X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • niezapominajka_86 Przyjaciółka
    Postów: 115 71

    Wysłany: 29 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie mówiłam Mama91? ;) Bardzo gratuluję i ściskam kciuki, żeby wszystko było dobrze.

    Ciri ten wątek faktycznie szczęśliwy, w życiu nie pomyślałabym, że Nam się uda, a tu taka niespodzianka :)
    Jestem pewna, że w czerwcu wszystkie, "jak jeden mąż" będziemy narzekać na wczesne "uroki" ciąży. Wizytę u lekarza mam 23/06, kazał się nie denerwować i brać kwas foliowy-także dopiero wtedy będę wiedziała coś więcej :)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki tak mocno, że aż palce szytwnieją ;)Buzia :*

    kofeinka lubi tę wiadomość

    oar8skjolhdcmtjr.png

    Wszystko ma swój czas. A na dobre rzeczy warto poczekać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy dla kapitana tez bedzie. Ja dopiero za jakies dwa tygodnie dopiero owulacje bede miala. A jak na razie upilam sie i jest mi mega nie dobrze i to po kieliszku wina i butelce cydru.. Bleee oatatnio coraz gorzej znosze alkohol...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka podaj mi termin pozytywnej bety to wkleje Ci bobasa na pierwszej stronie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama91 wrote:
    Hej no robilam dziś dwa testy i SA oba pozytywne!
    Ale miałam dziś stres.
    Poszlak rano przypadkowo ze znajoma do Gina, on mnie bada i mówi ze podejrzewa ciąże poizamaciczna wiec ja juz stres ale zapisalanm się do drugiego lekarza, przed chwila wrocilam ma bardziej nowoczesny sprzęt i wszystko jest ok, jajniki ok, macica taka jak przed okresem jedynie pęcherzyka jeszcze nie widać. To nic może owi później była.
    Kazała przyjść za 3 tygodnie i się nie denerwowac.
    Gratulacje po pozytywnej becie wkleje Ci bobasa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja wkurwiona od rana. Do pracy musze isc i skonczyc cos bo w poniedzialek jest to " absolutnie niemozliwe". Chyba napisze scenariusz do " Szefowie wrogowie 3" [polecam dwie pierwsze czesci].
    Mam nadzieje, ze owulacja będzie jakos jutro, maz w domu, moglabym go capnac od razu;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez do pracy na 10 godzin...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.tvn24.pl/olecko-pijana-21-latka-urodzila-w-domu-pijane-dziecko,546912,s.html

    Szkoda mi slow...

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 30 maja 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mogę dołączyć?
    Mnie już szlak trafia ze wszystkim. bo jak się starać o dziecko jak nawet owu nie mam. Temp mi ostatnio spada a nie rośnie. :(

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 30 maja 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem dziwnie bolał mnie brzuch. Nie podbrzusze (jak zawsze przy miesiączce), tylko trochę wyżej i aż trochę nad pępkiem, takie dziwne ciągnięcie czułam... nigdy jeszcze tak nie miałam. Zastanawiam się czy z okresem wszystko ok, bo krew jakaś taka dużo jaśniejsza niż zawsze. Że tak powiem "żywa" taka :/
    Brzuch wzdęty bardzo :( swędzi od czasu do czasu i pobolewa, tzn. ciągnie
    A dziś od rana strasznie głowa mnie boli :(

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Wczoraj wieczorem dziwnie bolał mnie brzuch. Nie podbrzusze (jak zawsze przy miesiączce), tylko trochę wyżej i aż trochę nad pępkiem, takie dziwne ciągnięcie czułam... nigdy jeszcze tak nie miałam. Zastanawiam się czy z okresem wszystko ok, bo krew jakaś taka dużo jaśniejsza niż zawsze. Że tak powiem "żywa" taka :/
    Brzuch wzdęty bardzo :( swędzi od czasu do czasu i pobolewa, tzn. ciągnie
    A dziś od rana strasznie głowa mnie boli :(

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png
    Mialam to samo w poprzednim cyklu jak okres dostalam. Az polecialam do gina. Powiedzial ze wszystko ok i to psychika go zablokowala dlatego krwawilam tylko dwa dni z wielkimi bolami. Krew jasna i zywa bez blonek i innych farfocli. Krwawienie bardzo skape dwa dni po 3 czy 4 godziny.

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę na tą pierwsza stronę, a ten bobas w niebieskich barwach i się zaczęłam śmiać, że już mi Arizona wywróżyła, że jednak fasolek będzie :D Może Ciri wywróżysz nam chłopca? haha :D

    Gratuluję nieśmiało Mama91 :). Dziewczynki, jest już wątek Lutówki 2016 :) na razie nas mało, ale czuję, że szybko będzie większe grono :D.
    Absolutnie nie podbieram dziewczyn z tego wątku ;), ale tam można pożalić się na dolegliwości :P

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Hej! Ja wkurwiona od rana. Do pracy musze isc i skonczyc cos bo w poniedzialek jest to " absolutnie niemozliwe". Chyba napisze scenariusz do " Szefowie wrogowie 3" [polecam dwie pierwsze czesci].
    Mam nadzieje, ze owulacja będzie jakos jutro, maz w domu, moglabym go capnac od razu;)
    Morella u mnie w pracy na razie ok, ale już sobie myślę jaką jazda będzie jak zajdę. Generalnie ciąża to wg. mojego kierownictwa najgorsza zbrodnia jaką można popełnić, lepiej bym wyszła wynosząc komputery z biura;);). A Ty już niedługo pójdziesz na zasłużone ciążowe wolne:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, wrocilam:) siknelam na test owu bo jajniki czuje, jest bladzioch wiec jeszcze negatyw. Seksu chce mi sie jak nie wiem, chyba zaraz dopadne sie do malza.
    Magdziula, obys miala racje;) badz moja dobra wrozka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mowcie nic o seksie moj mnie wkurwil ze w przeciagu tygodnia wysylam go na badania jak nic z nich nie wyjdzie to seksuolog i zaominam o sprawie dziecka do czasu roztrzygniecia tej sprawy...

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mialam to samo w poprzednim cyklu jak okres dostalam. Az polecialam do gina. Powiedzial ze wszystko ok i to psychika go zablokowala dlatego krwawilam tylko dwa dni z wielkimi bolami. Krew jasna i zywa bez blonek i innych farfocli. Krwawienie bardzo skape dwa dni po 3 czy 4 godziny.

    U mnie trochę tych "farfocli" jest i krwawię 24/24.

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie mowcie nic o seksie moj mnie wkurwil ze w przeciagu tygodnia wysylam go na badania jak nic z nich nie wyjdzie to seksuolog i zaominam o sprawie dziecka do czasu roztrzygniecia tej sprawy...

    Kurde, az tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ja pierdole teraz to mnie tak wkurzyl ze juz naprawde. Od ponad 3 tygodni seksu nie bylo. Od 3 dni mi sie strasznie chce chociazby ze wzgledu na chujowa atmosfere w pracy mialam ochote sie napic i uprawiac dziki seks. Dwa dni mu darowalam ale wczoraj pilismy wiec ja tu do dziela przystepuje. Same pocalunki w usta sprawily ze erekcje mial co u niego to naprawde rzadkie trzeba troszke sie postarac zeby byl gotowy. Troche sie pocalowalismy po czym on odwrocil sie dupa i poszedl spac bez slowa... Jestem zalamana.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O fak:/ no ja bym chyba walnela gada z piesci. Ciri, niech on sie zbada, to naprawde jest uciążliwe: (

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tu myslec o dziecku przh czyms takimim? Nie da sie a potem znow uslusze juz bym chcial dziecko. Kurde jak dobrze wie ze mam ochote juz od kilku dni ze jest mi to potrzebne chociazby dla mojej prychiki a on nawet kurde palcem nie kiwnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ciri to nie dziwię się żeś wkurzona. U Nas to prędzej odwrotnie bywa. Nie wiem czemu, ale u Nas seks poprawił się o 180 stopni po ślubie - Ale to pewnie kwestia mojej psychiki. A gadałaś z Nim o tym tak na poważnie? Może coś go męczy, może to kwestia tego, że się staracie, a on się podświadomie boi. Wiem pojechałam psychoanalizą, ale moja znajoma tak miała. Z tym, że mieli już 2 dzieci ona chciała jeszcze jedno, a on mówił, że chcę a tak naprawdę nie chciał, co wyszło później. W zasadzie nie było w nim tak naprawdę złej woli, wiecie jak to faceci bal się kasę, że nie zapewni bytu itp.

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ