X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelka podobno za długo to też nie dobrze. Więc może akurat. Teraz niech spływają - pozycje rób świecę, półświecę, odwrócony tygrys, ukryty smok ... a nie to było wcześniej;);)

    Morella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Dobra, nigdy wiecej nie powiem mezowi, ze robimy dzidzie bo test pozytywny, bo sluz rozciagliwy. Zestresowal sie chlopina. Bylo super zajebiscie, ale...szybko. Zamiast klasycznej godzinki zabaw, krotkie aczkolwiek konkretne bum bum. Teraz kopytka w gore i czekamy:)
    Morella....załamałaś mnie:P
    Mój potrafił sam w trakcie wypalić...żebym nie przeszkadzała bo robi syna, automatycznie zaczynałam rechotać i już nic nie robił

    Magdziulla, Morella lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, jesli teraz sie nie uda to juz nie wiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula jeśli chodzi o endo to brak mi jakiejkolwiek wiedzy więc nie pomogę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Kurcze, jesli teraz sie nie uda to juz nie wiem.
    jeszcze będziesz ten szybki numerek wspominać:P

    Morella lubi tę wiadomość

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Morella....załamałaś mnie:P
    Mój potrafił sam w trakcie wypalić...żebym nie przeszkadzała bo robi syna, automatycznie zaczynałam rechotać i już nic nie robił





    padłam, leże i kwicze:):):)

    Morella lubi tę wiadomość

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona_R wrote:
    Morella....załamałaś mnie:P
    Mój potrafił sam w trakcie wypalić...żebym nie przeszkadzała bo robi syna, automatycznie zaczynałam rechotać i już nic nie robił
    hahaha Muszę to mojemu powiedzieć:D:D:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre:) moj po tym negatywnym tescie na ilosc plemników, jakos przestal z rozmachem zartowac. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jutro w pracy biore testy owu i zobacze, czy wciaz beda pozytywne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma takie specyficzne poczucie humoru:)...np. o ile imię dziewczynki mamy wybrane o tyle z chłopcem jest "mały problem"...jedyna słuszna propozycja to imię mojego faceta (wiadomo) ewentualnie mogę sobie wybrać Hansa albo Janka...sami rozumiecie:)
    O ile wcześniej zanim zaszłam jak mówiłam o dziewczynce to obywało się bez komentarzy a teraz...mówi, że jeszcze nie wiadomo czy chłopiec czy aborcja (no ten tekst mnie trochę mniej śmieszy)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czym jeszcze mogę Was uraczyć....generalnie mój popala (choć teraz chyba już nie, przynajmniej nie mogę tego zauważyć)...oczywiście było całe mnóstwo umoralniających monologów z mojej strony, kiedyś przeczytałam, że jak facet pali to potem dziecko ma problemy z koncentracją...i wypalam mu z teksem że chyba nie chce aby jego dziecko miało takie problemy a ten pajac głaszcze mnie po głowie i mówi, że to już ma w pakiecie po mamusi, ...no właśnie więc po cholerę to pogłębiać!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arizona dobry ten Twój:):) Jakbym mojego słyszała:)
    Ja się właśnie podliczyłam i wychodzi mi za wszystkie, które będą mogła zrobić na początku cyklu 120zł, ze skierowaniem miałabym 15%, ale przy wizycie za 100 zł to się nie opłaca. Zrobię i pójdę z gotowymi.
    Dziękuję jeszcze raz za pomoc!
    Nie wiem czy gdzieś przeoczyłam, a co u mamy91 już po becie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheheee, to on ma moje poczucie humoru:) nic nie zrobisz, trzeba poblazliwie pokiwac glowa, poklepac po glowce i powiedziec: " pierdolicie Hipolicie".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka...u mnie też komplet kosztował 100zł i robiła około 2 razy w roku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama byla na usg chyba i ma czekac na rozwój. Ale generalnie padly gratki bo to raczej ciaza:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    Heheheee, to on ma moje poczucie humoru:) nic nie zrobisz, trzeba poblazliwie pokiwac glowa, poklepac po glowce i powiedziec: " pierdolicie Hipolicie".
    a tego nie znałam...ale już zapamiętam...ja czasem wypalam, ze jak chce coś powiedzieć to niech się nie boi i powie głośno bo przecież go publicznie nie uderzę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja teraz skladam wniosek o trzymanie kciukow za Morelciowe maleństwo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewuchy bo lada chwila mój przyjdzie z pracy a tu kolacji brak:) Zrzucę na totalne wyczerpanie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot mi wchodzi na głowę, do uszu i nie powiem gdzie jeszcze. Cały dzień się mądrzyłam na zajęciach, a ona sama trzeba teraz się "dzieckiem" zająć. Znikam tymczasowo, zajrzę z łóżka jeszcze. Nie produkujcie tu za dużo:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    No to ja teraz skladam wniosek o trzymanie kciukow za Morelciowe maleństwo:)
    Co patrzę na Twojego avatara to sobie przypominam ile Ty masz lat:)
    Morella Twoje dziecko będzie niezłym słodkim cudakiem:P
    Kurcze ciekawe jak "córcia" mamy91:)

    Morella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra nie chce mi sie nadrabiac waszych wypocin ;p

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ