X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahaha... Nie licze nie. ;p chyba ze upojny weekendzik sprawi ze moj organizm wszystko poprzestawia ;]

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Blahahaha... Nie licze nie. ;p chyba ze upojny weekendzik sprawi ze moj organizm wszystko poprzestawia ;]

    Ooo widzisz wszystko sie moze zdarzyc :P

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kochane dziewczyneczki, jak tam po weekendzie?;>

    cos widziałam, ze mama 91 najprawdopodobniej bedzie szczesliwa mamuska... trzymam kciuki i po cichutku gratuluje ;)

    Ja dzisiaj wstalam z bolem gardziołka lekkim... mam nadzieje, ze samo prtzejdzie...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opuscic was na weekend=jakies 15 stron nadrabiania:) Ciri jestes mistrzem tak watek sie rozwinal:) super:)

    Co do owulko to my Ciri powinnysmym miec chyba podobnie, ja obstawiam u siebie 20 dzien cyklu... Czyli za tydzien. Masakra takie dlugie cykle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bede miala kolo 20-25dc dzis jest 11 wiec nawet jak seksik pod namiotem bedzie to i tak z tego raczej nic nie bedzie.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... To moze przed owulka wymysl jakis wyjazd, albo jakas kolacyjke itp moze to go ruszy?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri a Ty dalej masz problem ze swoim?? nie ma ochoty?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam problemy. W owulacje nie moge nic wymyslic bo pracuje.

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh ta praca :-/ zawsze wszystko psuje.

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja to bede miala kolo 20-25dc dzis jest 11 wiec nawet jak seksik pod namiotem bedzie to i tak z tego raczej nic nie bedzie.
    anka2712 wrote:
    Opuscic was na weekend=jakies 15 stron nadrabiania:) Ciri jestes mistrzem tak watek sie rozwinal:) super:)

    Co do owulko to my Ciri powinnysmym miec chyba podobnie, ja obstawiam u siebie 20 dzien cyklu... Czyli za tydzien. Masakra takie dlugie cykle...

    dziewczyny, ja tez obstawialam owu na 19/20dc w tu zaskoczenie pojawila sie juz w 15 dc:D

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy. Nie sprawdzam teraz sluzu wiec na lajciku bede sie kochac i zobaczymy. Oczywiscie jak do seksu dojdzie.

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny słuchajcie wydaje mi się że owu miałam 24.05 chociaż program nie wykrył mi owulacji. Dziś mija teoretycznie 8 dzień po i dziś czuje ból brzucha jak na okres, ale taki, że aż czuje z kręgosłupa jak promieniuje. Zawsze tak mam przed okresem ale to troche za szybko. Myślicie, że może to być ból wynikający z zagnieżdżenia ? Wiem, że może przeginam i moja wyobraźnia daje mi popalić ale czasami lepiej dostać kubeł zimnej wody na łeb od kogoś, dlatego pytam :(

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    styczniowa, odpowiedz typowo forumowa - moze ale nie musi, jakich ja objawow nie mialam w zeszlym 3 cyklach to glowa mala, w zeszlym mialam wlasnie takie bole miesiaczkowe i nic, dopoki nie zrobisz testu nikt Ci nie powie :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Dziewczyny słuchajcie wydaje mi się że owu miałam 24.05 chociaż program nie wykrył mi owulacji. Dziś mija teoretycznie 8 dzień po i dziś czuje ból brzucha jak na okres, ale taki, że aż czuje z kręgosłupa jak promieniuje. Zawsze tak mam przed okresem ale to troche za szybko. Myślicie, że może to być ból wynikający z zagnieżdżenia ? Wiem, że może przeginam i moja wyobraźnia daje mi popalić ale czasami lepiej dostać kubeł zimnej wody na łeb od kogoś, dlatego pytam :(

    Ja tak miałam w poprzednim cyklu i potem dwa pozytywne testy zrobione w dniu @ i dzień po. A potem się ze mnie polało i chyba ciąża biochemiczna.

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy to po porannym seksie.. Ale mega ze mnie dzis leci.. Jakbym miala okres... ;

  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie wiem czy to po porannym seksie.. Ale mega ze mnie dzis leci.. Jakbym miala okres... ;


    Uuu czyli udalo Ci sie go zaciagnac na igraszki? A wylatywac moga resztki nasienia. Zbieral chlop przez dlugi czas to i duzo tego wyszlo ;)

    Ze mnie dla odmiany nic nie leci. Po owu byl bialy gesty sluz, a teraz nic, a wiec kolejna oznaka zblizajacej sie @, ale koniec na tym, bo tutaj mialo nie byc o objawach :D

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie tam zaciagnac, lezal w odpowiedniej pozycji rano posmyralam fiutka i go wtyknelam tam gdzie trzeba. 1min i po wszystkim, szybki gwalt...

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja w sobotę robilam progesteron i wynosił AZ 108!
    Miałam jeszcze jednego dnia delikatne brudzdnie i tyle. Póki co cisza.
    Byłam w labie na beta HCG, czekam teraz na wynik. Bardzo proszę o kciuki ;)

    Dziś dzień dziecka może się poszczesci.
    A Julka w przedszkolu ospa... Ja miałam postać podobna w dzieciństwie wiec chyba juz mieć nie będę ;)

    Ciri no to masz niezły problem z facetem. U nas teraz jest odwrotnie. On chce ale ja się boje ;p

    2fd53eed.gif
  • Fiona88 Autorytet
    Postów: 748 114

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Gdzie tam zaciagnac, lezal w odpowiedniej pozycji rano posmyralam fiutka i go wtyknelam tam gdzie trzeba. 1min i po wszystkim, szybki gwalt...

    Padlam :D Masz ciezko z tym Twoim facetem.

    w4sqe6hh7rnaypc5.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam... nie wiem co gorsze z poprzednim mialam za to blokade psychiczna bo nie czulam sie kochana i ze on jest tylko dla seksu ze mna... a teraz jak chce to nie moge... kara boska chyba na mnie spadla...

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ