X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez ja dzis produktywna jestem. Obiad na dzis i na jutro, pranie, prasowanie...niby niedziela, ale przyjemnie pracowita.
    Jeszcze bobaska by zrobic i byloby idealnie;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie Was wywialo?:( jedyny dzien kiedy moge powariowac na forum, a tu nima z kim:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelku ja jestem na podyplowówce i nudzę się o biję się z myślami czy nie kupić wracając testu. Nakrzycz na mnie:)

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morelko wszystkie przed dimem grila pala ja tez siedzw na laweczce pod drzewkiem a moj A grila pilnuje sliczna pogodna dzis az zyc sie jakos chce cisza spakoj uwielbiam takie dni ;) na bank machnoesz dzis tego bobaska jak tak dzis wszystko latwiutka raczka idzie ;)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Morelku ja jestem na podyplowówce i nudzę się o biję się z myślami czy nie kupić wracając testu. Nakrzycz na mnie:)

    A co se bedziesz zalowac? Kup i jutro rano siuraj:) czas juz testa robic...w dzien dzieckowy tym bardziej;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie wszystko wskazuje na to, że to ten dzień, dzień najlepszej produkcji;) nie ssprzątaj tylko bierz chłopa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na 10 pietrze z grillem kiepsko by bylo;) zazdroszcze grillowania.
    Myślę ciagle czy zgwalcic meza czy czekać na jutro. Wczoraj wycisnelam go jak ctryne, nie wiem czy nadrobil z biala armią. Oczywiście juz siedzi w bokserkach i twierdzi, ze jest na maxa pelny, ale juz ja wiem o co mu chodzi;)

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A co se bedziesz zalowac? Kup i jutro rano siuraj:) czas juz testa robic...w dzien dzieckowy tym bardziej;)
    Patrz nie skojarzyłam !:-) tak uczynię:). Acz piersi zapowiadają @- przynajmniej będę już wiedziała. A za Ciebie trzymam kciuki i mam dobre przeczucia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z przeczuciami to ostroznie. W poprzednim cyklu tez byly przeczucia, jakas druga krecha po czasie i negatywna beta:/. Ten cykl jest cyklem totalnie celowanym, na pelnej opcji. Jesli nie wyjdzie z niego bobas, idziemy sie badać.
    Testuj kobieto, wykres wyglada obiecujaco:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    U mnie na 10 pietrze z grillem kiepsko by bylo;) zazdroszcze grillowania.
    Myślę ciagle czy zgwalcic meza czy czekać na jutro. Wczoraj wycisnelam go jak ctryne, nie wiem czy nadrobil z biala armią. Oczywiście juz siedzi w bokserkach i twierdzi, ze jest na maxa pelny, ale juz ja wiem o co mu chodzi;)
    Ja przed moim bym się nie oparła;) Przyjmuj armię jak masz ochotę, natura wie lepiej!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co! Racje masz. Wezme to na macice;)

    Magdziulla, Arizona_R lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    A co! Racje masz. Wezme to na macice;)
    Haha tylko wyłap szczęśliwego żołnierza :)! Kilka ciąży już wywróżyłam Tobie też wróżę, nie zabronisz:P ;) celności!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ludzie, ale pospalam:/ zmulilo mnie strasznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na obiad... Ide dzis do kina... Chyba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co teraz graja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowione. Dzis robie bobasa. Sluz rozciagliwy, duzo i jak jajkowe bialko. :)
    Jest szansa, ze cykl wrocil do normy, choc to sie dopiero okaże...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to ladnie jak tak szybko owulacja ;) nie spodziewalam sie takiego ;D kurde powiem wam ze z jednej strony jak teraz pomysle o dziecku to odechciawa mi sie ale z drugiej strony... Eh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odechciewa Ci sie przez te klopoty z Twoim Misiem?
    My po slubie, od pazdziernika do grudnia unikalismy plodnych, ewentualnie zabezpieczalismy sie. Maz zmienial prace, mial ciezki i dlugi proces rekrutacji i nie chcial staran bo bal sie, ze nie da rady nas utrzymać. Ja bylam tez dopiero co po znalezieniu pracy i tez nie chcialam od razu...Dopiero od lutego tak swiadomie chcemy bobo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My swiadomie to od wrzesnia chcemy ale ze wzgledu na moja prace czekalismy do stycznia... A tak odechciala mi sie staran nie dziecka przez tego mojego... Znaczy te klopoty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cirus, niestety musisz znalezc sposób, by faceta zaciągnąć na badania. Jesli bedziecie seksic raz w miesiacu, szanse na Kluseczke sa małe: ( Szkoda, ze u kobiety nie mozna dokładnie okreslic momentu owulacji...to by wiele ulatwilo.

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ