X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo tak ale tez pytanie co z jego plemikami. A ja tez mu o tym mowilam. Nie wiem zobaczymy jaki efekt da dzisiejsza rozmowa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie wytrzymałam i przetestowałam. Wiem, że to nie z porannego, ale w 12dpo pewnie by coś pokazało,a nie ma nic, nawet cienia:(. Bardzo smutno:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę. Możecie mi powiedzieć jakie testy powinnam zrobić tak na początek? Kompletnie się na tym nie znam, a chcę pójść do lekarza już z jakimś wynikami, bo tani to o nie jest. Mam jeszcze nadzieję, że w czerwcu na lipiec się uda to moja ostatnia szansa. I pytanie czy muszę je robić w jakimś konkretnym czasie czy mogę już teraz? Będę bardzo, bardzo dzwięczna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    No i nie wytrzymałam i przetestowałam. Wiem, że to nie z porannego, ale w 12dpo pewnie by coś pokazało,a nie ma nic, nawet cienia:(. Bardzo smutno:(

    No wlasnie niekoniecznie moze pokazac. 12 dpo to wczesnie jeszcze, zagniezdzenie czasem następuje w tym dniu, owulacje tez moglas miec pozniej. No i z popoludniowego moczu to juz w ogole.
    Na majowym testowaniu Ketka pisala mi, jakie badania w jakim dc trzeba zrobic, poszukaj moze co? I nie smutaj, rano sikaj:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo tak ale tez pytanie co z jego plemikami. A ja tez mu o tym mowilam. Nie wiem zobaczymy jaki efekt da dzisiejsza rozmowa...

    Tez zastanawiam sie co z żołnierzami mojego meza. Zobaczymy za kilkanascie dni, czy sie udalo. Powodzenia " na rozmowie", obyscie doszli do porozumienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Morelu zaraz poszukam. Wiem, ale nie czuję, żeby się udało. A Ty jak powojowałaś? Udzieliłaś schronienia dla armii?;);)
    Ja teraz czekam, żeby przyszła @ jak najszybciej i mam jeszcze 1 cykl szansę,w zasadzie tak na styk, bo umowę mam do października, ale nieważne to.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, klimata robie. Malz pod prysznicem, ja wbijam sie w jakies fikusne sznurki, wino sie chlodzi a mnie jajowe bialko zalewa. Wiesiolek rules:) nsprawde polecam. Dwa tygodnie brania po 6 tabletek <jednak postanowilam tyle brac> a efekty mega:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella a Ty pod ten prysznic nie idziesz? odpuść sobie sznurki:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posłucham, bo w tym msc maksymalizuje szanse. Wpisuje wiesiołek na listę.chciałam znaleźć ten post Ketki z majowego testowania, ale wyskakuje mi błąd jak przechodzę na nast stronę, to tylko u mnie? Morel nie pisz tylko tam szarżuj po mężu. I ponownie ccelności w mokrości.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla...od 22dc możesz robić progesteron
    w 3-4 dc prolaktynę, Estradiol, LH, FSH, TSH a testosteron chyba kiedy chcesz, TSH też chyba kiedy chcesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona dzięki ogromne, coś mi błędy wyskakują na forum. Zrobię teraz prog, testo i tsh a po @ kicam po resztę, a potem do gin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prolaktyna - początek pierwszej fazy cyklu (rano)
    progesteron - po 22dc
    FSH - początek cyklu (3-4 dzień)

    LH - tak jak FSH, początek cyklu (później przelicz sobie stosunek LH/FSH - powinien być w granicach 1...ale jak coś to spokojnie jak miałam około 2 a dało się wszystko wyregulować)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron warto zrobić 2 razy (np. dzień po dniu)bo strasznie się waha w ciągu doby i jeden wynik nic nie odznacza...ej ale Twój lekarz nie dałby Ci skierowania bo to trochę kasy kosztuje, prywatnie chodzisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol między 12-14 dniem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i teraz mam bałagan w wynikach bo poprzerzucałam wszystko:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie wiem dlaczego piszą, ze prolaktynę około 21dc...ja miałam zawsze na początku więc tu warto zasięgnąć opinii mądrzejszego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie mam kartę abonamentową do luxmedu. Bardzo mi pomogłaś tą rozpiską, bo zaraz podliczę, niektóre badania mam za darmo, a niektóre ze zniżką. Wizytę u ginekologów mam za darmo, ale akurat ten jeden jedyny mój przestał przyjmować w abonamencie, bo miał wszystkie terminy pozapychane. Teraz się trochę rozluznilo, podobno jest naprawdę dobry.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, że nigdy nie sprawdzałaś co z Twoimi hormonami? A jak obraz jajników?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, nigdy wiecej nie powiem mezowi, ze robimy dzidzie bo test pozytywny, bo sluz rozciagliwy. Zestresowal sie chlopina. Bylo super zajebiscie, ale...szybko. Zamiast klasycznej godzinki zabaw, krotkie aczkolwiek konkretne bum bum. Teraz kopytka w gore i czekamy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam usg pod koniec tamtego roku, wszystko niby ok, pęcherzyk dominujący był to pamiętam, teraz miałam jak mi się opóźniło o 10 dni co się nigdy wcześniej nie zdarzało i powiedział tylko, że lada dzień będzie @. Chyba by coś zobaczył gdyby było nie tak. Hormony miałam, ale dawno ok 2-3 lata temu wszystko było w normie.
    Nigdy nic złego się nie działo poza infekcjami, zapaleniami. Nie brałam nigdy anty, jedynie dłuższe cykle, ale 31-35 dni to jeszcze norma podobno.
    Jedno tylko mnie niepokoi przy ostatnim badaniu zwykłym lekarz coś napomknął, że podejrzewa endo 1 stopnia. Ale po usg się z tego wycofał.

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ