X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim, badania. To jest mlody facet, niemozliwe, by ot tak, po prostu nie mial ochoty na seks. Cirus, na spokojnie postaw mu sprawe, ze idzie na badania i kropka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ubieram sie i wychodze. Bez niego mam w dupie to wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No gdybys byla w moim mieście, albo ja w Twoim, wzielabym Cie na jakiegos szwendacza:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasnie bede jechac do lodzi co tm jest do zwialedzania?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri przeczytaj sobei na watku tym co pisalas na meskich sprawach :)

    znalazlam ci akuat teraz tu dlatego pisze..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri, wybacz, ale on zachowuje się jak rozbestwione dziecko. Niby go chce, ale seks- nie. Albo ma ze sobą problem i nie chce się przyznać co zakrawa o dziecinne zachowanie, albo nie chce dziecka...Jak jest problem to trzeba go zwalczać. Problem natury? (np hormony) do lekarza, nie chce, to trzeba pogadac dlaczego. Słuchaj, to nie moze byc tak, że trzasnies dzwiami i wyjdziesz. To nie rozwiąże problemu... Usiądz kolo niego i pogadajcie, SZCZERZE, jak ci powie, ze on tak ma w stalych zwiazkach to zapytaj go co zamierza w zwiazku z tym bo to nie jest normalne? Nie liczy chyba, ze jako mloda kobieta bedziesz zyla bez seksu bo on ma takie widzi mi się i nie chce dać sobie pomóc??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2015, 10:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam male potrzeby jesli chodzi o seks wiec to tez nie do konca tak jest. Zreszta nie wazne byla dzis rozmowa zobaczymy ja z nim czesto gadam ale dzis nie dalam mu tego obrucic w zart. Zobaczymy co bedzie dalej... Mowie tu juz nie chodzi o seks nawet ale i o pieszczoty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ciri przeczytaj sobei na watku tym co pisalas na meskich sprawach :)

    znalazlam ci akuat teraz tu dlatego pisze..
    Witam Ciebie tu i u nas :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Witam Ciebie tu i u nas :)
    moze w sierpniu bede testowac.. ale tez nie wiaodmo :D

    odp ci jeszcze tam :)

    powiem ci jedno jesli se kochace to walczcie najpierw o siebie ;) bo to podstawa i fundament ktor buduje reszte :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten watek niby do sierpnia ale wiadomo jak to jest ;)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh no u nas IUI przwidywane jest na sierpien. a to jedyna opcja na mozliwosc zajscia wiec ..moze sie zalape :D heheh ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A wlasnie bede jechac do lodzi co tm jest do zwialedzania?

    Eeeee, nic? Serio. Jakos nie widze tu atrakcji, które moga w ogole zwrocic uwage. Jestem tu od 7 miesiecy z przerwami i nie znalazlam miejsca godnego uwagi. Lodz to typowo przemyslowe/włókiennicze miasto wiec rozumiesz... . Zaproponowalabym Ci spotkanie, ale wyjezdzam do rodzicow i tesciow:/

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    dziś mój 5dc, od jutra zaczynam mierzyć temperaturę, by wiedzieć kiedy owulka będzie dokładnie, no i oczywiście będę robić testy owulacyjne.
    Byłam na nocy w pracy i sobie wszystko przemyślałam... muszę przestać się zadręczać i non stop myśleć o ciąży, bo tylko się nakręcam strasznie :/
    Testów ciążowych nie mam na zapas i nie kupię - chyba, że okres mi się będzie spóźniał.
    Tak sobie postanowiłam - nie zapeszać.
    Może jak trochę zajmę się innymi rzeczami niż ciągłe rozkminy co i jak, to wreszcie się uda...
    A jeśli czerwcowy cykl znów nie będzie owocny odpuszczam z temperaturami, testami owu, itd.
    Amen

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    moniqe lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde, zrobilam test owu i pierwszy raz wyszedl tak bardzo pozytywny. No to chlopa w obroty tezeba brac.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    O kurde, zrobilam test owu i pierwszy raz wyszedl tak bardzo pozytywny. No to chlopa w obroty tezeba brac.

    Bierz, bierz, nie odpuszczaj mu ;)
    To jest najprzyjemniejsza część cyklu ;)

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano jest. Tylko teraz mam rozkmine bo nie wiem czy capnac go dzis, czy jutro. Kurna, testy powinny pokazywac konkretny czas wystapienia owulacji. Tak co do godziny:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2015, 12:20

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Ano jest. Tylko teraz mam rozkmine bo nie wiem czy capnac go dzis, czy jutro. Kurna, testy powinny pokazywac konkretny czas wystapienia owulacji. Tak co do godziny:D

    Ja bym go brała dziś ;) niech plemniczki mają czas się przemieścić do jajowodu, lepiej ponoć jak sobie tam poczekają na komórkę

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro tak mowisz...;) dzis duuuzo zelu uzyje, choc i tak mam sporo ladnego sluzu po wiesiolku:)

  • Agnike Autorytet
    Postów: 284 296

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri-polecam ogród botaniczny,palmiarnię,sama Piotrkowska warta uwagi ;),arturówek.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ex2bio4pxrb7jglc.png
    8unevfxm57wbd6tj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Witajcie :)
    dziś mój 5dc, od jutra zaczynam mierzyć temperaturę, by wiedzieć kiedy owulka będzie dokładnie, no i oczywiście będę robić testy owulacyjne.
    Byłam na nocy w pracy i sobie wszystko przemyślałam... muszę przestać się zadręczać i non stop myśleć o ciąży, bo tylko się nakręcam strasznie :/
    Testów ciążowych nie mam na zapas i nie kupię - chyba, że okres mi się będzie spóźniał.
    Tak sobie postanowiłam - nie zapeszać.
    Może jak trochę zajmę się innymi rzeczami niż ciągłe rozkminy co i jak, to wreszcie się uda...
    A jeśli czerwcowy cykl znów nie będzie owocny odpuszczam z temperaturami, testami owu, itd.
    Amen

    d950832e14360f6008f4c8ae4624e34f.png

    Dobrze kombinujesz:) moja gin powiedziala mi dokladnie to samo.

    kofeinka lubi tę wiadomość

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ