X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To on chcial w tym zwiazku dziecka a proboje z nim gadac. Wiec to nie to. Dziewczyny znaja sytuacje z innego watku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella wrote:
    No, wrocilam:) siknelam na test owu bo jajniki czuje, jest bladzioch wiec jeszcze negatyw. Seksu chce mi sie jak nie wiem, chyba zaraz dopadne sie do malza.
    Magdziula, obys miala racje;) badz moja dobra wrozka:)
    Pewnie! Będziemy lutowe, góra marcowe jak nic:) Trzymam wszystkie kciuki.
    CIri przepraszam nie znam całej historii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zgwalcilam chlopa. Twraz lypie na mnie okiem a rogal na buzi jak croisant:)
    Oby ta owulacja juz sie pojawiła, chce juz czekac na testowanie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh..... Ja to chyba nie mam szans na testowanie w tym czy przyszlym cyklu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakbys tak zrobila dzika awanture, pieprzla drzwiami i na dluzsza chwile wyszla?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Chciałam się przywitać bo dawno do was nie zaglądałam...już Was nie nadrobię ale przeczytałam bieżącą stronę i już jestem w temacie.
    Morella jak się szczerzy to nikt mu w gwałt nie uwierzy, Ciri może warto tupnąć nóżką bądź jak koleżanka radzi wyżej...pierdol.....drzwiami, dziecko jest dla Was, samo się nie zrobi!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceta nie mozna zgwalcic. Mozna mu co najwyzej zrobic seks niespodzianke:)
    Ciri, podziwiam cierpliwość. Ja bym juz pewnie zgluszcza i ruiny zostawila za sobą. Troche wyrywna jestem;)
    To nie moze byc tak, ze prosisz sie o seks:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jest. I gadanie o dziecku doprowadza mnie do szalu bo nie mam szans na dziecko przy czyms takim. Tupanie noga i wychodzenie nic nie pomoze. Nie zapomninajcie ze to byl glowny powod jego rozpadu zwiazku z byla. Ona nie wytrzymala i go zdradzila... Dlatego musze cos innego wymyslic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzę jutro i coś wymyślę bo tak się przecież nie da!
    ściskam mocno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to facet jest przyblokowany i raczej bez seksuologa nic nie zdzialasz:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seksuolog to ostatnia deska. Ktoras z dziewczyn mi napisala ze jest taka choroba ze po 35 doku zycia testosteron i jeszcze jeden hormon mocno spada one za libido odpowiadaja. A u niego mniej wiecej 3-4 lata temu to sie zaczelo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to do lekarza trzeba isc. Szkoda Was, tym bardziej, ze chcecie bobasa, a jak widac, wcale latwo nie jest:/ I podobno narzady nieuzywane zanikaja. ;)

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 30 maja 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam babeczki:) 3 dni z zyciorysu wyjęte aale cóz...

    ciri ja z moim miałam podobnie. tez stronił od seksu, w koncu sie wkurzylam i mowie ze albo powie co jest grane albo pa lalu.... okazalo sie ze błachy powód... ze tak powiem kłopoty fizyczne ze sprzętem:) odpowiednie postępowanie i wszystko wróciło do normy.... szczera rozmowa to podstawa, bez niej zaden seksuolog i inny lekarz wam nie pomoże

    Arizona_R lubi tę wiadomość

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dół i 100 metrów mułu, czuję, że stąpa do mnie @ i zapuka lada chwila:(:(:(.
    Ja miałam taką blokadę z rok może dłużej. Kochaliśmy się baaarzo rzadko, trochę się zmuszałam, jak tylko zaczynaliśmy to chęć opadała. Teraz mamy fantastyczny seks, nagle to się zmieniło. U mnie to była kwestia psychiki, miałam blokadę i jąją odblokowałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On ze sprzetem nie ma problemu reakcja jak powinna byc bo to stawialam na poczatku tormony albo psychika odgywa role do tego my gadamy bc zesgo i on nie wie czemu tak jest. Szczere rozmowy to my miej wiecej dwa razy w miesiacu przechodzimy wiec to nie to.

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 30 maja 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh no to nie wiem.... facet to tez wrazliwa istota (choc czesto to ukrywaja), moze faktycznie jakaś blokada wewnętrzna albo zaburzenia hormonalne, im szybciej udacie się do lekarza tym lepiej

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry! W koncu moglam pospac:) u mnie znow spadek temperatury, ale mam nadzieje, ze to juz ostatni spadek przed owulacja. Jajniki czuje, szczegolnie prawy, wiec pecherzyki rosna:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczorajszy wieczor znow pelen napiec. Bez seksu a z placzem i frustracja... Czuje sie mega bezsilna i nie moge sobie z tym poradzic nie moglam spac i dzis nawet temperatury nie zmierzylam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku:( Ciri, dlugo tak nie wytrzymasz:(
    Niestety musicie isc po jakas pomoc bo w ten sposob nie da sie żyć.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie, skoro rozmowa nie pomaga to trzeba albo tupnac noga albo do specjalisty.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ