X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 05:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry! Magdziulla? Jak tam?
    U mnie temperatura oszla w gore, ale owu nie zaznaczylo owulacji:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo owulacja po 3 cz4 dniu wyzszych bedzie zaznaczona

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry, niedobry. Niestety miałaś wczoraj racje. Nie ma cienia cienia:( a i po co mi była wczoraj ta nadzieja. No nic trzeba się otrzepać i zmiatać do pracy, dzięki za kciukasy i wsparcie.
    A temp dalej 36,9.
    Morela mi też zaznaczyło po 3 dniach dopiero. Odezwę się potem:*

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Dobry, niedobry. Niestety miałaś wczoraj racje. Nie ma cienia cienia:( a i po co mi była wczoraj ta nadzieja. No nic trzeba się otrzepać i zmiatać do pracy, dzięki za kciukasy i wsparcie.
    A temp dalej 36,9.
    Morela mi też zaznaczyło po 3 dniach dopiero. Odezwę się potem:*

    A moze to jeszcze za wczesnie? Tempka nie spada, wiec moze jest jeszcze szansa?

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona sorki, że nie doczekałam do Naszej daty:) wiesz to już 34dc myślę, że już by było. Pewnie znowu sobie psychicznie @ blokuje. A jak u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktory dzien cyklu nie ma znaczenia bardziej to ktory dzien po owu a najwazniejsze ile dni od zagnirzszenia a zagniezdzenie moze byc nawet w 12dpo.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Fiona sorki, że nie doczekałam do Naszej daty:) wiesz to już 34dc myślę, że już by było. Pewnie znowu sobie psychicznie @ blokuje. A jak u Ciebie?

    Nic sie nie stalo :) Ja mialam testowac dzisiaj, ale po zeszlo tygodniowej wizycie u ginki testowanie zostalo przeniosione na jutro lub pojutrze :) To znaczy beta bedzie i to chyba jutro, bo Maz tak zarzadzil :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Ciebie nie ma szans, żeby się nie udało wykres masz wzorowy. Trzymam ciągle kciuki.
    Ciri jestem prawie pewna, że będę miała powtórkę z historii z poprzedniego cyklu.
    Mój mąż mówi, że był pewny, że się udało, a tu dupka. Jak nie przyjdzie @ w piątek zrobię betę.
    Popłaczę wieczorem, jakoś trzeba przetrwać w pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ja nigdy nie placze na jedna kreske czy tez okres. W ogole mnie cos takiego nie dopada... Ale ja co innego gorzej przechodze.

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    U Ciebie nie ma szans, żeby się nie udało wykres masz wzorowy. Trzymam ciągle kciuki.
    Ciri jestem prawie pewna, że będę miała powtórkę z historii z poprzedniego cyklu.
    Mój mąż mówi, że był pewny, że się udało, a tu dupka. Jak nie przyjdzie @ w piątek zrobię betę.
    Popłaczę wieczorem, jakoś trzeba przetrwać w pracy.

    Ale moj wykres jest oszukany, bo jade na dupku, a on podwyzsza temperature :( W porzednim cyklu tez taki mialam.
    Chociaz wczoraj w czasie seksu moj Maz powiedzial, ze tam w srodku bylo jakos inaczej, ale staram sie niczego w tym nie doszukiwac :P

    Kciuki mimo to sie przydadza i prosze o ich trzymanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 07:32

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ale mnie tu nie było! Tyle nadrabiania, ale się uporałam, bo po całonocnej jeździe samochodem nie mogę spać ;) Gratuluję zaciążonym i życzę szczęśliwego finału. Rozsyłajcie wirusy ile wlezie
    Za resztę oczywiście trzymam kciuki - za owulki, za odliczanie i pozytywne testy :)

    Ja ten cykl raczej spisuję na straty, chyba, że conceive okaże się cudownym przedłużaczem życia plemikowego i jakimś cudem jestem już po owu. Wybieram się na badania, a widziałam, że temat został poruszony, więc dodam, że mnie lekarz mówił, że prolaktynę można badać również w II fazie cyklu

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jej ja nigdy nie placze na jedna kreske czy tez okres. W ogole mnie cos takiego nie dopada... Ale ja co innego gorzej przechodze.

    To chyba lepiej dla Ciebie. Ja poplacze sobie zawsze jak odbiore wyniki, albo pierwszego dnia @.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem nie wiem czy dobrze. Moze plakanie lepiej by mi zrobilo takie oczyszczenie.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z tymi testami tak jest, juz kilka razy slyszalam o kreskach po czasie i nie bede w nie wierzyc:)
    u mnie 8dpo dziwnie spokojny wykres, zawsze mialam takie skoki jak zaraz po owu a ostatnie 4 temperatury takie rowne jakies:) zobaczymy, objawow brak - przynajmniej sie nie nakrecam:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wedlug owu dzis 11 dpo, a wedlug monitoringu jakis 7 i nie wiem co ta beta moze jutro pokazac... Objawy sa rozne, a czasem ich brak w ogole. Mysli tez rozne. Oby do jutro, a wlasciwie srody, bo dopiero wtedy wynik odbiore...

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    kurde nie mialam ostatnio czasu i tak teraz siedze i mowie ale ze mnie ciołek..nawet sie nie przedstawiłam :) i nic nie napisałam o sobie :)

    tak jakpisalam my najprawdopodobniej I raz testowac bedziemy w sierpniu :)

    nasze starana: jutro powinien zaczac sie 24 cykl z owu :) choc nie iwem czymozna to nazwac staraniami..a raczej takim szukaniem .. jakiejs szansy ..
    1 etap juz tych siwdadomych staran to 9 miesiecy - pod opieka poradni leczenia niedplodnosci ..- stymulowanie do IUI, oraz 9 miesiecy kłamstw lekarza zatail przed nami taki maly szczegół ze w ansieniu nie ma plemników ;)
    II etap.. oczywiscie schiz co dalej.. ( moj maz od rzu stwierdzilz e dawca ton ajlepsze wyjscei- ja nie) i szukanie info.. i tu zaczela sie diagnostyka meza.. od lutego2014-sierpnia2014 powierdzenie azoospermi i wady genetycznej ktora sie do tego przyczyniła zespół klinefeltera czyli dodatwkowy chromosom 47XXY - wykluczenie z rozrodu
    III etap.. cien nadziei Novum kuracja rzed micro biopsja jader 09.2014-03.2015 niestety szanse nikly bo chormony na poczatku szalaly .. fakt zdrowie meza sie poprawilo..ale statystyki.. i badania wskazywaly na to ze szanse na znalkezienie plemnikow sa bliskie 0 .. a nawet jesli to na 6 pacj tylko u jednego znalezli plemniki i z tego ciayz nie udalo sie pozyskac.. no i obciazenie genetyczne mozliwe u dziecka.
    tu zapadła decyzja.. z ktora na poczatku nie moglam sie pogodzic.. natomiast moj maz jak najbardziej.. skorzystamy z dawcy ..pozniej zaczelam to rzetrawiac, wizyty u lekarzy rozmowy z psychlgoiem, a mezem.. i w koncu sie rpzekonalam :)
    7 lipca mamy pierwsza wizyte w Novum.. jesli jajowody beda drozne topodchodizmy do IUI AID :)

    ott taka nasza hstoria podejrzewam ze czesc z Wasmoze mnie kojarzyc z innych watkow.. w koncu jestem tu od yy.. 2 lat :)

    pozdrawiam Was wszytskie :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezeli wg monitoringu jest jakies 7-8 dpowu to nie wiem czy beta cos pokaze:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem tez beta nic nie pokaze bo nawet do zagniezdzenia nawet moglo nie dojsc ja bym czekala jeszcze ze 3 dni.

    Aniu ja dzis Cie wpisze na nasza liste ;) bedziesz oficjalnie z nami?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli moge to bede.. :)
    jeslli jest 7 dpo ..to nie ma sensu robic bety,,, zagniezdzenie moze trwac nawet do 12 dpo ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2015, 08:59

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie ze mozesz ;D kurde ja w weekend pod namiot i zaluje ze nie mam w 14dc owulacji. Wrrr

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ