X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim!!
    Ciri, spokojnie, rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa... Wiem, że łatwo sie mowi ale chyba inaczej tego nie przeskoczycie. Ja zaczynam nowe starania. Zawsze staralismy sie kochac co 2 dni, w tym cyklu chcemy utrafic w konkretny dzien. Kupilam testy owu, może się uda... na szczescie wrocil mi humor, podejscie w miare na luzie. Na badniach nie bylam, postanowilam, że jeżeli znowu sie nie uda w lipcu czeka mnie lekarz... Jak zaczne robic testy owu w 11dc bedzie ok? mam z nimi do czynienia pierwszy raz i nie mam pojecia jak to sie robi :) dobrze, ze jest ulotka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozmowa nic nie da bo on nie wie czemu tak jest ja z nim gadam wiec to kwestia albo zdrowia albo psychy. nie wiem jak wy macie ze swoim partnerem ale ja ze swoim szczerze gadam caly czas i jak mi cos siedzi na watrobie to zwykle od razu o tym mowie, o tym tez z nim gadalam, ale on chyba nie zdawal sobie sprawy ze to samo sie nie zmieni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też gadamy ze soba szczerze... Chociaz powiem Ci, że te starania, to przez ostatni czas więcej sprzeczek, niz rozmow. Ja jestem coraz bardziej nerwowa i się na nim wyzywam... sama nie wiem czego chce, najpierw sie wybieram na badnia, pozniej uznaje, ze to nie ma sensu... płacze, smieje się... Eh... nie jest to łatwy czas... ale trzeba jakos dac rade, staram sie nie nakrecac ale to nie jest dla mnie proste. Sama ze soba nie wytrzymuje a co dopiero moj S. Podziwiam chłopa :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak nie mam, nie kloce sie i nie sprzeczam, martwie tylko o jego zdrowie.

  • gryzelka Koleżanka
    Postów: 101 7

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Gdzie tam zaciagnac, lezal w odpowiedniej pozycji rano posmyralam fiutka i go wtyknelam tam gdzie trzeba. 1min i po wszystkim, szybki gwalt...


    mój na takie akcje bardzo chętny jest:) seks niespodzianka z rana lepszy od kawy:)

    271205457bbca3222c1ff1a8f596376c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam z pracy, żar się z nieba leje u mnie 28 stopni, korki w kosmos. Może się chociaż opalę. Mój też zawsze na seksy chętny chyba, że jest mega zmęczony.
    Malami ja też nowy cykl chcę zaczać z testami o ile on w końcu się zacznie. Bo na razie ni widu ni słychu nawet piersiaki przestały boleć, wariuje mój organizm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłało mi sie niechcący a chciałam jeszcze dodać, że za Ciebie Mama trzymam cały czas kciuki:)

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a nie myślałaś żeby do psychologa się z swoim chłopem przejść?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla a na fasolke nie ma szans? może już jest a Ty jeszcze tego nie wiesz :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seksuolog bedzie grany dopiero po badaniach hormonow bo moze sie okazac ze dostanie pigulki z testosteronem i mu skoczy libido do normolnego poziomu.

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wtedy nie będziesz się mogła od niego uwolnić i będziecie jak króliczki :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie bede sie przejmowac owulacjami i innymi takimi. Ja to chyba sproboje zloty strzal. Przygotuje sie na niego. Wiecie kolacja fatalaszki i zobaczymy jak to nie zadziala na niego to biore sprawy w swoje rece.

    Arizona_R lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszczam śmierdzące bąki:(

    alicjaaaa, Magdziulla, Styczniowa27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie chciałam rozładować atmosferę i się przywitać:P

    Małami89, alicjaaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri niech mu skacze testosteron i niech on potem skacze:).
    Arizona rozbawiłaś mnie do łez. Chociaż moja znajoma mowiła mi, że w ciąży faktycznie miała mega wzdęcia, a wyszło gdy dopytałam dlaczego jej mężuś ją nazywa Ciuchcia;).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ciri niech mu skacze testosteron i niech on potem skacze:).
    Arizona rozbawiłaś mnie do łez. Chociaż moja znajoma mowiła mi, że w ciąży faktycznie miała mega wzdęcia, a wyszło gdy dopytałam dlaczego jej mężuś ją nazywa Ciuchcia;).
    a daj spokój...ja w nocy budziłam się w panice z ogromnym bólem brzucha i oczywiście zaraz strach czy aby nie początek końca...zawsze sobie trochę postękałam, popłakałam i po 5-10 minutach przechodziło...od dwóch dni biorę espumisam...wzdęcia są ale brzuch już nie boli:)
    I tak sobie myślę, że życzę Wam, żebyście już miały te wzdęcia (bóle brzucha to już nie!) i całą tą resztę!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jeszcze tych wszystkich pryszczy którymi zostałam obdarzona:P

  • mama91 Przyjaciółka
    Postów: 102 24

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik beta hcg . 227 ;)
    Wskazuje na jakiś 5 tydzień a dziś zaczynam 6 wiec tak jak myslalam jest tydzień obsuwy ;)

    Ania_84, alicjaaaa, Arizona_R, Magdziulla, moniqe, Klaudia N., KASIAG24 lubią tę wiadomość

    2fd53eed.gif
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja po wizycie.. mam skieroanka na badania w 3-4 dc na nFZ .. co do hsg to powiedzial zeby na szybkacza nie zalatwiala bo biocenzoe i posiew musi miec.wiec na spokonie jak skonczy mi sie @ przyjsc na biocenoze jak bedzie ok to mzoe zrobimy w tym cyklu ale jesli ob lub crp bedzie podwyzszone to nie ..i bedziemy czekac na nastepny cyk.. ale.. zaplace mu 150 zl za wizyte prywatna a on wezmie mnie do szpitala na NFZ i zorbi mi hsg ;)

    ciri jesli chodzi o testosteron.. to trzeba uwazac.. najpierw okreslcie jaki ma poziom.. podajac sam testosteron pamieaj ze mozna zniszczyc proces spermatogenezy... wbrew pozozrom zbyt duzy samtestosetron dziala jak natykoncepcja meska :)
    dlatego jelsi test to tlyko w polaczeniu z Tamoxifenem.. blokerem androgenow

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy zbadamy to co mi pisalas w innym watku i zobaczymy...

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ