X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bede z wami testowa dopiero za miesiac kurde obym nie miala juz z kim i obyscie w tym wszystkie zaskoczyly :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy dokladnie Ilonia? Ja to do testu mam caly miesiac albo wiecej ;p

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co zaglądam na swój wykres po kilkanaście razy dziennie tak jakby miał mi coś powiedzieć. To już żałosne :( Powoli tracę nadzieje na to wszystko :(

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kiedy dokladnie Ilonia? Ja to do testu mam caly miesiac albo wiecej ;p
    kochanie ja to najpierw okres musze dostac owolka byla po zabiegu wiec niebawem powinien nadejsc szczerze wypryszczylo mnie brzuch pobolewa nerwa mam powinnam dostac patrzac na moje cykle do wtorku ale kiedy dostane to ciul wie zawsze mialam idealne cykle i idealne owolacjie w polowie oby to sie nie zmienilo bo
    po zabiegu moze byc tak ze sie cos rozreguluje :)no widzialam na wykresiku ze dopiero zaczelas wiec trzymam kciuki zeby nam sie udalo ty bedziesz pierwsza i zatestujesz pierwsza oczywiscie pozytywnie a ja tydzien moze dwa po tobie...zgadzasz sie...:) tak wywrozylam i tak ma byc :)tylko chlopa bierz pozadnie w obroty i trudno musi sie poswiecic :*

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiadomo czy poerwsza bo cykle prawie 40dni ;p

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Wiecie co zaglądam na swój wykres po kilkanaście razy dziennie tak jakby miał mi coś powiedzieć. To już żałosne :( Powoli tracę nadzieje na to wszystko :(
    a moze byla ovolka tylko nie wykrylo...kurde albo cykl bezowolacyjny ponoc takie sa ale ja to az tak sie nie znam...nie martw sie jak nie tym razem to nastepnym sie uda....bedziemy razem testowac za miesiac nie smuc sie :*

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie wiadomo czy poerwsza bo cykle prawie 40dni ;p
    no ja mam 30 ale poczekajmy na moj @ potem bedziemy wrozyc ktora bo ze zajdziemy juz wywrozone i koniec kropeczka :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zastanawiam czy jak są cykle nieowulacyjne to czy odczuwa się ból kujący w okolicach jajników? Myślałam, że jako kobieta to będę idealnie się znała na wszystkich tych sprawach a tu dupa blada.

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta wiem, że to nie ta tematyka, ale może akurat będziecie wiedziały. Czy dobrze liczę, że jeśli umowa mi się kończy 30 września to jestem chroniona jeśli w ciążę zajdę najpóźniej w czerwcu?
    Zawsze tak myślałam, tak też rozumiem kodeks, ale dziś Pani w banku mi powiedziała, że jeśli pracodawca dowie się o ciąży przed końcem 3 msc ciąży to może zwolnić. Dla mnie to jakieś totalne głupoty, ale może się mylę. Fiona88 fajnie, że będziemy razem, którego dnia testujesz?

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli powiesz pracodawcy że jesteś w ciąży i to po 3 m-c to nie może Cię zwolnić. Jeżeli się dowie wcześniej to może Ci nie przedłużyć umowy ale ciążą nie może być powodem zwolnienia jeżeli tak by zrobił to od razu możesz mu założyć sprawę w sądzie i złożyć zawiadomienie w PIP. To była by dyskryminacja co jest ciężkim naruszeniem przepisów kodeksu pracy. Jeżeli umowa by Ci się skończyła np w lipcu a Ty byś zaszła w ciążę w czerwcu to nie obejmuje Cię okres ochronny.

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moze Cie zwolnic chyba ze nie pracujesz tam 3 miesiace bodajze tak kiedys czytalam chyba ze cos sie zmienilo ale pewna nie jestem

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z tymi cyklami bezowulacyjnymi ? Czy wtedy nie ma śluzu płodnego wgl?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie słyszałam, że jeśli jest powyżej 3 msc do końca umowy to jestem chroniona i koniec, umowa przedłuża się do dnia porodu i zachowuję prawo do zasiłku macierzyńskiego. Nawet jak pracodawca nie wie i zwolni mnie, a potem dam mu zaświadczenie, że w tym czasie już byłam w ciąży to zwolnienie jest nieważne. Ale ta kobieta zasiadał we mnie zamęt.

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Dziewczyny a jak to jest z tymi cyklami bezowulacyjnymi ? Czy wtedy nie ma śluzu płodnego wgl?
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,14906,63292328,,Kilka_pytan_o_cykl_bezowulacyjny.html?v=2&wv.x=1 poczytaj ja sie nie znam ale znalazlam takie cos i tu masz wszystko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 15:02

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia1984 :*

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Ja właśnie słyszałam, że jeśli jest powyżej 3 msc do końca umowy to jestem chroniona i koniec, umowa przedłuża się do dnia porodu i zachowuję prawo do zasiłku macierzyńskiego. Nawet jak pracodawca nie wie i zwolni mnie, a potem dam mu zaświadczenie, że w tym czasie już byłam w ciąży to zwolnienie jest nieważne. Ale ta kobieta zasiadał we mnie zamęt.
    Kolezanka miala podobnie i teraz tak. Ona zrobila inaczej jak sie dowiedziala ze jest w ciazy a konczyla jej sie za miesiac umowa poszla do lekarza rodzinnego zeby jej na byle gowno przepisal l4 po tym okresie wreczyla mu ze jest po 3 misiacu ciazy i musieli jej przedluzyc. Tak jej doradzila praenik bo inaczej imunitet jen nie przyslugiwal

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ciri, ja mam o tyle lepiej, że mam jeszcze trochę czasu chyba, że się nie uda, to czas się skurczy. Mogłabym poczekać na przedłużenie, ale nie chcę. Ja jeszcze próbuje to zgrać z kredytem na mieszkanko także ciężka sprawa. Jestem zdziwiona, że kobieta w banku takie bzdury opowiada ludziom.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo kredyt to staraj sie przed dzieckiem bo latwiej :) jakby to bylo twoje np 4 to najpierw dziecko potem kredyt :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny ktore mam dopiesac na moja liste i komu wpisac ze juz czeka na dziecko bo nie pamietam...

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri jak dziś samopoczucie?

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ