowo placiłam 24zł i wyniki tego samego dnia, nawet po kilku godzinach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też w Diagnostyce miałam wyniki on line.
    Moja rozmowa o pracę przebiegła pomyślnie i mam nadzieję, że mnie przyjmą ;) Czekam do środy na kontakt.
    A od pon was trochę opuszczę, bo wyjeżdżam do Giżycka i tam ciężko o net.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Niunqa. Ale starań nie odpuszczasz?:) Mąż mi wyjechał i znowu tydzień samotnosci, mam chociaż nadzieję, że jak wróci będę miała dobre wieści. Dziewczyny mam takie może podstawowe pytanie, ale ciągle raczkuję w wielu tematach - jak opadnie mi teraz temp to znaczy, że przyjdzie @ i nie ma co się łudzić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja w luxmedzie za hcg ilościowo placiłam 24zł i wyniki tego samego dnia, nawet po kilku godzinach.
    LLuxmed w zaleznosci od miasta ma ceny ja patrzylam w wawie to za bete ponad 40zl chca.. ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    LLuxmed w zaleznosci od miasta ma ceny ja patrzylam w wawie to za bete ponad 40zl chca.. ;(
    Za betę u mnie też 42zł tylko mi kobieta w rejestracji za każdym wmawia, że dla stwierdzenia wystarczy hcg ilościowo. A beta to później dopiero. Ja sama nie wiem, które robić za tydzień.

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie droga ta beta czytalaaam naaa forach czasem ze dziewwuchy po 6 nawet 8 robily nakrecaly sie ze za maly przyrost za duzy rozumiem raz potem po 2 dniach ale 8 razy bez przesady to jakas paranojka chyba ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla, nie odpuszczam. Mąż wyjeżdża służbowo na 4 dni, więc doszłam do wniosku że pojadę do koleżanki nad jezioro, bo się wyprowadziła kawał świata ode mnie. Na owulkę u mnie za wcześnie jeszcze, więc jak mąż wróci to go zmolestuje :P W tym cyklu robię jeszcze cytologię i posiew, bo z HSG nie zdążę i z czasem i z finansami. Może uda mi się z tą pracą, to będę w siódmym niebie. Pensja nie jest wysoka, ale zmieniam branżę i oferują umowę o pracę. Praca jest z osobami niepełnosprawnymi, więc nikt mi nie zarzuci że choruję a poza tym to stabilizacja. Ponadto po 3 mcach próbnych jest możliwość pracy w systemie home office. Aby się udało...

    U mnie w Warszawie beta kosztuje w niektórych placówkach po 57 zł. Jakiś koszmar cenowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 22:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry!
    W diagnostyce placilam 33 zl:/. Dopytam jak to jest dokladnie z ta rejestracją, ale ostatnio kazali przyjsc osobiscie.
    Ovu znow wyznaczylo mi prawdopodobna owulacje na 8 dc:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wasze testowania:* lece do pracy. Pewnie znow wybuchnie afera i ja, jako swiezak- oberwe. Odkad wrocilam z Niemiec, ciagle slysze jakies przytyki i uwaga uwaga...powiedzieli mi, ze o urlopie moge zapomniec bo wysiedzialam sie w Nuemczech...ciazo, prosze, zajdz mnie! ;)

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 29 maja 2015, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Gratulacje Niunqa. Ale starań nie odpuszczasz?:) Mąż mi wyjechał i znowu tydzień samotnosci, mam chociaż nadzieję, że jak wróci będę miała dobre wieści. Dziewczyny mam takie może podstawowe pytanie, ale ciągle raczkuję w wielu tematach - jak opadnie mi teraz temp to znaczy, że przyjdzie @ i nie ma co się łudzić?

    Magdziulla jesli to bedzie spadek, a potem wzrost to moze oznaczac zagniezdzenie, a jesli spadnie i juz sie nie podniesie na nastepny dzien, a bedzie spadac dalej to znaczy, ze @ nadchodzi.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ