X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.
Odpowiedz

Ostatni podmuch wiosny-test czerwiec, lipiec, sierpien.

Oceń ten wątek:
  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja do pracy ruszyłam w wieku 16 lat, standardowo od promocji zaczęłam haha ;), porządną pracę podłapałam chyba 6 lat temu, co mi pomogło fajnie cv wzbogacić :), więc na wszystko u Ciebie pora :). Ja po roku od urodzenia mam zamiar wrócić do pracy i rozwijać się jakoś dalej :)

    DUphaston może opóźnić, u mnie po duphastonie (raz brałam) @ wystąpiła po 2 dniach od odstawienia, a przy luteinie nie miało to znaczenia, był termin była @ nawet jak brałam lutkę jeszcze.

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś 3 dzień od odstawienia wiec zobaczymy kiedy @ mnie odwiedzi nie proszona.

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna co do temperatury to chyba tak ;) ja po terminie @ nie mierzylam juz regularnie ale po jakims tygodniu mialam zamiast 36.7 juz 37, 37.2 a dalej to nawet mi sie nie chcialo mierzyc jak dluzej rosla ;p

  • Iriss Autorytet
    Postów: 1748 642

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dzien dobry :)

    Ja też pracuję zgodnie z kierunkiem studiów, ale szczerze mówiąc nie wiem czy 19latkowie powinni decydować o sowjej przyszłośsci ;);)
    W wielu przypadkach racja, ja po ogólniaku poszłam sobie na studium kosmetyczne (2 lata i kupa kasy), jak dostałam dyplom to popracowałam później pół roku, na procent siedziałam :/, w końcu salon zamknęli...a mi się zaczęła marzyć praca biurowa hehe ;)

    h84fe6ydttjiala2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja tez sie zgadzam ze 19 lat to nie wiek na wybor zawodu. Choc moja mama wybierala w wieku 15 i mimo 13 letniej przerwy na dzieci i zrobienia innego zawodu po drodze siedzi w swoim pierwszym... Noo ale to milosc od dziecinstwa ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam jeszcze takich co z lenistwa sie trzymaja ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już z J. rozmawialiśmy, że nawet byśmy się ucieszyli, jakby nasze dzieci po maturze zrobiły sobie rok przerwy - pojechały do pracy za granicę albo w Polsce, podróżowały, zobaczyły życie i świat i dopiero z taką wiedzą decydowały, co chcą robić.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok to za malo ja uwazam ;p ale ja tez nie jestem zwolennikiem isc na sile do szkoly bo wszyscy ida albo taka jest kolej rzeczy... Moj G nie ma matury ale nie dlatego ze jest glupi czy cos tylko jemu sie nie chcialo, w wieku 16 lat pracowal i zarabial i to dosc duze pieniadze ze szkoly zrezygnowal i potem przeniusl sie na wieczorowke skonczyl liceum i do tej pory sie smieje ze on mimo tego ze bez zawodu zawsze o wiele lepiej niz ja zarabial. Byl na kilku rozmowach w takich powaznych firmach i z doswiadczenia i wiedzy bez problemu by go zatrudnili juz mieli podpisywac umowf gdyby nie to ze kodporacje wymagaja studiow ;p ale w jednej firmie mu zaproponowali ze go zatrudnia ale w ciagu dwoch lat musi podjac studia... Ale coz to czlowiek ktory walczy z systemem...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no, my bysmy chcieli,zeby dziecko mialo studia - u mnie w rodzinie nawet dziadkowie maja mgr, J. robi dwa doktoraty, w tym jeden za granicą, wiec jednak wykształcenie jest dla nas ważne - najcudniej byłoby, gdyby studiowała nasza progenitura gdzieś za granicą, na prestiżowych uczelniach. Jest to możliwe, będziemy musieli tylko dobrze zorganizować to wszystko finansowo, no i miejmy nadzieję, że dzieciaszek podoła. Ale spokojnie, nie planujemy być jednymi z tych rodziców, którzy zmuszają do studiów na wybranym kierunku. Po prostu mamy nadzieję, że dzieci przejmą dobre wzorce i damy im takie poczucie wartosci, ze beda mierzyć jak najwyzej :)


    Byłam pobiegac, ale cudnie :D W sumie jutro moze też bym poszła, choc nie wiem czy tak codziennie to dobrze, jak sadzicie?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! We Wrocławiu piękny dzień ale mi juz powietrze pachnie jesienią :) u was tez tak? Szykuje sie do pracy :)

    M@linka lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie, a uwielbiam jesień! To najpiękniejsza pora roku :D:D:D:D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dobre podejscie mysle:)

    co do biegania, ja bym sie skonsultowala najpierw z lekarzem:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo ja tez bym chciala ale uwazam tez ze to jego wybor jesli nie bedzie miec takiej potrzeby a bedzie obrotna osoba to jak do tego dojrzeje czy wybierze kierunek czy tez cos tam innego to sobie pojdzie, ale tez nie bedzie tak ze bedziemy "darmozjada" utrzymywac i jak sie uczyc nie bedzie ani nie bedzie chcialo pracowac ze od nas dostanie...

    Bo to tez nie jest wyjscie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 09:52

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buheuahueauehaue, żeby te nasze biedne zarodki wiedziały, co im szykujemy ;)

    A w ogóle kupilam sobie taki maly notesik i mam zamiar prowadzić tam dziennik ciąży i kiedyś przekazać dziecku. Mam już całe dwa wpisy ;p I wklejone nr z laboratorium, jak robilam bete.

    A jeszcze - J. mial nagrac reakcje rodziców jak otiweraja paczuszki z prezentami i zgadnijcie czy mu sie udało ;p Ech, no ale trudno, musimy zapamietac pisk mamy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 09:56

    ciri22, M@linka, Klaudia N. lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noooo choc ja tam uwazam ze bedzie jednak szczesliwe :D

    Jak to moja mama mowi, dziecko sobie wybiera samo rodzicow wiec niech nie narzeka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 09:56

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, co do planów wobec mojego dziecka... Ważne, żeby było zdrowie i satysfakcja z życia. Chciałabym wychować dobrego, szczęsliwego człowieka realizującego wlasne cele, bez krzywdzenia innych osób, który umie pokonywać i mierzyć się z przeciwnościami jakie na pewno spotka w ciągu swojego życia. Umie czytać, umie pisać i liczyć, dobrze też zapowiadają się kompetencje społeczne - tyle mi wystarczy :)W ogóle nie planuje mu edukacji i niczego - co będzie chciał, to wiadomo pomoże się. Zamierzam go wspierać w jego wyborach i ufam, że będą mądre i dobre :)

    ciri22, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to M@linka mamy co do tego podobne podejscie wszystko co wybierze to jego wybor i on bedzie musial sie z nim zmierzyc ja moge go tylko wspierac lub nie w zaleznosci od wyborow i tego jakim bedzie czlowiekiem :D

    Ale tez wiadomo ze jak matka bez studiow ojciec bez matury mowi dziecku masz isc na studia to zupelnie inaczej niz w rodzinie gdzie wszyscy maja mimimum magistra...Choc wele tez od swiatopogladu zalezy... Ale to temat rzeka i wiadomo kazdy chce jak najlepiej dla swojego dziecka i tak bedzie postpowal :D

    M@linka lubi tę wiadomość

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do mnie to na 99,9% wiem, że beta jutrzejsza będzie negatywna. Oczywiście 0,1% nadziei pozostaje. Nie czuję się ciążowo - nawet zdecydowanie @ bym powiedziała :( smutno mi oczywiście z tego powodu. Jutro znowu będzie big dół...

    Jutro wyjeżdżamy pod namioty, więc nie wiem czy zdążę Wam przekazać nowinę. A z telefonu nie zawsze mogę lecz postaram się dać znać o wyniku...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 10:08

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka, wypocznij na wyjeździe, oderwij od tematów ciążowych, to wyjdzie tylko na zdrowie :)

    M@linka lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpuściłam bieganie, to sa duże wstrząsy. Mój lekarz tez powiedział ze biegi raczej sa niezalecane w ciąży.

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
‹‹ 465 466 467 468 469 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ